Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW invelt R18 TOUR - VÁHÁŠ, JESTLI KOUPIT R18? MÁŠ JEDINEČNOU ŠANCI SI VYZKOUŠET.

788 BMW invelt 3. 5. 2022 #BMWMotorrad #BMWR18 #BMWinvelt #BMWR18TOUR

BMW R18 TOUR

Ahoj motorkáři a motorkářky,


chtěli bychom vám tímto poděkovat za společnou akci BMW R18 TOUR invelt 2022.  Počasí nám letos přálo, motocykly jsme společně prohnali po krásné trati, o plné žaludky také bylo postaráno. 

Za nás se akce povedla a už teď se těšíme na další společné vyjížďky a zážitky. Sledujte náš web, ať Vám žádná vyjížďka neuteče.

Fotogalerii z BMW R18 TOUR invelt naleznete na našem FB profilu.

BMW Motorrad invelt:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.540942937474101&type=3

invel Praha | Plzeň: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=bmwinvelt&set=a.5474146162609171

Děkujeme.

Tým BMW Motorrad invelt, Tým BMW invelt a tým Motorrad centrum invelt


DÍKY, BYLA TO JÍZDA. TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLEČNÉ AKCE V ROCE 2022 A NA BMW R18 TOUR 2023.

Potrpíš si na styl, exkluzivitu, řídíš se heslem „objem ničím nenahradíš“ a tvoje vášeň pro cruisery nezná hranic? Tak to nesmíš chybět na našem eventu R 18 tour.

Stačí se registrovat v termínu 19.5., vybrat si den, který ti nejvíce vyhovuje a zajet za námi do BMW invelt Praha. My se postaráme o vše ostatní. Nejenže ti nabídneme modely BMW R 18 na testování, ale budeš mít tu možnost být mezi prvními motorkáři, kteří se svezou na novém BMW R 18 Bagger a Transcontinental.

Co tě čeká a nemine:

A aby toho nebylo málo, model BMW R 18 si teď můžeš pořídit s financováním od BMW Financial services s 0% úrokem již od 8 899 Kč*.

Ale pozor, nabídka platí pouze do 30.6.2022. Tak přijeď a pociť s námi vůni benzínu a vytříbenost motorů boxer. 

Těšíme se na tebe!

Motocykly BMW R 18 jsou ukázkou toho, že vzpomínáme na minulost a myslíme na budoucnost. BMW R 18 cituje z naší historie a ikonických prvků, které jsme podrobili důslednému dalšímu vývoji. Jedná se o působivý cruiser s motorem o největším zdvihovém objemu, jaký jsme kdy postavili. 

Perfektní ovladatelnost, design i zvuk. Kdo nepozná na vlastní kůži, nikdy neuvěří. SOUL IS ALL THAT MATTERS.

Všechny testovací motorky jezdí na palivo Shell V-Power Racing. Shell udává trend v oblasti vývoje paliv již více než sto let.

Těšíme se na tebe.

BMW Motorrad tým invelt

#BMWR18Tour

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


*Uvedené fotografie motocyklu jsou pouze ilustrativní a nemusí zobrazovat uvedenou výbavu. Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW R 18 s pořizovací cenou 550 900 Kč vč. DPH. Uvedená splátka podnikatelského úvěru je kalkulována na délku úvěru 60 měsíců, část kupní ceny hrazená klientem je 165 270 Kč . Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění. Nabídka je určena pro podnikatele - plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny motocyklu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2022.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. 

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů