Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW R 1250 GS Adventure - Žádný cíl není příliš daleko

1789 BMW invelt 6. 9. 2021 #BMW #invelt #R 1250 GS Adventure
BMW R 1250 GS Adventure - Žádný cíl není příliš daleko

Jde o objevování světa. Znovu a znovu. R 1250 GS Adventure je královnou cestovních endur. Této královně cestovních endur byly do vínku vloženy drsné podmínky a nejvzdálenější destinace. Proto  jsme dále optimalizovali vysoký standard turistické vhodnosti a pohodlí.  R 1250 GS Adventure nabízí vše, co potřebuješ k prozkoumání neznámých míst, od asistenčních systémů řidiče přes světelnou techniku a pokročilé jízdní režimy, až po USB konektor. A díky výkonnému motoru boxer s BMW ShiftCam se suverénně dostaneš do jakéhokoli cíle. Protože víme: Tvoje nápady na procestování světa jsou nekonečné

Zastavte se u nás v inveltu Praha nebo v plzeňském Motorrad Centrum invelt a prohlédněte si showroomy se všemi motocykly z řad BMW Motorrad.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW R 1250 GS Adventure V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné motorky, tak je nemáme v nabídce.

HLAVNÍ VLASTNOSTI BMW R 1250 GS

 • Originální motor boxer s technologií BMW ShiftCam pro proměnný zdvih a časování sacích ventilů.
 • Razantní zrychlení v celém rozsahu otáček, příkladné hodnoty spotřeby a emisí, stejně jako hladký a tichý chod motoru.
 • Výkon a točivý moment: 100 kW (136 k) při 7750 1/min a 143 Nm při 6250 1/min.
 • Senzor klepání pro optimalizované spalování.
 • Nový systém BMW Motorrad Integral ABS Pro jako součást standardní výbavy.
 • Tři jízdní režimy jako součást standardní výbavy.
 • Nový standardně dodávaný jízdní režim „Eco“ pro obzvláště  hospodárnou jízdu.
 • Jízdní režimy Pro s předvolbou jízdního režimu a asistentem pro dynamické brzdění motorem jako prvky tovární volitelné výbavy.
 • Funkce Dynamic Traction Control (DTC) jako součást standardní výbavy.
 • Elektronický podvozek Dynamic ESA „Next Generation“ s plně automatickým vyrovnáváním zatížení.
 • Hill Start Control Pro (HSC Pro) s pokročilými funkcemi jako volitelná tovární výbava.
 • Nový adaptivní full-LED světlomet jako součást volitelné tovární výbavy.
 • Nové funkce osvětlení, cestovní světla a nová funkce směrových ukazatelů jako volitelná tovární výbava. 
 • Nabíjecí zásuvka a USB zdířka jako součást standardní výbavy. 
 • Vyhřívání sedla jezdce a spolujezdce pro příjemnější cestování jako volitelná tovární výbava.
 • 30mm nástavce řídítek jako volitelná tovární výbava.
 • Kromě standardně dodávaného výškově nastavitelného sedla je k dispozici široká škála továrních sedel.
 • Inteligentní tísňové volání E-Call jako volitelná tovární výbava.
 • Atraktivní základní barevné provedení a dvě stylové varianty triple black a Rallye jako volitelná tovární výbava.
 • Výroční edice „40 Years GS“.
 • Rozšířená nabídka volitelné výbavy a BMW Motorrad Originálního příslušenství.

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW R 1250 GS ADVENTURE (Q3/2022)


Základní model: 400 413 Kč

DPH 21%: 84 087 Kč

Doporučená prodejní cena: 484 500

Zajímá vás motocykl BMW R 1250 GS Adventure?

Zaujala Vás nová BMW R 1250 GS Adventure? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

DESIGN MOTOCYKLU BMW R 1250 GS ADVENTURE

BMW R 1250 GS Adventure - GS Trophy

GS Trophy

BMW R 1250 GS Adventure - Icegrey

Icegrey

BMW R 1250 GS Adventure - Rallye

Rallye

Triple Black

Triple Black

OBJEVUJTE

R 1250 GS Adventure je doma po celém světě. Žádný cíl  pro ni není příliš daleko, žádný povrch jí není cizí. Ze silnice do terénu a zase zpět. Pokud nevíš, co tě na cestě čeká, můžeš se na svou motorku do nejmenších detailů spolehnout. S R 1250 GS Adventure si nyní můžeš užít dlouhé vzdálenosti ještě intenzivněji. Pohodlné a bezpečné. Vždy připravena na pár kilometrů navíc - a kilometry s něčím navíc. 


NAKONFIGURUJTE SI SVOU BMW R 1250 GS Adventure

*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

Nový systém BMW Integral ABS Pro jako součást standardní výbavy.

BMW R 1250 GS Adventure je nejoblíbenější cestovní enduro na světě a ve svém  nejnovějším vydání přijíždí standardně vybavený systémem BMW Integral  ABS Pro. Jedná se o brzdový systém, který poskytuje ještě větší  bezpečnost při brzdění, a to i v náklonech, a myslí takříkajíc dopředu. Další rozšíření konceptu jízdních režimů přináší další nové funkce. Například pokročilé přizpůsobení charakteristiky systému ABS příslušnému  jízdnímu režimu.

Nové full-LED adaptivní světlomety,  nová funkce osvětlení, cestovní světla a nová funkce směrových ukazatelů jako volitelná tovární výbava. 

 Už standardní full-LED světlomet silnici osvětluje nepřekonatelně jasným a zářivým  světlem. Nově vyvinutý světlomet s natáčecí funkcí jde ještě o krok dále. Jeho potkávací světlo mění tvar standardních full-LED světlometů v  závislosti na náklonu motocyklu. Světlomet tak dokonale osvětluje zatáčky a světelný kužel míří tam, kam motocykl jede. Díky novým funkcím osvětlení jsou zážitky z jízdy s modelem R 1250 GS Adventure ještě intenzivnější. V budoucnu budou v rámci volitelné výbavy dostupné funkce uvítání  (Welcome), rozloučení (Goodbye) a svícení na cestu domů (Follow me home). S volitelnou výbavou cestovních světel jsou světelné zdroje  směrových ukazatelů trvale rozsvícené, ovšem s menší intenzitou. U multifunkčního zadního světla jsou standardní zadní LED směrové  ukazatele nahrazeny LED směrovými ukazateli (v závislosti na trhu), které mohou současně vydávat žluté blikající světlo a červené brzdové nebo koncové světlo.

Funkce Dynamic Traction Control (DTC) a nový jízdní režim Eco jako  součást standardní výbavy. Jízdní režimy Pro s předvolbou jízdního  režimu a dynamické brzdění motorem jako prvky volitelné výbavy.  

Standardně  dodávaná funkce Dynamic Traction Control (DTC) přináší nejlepší možnou trakcí vysokou úroveň bezpečnosti. Nový standardně dodávaný jízdní režim „Eco“ vybízí jezdce k co nejhospodárnější jízdě. Nový R 1250 GS Adventure může být z výroby vybaven volitelnými jízdními režimy Pro. Díky nové předvolbě jízdního režimu může mít jezdec k dispozici individuální výběr jízdních režimů pomocí tlačítka jízdního režimu. Součástí  jízdních režimů Pro je nově také dynamické brzdění motorem. Lze jej použít k bezpečnému vyhnutí se nestabilnímu chování motocyklu při jízdě setrvačností nebo při zablokování zadního kola v důsledku necitlivého podřazení. 

DESIGN BMW R 1250 GS ADVENTURE

BMW R 1250 GS Adventure - Boční pohled

Boční pohled

BMW R 1250 GS Adventure - Boční pohled

Boční pohled

BMW R 1250 GS Adventure - Pohled z pozice jezdce

Pohled z pozice jezdce

BMW R 1250 GS Adventure - Displej TFT s konektivitou, nabíjecí zdířkou USB a nastavitelným čelním štít

Displej TFT s konektivitou, nabíjecí zdířkou USB a nastavitelným čelním štít

S aplikací BMW Motorrad Connected máš na displeji TFT přehled o své navigaci a všech datech.  Velký větrný štít lze nastavit ručním kolem a poskytuje ti ochranu před  změnami počasí. Díky nabíjecí zdířce USB má tvůj smartphone vždy  dostatek energie.  

BMW R 1250 GS Adventure - Dlouhý dojezd s 30litrovou nádrží

Dlouhý dojezd s 30litrovou nádrží

Když je to nejkrásnější, mělo by to tak zůstat: S  maximálním dojezdem přes 600 kilometrů můžete být na silnici klidně o  něco déle. 

BMW R 1250 GS Adventure - DTC a ABS Pro ve standardní výbavě

DTC a ABS Pro ve standardní výbavě

Nejlepší část dobrodružství: Nikdy nevíš, která cesta  povede k cíli. S ABS Pro a DTC jsi optimálně připraven na každý povrch.  Ať už při brzdění nebo při rychle se měnících podmínkách přilnavosti. 

BMW R 1250 GS Adventure - Jízdní režimy Pro a ECO Modus

Jízdní režimy Pro a ECO Modus

Každý podklad stojí za objevení: Až sedm rozšířených  jízdních režimů Pro s novou regulací brzdného účinku motoru (MSR)  zajišťuje optimální ovládnutí každého terénu. Standardní režim ECO  získává větší dojezd při každé plné nádrži: pro uvolněné delší  překlenovací části.

BMW R 1250 GS Adventure - LED světelná technologie

LED světelná technologie

Lepší osvětlení, výhled a viditelnost: Natáčecí LED  světlomety s adaptivními světly do zatáček zaručují vynikající osvětlení  a konstantní dosah světlometů – do strany, nahoru a dolů. V závislosti  na sklonu terénu, nákladu a sklonu v zatáčkách.  

BMW R 1250 GS Adventure - Pohodlné nástavce řídítek

Pohodlné nástavce řídítek

Obzvláště jako vysoký řidič tak oceníš perfektní  ergonomii. Ale i v terénu nebo jako ambiciózní jezdec endura máš větší  kontrolu a ještě větší potěšení z jízdy s řidítky namontovanými o 30 mm  výše. 

BMW R 1250 GS Adventure - Ukazatele směru LED v sérii s možností Cruising Light

Ukazatele směru LED v sérii s možností Cruising Light

Více tě zviditelní ve tmě. Cruising Light také zajistí  nápadný vzhled: Nechává přední ukazatele směru mírně tlumené a v kombinaci s předními světly vytváří širokou osvětlenou oblast.

BMW R 1250 GS Adventure - Vyhřívání sedadla

Vyhřívání sedadla

Každá cesta tedy může být o něco delší: Vícestupňové nastavitelné  vyhřívání sedadel zaručuje řidiči a spolujezdci více pohodlí a vytrvalosti.

ÚDAJE & VÝBAVA

Tvoje volání dálek má pouze jednu odpověď: BMW R 1250 GS Adventure. Vydáš se do vzdálených cílů, můžeš se na ni spolehnout v každé situaci, na každém kilometru jezdíš bezpečně a pohodlně. Vše o technických údajích a výbavám R 1250 GS Adventure se dozvíš zde.

Motor

Konstrukce

Kapalinou chlazený čtyřtaktní dvouválec typu boxer s variabilním časováním ventilů BMW ShiftCam

Vrtání x zdvih

102,5 mm x 76 mm

Zdvihový objem

1.254 ccm

Jmenovitý výkon

100 kW (136 k) při 7 750 ot/min

Max. točivý moment

143 Nm at 6,250 rpm

Kompresní poměr

12,5 : 1

Příprava palivové směsi

Elektronické vstřikování do sacího potrubí

Regulace emisí

regulovaný třícestný katalyzátor, emisní norma EU-5


Výkonnostní parametry / spotřeba

Max. rychlost

přes 200 km/h

Spotřeba na 100 km podle WMTC

 4,75 l

Emise CO2 podle WMTC

110 g/km

Druh paliva

Premium bezolovnatý benzín, oktanové číslo 95 (RON), ovládání motoru (91 až 98 RON)


Elektroinstalace

Alternátor

Alternátor se jmenovitým výkonem 510 wattů

Baterie

12 V / 11,8 Ah, bezúdržbová


Přenos síly

Spojka

Spojka v olejové lázni s protiskluzovou funkcí, hydraulická

Převodovka

Constant mesh 6stupňová převodovka se špičatým ozubením

Pohon

Kardan

Podvozek / brzdy

Rám

Dvoudílná koncepce rámu složeného z hlavního rámu a k němu přišroubovaného zadního rámu s motorem

Zavěšení předního kola / odpružení

BMW Motorrad Telelever, centrální pružicí jednotka, průměr sloupku 37 mm

Zavěšení zadního kola / odpružení

Jednoramenná kyvná páka z hliníkové slitiny s motorem BMW Motorrad Paralever;   zavěšení pružiny WAD, předpínání pružiny hydraulicky plynule  nastavitelné pomocí ručního kolečka, tlumení při roztahování tlumiče lze  nastavit ručním kolečkem

Zdvih odpružení vpředu / vzadu

210 mm / 220 mm

Rozvor

1 504 mm

Závlek

95,4 mm

Úhel řízení

65,1°

Kola

Ráfky s výpletem

Rozměr ráfku, přední

3,00 x 19“

Rozměr ráfku, zadní

4,50 x 17“

Pneumatika, přední

120/70 R 19

Pneumatika, zadní

170/60 R 17

Přední brzda

Dvojitá kotoučová brzda brzda, plovoucí brzdové kotouče, průměr 320 mm, 4pístové radiální brzdové třmeny

Zadní brzda

Jednokotoučová brzda, průměr 276 mm, dvoupístový plovoucí třmen

ABS

BMW Motorrad Integral ABS Pro (částečně integrované, s optimalizací pro náklon)


Rozměry / hmotnosti

Výška sedadla

890 mm / 910 mm

Oblouk rozkročení

1 950 mm / 1 990 mm

Využitelný objem nádrže

30 l

Z toho rezerva

cca 4 l

Délka

2 270 mm

Výška (nad čelním štítem)

1 460 mm

Šířka (nad chráničem rukou)

980 mm

Hmotnost nenaloženého motocyklu, plně natankovaného včetně provozních kapalin

268 kg

Maximální přípustná hmotnost

485 kg

Užitná hmotnost (se standardní výbavou)

217 kg


INDIVIDUALIZACE

R 1250 GS Adventure má dobrodružství již ve svém názvu. Je robustní a snadno zvládne i tu největší výzvu. Rozsáhlé možnosti vybavení ti  poskytnou vše, co na svých cestách potřebuješ. Pro inspiraci jsme ti již sestavili tři varianty. Teď je to na Tobě: Udělej z ní svou GS.

Nové R 1250 GS Adventure: Cestování, off-road a dobrodružství, vždy v atraktivní základní barvě a ve dvou variantách  triple black a Rallye. Výroční edice „40 Years GS. 

Nové R 1250 GS Adventure v základních barevných verzích bílá a světle šedá zdůrazňují svoji vytříbenější náturu a univerzální talent. Kromě toho varianty triple black a Rallye, které jsou k dispozici na přání, nabízejí dva obzvláště výrazné barevné koncepty. U příležitosti 40. výročí modelů BMW GS jsou k dispozici dva nové žluto-černé modely GS s označením „40 Years GS“, které svým barevným schématem připomínají milník v historii řady GS: legendární model R 100 GS.

Hill Start Control Pro (HSC Pro) s pokročilými funkcemi jako volitelná tovární výbava.

Asistent  rozjezdu do kopce Hill Start Control je u obou modelů standardem a umožňuje pohodlné zastavení a rozjezd ve svahu. Hill Start Control Pro (HSC Pro) jde nad rámec asistenčního systému Hill Start Control a výrazně zlepšuje rozjezdy do kopce za všech podmínek.


PRVNÍ INSPIRACE

Světoběžník


Prach nebo bláto, déšť nebo horko: Nic tě nezastaví, přijmeš každou výzvu. R 1250 GS Adventure s komfortním cestovním paketem je tím správným partnerem pro tvoje dobrodružství. Vše, co potřebuješ na své  cestě do neznáma, můžeš pohodlně uložit do horního kufru, hliníkového kufru nebo rozšíření objemu 27 litrů ve vzhledu 40 let GS. Pohodlná i  pro tebe: Vyhřívání sedadel, které tě udrží na dlouhých cestách v teple.

  

BMW R 1250 GS Adventure - Světoběžník

Světoběžník

Paket komfort

Komfortní souprava obsahuje Keyless Ride, pohodlné vyhřívané rukojeti a chromovaný výfukový systém.

Cestovní paket

Cestovní paket zahrnuje tempomat, přípravu pro navigaci a držák kufru pro hliníkové kufry.

LED světelná technologie

Adaptivní světlo do zatáček

Adaptivní světlomety zajišťují výrazně lepší osvětlení jízdní dráhy při jízdě v zatáčkách.


LED světlo pro denní svícení

LED světlo pro denní svícení ve výrazné konstrukci zajišťuje více bezpečnosti v silničním provozu.


Cruising Light

Cruising light obou tlumených předních ukazatelů směru přitahuje pozornost, a tím také zvyšuje bezpečnost.

Vyhřívání sedadel

Vyhřívání sedadel, které lze  samostatně regulovat pro řidiče a spolujezdce, nabízí větší pohodlí a  neomezenou zábavu z jízdy i v chladnějších měsících roku.

        

                              

Robustní designové prvky

Opt. Paket frézovaných dílů 719 Classic II

Pakety frézovaných dílů Classic II v exkluzivní Option 719 obsahuje  vysoce kvalitní komponenty se stříbrným vzhledem s designovými akcenty. 

        

Hliníková nádrž 1

Hliníková nádrž 1 s kartáčovanými a čirým lakem lakovanými bočními  plochami je ideální volbou pro jezdce, kteří milují něco zvláštního. 

        

                              

Úložný prostor

Hliníkový kufr včetně držáku kufru

Hliníkové kufry lze snadno a bezpečně připevnit k držákům kufrů z nerezové oceli na obou stranách stroje. 

        

Hliníkový horní kufr

Robustní hliníkový horní kufr skýtá s objemem 32 litrů místo na přilbu a přesvědčí i za extrémních podmínek.


Sada pro rozšíření objemu hliníkových kufrů Limited Edition 40 Years GS

Sada pro rozšíření objemu hliníkových kufrů rozšiřuje objem kufrů o  13,5 litru objemu na každé straně na 27 litrů přídavného objemu.

DRUHÁ INSPIRACE

Terénní motocykl


Nemusí to být vždy asfalt. Model R 1250 GS Adventure s paketem Dynamik je zábavný na každém povrchu. Ve stylu Rallye s nástavcem řídítek, sportovním tlumičem výfuku a řadou terénních prvků, jako je hliníková ochrana motoru Enduro, ochrana světlometů a pneumatiky pro jízdu v terénu, tě nemůže nic zastavit.

BMW R 1250 GS Adventure - Terénní motocykl

Terénní motocykl

Zvýšení řidítek

S robustním a přesně padnoucím nástavcem řídítek jsou standardní řídítka připevněna o 30 mm výše.

Paket Dynamik

Paket Dynamic zahrnuje Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), jízdní režimy Pro a Pro Shift Assistant.

 

Styl Rallye

Styl Rallye podtrhuje sportovní potenciál cestovního endura. Barevná  kombinace Lightwhite uni, metalíza Racingblue a Racingred spolu s volitelnými černými nebo zlatými koly s paprsky a nízkou tříbarevnou  sedačkou Rallye pro ten správný Rallyový pocit.

Sportovní tlumič výfuku

Sportovní tlumič výfuku  vyrobený z titanu s karbonovou koncovkou vydává jadrný zvuk a každá  jízda se díky němu stává pastvou pro oči i uši.

Off-roadové vybavení

Hliníkový kryt motoru Enduro

Robustní hliníkový kryt motoru Enduro poskytuje účinnou ochranu před  odletujícími kamínky a poškozením, zejména při použití v terénu.

      

Chránič světlometu

Chránič světlometů pro použití v terénu chrání světlomet před poškozením způsobeným kamínky mimo veřejné komunikace.


Terénní pneumatiky

Terénní potenciál motorky lze plně využít s volbou bezplatných terénních pneumatik.

Úložný prostor

Válcová taška Atacama s uzamykatelnými upínacími popruhy

Válcová taška Atacama a další zavazadla nebo přilby lze připevnit ke  stroji pomocí uzamykatelného upínacího popruhu s ocelovým jádrem.


Boční kapsy Atacama včetně adaptéru a uzamykatelných upínacích popruhů

Robustní boční kapsy Atacama přesvědčují svými chytrými detaily a  celkovým úložným prostorem o objemu 60 litrů. Boční kapsy Atacama a  další zavazadla nebo přilby lze k motocyklu připevnit pomocí  uzamykatelných upínacích popruhů s ocelovým jádrem.

Baterie M Lightweight

Velmi kvalitní baterie M  Lightweight s nejmodernější lithium-iontovou technologií je téměř o 3 kg  lehčí než sériově používané baterie.

TŘETÍ INSPIRACE

Elegán


Objevte a buďte objeveni: Toto je tvůj svět. Vzhled vytváří dlouhodobý dojem: Ve stylu TripleBlack se R 1250 GS Adventure představuje v minimalistické a zvlášť elegantní verzi. Rozsáhlý paket světel postaví tebe a cesty celého světa do toho nejlepšího světla. Vysoce kvalitní hliníková ochrana motoru Enduro zajišťuje ochranu a exkluzivitu. Kola s křížovými paprsky ve zlatě, vysoce kvalitní frézované díly v černé a stříbrné barvě a tónovaný větrný štít dotvářejí elegantní dojem.

BMW R 1250 GS Adventure - Elegán

Elegán

Styl Triple Black

Ve stylu Triple Black má cestovní enduro tlumený, elegantní vzhled.

Paket světel

Paket světel zahrnuje světlomety Headlight Pro s denním svícením a  adaptivními světlomety, dále Cruising Light vpředu a multifunkčními  blinkry vzadu.

Kola s křížovými paprsky, zlatá

Jinak černé ráfky s koly s křížovými paprsky II jsou díky své zlaté  barvě a paprskům z nerezové oceli s vysokým leskem skutečným trhákem.

Opt. 719 Paket frézovaných dílů Storm a Storm II

Oba pakety frézovaných dílů Storm a Storm II z exkluzivní varianty  Option 719 dodávají svými kvalitními komponenty ve strohém stříbrnošedém  vzhledu designový akcent.

Designové příslušenství ve stylu TripleBlack

Větrný štít tónovaný

Zabarvený větrný štít podtrhuje sportovní vzhled motocyklu a  zajišťuje trvalou průhlednost díky svému povrchu odolnému proti  poškrábání.


Nožní řadicí páka nastavitelná, v černé barvě

Variabilní nožní řadicí páku s nastavitelným nášlapným prvkem lze  přizpůsobit velikosti boty a nabízí snadnější použití při jízdě ve  stoje. 

        

Držák zadní stupačky v černé barvě

Sada zadních černých držáků stupaček nabízí stejnou funkci a kvalitu jako standardní díl v černé matně eloxované barvě.

                              

Úložný prostor

Černý držák pro hliníkové kufry, zadní příčná vzpěra

Černá příčná vzpěra spojuje pravý a levý držák kufru a zajišťuje vysokou stabilitu i při plném zatížení.

 

Držák na hliníkové kufry, černý

Ke stabilnímu držáku na kufr z černé práškované oceli lze snadno a bezpečně upevnit systém textilních zavazadel Atacama.

        

Černý držák horního kufru pro hliníkový horní kufr

K pevnému držáku horního kufru z nerezové oceli s práškovým nástřikem lze připevnit válcovou tašku Atacama nebo jiná zavazadla.


Hliníkový horní kufr, černý, 32 l

Černé eloxované hliníkové vrchní pouzdro skýtá s objemem 32 litrů místo na přilbu BMW a přesvědčí i za extrémních podmínek.


Hliníkové černé kufry

Robustní hliníkový kufr nabízí vpravo úložný prostor 36 litrů a vlevo  44 litrů. Mnoho praktických detailů přesvědčí i v extrémních  podmínkách. 


Sada pro rozšíření objemu hliníkových kufrů Limited Edition 40 Years GS

Sada pro rozšíření objemu hliníkových kufrů rozšiřuje objem kufrů o  13,5 litru objemu na každé straně na 27 litrů přídavného objemu.

        

                              

Hliníkový chránič motoru Enduro, černý

Robustní a lehký kryt motoru Enduro vyrobený z černě potaženého hliníku  chrání před odletujícími kamínky a poškozením, zejména při použití v  terénu.

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY

NA VŠECHNY NOVÉ MOTOCYKLY, S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ AŽ NA 5 LET

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA BMW MOTORRAD


NEJDŘÍV BEZPEČNOST, PAK ZÁBAVA BEZ OMEZENÍ NÁJEZDU KILOMETRŮ.


Ten  klid, který zažíváš na svojí mašině nemusí skončit jakmile vyprší  tříletá záruka. S volitelným prodloužením záruky BMW Motorrad můžeš ujet  všem nákladům za opravy závad – a to až po celkovou dobu 5 let a bez  omezení nájezdu kilometrů.

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD


 • Pro nové i ojeté motocykly, do 3 měsíců od počátku platnosti záruky.
 • Plné pokrytí oprav závad, podle podmínek záruky BMW, a to až po dobu 5 let (bez omezení nájezdu kilometrů).
 • Pro opravy jsou exkluzivně používány originální díly BMW Motorrad.
 • Přenosné na nového majitele – zvýšení hodnoty motocyklu při prodeji.
FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

Zjisti, jestli aktuálně máme zvýhodněnou nabídku úvěru, leasingu nebo jiného financování/produktu na BMW MOTORRAD.

UKÁZAT NABÍDKY

BMW MOTORRAD AKTUÁLNÍ ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

Během  roku přinášíme množství speciálních nabídek na různé modely BMW  Motorrad. Může to být výhodnější financování nebo pojištění, limitovaná  edice. Event, kde se můžeme potkat. Podívej se, co je zrovna aktuální.

PROHLÉDNOUT NABÍDKY

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

Navštiv náš eshop a doplňte své zásoby doplňků a lifestyle kousků na sezónu.

PŘEJÍT NA NABÍDKU VYBAVENÍ BMW MOTORRAD

BMW MOTORRAD ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřej svému jednostopému příteli doplňky, který si zaslouží a tobě pomohou na cestách.

NABÍDKA ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Zdroj: https://www.bmw-motorrad.cz/ & https://www.press.bmwgroup.com/

Oficiální tisková zpráva

CZ: Nové_BMW_R_1250_GS_a_R_1250_GS_Adventure.-1.PDF

EN: The_new_BMW_R_1250_R,__the_new_BMW_R_1250_RS_and_the_new_BMW_R_1250_GS_Adventure.-1.PDF


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů