Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

„WE ARE M“ – BMW M oslavuje své 50. výročí emotivní kampaní.

915 BMW invelt 19. 4. 2022 #BMWinvelt #BMW #BMWM #WEAREM

Až 24. května uplyne 50 let od založení BMW M GmbH, budou oslavy již v plném proudu. Oslavy výročí odstartují 24. února jedinečnou událostí: ve filmu se sejdou různé vozy BMW M spolu se svými řidiči, aby se sblížili. Tento druh setkání za účelem koordinace strategie, motivace a vzájemného povzbuzování je známý téměř z každého týmového sportu. Zde je působivě zinscenováno s mnoha modely BMW M.

Film o tomto nejsportovnějším setkání ukazuje velmi emotivním způsobem, co všechno mezinárodní komunita BMW M zahrnuje. Ať už jsou vozy a jejich majitelé jakkoli odlišní, všichni milují zrychlený tep a husí kůži, kterou vyvolává každé BMW M. Vzrušení a nadšení, stejně jako oni, jdou svou vlastní cestou, jsou odvážní a mají vlastní názory. Spojuje je vášeň pro ten speciální pocit, který zažívá každý řidič BMW M. Všichni to cítí stejně: MY JSME M (WE ARE M).

Jsme hrdí na to, že jsme 24. února hlasitě odstartovali náš jubilejní rok. Film ‚BMW M Huddle‘ navazuje na tradici výjimečných filmů BMW M, přesto je ale jiný: předznamenává naši proměnu. Díváme se dopředu, ale pokračujeme ve vytváření pocitu jistoty, který definuje velkou fanouškovskou základnu BMW M,“ říká Timo Resch, vedoucí oddělení zákazníků, značky a prodeje BMW M GmbH. „Chceme slavit se všemi fanoušky, s naší mezinárodní komunitou, a proto chystáme překvapení pro všechny komunikační kanály, a to po celý rok. Opravdu se na to těšíme.“

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu vozů BMW M nebo zjistit více informací.

WE ARE M – BMW M oslavuje své 50. výročí emotivní kampaní.

Zaujalo Vás BMW M? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


MY JSME M – WE ARE M znamená vše, co bylo a bude i nadále.


Slogan vytvořený speciálně pro jubilejní rok ukazuje náladu celé kampaně: BMW M je mimořádně mnohotvárné, vždy se jeví jinak a nově, ale je okamžitě rozpoznatelné. Od M1 Procar a i4 M50 až po XM Concept: BMW M je definováno skutečně pestrou sadou vozů.

Přes všechny rozdíly je spojuje tato hlavní vlastnost: být BMW M, tedy vždy jiný, jedinečný a dravý, což je přesně to, na co kampaň navazuje.


Kampaň 50 let je rozdělena do čtyř kapitol, z nichž každá se aktivuje po dobu jednoho čtvrtletí. Zatímco první kapitola, „BMW M Huddle“, předznamenává základní téma 50 let BMW M, druhá se bude věnovat převážně padesátileté historii motoristického sportu BMW M. 

Třetí kapitola bude pojednávat o elektrifikaci, zatímco čtvrtá se zaměřuje na jedinečný životní styl. V průběhu roku BMW M GmbH představí řadu velkolepých nových vozů. Kromě toho se značka zúčastní mnoha významných mezinárodních akcí. Nedávno představené „Logo k výročí BMW Motorsport“ je jen jedním z mnoha dalších překvapení pro globální komunitu BMW M.


BMW M se svým dědictvím míří do budoucnosti.


Ucelená komunikace u příležitosti 50. výročí se ohlíží také za bezkonkurenční historií zkušeností, vítězství a úspěchů společnosti BMW M GmbH v segmentu výkonných a vysokovýkonných vozů. Jedním z příkladů je digitální kampaň „Only in M Town“ z roku 2018, která už tehdy dávala nadšencům BMW M pocit sounáležitosti.

BMW M však neusíná na vavřínech. Tuto sílu využívá pro svou budoucí proměnu. Jak již naznačují další tři kapitoly kampaně, BMW M se orientuje na novou výkonnost, elektrifikaci a typický životní styl BMW M. Protože BMW M je a zůstane ultimativním řidičským strojem – po půl století i v budoucnosti.


Skladové vozy BMW M

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj:  PressClub Global

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů