Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW ///M DAYS INVELT

552 BMW invelt 25. 8. 2022 #BMWinvelt #MDAYS #BMWMDAYS
Dny testování vozů BMW ///M.

DĚKUJEME, strávili jsme spolu dva dny zážitkové jízdy ve vozech BMW ///M, dobrého jídla a pití.

Odkaz na fotogalerii na FB: BMW ///M DAYS 2022

BMW ///M DAYS 2022 FOTOGALERIE


PŮVODNÍ POZVÁNKA NA EVENT


Vážení zákaznící a milovníci sportovních vozů BMW ///M,


rádi bychom Vás touto cestou pozvali na BMW M DAYS TOUR 2022. Dva dny testovacích jízd od 29.9. do 30.9.2022. S flotilou 5  modelů BMW M  je zábava z jízdy zaručena.

BMW ///M vozy

  1. BMW M4 Coupé
  2. BMW M4 Cabrio
  3. BMW M5 Sedan
  4. BMW M8
  5. BMW X6 M


Ve formuláři níže vyberte den a čas a pojeďte s námi.

Na co se můžete těšit?

  • 1 hodinu zážitkové jízdy (50 km) - s vodícím vozem
  • Představení vozů BMW M před jízdou
  • Celodenní catering 
  • Uděláme si mini Beer Fest

Kdy a kde se tour pořádá?

Kde: BMW invelt Praha (Jeremiášova 1127/5, Praha 5)

Kdy: 29.9. - 30.9.2022 (čtvrtek - pátek)

V kolik: 8:30 - 18:00 hodin (čtvrtek - pátek)

Modely BMW ///M pro zážitkovou jízdu.

THE M4

BMW M4 Coupé je puristickým sportovním kupé s výjimečnými jízdními vlastnostmi. K těm mu pomáhá 480koňový vysokovýkonný motor BMW M TwinPower Turbo, pohon zadních kol a pečlivě vyvinuté technologie s původem v motorsportu, mezi něž patří třeba M specifický podvozek s Aktivním M diferenciálem. Dokonale odstupňovaná manuální 6stupňová M převodovka s krátkými a přesnými změnami rychlostních stupňů zajišťuje výjimečně intenzivní interakci mezi řidičem a vozem. Sportovní vzhled a výrazné M specifické prvky výbavy a designu dále podtrhují dynamický charakter BMW M4 Coupé.

THE M4 Cabrio

THE M4 Cabrio

Neředěná nová podoba svobody: M modely BMW řady 4 Cabrio jsou dokonalým spojením výkonu a estetické přitažlivosti doplněné o typický sportovní styl divize M. Obě verze už při prvním setkání zvýší tep fanoušků sportovních kabrioletů. BMW M4 Competition Cabrio s pohonem M xDrive zaujme výkonem 510 koní a točivým momentem 650 Nm. Díky tomu, že je vybaveno vysokovýkonným zážehovým řadovým 6válcem BMW M TwinPower Turbo, 8stupňovou převodovkou M Steptronic Drivelogic, pohonem všech kol M xDrive s Aktivním M diferenciálem a celou řadou technologií pocházejících z motorsportu, nabízí jak při každodenním používání, tak při nasazení na závodním okruhu maximální jízdní dynamiku. 

THE M5

M modely BMW řady 5 Sedan v sobě mimořádně podmanivým způsobem spojují typickou M sportovnost s komfortem a elegancí manažerského sedanu. Objevte čtyři jedinečné M modely se silnými charaktery: úchvatný výkon 635 k (467 kW) a schopnost zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhé 3,0 sekundy dělají z BMW M5 CS nejvýkonnější model řady BMW M5 Sedan všech dob. Tento speciální model, vyráběný v limitované sérii, vyniká unikátním M specifickým podvozkem a exkluzivně dostupnými designovými prvky, díky nimž přináší ryzí zážitky ze světa motorsportu. S maximálním výkonem 625 k (460 kW) a nastavením podvozku zaměřeným na výkonnost překonává BMW M5 Competition s pohonem M xDrive nejvyšší očekávání. 

THE X6 M

THE X6 M

M modely BMW X6 demonstrují svoji extrovertní dominanci mimořádnou jízdní dynamikou, expresivním M designem a nezaměnitelnou agilitou. Vyzkoušejte čtyři extrovertní vozy Sports Activity Coupé (SAC): modely BMW X6 M50i zaujmou jedinečnou kombinací výkonu, komfortu a hospodárnosti. BMW X6 M s pohonem M xDrive nadchne luxusním interiérem a jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabité zážitky z jízdy, které dostávají další náboj v ještě výkonnějším a okázalejším BMW X6 M Competition s pohonem M xDrive.

THE M8 COMPETITON COUPÉ

Nové BMW M8 Competition Coupé je špičkovou variantou M modelů BMW řady 8 Coupé.

Ikonický vzhled představuje nový designový styl segmentu sportovních automobilů a zřetelně prezentuje dynamický výkon i odpovídající vzhled. Sportovní a zároveň exkluzivní atmosféra interiéru je dokreslena zejména odvážnými M detaily.

Skladové vozy BMW ///M

Oslava 50 let BMW M GmbH v Danibuaně

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny
cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která
není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní
smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních
a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů