Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE Z4 | BMW Z4 Roadster (G29)

9682 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMW #invelt #Z4 #Roadster
THE Z4 | BMW Z4 Roadster (G29)

Související články

Související články

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW Z4 S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Čistokrevný roadster, sportovnější a vizuálně přitažlivější než kdy jindy – to je BMW Z4 (G29) modelového roku 2023. Nejnovější verze dvoumístného vozu s plátěnou stahovací střechou přináší řadu detailních vylepšení, svěží designové prvky exteriéru a rozšířenou standardní výbavu a přidává nové položky na seznam volitelné výbavy. Novinky více než kdy jindy podtrhují sportovní charakter BMW Z4. Jsou ideálními ingrediencemi, s nimiž lze navázat na jeho úspěšnou tradici coby symbolu ryzí radosti z jízdy v nabídce bavorské prémiové automobilky a globálního lídra v daném segmentu.

BMW Z4 kombinuje dynamiku sportovního vozu se svobodným duchem roadsterů. Poznejte ho sami:

 

 • Progresivní design v ikonickém pojetí klasického roadsteru.
 • Působivá jízdní dynamika zásluhou výkonu až 250 kW (340 k) a přesné chování v zatáčkách.
 • M aerodynamický paket pro lepší hospodárnost i dynamiku.


*Předběžné hodnoty

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW Z4 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

BMW Z4 | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové plně elektrické BMW Z4? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Pokračování úspěšné tradice roadsterů BMW. BMW Z4 se vyznačuje sportovními jízdními vlastnostmi a vychází z historických kořenů značky. Historie roadsterů BMW jako ztělesnění radosti z jízdy a úspěchu na závodních tratích sahá až do dob vzniku automobilky. Dvoumístné vozy se stahovací střechou současně představovaly i v nedávné době u BMW důležitý mezník v technickém vývoji. BMW Z1 představené v roce 1987 bylo vyvinuto společností BMW Technik GmbH jako ukázka inovací a zaujalo svou koncepcí s motorem vpředu za přední nápravou, do prahů zasouvacími dveřmi, ocelovým monokokem a plastovými panely karoserie. V letech 1988 až 1991 bylo zákazníkům dodáno přibližně 8 tisíc kusů a dnes je každý z nich vyhledávaným sběratelským kouskem. BMW Z3 představené v roce 1995 bylo prvním modelem značky vyráběným výhradně v továrně BMW Group ve Spartanburgu v USA. BMW Z3 se veřejnosti představilo také na stříbrném plátně – jako služební vůz Jamese Bonda ve filmu Zlaté oko.

BMW Z4 je ztělesněním radosti z jízdy s otevřenou střechou jak pro řidiče, tak spolujezdce již 20 let. První generace tohoto roadsteru byla odhalena na pařížském autosalonu Mondial de l'Automobile v roce 2002. O čtyři roky později následovalo podobně koncipované dvoumístné BMW Z4 Coupé, z něhož vznikl závodní vůz GT3, který sklízel značné úspěchy ve vytrvalostních závodech na Nürburgringu. Také na běžné silnici BMW Z4 stanovovalo nová dynamická měřítka. Roadster a kupé poháněné řadovým šestiválcem o výkonu 252 kW/343 k byly nabízeny rovněž jako vysokovýkonné sportovní vozy od BMW M GmbH. 

Výraznou novinkou druhé generace BMW Z4 byla pevná skládací střecha, díky níž byla z výroby vypuštěna varianta kupé. Určujícími prvky vzhledu dvoumístného vozu byly plynulé linie, dlouhá kapota a dozadu posunutý prostor pro cestující, přičemž nový model po své premiéře v roce 2009 okamžitě získal designová ocenění Eyes On Design Award, International Design Excellence Award a red dot Design Award. Na závodní trati BMW Z4 vyvinuté podle předpisů GT3 navázalo na úspěchy svého předchůdce. Soukromé týmy s tímto závodním strojem dosáhly vítězství v mnoha závodech, včetně vytrvalostních 24hodinových závodů v Dubaji či Spa-Francorchamps.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW Z4

Vysokootáčkové motory, propracovaná technologie podvozku. Okamžitý nástup výkonu, chuť po otáčkách, příkladná hospodárnost a kultivovanost, kterou je BMW proslulé – to jsou charakteristické vlastnosti tří zážehových motorů, jež jsou k dispozici pro nové BMW Z4. Čtyřválcový motor pohánějící BMW Z4 sDrive20i je standardně spojen se šestistupňovou manuální převodovkou. Základní model lze na přání objednat s osmistupňovou samočinnou převodovkou Steptronic Sport, která je standardní výbavou ostatních nabízených motorů. Převodovka Steptronic Sport je vybavena řadicími páčkami na volantu a funkcí Launch Control.

Výjimečné postavení BMW Z4 (G29) v oblasti použitých motorů nejlépe ztělesňuje vrcholný model, jehož řadový šestiválcový motor s technologiemi M TwinPower Turbo nemá konkurenci a vykazuje vynikající výkonové parametry. Jednotka o objemu 3 litry a výkonu 250 kW/340 k dosahuje maximálního točivého momentu 500 Nm a BMW Z4 M40i je díky ní schopné zrychlit z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy. I dva čtyřválcové motory, oba se zdvihovým objemem 2 litry a technologií BMW TwinPower Turbo, vynikají značným temperamentem. Motor v BMW Z4 sDrive30i dosahuje maximálního výkonu 190 kW/258 k a maximálního točivého momentu 400 Nm, což umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy. BMW Z4 sDrive20i s maximálním výkonem 145 kW/197 k a maximálním točivým momentem 320 Nm zrychlí z klidu na 100 km/h za 6,8 s (automatická převodovka: 6,6 s).

Spolu s kompaktními proporcemi, minimalizovanou hmotností, nízkým těžištěm a téměř dokonalým rozložením hmotnosti v poměru 50:50, mimořádně tuhou strukturou karoserie, propracovaným podvozkem a účinnou aerodynamikou poskytuje BMW Z4 ideální platformu pro sportovní jízdní vlastnosti, které řidiče nadchnou. Přesvědčivou kombinaci agility a jízdního komfortu zajišťuje technologie podvozku, jež kombinuje přední nápravu s dvojitými spodními rameny a svislými pružicími a tlumicími vzpěrami a zadní pětiprvkovou nápravu. Součástí standardní výbavy všech modelových variant je také variabilní sportovní řízení. M sportovní podvozek, který je nově standardní výbavou BMW Z4 sDrive30i, zlepšuje jízdní dynamiku díky tužším tlumičům a tvrdším pružinám. BMW Z4 M40i je vybaveno Adaptivním M podvozkem s elektronicky řízenými tlumiči a stejně jako BMW Z4 sDrive30i také M sportovními brzdami s možností volby modře nebo červeně lakovaných třmenů. Vrcholný model je rovněž vybaven M sportovním diferenciálem s elektricky řízenou svorností, který je pro BMW Z4 sDrive30i k dispozici volitelně.

BMW Z4 v pohybu
BMW Z4 - M sportovní brzdový systém.

M sportovní brzdový systém.

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon.

BMW Z4 - M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při rychlých změnách směru jízdy nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakce je optimalizována za pomoci elektronicky regulované svornosti diferenciálu, který omezuje rozdíly v rychlostech otáčení jednotlivých zadních kol.

BMW Z4 - Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišfuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se sila potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

DESIGN EXTERIÉRU BMW Z4

Sportovnější než kdykoli předtím: M sportovní paket ve standardní výbavě, nový tvar BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek. Svalnaté proporce, neotřelá estetika v souladu se současným designovým jazykem BMW a řada individuálních detailů – design exteriéru BMW Z4 vystihuje moderní interpretaci klasického otevřeného sportovního vozu. Charakteristickými rysy jeho přední části jsou velké nasávací otvory, LED světlomety s vertikálně uspořádanými světelnými zdroji umístěnými u vnějších okrajů a dlouhá kapota. Nejnovější designové úpravy ještě více vyzdvihují šířku a celkově svalnatý výraz.

Významnou roli v tomto ohledu především hrají vnější prvky M sportovního paketu, který je nyní součástí standardní výbavy i čtyřválcových modelů. Patří mezi ně třídílné nasávací otvory v předním nárazníku, známé z ostatních M modelů, rozšířené boční prahy a zadní nárazník s výraznými prvky na obou stranách. Přepracovány byly krajní nasávací otvory, jež usměrňují proudící vzduch ke vzduchovým clonám a omezují turbulence okolo kol. Detailního vylepšení se dočkal i design BMW masky ve tvaru ledvinek, která je nyní vizuálně výraznější. Maska ve tvaru ledvinek má horizontální vnitřní strukturu, jež posiluje dojem široké přední části. Sportovní charakter BMW Z4 M40i vhodně doplňují prvky, jako jsou kryty vnějších zpětných zrcátek v barvě Cerium Grey a lichoběžníkové koncovky výfuku.

Sportovnímu pojetí exteriéru BMW Z4 napomáhají také čisté boční plochy zvýrazněné směrem vzad stoupajícími prolisy, velké vzduchové průduchy v blatnících za předními koly, spoiler integrovaný do víka zavazadlového prostoru, tenká zadní světla ve tvaru písmene L a nepřehlédnutelný difuzor v zadním nárazníku. Klasická plátěná střecha roadsteru je elektricky ovládaná a lze ji otevřít nebo zavřít stisknutím tlačítka během 10 sekund i za jízdy do rychlosti 50 km/h.

BMW Z4 z boku
BMW Z4 - Design přední části.

Design přední části.

BMW maska ve tvaru ledvinek svým širokým a nízkým tvarem podtrhuje sportovní výraz vozu, zatímco její mřížkované výpině odkazující na svět motorsportu jí dodávají hloubku a propracovanost.

BMW Z4 - Design zadní části.

Design zadní části.

Zadní světla jsou extrémně tenká a zasahují daleko do boků vozu, zadní spoiler přitom harmonicky vystupuje z tvarů zádi. Typické designové prvky, jako je zadní difuzor a koncovky výfuku s nepravidelným tvarem, dotvářejí sportovní výraz zadní části.

BMW Z4 - Pohled z boku.

Pohled z boku.

Hlavní boční linie je vzadu umístěna nad zadním blatníkem a svým řešením dodává bočním partiím napětí. Výrazné boční průduchy omezují turbulence vzduchu a dodávají automobilu sportovní charakter. Do tvarů vozu harmonicky zapadá i černá plátěná střecha.

DESIGN INTERIÉRU BMW Z4

Klasický kokpit sportovního vozu s M specifickými prvky. Design interiéru BMW Z4 se vyznačuje palubní deskou zaměřenou na řidiče, sportovními sedadly s integrovanými opěrkami hlavy, jednoduchými, vpřed směřujícími liniemi a minimálním počtem ozdobných ploch. BMW Z4 sDrive20i (kombinovaná spotřeba paliva: 7,4–6,9 l/100 km; kombinované emise CO2: 166–157 g/km v cyklu WLTP) je standardně vybaveno koženým čalouněním Vernasca, které lze zvolit v provedení černá, bílá Ivory, hnědá Cognac nebo červená Magma. BMW Z4 M40i a BMW Z4 sDrive30i (kombinovaná spotřeba paliva: 7,4–7,0 l/100 km; kombinované emise CO2: 167–159 g/km v cyklu WLTP) mají sedadla standardně čalouněná kombinací kůže a Alcantary s modrým kontrastním prošíváním a modrým lemováním. Interiér BMW Z4 sDrive30i doplňují M kožený volant, M sportovní sedadla, M pedály a M opěrka levé nohy řidiče, což jsou prvky dále zvyšující úroveň sportovní radosti z jízdy o další stupeň.

BMW Z4 interiér
BMW Z4 - Audiosystém Harman Kardon s prostorovým zvukem.

Audiosystém Harman Kardon s prostorovým zvukem.

Mimořádný audiosystém Harman Kardon Surround Sound se vyznačuje sedmikanálovým digitálním zesilovačem o výkonu 408 W a dvanácti reproduktory. Jeho propracovaný zvuk dokonale vypiní prostor interiéru. Ekvalizér specifický pro daný vůz a fungující v závislosti na rychlosti přesně kompenzuje veškerý hluk v pozadí.

BMW Z4 - M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

M sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami, hlubokými sedáky a výraznými bočnicemi opěradel poskytují řidiči a spolujezdci lepší boční držení těla, a to i v rychle projížděných zatáčkách. A navíc, sedadlo řidiče a v závislosti na výbavě i spolujezdce se díky možnosti nastavení šířky opěradla dokáže přizpůsobit individuálním proporcím těla.

BMW Z4 - Vnitřní nepřímé osvětlení.

Vnitřní nepřímé osvětlení.

Prostorové osvětlení vytváří v interiéru pohodovou atmosféru. K dispozici je jedenáct předem stanovených designů osvětlení v šesti různých barvách s obrysovým a prostorovým osvětlením na přístrojové desce, obložení dveří a středové konzole.

TECHNOLOGIE BMW Z4

Nejmodernější asistenční systémy, inteligentní konektivita. BMW Z4 (G29) nabízí zákazníkům řadu nejmodernějších asistenčních systémů, které zvyšují úroveň komfortu i bezpečnosti. Standardní výbava zahrnuje varování před čelní srážkou s brzdnou funkcí, varování před opuštěním jízdního pruhu s aktivním návratem do jízdního pruhu a ukazatel rychlostních limitů s indikátorem zákazu předjíždění. Na seznamu volitelné výbavy jsou kromě jiného aktivní systém udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, varování před změnou jízdního pruhu, systém prevence nárazu zezadu, varování před vozidly přijíždějícími vzadu ze strany, parkovací asistent a couvací kamera. K dispozici je také BMW Head-Up Displej, který promítá jízdní informace na čelní sklo. 

BMW Live Cockpit Professional zajišťuje intuitivní ovládání a inteligentní konektivitu. Umožňuje vlastní přizpůsobení obsahu na dvojici přístrojů s úhlopříčkami 10,25 palce. Jeho součástí je navigační systém BMW Maps, multimediální systém s pevným diskem, BMW Intelligent Personal Assistant, funkce pro integraci chytrých telefonů, Wi-Fi hotspot a alarm.

BMW Z4 interiér
BMW Z4 - BMW Head-Up Displej.

BMW Head-Up Displej.

Plnobarevný BMW Head-llp Displej zobrazuje všechny důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče a umožňuje mu tak pině se soustředit na řízení. Head-llp Displej zobrazuje informace o aktuální rychlosti a v závislosti na výbavě navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb.

BMW Z4 - BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebylo by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na Váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat.

*Hlasové ovládání není aktuálně k dispozici v českém jazyce.

BMW Z4 - BMW operační systém 7.

BMW operační systém 7.

Inovativní koncept ovládání s BMW operačním systémem 7 umožňuje ještě snadnější a intuitivnější obsluhu funkcí vozu pomocí mluveného slova, dotykového displeje a ovladače iDrive. Zdokonalena byla i funkčnost ovladače iDrive. Nyní lze například do menu Aplikace vstoupit přímo.

BMW Z4 - Connected Music

Connected Music

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, af už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Connected Music se Spotify znamená, že prostřednictvím hudebního partnera BMW Spotify můžete bez jakýchkoliv omezení přímo streamovat mnoho milionů skladeb, a to pomocí SIM karty nainstalované ve Vašem voze.

BMW Z4 - Driving Assistant.

Driving Assistant.

Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje kamerové systémy upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních limitů s indikací zákazu předjíždění a systém varování při opuštění jízdního pruhu. A navíc systém radarů pro varování před projíždějícími vozidly při couvání, systém varování při změně jízdního pruhu a systém prevence nárazu zezadu.

BMW Z4 - Parkovací asistent.

Parkovací asistent.

Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky na parkovacích místech, která jsou umístěna podélně nebo příčně k vozovce. Zároveň umí vyparkovat z podélných parkovacích míst. Ovládá se multifunkčními tlačítky na volantu nebo výběrem zpátečky na voliči převodovky. Systém poté převezme veškerou práci související s řízením, jízdou a brzdami a Vy pouze dohlížíte na proces parkování.

FOTOGALERIE

KATALOGY

BMW Z4 technické údaje

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW Z4

BMW Z4 sDrive20i.* 

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:
120–145 (163–197)/4500–6500*
Zrychlení 0–100 km/h v s:
7,6–6,8*
Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:
7,2–6,8*
Kombinované emise CO₂ v g/km:
165–155*
BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW Z4

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW Z4

Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW Z4

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW Z4

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW Z4.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW Z4

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW Z4

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW Z4.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW Z4? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

EN:The_new_BMW_Z4_–_Press_Kit..PDF

CZ: Nové_BMW_Z4.-1.PDF

Spotřeba paliva a emise CO2

BMW Z4 Roadster sDrive20i*:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–6,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 165–155


BMW Z4 Roadster sDrive30i*:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–6,9
Emise CO2 v g/km (kombinované): 166–157


BMW Z4 Roadster M40i*:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,0–7,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 182–177

*Předběžné údaje


Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady  (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu  v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s  jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost  invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických  dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích  mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro  modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní  charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu  ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského  zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů,  standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a  termínech  dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz, www.press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů