Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE Z4 | BMW Z4 M40i Roadster (G29)

6204 BMW invelt 6. 9. 2021 #BMW #invelt #Z4 #Roadster #M40i
THE Z4 | BMW Z4 M40i Roadster (G29)

Související články

Související články

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW Z4 S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Čistokrevný roadster, sportovnější a vizuálně přitažlivější než kdy jindy – to je BMW Z4 (G29) modelového roku 2023. Nejnovější verze dvoumístného vozu s plátěnou stahovací střechou přináší řadu detailních vylepšení, svěží designové prvky exteriéru a rozšířenou standardní výbavu a přidává nové položky na seznam výbavy. Novinky více než kdy jindy podtrhují sportovní charakter BMW Z4. Jsou ideálními ingrediencemi, s nimiž lze navázat na jeho úspěšnou tradici coby symbolu ryzí radosti z jízdy v nabídce   bavorské prémiové automobilky a globálního lídra v daném segmentu.

Roadster, který nemůže být sportovnější. Poznejte BMW Z4 M40i Roadster.
 

 • Ikonický design s detaily inspirovanými světem motorsportu.
 • Působivá jízdní dynamika zásluhou výkonu až 250 kW (340 k) a přesné chování v zatáčkách.
 • M aerodynamický paket pro lepší hospodárnost i dynamiku.


*Předběžné hodnoty

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnout jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW Z4 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

BMW Z4 M40i | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové plně elektrické BMW Z4 M40i? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

MOŽNOSTI DESIGNU BMW Z4 M40i

BMW Z4 M40i - Alpine White (bílá)

Alpine White (bílá)

BMW Z4 M40i - Metalický lak Black Sapphire (černá)

Metalický lak Black Sapphire (černá)

BMW Z4 M40i - Metalický lak M Portimao Blue (modrá)

Metalický lak M Portimao Blue (modrá)

BMW Z4 M40i - Metalický lak San Francisco Red (červená)

Metalický lak San Francisco Red (červená)

BMW Z4 M40i - Metalický lak Skyscraper Grey (šedá)

Metalický lak Skyscraper Grey (šedá)

BMW Z4 M40i - Metalický lak Thundernight (fialová)

Metalický lak Thundernight (fialová)

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW Z4 M40i

Vysokootáčkové motory, propracovaná technologie podvozku. Okamžitý nástup výkonu, chuť po otáčkách, příkladná hospodárnost a kultivovanost, kterou je BMW proslulé – to jsou charakteristické vlastnosti tří zážehových motorů, jež jsou k dispozici pro nové BMW Z4 (G29). Čtyřválcový motor pohánějící BMW Z4 sDrive20i je standardně spojen se šestistupňovou manuální převodovkou. Základní model lze na přání objednat s osmistupňovou samočinnou převodovkou Steptronic Sport, která je standardní výbavou ostatních nabízených motorů. Převodovka Steptronic Sport je vybavena řadicími páčkami na volantu a funkcí Launch Control. Výjimečné postavení BMW Z4 v oblasti použitých motorů nejlépe ztělesňuje vrcholný model, jehož řadový šestiválcový motor s technologiemi M TwinPower Turbo nemá konkurenci a vykazuje vynikající výkonové parametry. Jednotka o objemu 3 litry a výkonu 250 kW/340 k dosahuje maximálního točivého momentu 500 Nm a BMW Z4 M40i je díky ní schopné zrychlit z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy. I dva čtyřválcové motory, oba se zdvihovým objemem 2 litry a technologií BMW TwinPower Turbo, vynikají značným temperamentem. Motor v BMW Z4 sDrive30i dosahuje maximálního výkonu 190 kW/258 k a maximálního točivého momentu 400 Nm, což umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy. BMW Z4 sDrive20i s maximálním výkonem 145 kW/197 k a maximálním točivým momentem 320 Nm zrychlí z klidu na 100 km/h za 6,8 s (automatická převodovka: 6,6 s).

Spolu s kompaktními proporcemi, minimalizovanou hmotností, nízkým těžištěm a téměř dokonalým rozložením hmotnosti v poměru 50:50, mimořádně tuhou strukturou karoserie, propracovaným podvozkem a účinnou aerodynamikou poskytuje BMW Z4 ideální platformu pro sportovní jízdní vlastnosti, které řidiče nadchnou. Přesvědčivou kombinaci agility a jízdního komfortu zajišťuje technologie podvozku, jež kombinuje přední nápravu s dvojitými spodními rameny a svislými pružicími a tlumicími vzpěrami a zadní pětiprvkovou nápravu. Součástí standardní výbavy všech modelových variant je také variabilní sportovní řízení. 

M sportovní podvozek, který je nově standardní výbavou BMW Z4 sDrive30i, zlepšuje jízdní dynamiku díky tužším tlumičům a tvrdším pružinám. BMW Z4 M40i je vybaveno Adaptivním M podvozkem s elektronicky řízenými tlumiči a stejně jako BMW Z4 sDrive30i také M sportovními brzdami s možností volby modře nebo červeně lakovaných třmenů. Vrcholný model je rovněž vybaven M sportovním diferenciálem s elektricky řízenou svorností, který je pro BMW Z4 sDrive30i k dispozici volitelně.

BMW Z4 M40i z boku
BMW Z4 M40i - Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek je 010 milimetrů snížený a lze jej kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdní situaci. Řidič může kdykoliv pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy — od komfortního až po extrémně sportovní s výrazně agilním chováním.

BMW Z4 M40i - M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon.

BMW Z4 M40i - Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

Špičkový sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision lnjection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll nabízí excelentní výkon.

DESIGN EXTERIÉRU BMW Z4 M40i

Sportovnější než kdykoli předtím: M sportovní paket ve standardní výbavě, nový tvar BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek. Svalnaté proporce, neotřelá estetika v souladu se současným designovým jazykem BMW a řada individuálních detailů – design exteriéru BMW Z4 (G29) vystihuje moderní interpretaci klasického otevřeného sportovního vozu. Charakteristickými rysy jeho přední části jsou velké nasávací otvory, LED světlomety s vertikálně uspořádanými světelnými zdroji umístěnými u vnějších okrajů a dlouhá kapota. Nejnovější designové úpravy ještě více vyzdvihují šířku a celkově svalnatý výraz. Významnou roli v tomto ohledu především hrají vnější prvky M sportovního paketu, který je nyní součástí standardní výbavy i čtyřválcových modelů. Patří mezi ně třídílné nasávací otvory v předním nárazníku, známé z ostatních M modelů, rozšířené boční prahy a zadní nárazník s výraznými prvky na obou stranách. Přepracovány byly krajní nasávací otvory, jež usměrňují proudící vzduch ke vzduchovým clonám a omezují turbulence okolo kol. Detailního vylepšení se dočkal i design BMW masky ve tvaru ledvinek, která je nyní vizuálně výraznější. Maska ve tvaru ledvinek má horizontální vnitřní strukturu, jež posiluje dojem široké přední části. Sportovní charakter BMW Z4 M40i vhodně doplňují prvky, jako jsou kryty vnějších zpětných zrcátek v barvě Cerium Grey a lichoběžníkové koncovky výfuku. 

Sportovnímu pojetí exteriéru BMW Z4 napomáhají také čisté boční plochy zvýrazněné směrem vzad stoupajícími prolisy, velké vzduchové průduchy v blatnících za předními koly, spoiler integrovaný do víka zavazadlového prostoru, tenká zadní světla ve tvaru písmene L a nepřehlédnutelný difuzor v zadním nárazníku. Klasická plátěná střecha roadsteru je elektricky ovládaná a lze ji otevřít nebo zavřít stisknutím tlačítka během 10 sekund i za jízdy do rychlosti 50 km/h.

BMW Z4 M40i zepředu
BMW Z4 M40i - Koncovky výfuku s lichoběžníkovým tvarem.

Koncovky výfuku s lichoběžníkovým tvarem.

Kruhové koncovky výfuku v chromovaném provedení na pravé a levé straně zadního nárazníku podtrhují sportovní vzhled vozu.

BMW Z4 M40i - M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket se skládá z M specifického předního nárazníku, zadního nárazníku s difuzorem v metalickém odstínu Dark Shadow a nástavců prahů. Celek vyzdvihuje čistou dynamiku a sportovnost. Tyto specifické komponenty nejen vybrušují eleganci vozu, ale současně zlepšují jeho aerodynamické vlastnosti.

BMW Z4 M40i - Vzduchové průduchy Air Breather.

Vzduchové průduchy Air Breather.

Vzduchové průduchy na bocích spolu se vzduchovými clonami v předním nárazníku výrazně snižují turbulence vznikající v oblasti předních kol a tleně odvádějí proud vzduchu podél vozu. Tím snižují aerodynamický odpor. Zároveň s tím vzduchové průduchy Air Breather umístěné za předními koly působí jako dekorativní element.

DESIGN INTERIÉRU BMW Z4 M40i

Klasický kokpit sportovního vozu s M specifickými prvky. Design interiéru BMW Z4 se vyznačuje palubní deskou zaměřenou na řidiče, sportovními sedadly s integrovanými opěrkami hlavy, jednoduchými, vpřed směřujícími liniemi a minimálním počtem ozdobných ploch. BMW Z4 sDrive20i (kombinovaná spotřeba paliva: 7,4–6,9 l/100 km; kombinované emise CO2: 166–157 g/km v cyklu WLTP) je standardně vybaveno koženým čalouněním Vernasca, které lze zvolit v provedení černá, bílá Ivory, hnědá Cognac nebo červená Magma. BMW Z4 M40i a BMW Z4 sDrive30i (kombinovaná spotřeba paliva: 7,4–7,0 l/100 km; kombinované emise CO2: 167–159 g/km v cyklu WLTP) mají sedadla standardně čalouněná kombinací kůže a Alcantary s modrým kontrastním prošíváním a modrým lemováním. Interiér BMW Z4 sDrive30i doplňují M kožený volant, M sportovní sedadla, M pedály a M opěrka levé nohy řidiče, což jsou prvky dále zvyšující úroveň sportovní radosti z jízdy o další stupeň

BMW Z4 M40i interiér
BMW Z4 M40i - Audiosystém Harman Kardon s prostorovým zvukem.

Audiosystém Harman Kardon s prostorovým zvukem.

Mimořádný audiosystém Harman Kardon Surround Sound se vyznačuje sedmikanálovým digitálním zesilovačem o výkonu 408 W a dvanácti reproduktory. Jeho propracovaný zvuk dokonale vypiní prostor interiéru. Ekvalizér specifický pro daný vůz a fungující v závislosti na rychlosti přesně kompenzuje veškerý hluk v pozadí.

BMW Z4 M40i - M kožený volant.

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčními tlačítky vyniká sportovním tříramenným provedením a logem M. Volant s věncem z černé kůže Walknappa a vybráním na palce poskytuje bezprostřední pocit z přímého řízení, a tím zajišťuje dynamický jízdní zážitek.

BMW Z4 M40i - M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

M sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami, hlubokými sedáky a výraznými bočnicemi opěradel poskytují řidiči a spolujezdci lepší boční držení těla, a to i v rychle projížděných zatáčkách. A navíc, sedadlo řidiče a v závislosti na výbavě i spolujezdce se díky možnosti nastavení šířky opěradla dokáže přizpůsobit individuálním proporcím těla.

TECHNOLOGIE BMW Z4 M40i

Nejmodernější asistenční systémy, inteligentní konektivita. BMW Z4 nabízí zákazníkům řadu nejmodernějších asistenčních systémů, které zvyšují úroveň komfortu i bezpečnosti. Standardní výbava zahrnuje varování před čelní srážkou s brzdnou funkcí, varování před opuštěním jízdního pruhu s aktivním návratem do jízdního pruhu a ukazatel rychlostních limitů s indikátorem zákazu předjíždění. Na seznamu volitelné výbavy jsou kromě jiného aktivní systém udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, varování před změnou jízdního pruhu, systém prevence nárazu zezadu, varování před vozidly přijíždějícími vzadu ze strany, parkovací asistent a couvací kamera. K dispozici je také BMW Head-Up Displej, který promítá jízdní informace na čelní sklo. 

BMW Live Cockpit Professional zajišťuje intuitivní ovládání a inteligentní konektivitu. Umožňuje vlastní přizpůsobení obsahu na dvojici přístrojů s úhlopříčkami 10,25 palce. Jeho součástí je navigační systém BMW Maps, multimediální systém s pevným diskem, BMW Intelligent Personal Assistant, funkce pro integraci chytrých telefonů, Wi-Fi hotspot a alarm.

BMW Z4 M40i interiér
BMW Z4 - BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebylo by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na Váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat.

*Hlasové ovládání není aktuálně k dispozici v českém jazyce.

BMW Z4 - BMW operační systém 7.

BMW operační systém 7.

Inovativní koncept ovládání s BMW operačním systémem 7 umožňuje ještě snadnější a intuitivnější obsluhu funkcí vozu pomocí mluveného slova, dotykového displeje a ovladače iDrive. Zdokonalena byla i funkčnost ovladače iDrive. Nyní lze například do menu Aplikace vstoupit přímo.

BMW Z4 - Connected Music

Connected Music

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, af už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Connected Music se Spotify znamená, že prostřednictvím hudebního partnera BMW Spotify můžete bez jakýchkoliv omezení přímo streamovat mnoho milionů skladeb, a to pomocí SIM karty nainstalované ve Vašem voze.

FOTOGALERIE

KATALOGY

BMW Z4 M40i technické údaje

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW Z4 M40i

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:
250 (340)/5000–6500*
Zrychlení 0–100 km/h v s:
4,5*
Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:
8,0–7,8*
Kombinované emise CO2 v g/km:
182–177*
BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW Z4

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW Z4

Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW Z4

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW Z4

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW Z4.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW Z4

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW Z4

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW Z4.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW Z4? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

EN:The_new_BMW_Z4_–_Press_Kit.-1.PDF

CZ: Nové_BMW_Z4.-3.PDF

Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW Z4 M40i Roadster:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,0–7,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 182–177


*Předběžné hodnoty


Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě  elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady  (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i  volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. U vozidel nově schválených od 1.  1. 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze  podle WLTP. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp.


Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2,  spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle  Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V  případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené  volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k  dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.  Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp
Při  teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto  plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní  teplotu po ujetí několika kilometrů.


Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s  jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost  invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických  dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích  mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro  modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní  charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu  ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského  zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů,  standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a  termínech  dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz, www.press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů