Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Uzavření sezóny BMW Motorrad invelt 7.10.2022

759 BMW invelt 29. 8. 2022 #BMWMotorrad #BMWMotorradinvelt #Ukoncenimotosezony2022
UZAVŘENÍ SEZÓNY BMW MOTORRAD INVELT 7.10.2022

Ahoj motorkáři a motorkářky,

chtěli bychom vám tímto poděkovat za společnou akci Uzavření MOTO sezóny invelt Praha 7.10.2022. Odpolední počasí nám velmi přálo. Mohli jste si vyzkoušet různé druhy motocyklů a o hladu jsme Vás také nenechali.

Za nás se akce povedla a už teď se těšíme na další společné vyjížďky a zážitky.

Fotogalerii naleznete na našich FB stránkách níže:

BMW Motorrad invelt: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=bmwmotorradinvelt&set=a.514227557381396

Děkujeme.

Tým BMW Motorrad invelt, Tým BMW invelt a tým Motorrad centrum invelt


DÍKY, BYLA TO JÍZDA. TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLEČNÉ AKCE V ROCE 2023.


FOTOGALERIE Z EVENTU

Ahoj motorkáři a motorkářky,


jak už to bývá, všechno krásné jednou končí a ani sezóna v jedné stopě není výjimkou. Chtěli bychom vás tímto pozvat na společnou akci Ukončení sezóny BMW Motorrad invelt 2022, která se uskuteční v pátek 7.10.2022 od 12:00 - 17:00 hodin v BMW invelt Praha, Jeremiášova 1127/5.

Čekat na vás bude spanilá jízda, nebude chybět ani Libor Podmol, který bude celým dnem provázet a vyprávět o svých cestách a odpovídat na vaše dotazy.

UZAVŘENÍ SEZÓNY BMW MOTORRAD INVELT 7.10.2022

Uzavření sezóny BMW Motorrad invelt 7.10.2022

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

O hladu ani žízni vás samořejmě nenecháme, a proto pro vás bude po celý den připraven catering, kde si můžete pochutnat na výborné domácí klobásce, nakládaném hermelínu a hotdogu. Voda, káva, čaj, domácí limonáda a nealkoholické pivo je samozřejmostí.

Věříme, že společně sezónu v jedné stopě ukončíme důstojně a počasí nám bude přát stejné jako loni, kdy byl celý den zalitý slunce a přátelskou atmosférou.

Fotogalerii z Ukončení sezóny BMW Motorrad Roadshow invelt 2021 naleznete na našem FB profilu.

BMW Motorrad invelt: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.402577971310599&type=3

Děkujeme a těšíme se na vás.

Tým BMW Motorrad invelt, Tým BMW invelt a tým Motorrad centrum invelt

UZAVŘENÍ SEZÓNY BMW MOTORRAD INVELT 7.10.2022

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. 


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů