ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

NOVÉ BMW ŘADY 7 (2022) | M760e xDrive

1181 BMW invelt 30. 6. 2022 #BMW #THE7 #BMWM760exDrive

Zažijte sportovní radost z jízdy vytvořenou dvojicí hnacích systémů působivě výkonného nového BMW M760e xDrive.

 • Plug-in hybridní pohon se zážehovým řadovým 6válcem BMW M TwinPower Turbo a technologií elektrického pohonu eDrive.
 • Maximální radost z jízdy s celkovým výkonem až 571 k (420 kW)*
 • Inovativní technologie, jako je M Sport Boost a M specifický podvozek Executive Drive Pro, zprostředkovávají schopnosti nového BMW M760e xDrive Sedan řidiči a umožňují dokonale vnímat jeho sportovní charakter.


BMW M760e xDrive*:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 1,2–1,1
Emise CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 28–25

*Předběžné hodnoty

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.


MODELY NOVÉHO BMW M760e xDrive.

BMW M760e.

BMW M760e.

BMW M760e with BMW Individual two-tone Black Sapphire metallic paintworks.

BMW M760e with BMW Individual two-tone Black Sapphire metallic paintworks.

BMW M760e with BMW Individual two-tone Oxide Grey metallic paintworks.

BMW M760e with BMW Individual two-tone Oxide Grey metallic paintworks.

THE NEW 7 | Nové BMW M760e xDrive.

Zaujalo Vás nové BMW M760e xDrive? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

První čistě elektrické BMW i7 Sedan

První čistě elektrické BMW i7 Sedan

První čistě elektrické BMW i7 kombinuje elektrickou jízdní dynamiku s okouzlením pro všechny smysly a přináší nezapomenutelné zážitky z jízdy.

 • Působivé okamžiky při příchodu
 • Krystalické světlomety a osvětlená BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow
 • Atmosféra luxusního salónku v interiéru zásluhou režimů My Modes
 • Zážitek jako v kině díky 31,3" displeji Theather Screen pro cestující na zadních sedadlech
 • Výkon přes 400 kW* a dojezd na elektřinu přesahující 600 km*


Více informací o BMW i7

Nové BMW řady 7 Sedan (2022)

Ryzí elegance a okouzlení pro všechny smysly vytváří v novém BMW řady 7 Sedan dokonale prémiové jízdní zážitky:

• Působivé okamžiky při příchodu.

• Krystalické světlomety a osvětlená BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow.

• Atmosféra luxusního salónku v interiéru zásluhou režimů My Modes.

• Zážitek jako v kině díky 31,3" displeji Theather Screen pro cestující na zadních sedadlech.


Více informací o BMW řady 7 Sedan

JÍZDNÍ DYNAMIKA

Executive Drive Pro.

S M specificky naladěným podvozkem Executive Drive Pro si můžete užívat mimořádně komfortní i sportovní jízdu zároveň. Regulační systém podvozku aktivně vyrovnává nedokonalosti povrchu silnice. Současně minimalizuje síly působící na posádku při průjezdech zatáčkami. V každé situaci přináší mimořádné zážitky z jízdy.

M Sport Boost.

Po aktivaci funkce M Sport Boost páčkou dojde k nastavení podvozku a pohonu na co největší výkonnost. Když je potřeba, tedy například při předjíždění nebo akceleraci, je vždy k dispozici dodatečný výkon.

Výkonný systém pohonu.

Hybridní pohon nového BMW M760e xDrive kombinuje výjimečnou zásobu výkonu zážehového 6válce BMW M TwinPower Turbo s elektrickým boostem 30 kW* systému M Hybrid, takže akceleraci z 0 na 100 km/h za pouhých 4,3 sekundy* zajišťuje celkový výkon 420 kW*.


BMW CHARGING: JEDNODUCHÉ. KDYKOLIV. KDEKOLIV.


Nové BMW i7 se nabíjí rychle, jednoduše a snadno:
Nabití z 10 na 80 % u vysokovýkonné nabíjecí stanice výkonem
až 195 kW* za pouhých 34 minut*
Vše, co potřebujete pro nabíjení doma a na cestách, je součástí
standardní výbavy. Vaše exkluzivní nabídka pro nabíjení BMW i7
Nabíječka BMW Wallbox nebo nabíječka Smart Partner Wallbox
včetně instalační služby, 1 rok neomezeného nabíjení u Ionity a
nabíjení zdarma s BMW Servisem
Další možnosti nabíjení lze jednoduše přidat v konfigurátoru.

*Obsah, služby a funkce se mohou lišit, nemusí být dostupné ve všech oblastech a jazycích a mohou vyžadovat samostatné předplatné. Pro nabídku streamování a zábavy specifickou pro Čínu BMW spolupracuje se společnostmi Huawei a Iqiyi. Předpokladem pro streamování videa je ve vozidle aktivní Osobní eSIM zákazníka s datovým tarifem mobilního operátora.

DESIGN EXTERIÉRU

Vzrušující design přední části.

Charakter masky ve tvaru ledvinek pokračuje v osobitém stylu až do kapoty motoru. V samotné masce je umístěno logo M, které je ztělesněním síly a mimořádného sportovního stylu. Svébytný charakter přední části je dále posílen nárazníkem ve stylu M, nízkými světly denního svícení a také specifickými M zpětnými zrcátky.

Krystalické světlomety BMW Iconic Glow.

Krystalické světlomety BMW Iconic Glow dodávají vašemu BMW za jízdy i při stání nezaměnitelný vzhled. Krystalické skleněné prvky v horní části světlometu vytvářejí díky mnoha broušeným plochám odlesky. Tím je zajištěn unikátní výraz při jízdě ve dne a současně také působivé představení při přivítání řidiče a loučení s ním při odchodu.

Sebevědomý design zadní části.

Výfuková soustava se vzhledem se čtyřmi koncovkami prozrazuje již při prvním pohledu sportovní ambice nového BMW M760e xDrive. Každá z dvojice koncovek výfuku umístěná v krajích zadního nárazníku má nepravidelný tvar a dodává vozu sportovní a elegantní výraz.

DESIGN INTERIÉRU

Interiér čalouněný kombinací BMW Individual kůže Merino a kašmírové vlny s exkluzivními ozdobnými prvky.

Čalounění v kombinaci BMW Individual kůže Merino a kašmírové vlny s exkluzivními detaily doplňuje M volant potažený speciálním měkkým materiálem. Pocit při jeho držení je nejen mimořádně jistý, ale také velmi příjemný.

Luxusní prostor na zadních sedadlech.

Pocit, že sedíte ve VIP salónku, se dostaví hned po nastoupení. Širokoúhlý displej BMW Theatre Screen s úhlopříčkou 31,3" umístěný v zadní části interiéru, integrovaný Amazon Fire TV a komfortní sedadla promění pro milovníky filmů každou cestu v nové dobrodružství. ** Exkluzivní atmosféru dotvářejí detaily, jako jsou reproduktory integrované do dveří nebo koberce s dlouhým vlasem.

Palubní deska orientovaná na řidiče.

Maximálně komfortní a přirozenou obsluhu poskytuje 14,9" BMW Prohnutý displej s vysokým rozlišením a multifunkční interaktivní lišta s broušeným vzhledem BMW Interaction Bar. Pro režim My Mode Sport specifická kombinace nastavení podvozku i světelného a zvukového designu vytváří mimořádně adrenalinové zážitky z jízdy.

TECHNOLOGIE NOVÉHO BMW M760e xDRIVE SEDAN

M specifický přístrojový panel, intuitivní koncepce obsluhy, průkopnická technika a inteligentní asistenční systémy. Nové BMW M760e xDrive Sedan vám pomůže mnoha inovativními technologiemi: M specifická grafika displejů, režim My Mode Sport spolu s intuitivním konceptem obsluhy kombinují mimořádnou přehlednost s nejvyšším komfortem. Rozsáhlé funkce konektivity a inteligentní digitální služby se postarají o to, abyste vždy měli ty nejaktuálnější informace. Mnoho inovativních asistenčních systémů zaručuje maximální úroveň bezpečnosti a komfortu.

M kožený volant.

Se standardním M koženým volantem se středicím proužkem na 12 hodinách, prošíváním v M barvách a multifunkčními tlačítky poznáte sportovní a přímý pocit z řízení.

Režim My Mode Sport.

V režimu My Mode Sport mají displeje, sedadla, podvozek a další systémy mimořádně sportovní nastavení. M specifická grafika displejů dále umocňuje dynamický pocit z jízdy v novém BMW M760e xDrive Sedan.

BMW Touch Command.

Inovativní komfort obsluhy: Dotykovými displeji BMW Touch Command ve dveřích můžete přirozeně obsluhovat různé funkce infotainmentu.

Zadní konzola Executive Lounge.

Funkční a současně propracovaná: Zadní konzola Executive Lounge zaujme mimořádně kvalitním skleněným povrchem a praktickou sklopnou funkcí.

BMW KOLA A PNEUMATIKY

Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

TECHNICKÉ ÚDAJE NOVÉHO BMW M760e xDRIVE SEDAN


BMW M760e xDrive Sedan.


Výkon motoru v kW (k):
420 (571)
Zrychlení 0–100 km/h v s:
4,3
Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:
1,2–1,1
Kombinované emise CO₂ v g/km:
28–25

SERVIS A KONZULTACE PRO NOVÉ BMW M760e xDRIVE SEDAN


BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW M760e xDRIVE.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu vašeho vozu a proaktivně vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive

SKLADOVÉ VOZY BMW ŘADY 7

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW M760e xDrive*:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 1,2–1,1
Emise CO₂ v g/km (kombinované, WLTP): 28–25

*Předběžné hodnoty
**Obsah, služby a funkce se mohou lišit, nemusí být dostupné ve všech oblastech a jazycích a mohou vyžadovat samostatné předplatné. Pro nabídku streamování a zábavy specifickou pro Čínu BMW spolupracuje se společnostmi Huawei a Iqiyi. Předpokladem pro streamování videa je ve vozidle aktivní Osobní eSIM zákazníka s datovým tarifem mobilního operátora.

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: BMW CZ

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů