ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW R 1250 RT - Plný síly na cestě, v cíli uvolněný

272 BMW invelt 22. 9. 2022 #BMW #invelt #R 1250 RT
BMW R 1250 RT

R 1250 RT je perfektním společníkem na cestách: Jeho legendární motor boxer BMW ShiftCam táhne stejně silně jak na okreskách, tak v klikatých horských průsmycích. Díky nové přední části působí dynamičtěji a štíhleji. Vynikající komfort ti na cestách zajistí prvky, jako je extra velký 10,25“ displej TFT nebo adaptivní tempomat (ACC). A na konci dne pochopíš, že neexistuje nic lepšího, než společné zážitky a dokonalý společník.


PROHLÉDNOUT VŠECHNY MOTOCYKLY BMW R 1250 


Zastavte se u nás v inveltu Praha nebo v plzeňském Motorrad Centrum invelt a prohlédněte si showroomy se všemi motocykly z řad BMW Motorrad.

NABÍDKA BMW R 1250 RT V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné motorky, tak je nemáme v nabídce.

HLAVNÍ VLASTNOSTI BMW R 1250 RT

 • Originální motor boxer s technologií BMW ShiftCam pro proměnný zdvih a časování sacích ventilů.
 • Razantní zrychlení v celém rozsahu otáček, příkladné hodnoty spotřeby a emisí, stejně jako hladký a tichý chod motoru.
 • Výkon a točivý moment: 100 kW (136 k) při 7750 1/min a 143 Nm při 6250 1/min.
 • Senzor klepání pro účinnější spalování.
 • Nový systém BMW Motorrad Integral ABS Pro jako součást standardní výbavy.
 • Tři jízdní režimy jako součást standardní výbavy.
 • Nový standardně dodávaný jízdní režim „Eco“ pro obzvláště hospodárnou jízdu.
 • Jízdní režimy Pro s dalším jízdním režimem Dynamic a asistentem pro dynamické brzdění motorem MSR jako prvky tovární volitelné výbavy.
 • Funkce Dynamic Traction Control (DTC) jako součást standardní výbavy.
 • Elektronický podvozek Dynamic ESA „Next Generation“ s plně automatickým vyrovnáváním zatížení.
 • Hill Start Control Pro (HSC Pro) s pokročilými funkcemi jako volitelná tovární výbava.
 • Nově vyvinutá přední kapotáž se zlepšenou aerodynamikou.
 • Nový adaptivní LED světlomet jako součást standardní výbavy a nový full-LED světlomet s natáčecí funkcí.
 • Nové funkce osvětlení, cestovní světla a nová funkce směrových ukazatelů jako volitelná tovární výbava.
 • Konektivita: nový multifunkční přístrojový panel s 10,25palcovým barevným TFT displejem a mnoha dalšími funkcemi jako součást standardní výbavy.
 • Nová výbava „komfortní příprava pro mobilní telefon včetně rozšířené konektivity pro chytrý telefon“.
 • Nový audiosystém 2.0.
 • Dvoutónová houkačka jako součást standardní výbavy.
 • Inteligentní nouzové volání eCall jako součást tovární výbavy. 
 • Atraktivní základní barevné provedení a tři varianty Style: „Elegance“, „Sport“ a „Option 719“ jako volitelná tovární výbava.
 • Rozšířená nabídka volitelné výbavy a BMW Motorrad Originálního příslušenství.


ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW R 1250 RT (Q3/2022)


Základní model: 423 967 Kč

DPH 21%: 89 033 Kč

Doporučená prodejní cena: 513 000

Zajímá vás motocykl BMW R 1250 RT?

Zaujala Vás nová BMW R 1250 RT? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

DESIGN MOTOCYKLU R 1250 RT

BMW R 1250 RT - Option 719 v metalíze Meteoric Dust II

Option 719 v metalíze Meteoric Dust II

BMW R 1250 RT - Sport

Sport

BMW R 1250 RT - Triple Black

Triple Black

Maximální přehled

Více místa, více zřetelnosti, větší přehled: Nová velkoplošná TFT obrazovka s 10,25 palci propojuje veškeré nástroje motocyklu R 1250 RT. Zároveň máš přístup k praktickým funkcím, jako je navigace a připojení. Prostřednictvím rozdělené obrazovky máš přehled o více funkcích zároveň. Vedle aktuální rychlosti se tak může zobrazovat třeba palubní počítač. Extra ostrost a kontrast získává barevný displej skrze robustní, tvrzené a antireflexní krycí sklo. Obrazovka je tak čitelná i na poledním slunci a díky povlaku proti zanechávání otisků prstů taková taky zůstane. NAKONFIGURUJTE SI SVOU BMW R 1250 RT

*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

Nový 10,25  ” barevný TFT displej s integrovanou navigací pro pohodlné plánování trasy a rozsáhlou konektivitu jako součást standardní výbavy. 

Nové R 1250 RT je vybaveno 10,25palcovým barevným TFT displejem s integrovanou navigací a konektivitou. Jeho vynikající čitelnost, přehledné navigační menu a vysoce integrovaný koncept ovládání staví nové R 1250 RT na vrchol nabídky sériově vyráběných motocyklů. U motocyklu vůbec poprvé použitý nový 10,25palcový barevný displej umožňuje v přístrojovém štítu zobrazit navigační mapu, takže žádný další displej už není zapotřebí. 

Pro hrubější zacházení s motocyklem během jízdy je displej opatřen tvrzeným, a tedy extrémně robustním skleněným krytem. Pro optimální zobrazení je opatřen antireflexní vrstvou a před znečištěním je chráněn povlakem proti zanechávání otiskům prstů. Full-HD rozlišení s 1920 x 720 pixely nabízí jedinečné detaily a ostrost.


Elektronický systém a elektronika. Nejmodernější LED světelné   jednotky a nové full-LED světlomety s adaptivní funkcí jako     volitelná tovární výbava. 

BMW Motorrad je po celá desetiletí průkopníkem v oblasti bezpečnosti jízdy na motocyklu. Proto je nové R 1250 RT standardně vybaveno nejmodernějšími LED světelnými jednotkami. Nový full-LED   světlomet s technologií LED čoček a ikonickým denním svícením (volitelný doplněk, v závislosti na trhu) osvětluje silnici bezkonkurenčně zářivě a jasně, což podtrhuje prestiž nového modelu R 1250 RT. Světelná jednotka se skládá z jednoho LED modulu s celkem sedmi LED diodami pro potkávací světlo a dvou dalších LED modulů se čtyřmi LED diodami pro každý z modulů dálkových světel.

Volitelně dodávaný, nově vyvinutý světlomet s natáčecí funkcí modelu R 1250 RT jde ještě o krok dál. Jeho potkávací světlo mění tvar standardních LED světlometů v závislosti na náklonu motocyklu.   Světlomet tak dokonale osvětluje zatáčky a světelný kužel míří tam, kam motocykl jede. Díky funkci natáčení (±35°) zůstává světelný horizont konstantní a je harmonicky a plynule přizpůsoben příslušnému náklonu motocyklu. Zásluhou funkce natáčení je potkávací světlomet schopen vozovku osvětlovat obzvláště širokým a homogenním světelným kuželem.Tato technologie je navíc využívána také k tomu, aby dálková světla udržovala konstantní dosvit tím, že natočí světlomet a zachová světelnou výšku (±2°) dvou dálkových modulů podle zatížení, a tedy jízdní polohu motocyklu. K tomu dochází také při dynamické jízdě, kdy jsou pohyby motocyklu kompenzovány natáčením modulu. Dálková světla překrývají světlo potkávacího světlometu působivým jasem a poskytují nejdelší dosvit ze všech LED světlometů motocyklů BMW.

DESIGN BMW R 1250 RT

BMW R 1250 RT - Boční pohled

BMW R 1250 RT - Boční pohled

BMW R 1250 RT - Boční pohled

BMW R 1250 RT - Boční pohled

BMW R 1250 RT - Boční pohled

BMW R 1250 RT - Boční pohled

BMW R 1250 RT - Pohled z pozice jezdce

BMW R 1250 RT - Pohled z pozice jezdce

BMW R 1250 RT - Navigace na TFT obrazovce 10,25“

Navigace na TFT obrazovce 10,25“

Víš, kam chceš jet? R 1250 RT to ví taky. A to bez další navigace. Díky aplikaci BMW Motorrad Connected a interaktivnímu zobrazení mapy na displeji TFT s 10,25“ neomylně dojedeš do dalšího cíle.

                    

                                                 

BMW R 1250 RT - Nekonečný přísun energie díky Wireless Charging

Nekonečný přísun energie díky Wireless Charging

Tvůj smartphone je chráněný před stříkající vodou, nabíjí se totiž přes  indukci nebo USB v praktické úložné přihrádce – a ty tak můžeš zároveň  využívat navigaci, telefonovat a poslouchat hudbu.

BMW R 1250 RT - Nová přední strana s LED světlomety

Nová přední strana s LED světlomety

Vypadá dobře a poskytuje ti lepší přehled: Nová přední  část se sériovými LED světlomety ještě silněji zdůrazňuje dynamické  linie modelu R 1250 RT, nižší karoserie rozšiřuje tvé zorné pole.

                    

                                                 

BMW R 1250 RT - Nový audiosystém se silným zvukem

Nový audiosystém se silným zvukem

Ten správný zvuk pro tvou jízdu: Nové reproduktory a výkonný zesilovač  zajišťují bohatý zvuk. Můžeš si vybrat mezi rádiem DAB+- a hudbou ze  svého smartphonu a obojí pohodlně ovládáš multiovladačem.

BMW R 1250 RT - Plný výkon v každém rozsahu otáček s BMW ShiftCam

Plný výkon v každém rozsahu otáček s BMW ShiftCam

Variabilní ovládání pomocí vačkového hřídele BMW ShiftCam přesvědčí  suverénním rozvojem výkonu a – především v nižším rozsahu otáček –  plynulým chodem, větším ovládáním a výkonem. 

BMW R 1250 RT - Snadné ovládání s tlačítky Oblíbených

Snadné ovládání s tlačítky Oblíbených

Přes čtyři tlačítka se šikovně dostaneš k funkcím, jako je navigace nebo  vytápění sedadla. Můžeš snadno přepínat během jízdy – tvá pozornost  zůstává na silnici.

BMW R 1250 RT - Uvolněná jízda s adaptivním tempomatem

Uvolněná jízda s adaptivním tempomatem

Tři písmena, velké plus v bezpečnosti: S novým ACC dokáže  tvá motorka automaticky zachovat požadovanou rychlost a zároveň si  udrží odstup od vozidel jedoucích před tebou.

                    

                                                 

BMW R 1250 RT - Velký barevný 10,25“ TFT displej v sérii

Velký barevný 10,25“ TFT displej v sérii

Velká a přehledná TFT obrazovka s 10,25“ a s full HD rozlišením  propojuje kombinaci nástrojů s palubním počítačem. Tady máš přehled o  tachometru a otáčkoměru a také o navigaci a médiích.

ÚDAJE & VÝBAVA

Už přibližně čtyři desetiletí jsou písmena RT synonymem pro komfortní cestování na nejvyšší úrovni. BMW R 1250 RT v sobě snoubí pohodlnou jízdu se sportovní dynamikou a sofistikovanou technologií. Zde se dozvíš více o technických údajích a výbavě.

Motor

Konstrukce

Kapalinou chlazený čtyřtaktní dvouválec typu boxer s variabilním časováním ventilů BMW ShiftCam

Vrtání x zdvih

102,5 mm x 76 mm

Zdvihový objem

1.254 ccm

Jmenovitý výkon

100 kW (136 k) při 7 750 ot/min

Max. točivý moment

143 Nm at 6,250 rpm

Kompresní poměr

12,5 : 1

Příprava palivové směsi

Elektronické vstřikování do sání / digitální management motoru: BMS-O s elektronickým ovládáním plynu

Regulace emisí

regulovaný třícestný katalyzátor, emisní norma EU-5


Výkonnostní parametry / spotřeba

Max. rychlost

přes 200 km/h

Spotřeba na 100 km podle WMTC

 4,75 l

Emise CO2 podle WMTC

110 g/km

Druh paliva

Premium bezolovnatý benzín, oktanové číslo 95 (RON), ovládání motoru (91 až 98 RON)


Elektroinstalace

Alternátor

Alternátor se jmenovitým výkonem 508 wattů

Baterie

12 V / 11,8 Ah, bezúdržbová


Přenos síly

Spojka

Mokrá spojka s protiskluzovou funkcí, s hydraulickým ovládáním

Převodovka

6stupňová převodovka se špičatým ozubením

Pohon

Kardan

Podvozek / brzdy

Rám

Dvoudílná koncepce rámu složeného z hlavního rámu a k němu přišroubovaného zadního rámu s motorem

Zavěšení předního kola / odpružení

BMW Motorrad Telelever, centrální pružicí jednotka, průměr sloupku 37 mm

Zavěšení zadního kola / odpružení

Jednoramenná kyvná páka z hliníkové slitiny s motorem BMW Motorrad Paralever; zavěšení pružiny WAD, předpínání pružiny hydraulicky plynule  nastavitelné pomocí ručního kolečka, tlumení při roztahování tlumiče  lze nastavit ručním kolečkem

Zdvih odpružení vpředu / vzadu

120 mm / 136 mm

Rozvor

1 485 mm

Závlek

116 mm

Úhel řízení

64,1°

Kola

Hliníková litá kola

Rozměr ráfku, přední

3,50 × 17"

Rozměr ráfku, zadní

5,50 × 17"

Pneumatika, přední

120/70 ZR 17

Pneumatika, zadní

180/55 ZR 17

Přední brzda

Dvojitá kotoučová brzda brzda, plovoucí brzdové kotouče, průměr 320 mm, 4pístové radiální brzdové třmeny

Zadní brzda

Jednokotoučová brzda, průměr 276 mm, dvoupístový plovoucí třmen

ABS

BMW Motorrad úplný integrál ABS Pro (plně integrované, s optimalizací pro náklon)


Rozměry / hmotnosti

Výška sedadla

805 mm / 825 mm

Oblouk rozkročení

1 810 mm / 1 850 mm

Využitelný objem nádrže

25 l  

Z toho rezerva

cca 4 l

Délka

2 222 mm  

Výška (vč. větrného štítu)

Min. 1 460 mm, max. 1 570 mm
(Style Sport: min. 1 360 mm, max. 1 480 mm)

Šířka (se zrcátky)

985 mm

Šířka (přes kufr)

990 mm  

Hmotnost nenaloženého motocyklu, plně natankovaného včetně provozních kapalin

279 kg

Maximální přípustná hmotnost

505 kg  

Užitná hmotnost (se standardní výbavou)

226 kg 


INDIVIDUALIZACE


Design a barevný koncept. Nové R 1250 RT: lepší jízdní vlastnosti a dynamický výkon díky nové kapotáži. Exkluzivní cestovní charakter v atraktivním základním barevném provedení a vytříbené stylové varianty.  

Díky nově vyvinuté přední kapotáži nové R 1250 RT nejenže vypadá svěžeji a dynamičtěji, ale díky dalším aerodynamickým vylepšením má také lepší jízdní a cestovní vlastnosti. Nová přední kapotáž například nezahrnuje pouze nové Full-LED světlomety, ale ve své horní části je také nižší. Výsledkem je širší zorné pole pro jezdce a nové R 1250 RT zároveň vypadá jako lehčí a dynamičtější. Vývojáři BMW Motorrad kladli zvláštní důraz na další aerodynamické vylepšení s cílem dosáhnout ještě většího pohodlí při jízdě. Například patentovaný vzduchový kanál mezi výztuhou čelního štítu z odlévaného hliníku a spodní stranou čelního štítu vytváří proudění vzduchu, které nyní čelní štít ještě lépe obtéká. Současně s tím je obtékání vzduchu klidnější. Výsledkem jsou menší turbulence, uvolněnější poloha jezdce při jízdě a příjemnější cestování. Přepracován byl také přední blatník, který nyní tvoří dvě části namísto tří. Kromě kompaktnějšího vzhledu jeho nový design také omezuje množství nečistot.

Charakteristická prutová anténa je u nového modelu R 1250 RT minulostí: místo toho jsou pod přední kapotáží na pravé a levé straně ukryté dvě nově vyvinuté rádiové antény. Volitelná SAT anténa je umístěna na krytu přístrojového panelu pod čelním štítem. Tato změna novému R 1250 RT také dodává ještě lehčí, svěžejší a dynamičtější vzhled. Nové standardně dodávané plastové kryty v kontrastních barvách umocňují stylový a moderní nádech kokpitu, přičemž nový inovativní 10,25” barevný TFT displej je umístěn uprostřed. Nově navržené kryty reproduktorů volitelně dodávaného audiosystému jsou vybaveny vysoce kvalitními kovovými mřížkami a pochromovanými sponami, což R 1250 RT propůjčuje obzvláště exkluzivní a elegantní výraz.Kromě atraktivního základního provedení v bílé barvě Alpine White 3 je nové R 1250 RT k dispozici také ve vytříbených variantách Style: „Elegance“, „Sport“ a „Option 719“.

PRVNÍ INSPIRACE

Suverénka


Příjezd pro tebe zároveň znamená odjezd. Na každém kilometru cítíš nespoutanou svobodu a nefalšovanou radost z jízdy. O to se u této R 1250 RT v barvě alpská bílá postarají také jízdní režimy Pro, MSR a DBC v dynamické soupravě. Komfortní souprava s vytápěním sedadla a přídavným horním kufrem tě s klidem  dovede do cíle – a také se postará o všechno, co na své cestě potřebuješ.


BMW R 1250 RT - Suverénka

Suverénka

TPC

Kontrola tlaku v pneumatikách (RDC) automaticky varuje před ztrátou  tlaku v pneumatikách a včas upozorní jezdce na možná nebezpečí.

Paket Dynamic

Dynamická souprava nabízí adaptivní světlo do zatáček a Headlight Pro,  Dynamic ESA, ACC, asistenta řazení Pro, jízdní režimy Pro a také MSR a  DBC.

Paket Komfort

Komfortní souprava nabízí Keyless Ride, centrální zamykání, výstražný  systém proti krádeži, vytápění sedadla, komfortní telefonování, zásuvku a  chromovaný výfukový systém.

Kufr na nádrž (topcase) malý, 28l

Vodotěsný horní kufr s  objemem 28 litrů nabízí dostatek místa pro přilbu a zapůsobí jak při  každodenní jízdě, tak i na menších túrách.

        

                              

Malá vnitřní kapsa pro horní kufr

Praktická vnitřní kapsa pro malý horní kufr vnese do zavazadla pořádek a usnadní jeho nakládání a vykládání.

DRUHÁ INSPIRACE


Ambiciózní stroj


Chceš vyrazit: silou se hnát přes strmé průsmyky, položit se hluboko do  zatáček. S touto variantou Style Sport v lakování Racing Blue metallic  si přijdeš na své. Výrazné jsou sportovní kola Option 719 a vysoce  kvalitní pakety frézovaných dílů Shadow a Shadow II vyrobené z hliníku v  černé/stříbrné barvě. Přídavné LED světlomety zajišťují dobrý výhled a  viditelnost a z nového audiosystému si poslechneš soundtrack ke své jízdě.

BMW R 1250 RT - Ambiciózní stroj

Ambiciózní stroj

Audiosystém ECE

Audiosystém 2.0 s DAB+, ekvalizérem a pokročilým nastavením zvuku  zajišťuje kvalitní zvuk a lze jej snadno ovládat multiovladačem.

Přídavný světlomet LED

Přídavné LED světlomety nabízí zvýšenou bezpečnost při špatné viditelnosti.

Option 719 kola Sport

Exkluzivní dvoubarevná kola ze sady Option 719 Sport propůjčují svým kontrastním frézováním designové akcenty.

        

                              

Paket frézovaných dílů Option 719 Shadow II

Paket frézovaných dílů Option 719 Shadow II zdůrazňuje svými kvalitními  komponenty z eloxovaného a frézovaného hliníku v černé/stříbrné barvě  sportovní charakter motorky. Nastavitelné ruční páky disponují enormní  kvalitou a vysokou přesností. Frézované kryty vyrovnávací nádoby v sobě  kombinují styl a funkčnost. 

Paket frézovaných dílů Option 719 Shadow

Paket frézovaných dílů  Option 719 Shadow zdůrazňuje svými kvalitními hliníkovými komponenty v  černé/stříbrné barvě sportovní charakter motorky. Obsahuje víko skříně  motoru a víka hlav válců, kryt zapalovací cívky, plnicí šroub oleje a  černé plastové brusiče na víkách hlav válců. 

        

                              

TŘETÍ INSPIRACE


Milovníci kilometrů


Dokonale tvarovaná: Provedení Style Triple Black s metalízou Blackstorm 2 zvýrazňuje energickou, dynamickou stránku motocyklu R 1250 RT. Adaptivní světlo do zatáček, Keyless Ride a dynamická souprava dodávají  ještě více komfortu a radosti z jízdy. Aby jízda nebyla nikdy na dlouho přerušena, máš ty nejdůležitější věci kdykoli po ruce v batohu na nádrž.

BMW R 1250 RT - Milovníci kilometrů

Milovníci kilometrů

Paket Dynamic

Dynamická souprava nabízí adaptivní světlo do zatáček a Headlight Pro,  Dynamic ESA, ACC, asistenta řazení Pro, jízdní režimy Pro a také MSR a  DBC.

Paket Komfort

Komfortní souprava nabízí Keyless Ride, centrální zamykání, výstražný  systém proti krádeži, vytápění sedadla, komfortní telefonování, zásuvku a  chromovaný výfukový systém.

Inteligentní tísňové volání

Inteligentní tísňové volání se v případě nehody automaticky spojí s  telefonním centrem BMW Call Center, aby co nejrychleji aktivovalo  záchranný řetězec.

Vnitřní kapsa pro cestovní kufr

Praktická vnitřní kapsa pro levý cestovní kufr vnese do zavazadla pořádek a usnadní jeho nakládání a vykládání.

        

                              

Batoh na nádrž, 11l

Malý 11litrový batoh na nádrž s připnutím na popruhy je ideálním parťákem na krátký výlet.

ČTVRTÁ INSPIRACE


Exkluzivní


Nákladná výroba, nápadná ušlechtilost: Motocykl R 1250 RT – metalíza  Option 719 Meteoric Dust II na sebe přitahuje pohledy všech. S exkluzivní sedačkou Option 719, paketem frézovaných dílů Option 719 Classic a dvoubarevnými koly Option 719 Classic propůjčíš své motorce zcela osobitý tón – a nastavíš jasné akcenty.

BMW R 1250 RT - Exkluzivní

Exkluzivní

Kolo Option 719 Classic

Exkluzivní dvoubarevná kola ze sady Option 719 Classic propůjčují svým kontrastním frézováním designové akcenty.

Sedlo Option 719

Elegantní sedačka Option 719  v sedlově hnědé barvě ohromí svou jemnou strukturou, decentním  mramorováním, propracovanými ozdobnými stehy a atraktivním prošíváním.

        

                              

Sada frézovaných dílů Option 719 Classic

Balíček frézovaných dílů Classic v exkluzivní Option 719 obsahuje vysoce  kvalitní komponenty se stříbrným vzhledem s designovými akcenty.

Cestovní horní kufr

Horní kufr s lakovaným víkem nabízí 49 litrů úložného prostoru, a tím pádem dostatek místa až pro dvě přilby.

Vnitřní kapsa pro cestovní horní kufr

Praktická vnitřní kapsa pro malý horní kufr vnese do zavazadla pořádek a usnadní jeho nakládání a vykládání.

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY

NA VŠECHNY NOVÉ MOTOCYKLY, S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ AŽ NA 5 LET

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA BMW MOTORRAD


NEJDŘÍV BEZPEČNOST, PAK ZÁBAVA BEZ OMEZENÍ NÁJEZDU KILOMETRŮ.


Ten klid, který zažíváš na svojí mašině nemusí skončit jakmile vyprší tříletá záruka. S volitelným prodloužením záruky BMW Motorrad můžeš ujet všem nákladům za opravy závad – a to až po celkovou dobu 5 let a bez omezení nájezdu kilometrů.

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD


 • Pro nové i ojeté motocykly, do 3 měsíců od počátku platnosti záruky.
 • Plné pokrytí oprav závad, podle podmínek záruky BMW, a to až po dobu 5 let (bez omezení nájezdu kilometrů).
 • Pro opravy jsou exkluzivně používány originální díly BMW Motorrad.
 • Přenosné na nového majitele – zvýšení hodnoty motocyklu při prodeji.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW MOTORRAD


Chtěl bys, aby tvoje motorka měla ještě osobitější charakter? V našem katalogu s příslušenstvím najdeš spoustu inspirace a nápadů.

Originální katalog s příslušenstvím BMW Motorrad 2021

FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

Zjisti, jestli aktuálně máme zvýhodněnou nabídku úvěru, leasingu nebo jiného financování/produktu na BMW MOTORRAD.

UKÁZAT NABÍDKY

BMW MOTORRAD AKTUÁLNÍ ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

Během roku přinášíme množství speciálních nabídek na různé modely BMW Motorrad. Může to být výhodnější financování nebo pojištění, limitovaná edice. Event, kde se můžeme potkat. Podívej se, co je zrovna aktuální.

PROHLÉDNOUT NABÍDKY

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

Navštiv náš eshop a doplňte své zásoby doplňků a lifestyle kousků na sezónu.

PŘEJÍT NA NABÍDKU VYBAVENÍ BMW MOTORRAD

BMW MOTORRAD ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřej svému jednostopému příteli doplňky, který si zaslouží a tobě pomohou na cestách.

NABÍDKA ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Zdroj: https://www.bmw-motorrad.cz/ & https://www.press.bmwgroup.com/

Oficiální tisková zpráva

CZ: Nové_BMW_R_1250_RT..PDF

EN: The_new_BMW_R_1250_GS_and_the_new_BMW_R_1250_RT..PDF


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů