Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Nové BMW řady 2 (U06) | ACTIVE TOURER

13304 BMW invelt 31. 1. 2022 #BMW2ACTIVETOURER #BMWinvelt U06

BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER (2022)


Moderní životní styl, všestrannost, elegantní sportovní design a pro BMW typická radost z jízdy: druhá generace BMW řady 2 Active Tourer dosáhla ve všech těchto pro daný model klíčových oblastech významného pokroku a je tak mimořádně atraktivním přírůstkem segmentu prémiových kompaktních automobilů. Kromě toho nový designový styl exteriéru a interiéru přináší dynamický výraz a moderní atmosféru.

Nové vydání BMW řady 2 Active Tourer s řadou inovací, které byly dříve dostupné pouze pro modely vyšších tříd, a bohatou standardní výbavou výrazně převyšující předchůdce a širší než u jakéhokoliv konkurenta, se přizpůsobuje požadavkům moderní cílové skupiny. Jedná se o zákazníky, kteří oceňují všestranné schopnosti vozu doplněné progresivním stylem, vysokou úrovní komfortu a výhodami nejmodernějších technologií ovládání a konektivity.

BMW řady 2 Active Tourer zvládne výzvy každodenního městského ježdění, zážitkové volnočasové aktivity, rodinný život i delší cesty. Inovace v oblasti designu a techniky dodávají vozu auru pokrokovosti. Nové BMW řady 2 Active Tourer je standardně vybaveno BMW Operačním systémem 8 a novou generací ovládacího systému BMW iDrive s BMW Prohnutým displejem. Tato kombinace je v současné době dostupná pouze v čistě elektrických modelech BMW iX a BMW i4, a tudíž se v kompaktním modelu značky BMW této třídy objevuje vůbec poprvé. Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER

*pokud se Vám nezobrazuje žádný produkt, tak nemáme vozy skaldem.


INOVATIVNÍ KONCEPT OBSLUHY NEJNOVĚJŠÍ GENERACE.


BMW řady 2 Active Tourer kromě jiného ohromí tímto:

 • Nejnovější generace systému BMW iDrive a celá řada dalších inovativních technologií, které nejsou v kompaktní třídě standardem
 • Standardem je BMW Prohnutý displej a BMW Intelligent Personal Assistant zajišťují intuitivní a zcela nový uživatelský zážitek


STANDARDNÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY PRO MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


 • Aktivní ochrana poskytuje větší komfort a bezpečnost, zejména na delších cestách
 • Součástí této výbavy je varování před opuštěním jízdního pruhu s aktivním návratem do jízdního pruhu, ukazatel rychlostních limitů, manuální asistent rychlostních limitů a varování před čelním nárazem
 • Parkovací asistent s pomocí couvací kamery a funkce automatického brzdění usnadňuje parkování a manévrování.


DOKONALÉ SPOJENÍ S VAŠÍM BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


BMW řady 2 Active Tourer se systémem BMW iDrive nabízí zcela nový uživatelský zážitek:

 • Součástí jeho výbavy je BMW Operační systém 8
 • Plně digitální infotainment s ergonomickým BMW Prohnutým displejem
 • Nejmodernější operační systém s mimořádně přehlednou strukturou menu a interakcí pomocí dotyku nebo přirozeného dialogu

Nové BMW řady 2 (U06) | ACTIVE TOURER

Zaujalo Vás nové BMW řady 2 Active Tourer? Chcete si domluvit testovací jízdu? Neváhejte nás kontaktovat.

Palivo Co Vám můžeme nabídnout?

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


TECHNIKA: PLUG-IN HYBRIDNÍ BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER S VÝKONEM AŽ 326 KONÍ*.


BMW 230e xDrive a BMW 225e xDrive Active Tourer zásluhou výkonu až 240 kW/326 k* a točivého momentu 477 Nm* (BMW 230e xDrive) zaručují udržitelnou mobilitu a vzrušující jízdní dynamiku.

BMW Charging.

BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení Vašeho plug-in hybridního BMW řady 2 Active Tourer. Kromě standardního kabelu je součástí dodávky také kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (Mode 3), stejně jako nabíjecí karta BMW Charging Card s atraktivními podmínkami pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (liší se podle trhu).

Jízdní režimy.

Plug-in hybridní modely BMW řady 2 Active Tourer nabízejí inteligentní jízdní režimy, které v každé situaci přinášejí optimální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem. Pro mimořádně dynamický zážitek z jízdy nabízí například režim HYBRID působivý celkový výkon 326 k* (230e xDrive) nebo 245 k* (225e xDrive).

LED světlomety s ikonickým světelným designem.

Vysoko umístěné volitelné Adaptivní LED světlomety vytvářejí ikonický světelný design a nabízejí mnoho světelných funkcí, například neoslňujícího asistenta dálkových světel. Jejich trojrozměrně působící vzhled podtrhují zatmavené vnitřní části.


NABÍJENÍ VAŠEHO PLUG-IN HYBRIDNÍHO BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER JE TAK SNADNÉ.


 • S Vaším plug-in hybridním BMW řady 2 Active Tourer a BMW Charging budete moci využívat celou řadu na míru připravených možností pro nabíjení doma, na cestách i v zaměstnání
 • Doba nabíjení (0–100 %) při nabíjecím výkonu 7,4 kW (BMW Wallbox, veřejná nabíječka): méně než 2,5 hodiny*.
 • Doba nabíjení (0–100 %) při nabíjecím výkonu 2,3 kW (domácí zásuvka): méně než 8,0 hodin*.


MILD HYBRIDNÍ MODELY S VÝKONEM ZVÝŠENÝM AŽ O 14 K.


 • Kinetická energie se při brzdění nebo jízdě setrvačností přeměňuje na elektřinu a ukládá se do baterie
 • Napájení elektrických systémů a pomoc spalovacímu motoru
 • Výsledek: nižší emise a spotřeba paliva, o 10 kW (14 k) vyšší výkon a o 40 Nm posílený točivý moment


SPECIALITY DESIGNU BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


Sportovní a autoritativní design BMW řady 2 Active Tourer s velkou osmiúhelníkovou maskou s dvojicí ledvinek působí výrazným a sebevědomým dojmem. Čistý design pomáhají vytvářet také zapuštěné kliky dveří. Při pohledu z boku dodává vozu dynamický profil protažená grafika bočních oken, silně skloněné A-sloupky a precizně navržené linie.

LED světlomety s ikonickým světelným designem.

Vysoko umístěné volitelné Adaptivní LED světlomety vytvářejí ikonický světelný design a nabízejí mnoho světelných funkcí, například neoslňujícího asistenta dálkových světel. Jejich trojrozměrně působící vzhled podtrhují zatmavené vnitřní části.

Velká panoramatická skleněná střecha.

Elektricky ovládaná panoramatická skleněná střecha poskytuje při otevření dostatek čerstvého vzduchu. V zavřeném stavu poskytuje velkorysý pocit prostornosti a vytváří atmosféru doslova zaplavenou světlem. Navíc je vybavena roletou proti slunci, kterou lze v případě intenzivního slunečního svitu jednoduše a hladce zavřít.

Dynamická zadní část.

BMW řady 2 Active Tourer má dynamickou zadní část s širokými boky a výrazně tvarovaným střešním spoilerem. Tenká zadní LED světla na vnějších okrajích zádě a rámečky kolem odrazek v zadním nárazníku dotvářejí sportovní vzhled.


NOVÝ INTERIÉR BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


Interiér nového BMW řady 2 Active Tourer se vyznačuje progresivním stylem a velkorysým prostorem. Účelně rozmístěné odkládací prostory, volitelná sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce i standardně dodávaná variabilně nastavitelná opěradla zadních sedadel umožňují variabilní využití vnitřního prostoru a větší komfort ve druhé řadě.

Moderně řešený interiér.

Prostorný interiér BMW řady 2 Active Tourer se vyznačuje přehledným a moderním designem. Uprostřed palubní desky orientované na řidiče je umístěn ikonický BMW Prohnutý displej, který v interakci s inovativním konceptem obsluhy BMW iDrive vytváří zcela nový zážitek z jízdy.

Objem zavazadlového prostoru až 1455 litrů.

Objem zavazadlového prostoru BMW řady 2 Active Tourer se v závislosti na modelu pohybuje od 406 do 470 litrů a lze jej zvětšit změnou sklonu opěradel zadních sedadel, která je součástí standardní výbavy. Snadno tak převezete například dva velké a jeden středně velký kufr. Při úplném sklopení zadních opěradel se tento objem zvětší dokonce až na 1455 litrů. Tímto způsobem můžete přepravovat i objemné předměty, jako je například horské kolo.

Vysoký komfort sezení.

Standardní sedadla BMW řady 2 Active Tourer nabízejí díky široké škále možností nastavení vysokou úroveň komfortu. Patří mezi ně nastavení výšky a délky sedáku, stejně jako nastavení úhlu sklonu opěradla a výšky hlavy. Mezi prvky volitelné výbavy patří aktivní sedadla s bederní opěrkou a masážní funkcí.

KATALOG BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER U11


ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER


Výkon motoru v kW (k) při 1/min:
max. 164 (223)/– (mild hybrid)

Max. točivý moment v Nm při 1/min:

max. 400/– (mild hybrid)

Zrychlení 0–100 km/h v s:

7,0

Spotřeba paliva v l/100 km* (kombinovaná):MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ PRO BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURERBMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.


Financování BMW řady 2 Active Tourer


BMW SERVICE INCLUSIVE PRO BMW ŘADY 2 ACTIVE TOURER.


#whateverhappens. Všestranně bezstarostné cestování: tento balíček nabízí 100% transparentnost a umožňuje snadné řešení servisních potřeb po zvolenou dobu trvání smlouvy nebo počet najetých kilometrů. Informujte se u našich kolegů v BMW invelt Praha | Plzeň.

 • Kontrola vozu v souladu se směrnicemi BMW
 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna brzdové kapaliny

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Spotřeba paliva, spotřeba elektřiny a emise CO2 BMW řady 2 Actibe Tourer.

BMW 223i Active Tourer*:
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP): 6,6–6,0 l/100 km
Emise CO2, kombinované (WLTP): 149–137 g/km
BMW 230e xDrive Active Tourer*:
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP): 1,4–1,1 l/100 km
Spotřeba elektřiny (WLTP): 20,0–17,9 kWh/100 km
Emise CO2, kombinované (WLTP): 30–22 g/km
* Předběžné údaje.

BMW 225e xDrive a BMW 230e xDrive Active Tourer budou k dispozici od 7/2022.

Při teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní teplotu po ujetí několika kilometrů.

Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou.  U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.  Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT) CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na 
www.dat.de/co2


_________________________________________________________________________________________________________________________________


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů