Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

Nové BMW řady 2 (U06) | ACTIVE TOURER

4262 BMW invelt 31. 1. 2022 #BMW2ACTIVETOURER #BMWinvelt U06
obrázek

BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER OD 11 749 Kč BEZ DPH* MĚSÍČNĚ.


Moderní životní styl, všestrannost, elegantní sportovní design a pro BMW typická radost z jízdy: druhá generace BMW řady 2 Active Tourer dosáhla ve všech těchto pro daný model klíčových oblastech významného pokroku a je tak mimořádně atraktivním přírůstkem segmentu prémiových kompaktních automobilů. Kromě toho nový designový styl exteriéru a interiéru přináší dynamický výraz a moderní atmosféru.

Nové vydání BMW řady 2 Active Tourer s řadou inovací, které byly dříve dostupné pouze pro modely vyšších tříd, a bohatou standardní výbavou výrazně převyšující předchůdce a širší než u jakéhokoliv konkurenta, se přizpůsobuje požadavkům moderní cílové skupiny. Jedná se o zákazníky, kteří oceňují všestranné schopnosti vozu doplněné progresivním stylem, vysokou úrovní komfortu a výhodami nejmodernějších technologií ovládání a konektivity.

BMW řady 2 Active Tourer zvládne výzvy každodenního městského ježdění, zážitkové volnočasové aktivity, rodinný život i delší cesty. Inovace v oblasti designu a techniky dodávají vozu auru pokrokovosti. Nové BMW řady 2 Active Tourer je standardně vybaveno BMW Operačním systémem 8 a novou generací ovládacího systému BMW iDrive s BMW Prohnutým displejem. Tato kombinace je v současné době dostupná pouze v čistě elektrických modelech BMW iX a BMW i4, a tudíž se v kompaktním modelu značky BMW této třídy objevuje vůbec poprvé. Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat.


INOVATIVNÍ KONCEPT OBSLUHY NEJNOVĚJŠÍ GENERACE.

obrázek


BMW řady 2 Active Tourer kromě jiného ohromí tímto:

 • Nejnovější generace systému BMW iDrive a celá řada dalších inovativních technologií, které nejsou v kompaktní třídě standardem
 • Standardem je BMW Prohnutý displej a BMW Intelligent Personal Assistant zajišťují intuitivní a zcela nový uživatelský zážitek

obrázek


STANDARDNÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY PRO MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


 • Aktivní ochrana poskytuje větší komfort a bezpečnost, zejména na delších cestách
 • Součástí této výbavy je varování před opuštěním jízdního pruhu s aktivním návratem do jízdního pruhu, ukazatel rychlostních limitů, manuální asistent rychlostních limitů a varování před čelním nárazem
 • Parkovací asistent s pomocí couvací kamery a funkce automatického brzdění usnadňuje parkování a manévrování.
obrázek


DOKONALÉ SPOJENÍ S VAŠÍM BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


BMW řady 2 Active Tourer se systémem BMW iDrive nabízí zcela nový uživatelský zážitek:

 • Součástí jeho výbavy je BMW Operační systém 8
 • Plně digitální infotainment s ergonomickým BMW Prohnutým displejem
 • Nejmodernější operační systém s mimořádně přehlednou strukturou menu a interakcí pomocí dotyku nebo přirozeného dialogu

BMW řady 2 Active Tourer | Od 11 749 Kč měsíčně bez DPH

Zaujalo Vás nové BMW řady 2 Active Tourer? Chcete si domluvit testovací jízdu? Neváhejte nás kontaktovat.

Palivo Co Vám můžeme nabídnout?

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


TECHNIKA: PLUG-IN HYBRIDNÍ BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER S VÝKONEM AŽ 326 KONÍ*.


BMW 230e xDrive a BMW 225e xDrive Active Tourer zásluhou výkonu až 240 kW/326 k* a točivého momentu 477 Nm* (BMW 230e xDrive) zaručují udržitelnou mobilitu a vzrušující jízdní dynamiku.

obrázek
BMW 2AT - led

LED světlomety s ikonickým světelným designem.

Vysoko umístěné volitelné Adaptivní LED světlomety vytvářejí ikonický světelný design a nabízejí mnoho světelných funkcí, například neoslňujícího asistenta dálkových světel. Jejich trojrozměrně působící vzhled podtrhují zatmavené vnitřní části.

BMW 2AT - jízdní režim

Jízdní režimy.

Plug-in hybridní modely BMW řady 2 Active Tourer nabízejí inteligentní jízdní režimy, které v každé situaci přinášejí optimální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem. Pro mimořádně dynamický zážitek z jízdy nabízí například režim HYBRID působivý celkový výkon 326 k* (230e xDrive) nebo 245 k* (225e xDrive).

BMW 2AT - charging

BMW Charging.

BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení Vašeho plug-in hybridního BMW řady 2 Active Tourer. Kromě standardního kabelu je součástí dodávky také kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (Mode 3), stejně jako nabíjecí karta BMW Charging Card s atraktivními podmínkami pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (liší se podle trhu).

obrázek


NABÍJENÍ VAŠEHO PLUG-IN HYBRIDNÍHO BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER JE TAK SNADNÉ.


 • S Vaším plug-in hybridním BMW řady 2 Active Tourer a BMW Charging budete moci využívat celou řadu na míru připravených možností pro nabíjení doma, na cestách i v zaměstnání
 • Doba nabíjení (0–100 %) při nabíjecím výkonu 7,4 kW (BMW Wallbox, veřejná nabíječka): méně než 2,5 hodiny*.
 • Doba nabíjení (0–100 %) při nabíjecím výkonu 2,3 kW (domácí zásuvka): méně než 8,0 hodin*.
obrázek


MILD HYBRIDNÍ MODELY S VÝKONEM ZVÝŠENÝM AŽ O 14 K.


 • Kinetická energie se při brzdění nebo jízdě setrvačností přeměňuje na elektřinu a ukládá se do baterie
 • Napájení elektrických systémů a pomoc spalovacímu motoru
 • Výsledek: nižší emise a spotřeba paliva, o 10 kW (14 k) vyšší výkon a o 40 Nm posílený točivý moment


SPECIALITY DESIGNU BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


Sportovní a autoritativní design BMW řady 2 Active Tourer s velkou osmiúhelníkovou maskou s dvojicí ledvinek působí výrazným a sebevědomým dojmem. Čistý design pomáhají vytvářet také zapuštěné kliky dveří. Při pohledu z boku dodává vozu dynamický profil protažená grafika bočních oken, silně skloněné A-sloupky a precizně navržené linie.

obrázek
BMW 2AT - led

LED světlomety s ikonickým světelným designem.

Vysoko umístěné volitelné Adaptivní LED světlomety vytvářejí ikonický světelný design a nabízejí mnoho světelných funkcí, například neoslňujícího asistenta dálkových světel. Jejich trojrozměrně působící vzhled podtrhují zatmavené vnitřní části.

BMW 2AT - střecha

Velká panoramatická skleněná střecha.

Elektricky ovládaná panoramatická skleněná střecha poskytuje při otevření dostatek čerstvého vzduchu. V zavřeném stavu poskytuje velkorysý pocit prostornosti a vytváří atmosféru doslova zaplavenou světlem. Navíc je vybavena roletou proti slunci, kterou lze v případě intenzivního slunečního svitu jednoduše a hladce zavřít.

BMW 2AT - zadek

Dynamická zadní část.

BMW řady 2 Active Tourer má dynamickou zadní část s širokými boky a výrazně tvarovaným střešním spoilerem. Tenká zadní LED světla na vnějších okrajích zádě a rámečky kolem odrazek v zadním nárazníku dotvářejí sportovní vzhled.


NOVÝ INTERIÉR BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


Interiér nového BMW řady 2 Active Tourer se vyznačuje progresivním stylem a velkorysým prostorem. Účelně rozmístěné odkládací prostory, volitelná sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce i standardně dodávaná variabilně nastavitelná opěradla zadních sedadel umožňují variabilní využití vnitřního prostoru a větší komfort ve druhé řadě.

obrázek
BMW 2AT - kufr

Objem zavazadlového prostoru až 1455 litrů.

Objem zavazadlového prostoru BMW řady 2 Active Tourer se v závislosti na modelu pohybuje od 406 do 470 litrů a lze jej zvětšit změnou sklonu opěradel zadních sedadel, která je součástí standardní výbavy. Snadno tak převezete například dva velké a jeden středně velký kufr. Při úplném sklopení zadních opěradel se tento objem zvětší dokonce až na 1455 litrů. Tímto způsobem můžete přepravovat i objemné předměty, jako je například horské kolo.

BMW 2AT - interier1

Moderně řešený interiér.

Prostorný interiér BMW řady 2 Active Tourer se vyznačuje přehledným a moderním designem. Uprostřed palubní desky orientované na řidiče je umístěn ikonický BMW Prohnutý displej, který v interakci s inovativním konceptem obsluhy BMW iDrive vytváří zcela nový zážitek z jízdy.

BMW 2AT - sedadla

Vysoký komfort sezení.

Standardní sedadla BMW řady 2 Active Tourer nabízejí díky široké škále možností nastavení vysokou úroveň komfortu. Patří mezi ně nastavení výšky a délky sedáku, stejně jako nastavení úhlu sklonu opěradla a výšky hlavy. Mezi prvky volitelné výbavy patří aktivní sedadla s bederní opěrkou a masážní funkcí.


ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER

obrázek


Výkon motoru v kW (k) při 1/min:
max. 164 (223)/– (mild hybrid)

Max. točivý moment v Nm při 1/min:

max. 400/– (mild hybrid)

Zrychlení 0–100 km/h v s:

7,0

Spotřeba paliva v l/100 km* (kombinovaná):MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ PRO BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER


obrázek


BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.


Financování BMW řady 2 Active Tourer

OPERATIVNÍ LEASING:

 • 0% akontace
 • Měsíční splátka 11 749 Kč bez DPH
 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Kompletní pojištění
 • Pojištění skel


PODMÍNKY:

 • Určen pro všechny typy klientů.
 • Podnikatelé, plátci DPH, si mohou nárokovat DPH z nájemného.
 • U operativního leasingu je obecně nájemné daňově uznatelným nákladem.
 • Nulová počáteční investice.
 • Klient platí měsíčně pouze nájemné, které již obsahuje kompletní pojištění vozu.
 • Po skončení smlouvy se vůz vrací leasingové společnosti.


BMW SELECT:

 • 0 - 30 % akontace
 • Měsíční splátka 11 499 Kč bez DPH
 • Pouze pro podnikatele a společnosti
 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Limitované množství vozů do 30.6.2022


PODMÍNKY:

 • Možnost jednorázového odpočtu celé DPH z kupní ceny na počátku splácení pro plátce DPH.
 • Splátky úvěru nejsou zatíženy DPH.
 • Na konci smlouvy nastavena poslední navýšená splátka
  3 možnosti ukončení smlouvy:
  • Využijte odkupu vozu leasingovou společností nebo třetí osobou 
  • Ponechání vozu a zaplacení poslední navýšené splátky nebo 
  • Rozložení poslední navýšené splátky do nové smlouvy a pokračování ve splácení

PODMÍNKY OPERATIVNÍHO LEASINGU SI MŮŽETE DOMLUVIT I PODLE VLASTNÍCH POTŘEB:

 • Délku nájemní smlouvy si vyberete vy
 • Nulová počáteční investice
 • Předpokládaný roční nájezd si vyberete podle svých potřeb
 • Kompletní pojištění vozu ve splátceBMW SELECT: PODNIKATELSKÝ ÚVĚR S POSLEDNÍ NAVÝŠENOU SPLÁTKOU:

 • Snadno a flexibilně. 
 • BMW Select je jednou z možností financování vašeho BMW, která nabízí individuální měsíční splátky a délku smlouvy od 24 do 60 měsíců. 
 • A to vše s možností rozhodnout se, zdali chcete po ukončení smlouvy přesednout do dalšího modelu nebo vůz vrátit svému BMW invelt Praha a Plzeň.
 •  Na své BMW si také můžete vzít úvěr.obrázek


BMW SERVICE INCLUSIVE PRO BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


#whateverhappens. Všestranně bezstarostné cestování: tento balíček nabízí 100% transparentnost a umožňuje snadné řešení servisních potřeb po zvolenou dobu trvání smlouvy nebo počet najetých kilometrů. Informujte se u našich kolegů v BMW invelt Praha | Plzeň.

 • Kontrola vozu v souladu se směrnicemi BMW
 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna brzdové kapaliny

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Spotřeba paliva, spotřeba elektřiny a emise CO2 BMW řady 2 Actibe Tourer.

BMW 223i Active Tourer*:
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP): 6,6–6,0 l/100 km
Emise CO2, kombinované (WLTP): 149–137 g/km
BMW 230e xDrive Active Tourer*:
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP): 1,4–1,1 l/100 km
Spotřeba elektřiny (WLTP): 20,0–17,9 kWh/100 km
Emise CO2, kombinované (WLTP): 30–22 g/km
* Předběžné údaje.

BMW 225e xDrive a BMW 230e xDrive Active Tourer budou k dispozici od 7/2022.

Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.

Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou.  U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.  Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT) CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na 
www.dat.de/co2


_________________________________________________________________________________________________________________________________

BMW řady 2 Active Tourer od 10 999 Kč bez DPH měsíčně.

Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW 218i Active Tourer s pořizovací cenou 839 578 Kč. vč DPH za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15000 km/rok obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro podnikatele, plátce DPH. Nabídka platí do 31. 03. 2022.
Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner BMW invelt Praha a Plzeň.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů