Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE 2 | Nové BMW řady 2 Coupé

666 BMW invelt 23. 2. 2022 #BMWinvelt #BMW2 #BMW #THE2

Pro sportovně orientované zákazníky, hledající v prémiovém kompaktním voze mimořádně emotivní zážitky, bude právě nabídka značky BMW tou první, na kterou se zaměří. Nové BMW řady 2 Coupé v sobě totiž ukrývá věhlasnou radost z jízdy v mimořádně koncentrovaném balení. Nové vydání dvoudveřového modelu nadchne svojí jízdní dynamikou, kterou výrazně překonává svého předchůdce, a je dalším příkladem nového a mimořádně čistého designového stylu BMW.

Svěží, mladistvou a extrovertní auru doplňují důkladně propracované a dokonale vyvážené jízdní vlastnosti. Díky základní koncepci vozu, jehož hlavním zaměřením je agilní a precizní ovladatelnost v dynamických jízdních situacích, stanovuje nové BMW řady 2 Coupé sportovní měřítka v daném segmentu jednoznačněji než kdy dříve. Toto výjimečné postavení BMW řady 2 Coupé podtrhuje klasickým pohonem zadních kol, bezkonkurenčním řadovým šestiválcovým motorem, které žádný jiný konkurent nenabízí. Nechybějí ani nové prvky výbavy, které rovněž přispívají k výjimečným sportovním vlastnostem tohoto vozu. Zastavte se za námi v BMW invelt Praha a Plzeň a přesvědčte se sami.


DESIGN EXTERIÉRU BMW ŘADY 2 COUPÉ.

DESIGN ZADNÍ ČÁSTI.

Výrazná zadní světla umístěná na krajích karoserie zdůrazňují široký postoj nového BMW řady 2 Coupé. Horizontální linie současně vytvářejí efektní souhru světla a stínu a umocňují tak působivý vzhled zadní části.

MASKA CHLADIČE VE TVARU LEDVINEK S JEDNODÍLNÝM RÁMEČKEM.

Maska chladiče ve tvaru ledvinek s jednodílným rámečkem podtrhuje celkově hodnotný charakter, který určuje design nového BMW řady 2 Coupé. Klasické lamely masky chladiče jsou nahrazeny expresivně stylizovanými klapkami. Ty se otevírají nebo zavírají podle potřeby chladicího vzduchu, takže přirozeně vizualizují výkon motoru za nimi.

BI-LED SVĚTLOMETY

Nově pojaté světlomety BMW řady 2 Coupé nemají obvyklý vzhled s dvojicí kruhových světlometů, ale jsou navrženy jako samostatná světla odkazující na tradici kultovních kupé modelů BMW, jako je například BMW 2002. Díky technologii Bi-LED jsou potkávací a dálková světla spojena v jednom světelném zdroji.


MODELY A MOŽNOSTI VÝBAVY BMW ŘADY 2 COUPÉ.


MODEL ADVATAGE

BMW řady 2 Coupé již v sériovém provedení přináší extravagantní design a praktické vlastnosti zvyšující komfort a bezpečnost.

 •  Přední a zadní parkovací asistent
 • Odkládací paket
 • Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým tlumením odrazivosti
 • 3zónová automatická klimatizace


PAKET M SPORT

BMW řady 2 Coupé Model M Sport nabízí díky vybraným M specifickým prvkům dynamický vzhled.

 • M aerodynamický paket
 • M sportovní podvozek spolu s M sportovním řízením
 • 18" M light hliníková kola Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black
 • M sportovní brzdy včetně třmenů v modré barvě
 • M Shadowline černé vysoce lesklé okenní lišty s rozšířeným obsahem, neo BMW Individual Exterior Line Satin Aluminium


PAKET M SPORT PRO

BMW řady 2 Coupé vybavené paketem M Sport Pro, který je rozšířením paketu M Sport, ukazuje zásluhou sady působivých M specifických prvků svoji nejsportovnější podobu.

 • M Shadowline zatmavené světlomety
 • M Shadowline černé vysoce lesklé okenní lišty s rozšířeným obsahem
 • 19" M light hliníková kola
 • M sportovní brzdy s červenými třmeny
 • Přední splitter na předním nárazníku

THE 2 | Nové BMW řady 2 Coupé

Zaujalo Vás nové BMW 2 Coupé? Chcete si domluvit testovací jízdu? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


PROZKOUMEJTE DESIGN BMW ŘADY 2 COUPÉ.


POHON, TECHNOLOGIE A KONEKTIVITA BMW ŘADY 2 COUPÉ.

MIMOŘÁDNĚ HOSPODÁRNÉ MOTORY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

BMW řady 2 Coupé může být vybaveno efektivním zážehovým nebo vznětovým čtyřválcem BMW TwinPower Turbo, zatímco BMW M240i xDrive pohání řadový zážehový 6válec BMW M TwinPower Turbo o výkonu 374 koní.

AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA STEPTRONIC SPORT ZAJIŠŤUJE MIMOŘÁDNĚ RYCHLÉ ŘAZENÍ.

Volitelná 8stupňová samočinná převodovka Steptronic Sport nabízí mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT PLUS a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

ADAPTIVNÍ M PODVOZEK ZAJISTÍ OPTIMÁLNÍ INTENZITU TLUMENÍ.

Volitelný adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby se přizpůsobil stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů upravit nastavení podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.

M SPORTOVNÍ DIFERENCIÁLN PRO DOKONALOU TRAKCI.

Volitelný M sportovní diferenciál přináší trakci a jízdní stabilitu při náhlých změnách směru jízdy, akceleraci ze zatáčky, projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na površích s měnící se přilnavostí. Trakci zlepšuje elektronicky regulovaná svornost diferenciálu, která omezuje rozdíly v rychlosti otáčení jednotlivých zadních kol.


KONEKTIVITA


Koncepce displejů BMW řady 2 Coupé.

Multifunkční displej volitelné výbavy BMW Live Cockpit Professional BMW řady 2 Coupé se skládá z 12,3" přístrojového panelu a 10,25" kontrolního displeje. Společně vám zajistí nejlepší možný přehled o všech informacích důležitých pro jízdu a snadné a intuitivní ovládání digitálních funkcí.


BMW Intelligent Personal Assistant.

Asistent BMW Intelligent Personal Assistant v novém BMW řady 2 Coupé zaujme svým přirozeným a osobním způsobem interakce. Od první jízdy se plně věnuje vašim přáním a poté se automaticky učí, jak nejlépe vyhovět vašim zvykům a potřebám. Pomocí hlasového příkazu můžete například přepnout do režimu SPORT nebo získat vysv


BMW ZÍSKALO DVOJITÉ VÍTĚZSTVÍ V HLASOVÁNÍ V ANKETĚ „BEST CARS 2022“.

Čtenáři motoristického časopisu „auto, motor und sport“ zvolili nové BMW řady 2 Coupé a BMW řady 5 za své favority v segmentu kompaktních vozů a vyšší střední třídy. Tímto tradičním oceněním pokračuje série úspěchů bavorské prémiové značky i v novém roce. BMW i4 získává v Norsku titul „Auto roku 2022“.


ZCELA NOVÉ PŘEDNOSTI BMW ŘADY 2 COUPÉ


EXTERIÉR BMW 2 COUPÉ

Zcela nové BMW řady 2 Coupé - zdůrazňuje exteriér.

Zcela nové BMW řady 2 Coupé - zdůrazňuje exteriér.

6VÁLCOVÝ MOTOR

Toto výjimečné postavení BMW řady 2 Coupé podtrhuje klasickým pohonem zadních kol, bezkonkurenčním řadovým šestiválcovým motorem, které žádný jiný konkurent nenabízí. 

VZDUCHOVÉ KLAPKY.

BMW maska ve tvaru ledvinek má horizontální tvar a ve svém středu má místo klasických mřížek vertikálně uspořádané vzduchové klapky. Ty se elektricky otevírají, když má motor za nimi zvýšenou potřebu chladicího vzduchu.

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY S BMW SELECTIVE BEAM NA PŘÁNÍ.

Standardně dodávané full-LED světlomety jsou umístěny až v samotných krajích přední části a mají z důvodu inspirace legendárními modely BMW 02 jednolitý kruhový tvar. Na přání lze objednat Adaptivní LED světlomety s neoslňujícím asistentem dálkových světel BMW Selective Beam. Tyto světlomety jsou volitelně k dispozici také ve tmavém provedení vnitřních částí M Shadow Line.

M KRYTY VNĚJŠÍCH ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK.

Součástí standardní výbavy jsou také elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, zatímco automatický mechanismus sklápění vnějších zpětných zrcátek a automaticky stmívatelné zpětné zrcátko lze objednat jako volitelnou výbavu. 

EXTROVERTNÍ DESIGN SE SPORTOVNÍMI PROPORCEMI.

Nové vydání dvoudveřového modelu nadchne svojí jízdní dynamikou, kterou výrazně překonává svého předchůdce, a je dalším příkladem nového a mimořádně čistého designového stylu BMW.

BMW ŘADY 2 EXTERIÉR

BMW ŘADY 2 EXTERIÉR

M SPORTOVNÍ DIFERENCIÁL.

M sportovní diferenciál zvyšuje potenciál zadních kol pro přenos výkonu, takže systém BMW xDrive může při rozdělování hnací síly mezi nápravy ještě více upřednostňovat zadní kola, a to i v extrémně dynamických jízdních situacích. To vše zvyšuje intenzitu charakteristické radosti z jízdy v novém BMW M240i xDrive Coupé. Další výhodou M sportovního diferenciálu je lepší trakce při rozjezdu na povrchu s nestejnou úrovní přilnavosti.

ZADNÍ LED SVĚTLA S TROJROZMĚRNÝM TVAROVÁNÍM.

Stylově zatmavená zadní světla, umístěná v samotných krajích zádi, mají kompaktní tvary. Jejich plochy jsou tvořeny světelnými prvky s trojrozměrným tvarováním. Tím vznikla mimořádně elegantní interpretace LED technologie použité pro všechny světelné funkce.

ZADNÍ NÁPRAVA: + 31 mm, ROZVOR: + 51 mm, PŘEDNÍ NÁPRAVA: + 54 mm.

V případě nového BMW řady 2 Coupé je použita kombinace přední nápravy se dvěma spodními rameny a svislou pružicí a tlumicí vzpěrou a pro tento model specifické pětiprvkové zadní nápravy. Samotné technické řešení náprav a standardně dodávané tlumiče s progresivní charakteristikou podle zdvihu přidávají k přesným jízdním vlastnostem v dynamických jízdních situacích také vysokou úroveň komfortu při jízdě na dlouhé vzdálenosti.

TLUMIČE S PROGRESIVNÍ CHARAKTERISTIKOU PODLE ZDVIHU.

Samotné technické řešení náprav a standardně dodávané tlumiče s progresivní charakteristikou podle zdvihu přidávají k přesným jízdním vlastnostem v dynamických jízdních situacích také vysokou úroveň komfortu při jízdě na dlouhé vzdálenosti. 


INTERIÉR BMW 2 COUPÉ

BMW ŘADY 2 INTERIÉR

BMW ŘADY 2 INTERIÉR

8STUPŇOVÁ PŘEVODOVKA STEPTRONIC

Osmistupňová samočinná převodovka Steptronic Sport, která je součástí standardní výbavy nového BMW M240i xDrive Coupé a je volitelně k dispozici pro všechny ostatní modelové varianty, pomáhá řidiči při extrémně dynamické jízdě. Kromě řadicích páček na volantu je tato převodovka vybavena také funkcí závodního startu Launch Control pro případy, kdy chce řidič vyrazit kupředu s maximální trakcí a dynamikou.

SPORTOVNÍ SEDADLA JAKO STANDARD.

Standardně dodávaná sportovní sedadla poskytují vynikající komfort při jízdě na dlouhé vzdálenosti i výraznou boční oporu při průjezdu zatáčkami. Vyhřívání sedadel je součástí volitelné výbavy.

PODSVÍCENÍ OBLOŽENÍ DVEŘNÍHO PANELU.

Nový designový prvek přichází v podobě lichoběžníkových ozdobných ploch nad loketními opěrkami ve dveřích. Pokud je ve výbavě volitelné nepřímé osvětlení interiéru, jsou jejich perforované plochy stylově podsvícené.

ZADNÍ ODDĚLENÁ SEDADLA.

Dvě oddělená zadní sedadla umožňují také cestujícím vzadu vychutnat si pocit sportovní radosti z jízdy. Funkce Easy-Entry.

40:20:40 dělená/sklopní opěrka zadních sedadel jako standard.


FOTOGALERIE


BMW KOLA A PNEUMATIKY.

Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50
různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více,
než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik
standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny
informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

Skladové kola a pneumatiky


BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 2

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW řady 2 Coupé.

Více informací

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se opříslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt Praha | Plzeň.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW řady 2 Coupé.

BMW M240i xDrive Coupé:

Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8.8–8.1

Emise CO2 v g/km (kombinované): 200–185

BMW 220i Coupé:

Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6.9–6.3

Emise CO2 v g/km (kombinované): 156–142

BMW 220d Coupé:

Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5.1–4.6

Emise CO2 v g/km (kombinované): 134–120


Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP se používají pro vyměření daní a dalších poplatků souvisejících s vozidly, které se od 1. 1. 2021 vypočítávají na základě hodnot nové měřicí procedury WLTP. 

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


Zdroj: PressClub Global, bmw.cz

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů