Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

ČTYŘI NOVÉ PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY BMW ŘADY 3.

925 BMW invelt 6. 9. 2021

Posouváme elektrifikaci svých modelů o další kus vpřed.

U BMW řady 3 se v nadcházejících měsících rozšíří nabídka vozidel s elektrifikovaným pohonem ze současného jednoho modelu na celkem čtyři. Po úspěšném uvedení na trh nového BMW 330e Sedan bude od léta 2020 k dispozici také nové BMW 330e Touring. Kromě toho budou oba modely od léta 2020 k dispozici jak s klasickým pohonem zadních kol, tak ve spojení s inteligentním systémem pohonu všech kol BMW xDrive.

ČTYŘI NOVÉ PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY BMW ŘADY 3.

Zaujali Vás nové Plug-in hybridní modely BMW řady 3? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Čistě na elektřinu dojedete ještě dál.

Nejnovější generace technologie BMW eDrive u všech plug-in hybridních modelů BMW řady 3 zlepšuje jak hospodárnost a dojezd čistě na elektřinu, tak i pověstnou radost z jízdy. Spontánní nástup výkonu elektromotoru je patrný během rozjezdu a akcelerace, což přispívá k velmi temperamentnímu projevu vozu. Vysoká kapacita vysokonapěťových lithium-iontových baterií s nejnovější technologií bateriových článků umožňuje plug-in hybridním modelům nového BMW řady 3 jet pouze na elektrický proud – a tedy bez lokálních emisí – s maximálním dojezdem mezi 55 a 68 km (předběžné údaje*). 

Bateriové články vyrobené podle specifikací společnosti BMW Group mají mimořádně vysokou kapacitu. Elektrická energie uložená ve vysokonapěťové baterii se používá také k napájení elektrického systému vozidla. To znamená, že klasický spalovacím motorem poháněný alternátor již není potřeba, což dále zvyšuje účinnost systému jako celku. 40litrová palivová nádrž zaručuje celkový dojezd, který je vhodný i pro cestování na velké vzdálenosti. Tím potvrzuje fakt, že plug-in hybridní modely jsou ideální také pro dlouhé cesty. 

Všechny plug-in hybridní modely nového BMW řady 3 splňují v závislosti na úrovni výbavy kritéria, která byla v Německu stanovena pro zařazení vozu do kategorie „elektrických vozidel“, s čímž souvisejí některá zvýhodnění. 

Premiéra pro modely Touring s plug-in hybridním pohonem.

Plug-in hybridní hnací soustavu nového BMW 330e Touring tvoří čtyřválcový 2litrový zážehový motor s technologií BMW TwinPower Turbo o výkonu 135 kW/184 k a do 8stupňové převodovky Steptronic integrovaný elektromotor, který generuje maximální výkon 83 kW/113 k. Systémový výkon obou pohonných jednotek 185 kW/252 k lze razantním sešlápnutím plynového pedálu na 10 sekund zvýšit o dalších 30 kW/40 k.

Tato standardně dostupná funkce nazývaná XtraBoost je k dispozici v režimu SPORT, který lze aktivovat systémem volby jízdních režimů. Zvyšuje výkon soustavy až na 215 kW/292 k, čímž zachovává pro tento model specifický sportovní charakter, jenž je pro BMW řady 3 tak typický. Maximální točivý moment plug-in hybridního pohonu nového BMW 330e Touring dosahuje hodnoty 420 Nm. Zásluhou výkonu dvou pohonných jednotek je nové BMW 330e Touring schopné zrychlit z 0 na 100 km/h za 6,1 sekundy (předběžný údaj). Jeho maximální rychlost činí 220 km/h (předběžný údaj). 

Hospodárné a praktické: Pohon BMW eDrive v kombinaci s BMW xDrive.

Paralelně s příchodem BMW 330e Touring budou na trh uvedeny také dvě plug-in hybridní verze BMW řady 3 s pohonem všech kol. Tyto vozy využívají stejného plug-in hybridního pohonu jako odpovídající modely s pohonem zadních kol.

V novém BMW 330e xDrive Sedan (kombinovaná spotřeba paliva: od 1,8 l/100 km; kombinovaná spotřeba energie: od 16,7 kWh/100 km; kombinované emise CO2: od 42 g/km, předběžné údaje*) a novém BMW 330e xDrive Touring (kombinovaná spotřeba paliva: od 2,0 l/100 km; kombinovaná spotřeba energie: od 17,8 kWh/100 km; kombinované emise CO2: od 46 g/km, předběžné údaje*) je výkon elektromotoru a spalovacího motoru kombinován s pohonem všech kol. BMW eDrive se kombinuje s BMW xDrive a společně vytvářejí příkladnou hospodárnost s vynikající všestranností. 

Mnoho předností kažodenního života.

Ve srovnání s konvenčně poháněnými vozy nabízejí plug-in hybridní automobily už dlouhou dobu značné následující výhody:

  • Úspora: Pokud je vozidlo nabíjeno doma nebo v zaměstnání, je jízda na elektrický proud levnější než jízda vozem na benzín nebo naftu.
  • Správná teploty vždy, když usednete dovnitř: Nezávislá klimatizace a topení jsou součástí sériové výroby. 
  • Brzdit se vyplatí: Brzdění nabíjí akumulátor. U konvenčních vozidel prostě jen vytváří teplo a opotřebovává brzdy.
  • To nejlepší z obou světů: Plug-in hybridní automobily ve městě nabízejí potěšení z elektrické jízdy a na dlouhých trasách klasickou BMW radost z jízdy.
  • Vyhlídky do budoucnosti: Vzhledem k tomu, že plug-in hybridy jsou schopny bezemisní jízdy, mohou vjet do mnoha zelených zón, nabízejí výhody při parkování a ušetří na mýtném.
  • Lepší kvalita života: Manuálním přepnutím na elektrický pohon uživatelé přispívají ke snižování emisí a hluku ve městech.

Ceny, financování a leasing nového BMW řady 3.


BMW Financial Services pro BMW řady 3.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW řady 3.

Financování BMW

Skladové vozy BMW řady 3.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.
BMW 330e Sedan (kombinovaná spotřeba paliva: 1,7 – 1,6 l/100 km; kombinovaná
spotřeba energie: 15,0 – 14,8 kWh/100 km; kombinované emise CO2: 38 – 36 g/km)
BMW 330e Touring (kombinovaná spotřeba paliva: od 1,7 l/100 km; kombinovaná
spotřeba energie: od 15,7 kWh/100 km; kombinované emise CO2: od 39 g/km, předběžné
hodnoty)
BMW 330e xDrive Sedan (kombinovaná spotřeba paliva: from 1,8 l/100 km; kombinovaná
spotřeba energie: od 16,7 kWh/100 km; kombinované emise CO2: od 42 g/km, předběžné
hodnoty)
BMW 330e xDrive Touring (kombinovaná spotřeba paliva: od 2,0 l/100 km; kombinovaná
spotřeba energie: od 17,8 kWh/100 km; kombinované emise CO2: od 46 g/km, předběžné
hodnoty)Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny
cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která
není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní
smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů