Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Nové (2022) BMW M3 Touring (G80)

7490 BMW invelt 28. 6. 2022 #BMW #BMWinvelt #BMWM3TOURING #THEM3
BMW M3 Touring z boku

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW M3 S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Rodina modelů BMW M3 a BMW M4 se vůbec poprvé rozrůstá o karosářskou variantu Touring. BMW M3 Competition Touring (G80) s pohonem všech kol M xDrive kombinuje nefalšovaný závodní pocit z jízdy s mimořádně výrazným charakterem a větší praktičností. Je to poprvé, co BMW M GmbH uvádí na trh pětidveřovou variantu svého vysokovýkonného modelu prémiové střední třídy, který sklízel úspěch ve všech šesti modelových generacích. Automobil bude nabízen výhradně ve verzi Competition a se systémem pohonu všech kol M xDrive. To znamená, že výkon 375 kW/510 k generovaný řadovým 6válcem s technologií M TwinPower Turbo je přenášen   prostřednictvím 8stupňové převodovky M Steptronic s řazením Drivelogic a podle potřeby rozdělován na všechna kola

 • První BMW M3 Competition Touring s pohonem M xDrive kombinuje mimořádnou výkonnost BMW M3 s flexibilitou a praktičností modelů Touring.
 • BMW M340i xDrive Touring a nové BMW M340d xDrive Touring nabízejí kromě exkluzivních designových prvků uvnitř i vně také mimořádně vyvážený poměr výkonu, komfortu a hospodárnosti.

 

*Očekávaná dostupnost BMW M3 Competition Touring v konfigurátoru je od poloviny září 2022.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW M3 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

Nová koncepce k 50. výročí BMW M GmbH. BMW M3 Touring je čtvrtým karosářským provedením modelové řady M3/M4, které následuje stopy sedanu, kupé a kabrioletu. Bude se vyrábět společně s BMW M3 Sedan v továrně BMW Group v Mnichově. 

Nový model je dalším důkazem toho, že zkušenosti divize BMW M GmbH s vývojem vozů s emotivním základním konceptem jsou platné i v roce jejího 50. výročí. BMW M3 Touring je navrženo pro potřeby a přání zákazníků hledajících další přidanou hodnotu v oblastech, jako je například množství výkonu, jízdní vlastnosti, emoce, ale také větší praktičnost. BMW M3 Touring umožňuje těmto nadšencům jasně vyjádřit svou vášeň pro motorsport nejen při určitých příležitostech, ale téměř v jakékoli situaci, kterou přináší každodenní cestování.

První BMW M3 Touring oslaví světovou premiéru v červnu 2022 na Festivalu rychlosti v anglickém Goodwoodu. Kromě domácího německého trhu bude právě Velká Británie nejdůležitějším prodejním regionem pro BMW M3 Touring. Kromě těchto dvou zemí se bude nový model prodávat především ve Švýcarsku, Belgii, Austrálii, na Novém Zélandu, v Jižní Koreji, Japonsku a samozřejmě i v České republice. Uvedení nového BMW M3 Touring na trh odstartuje současně se zahájením jeho výroby v   listopadu 2022, přičemž zákazníci si ho budou moci objednávat od září 2022.

Nové BMW M3 Touring | Vyslyšení výzev.

Zaujalo Vás nové BMW M3 TOURING? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW M3 TOURING

BMW řady 3 Touring z boku

NOVÉ BMW ŘADY 3 TOURING (2022)

Nové BMW řady 3 Touring s označením G21 zaujme svoji flexibilitou a každodenní praktičností.

 • Inovativní způsob obsluhy zásluhou moderních technologií, jako je například inteligentní osobní asistent.
 • Couvací asistent a další inteligentní asistenční systémy přináší do každé situace více komfortu.
 • Palubní deska orientovaná na řidiče a inovativní BMW Prohnutý displej s dotykovým ovládáním.


VÍCE INFORMACÍ O BMW ŘADY 3 TOURING

NOVÉ BMW M3 (2022)

M modely BMW řady 3 Sedan (G80) ohromují svalnatými proporcemi tříprostorové čtyřdveřové  karoserie, doplněnými sportovními  prvky typickými pro M modely.  Vrcholným modelem čtveřice výrazných vozů  je BMW M3 Competition Sedan s  působivým výkonem 510 koní a točivým momentem 650 Nm

BMW M3 Sedan dosahuje sportovního výkonu 480 koní a točivého momentu 550 Nm.   Kombinace pohonu zadních kol a dále zdokonalené 6stupňové manuální M   převodovky umožňuje velmi dynamický jízdní styl a dělá z tohoto stroje  ryzí sportovní vůz. Modelovou řadu doplňují modely BMW M340i xDrive a   M340d xDrive Sedan: tyto výkonné sportovní sedany zaujmou nejen svým  atraktivním designem, ale také výjimečnou kombinací sportovnosti,  hospodárnosti a každodenní použitelnosti. *M xDrive je k dispozici od   léta 2021.

VÍCE INFORMACÍ O BMW M3

MODELY BMW M3 TOURING

BMW M3 Touring - M3 Competition M xDrive

BMW M3 Competition M xDrive

BMW M3 Touring - M340d xDrive Touring

BMW M340d xDrive Touring

BMW M3 Touring - M340i xDrive Touring

BMW M340i xDrive Touring

MOTORIZACE BMW M3 TOURING

BMW M3 - M3 Competition M xDrive Touring

BMW M3 Competition M xDrive Touring

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 375 kW (510 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 3,6 s

Spotřeba (kombinace): 10,4 − 10,1 l / 100 km

Emise CO2: 235 − 229 g/km

Cena s DPH: 2 626 000 Kč 

BMW M3 - M340d xDrive Touring

BMW M340d xDrive Touring

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 250 kW (340 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 4,7 s

Spotřeba (kombinace): 6,6 − 6 l / 100 km

Emise CO2: 173 − 157 g/km

Cena s DPH: 1 825 200 Kč 

BMW M3 - M340i xDrive Touring

BMW M340i xDrive Touring

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 275 kW (374 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 4,6 s

Spotřeba (kombinace): 8,7 − 8,1 l / 100 km

Emise CO2: 197 − 182 g/km

Cena s DPH: 1 838 200 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW M3 TOURING | M3 Competition M xDrive Touring (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 2 626 000 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M3 COMPETITION TOURING

M specifické výztuhy a díly podvozku. Torzní tuhost přední části vozu zvyšují specifické výztuhy spojující „klobouky“ horního uložení tlumičů jak mezi sebou, tak s přídí vozu a motorovou stěnou. Vertikálně umístěné výztuhy, jejichž výchozím bodem jsou zesílené prvky ve spodní části A sloupků, spojují motorový prostor s pomocným rámem přední nápravy. Kromě toho je M specifický hliníkový pomocný rám přední nápravy mimořádně pevný díky zespoda přišroubovanému jednodílnému hliníkovému panelu a integrovaným výztuhám s bočními prahy. Střední a zadní část karoserie je vyztužena pro tento model specifickými výztuhami pod podlahou včetně příčné výztuhy, zpevnění zavazadlového prostoru a na míru vyrobeného pomocného rámu zadní nápravy s pevným uchycením do karoserie. M specifické provedení přední nápravy se dvěma spodními rameny a svislou pružicí a tlumicí vzpěrou zohledňuje i specifické požadavky spojené s pohonem všech kol. Samozřejmostí je speciálně upravená geometrie přední nápravy a přesně pro daný model navržená charakteristika řízení. Kinematika náprav a úhly odklonu, sbíhavosti a záklonu jsou navrženy tak, aby maximalizovaly boční dynamické schopnosti a zároveň zajistily vynikající jízdní komfort při každodenní jízdě. Hliníková ramena s kloubky, hliníková podélná ramena s nově vyvinutým uchycením, kované těhlice s na míru vyrobeným uchycením pružin a zvětšená ložiska vytvářejí na přední nápravě ideální kombinaci tuhosti a lehké konstrukce. Pětiprvková zadní náprava má specifické náboje kol a ramena. Na seznamu standardní výbavy jsou kovaná 19palcová M kola z lehké slitiny vpředu a 20palcová vzadu.

Řízení M Servotronic s proměnlivým převodem: Maximální přesnost v dynamicky projížděných zatáčkách, snadnější manévrovatelnost. Pro tento model specifická kinematika přední nápravy zajišťuje, že síly působící na řízení BMW M3 Touring (G80) jsou i při velmi ostré jízdě výrazně menší. Vysoká torzní tuhost přední části zároveň umožňuje mimořádně rychlé a přesné reakce vozu na řidičovy povely. To znamená, že standardně dodávané řízení M Servotronic může předvést své kvality v tom nejlepším světle. Tento systém kombinuje výhody posilovače s proměnným účinkem a variabilního převodu řízení závislého na úhlu natočení volantu. M specifický elektrický posilovač řízení tak v každé situaci poskytuje přesně ten správný odpor řízení.

Adaptivní M podvozek zlepšuje trakci a jízdní komfort. Součástí standardní výbavy BMW M3 Touring je také Adaptivní M podvozek. Jeho elektronicky řízené tlumiče zlepšují kontakt s vozovkou a společně se systémem pohonu všech kol M xDrive poskytují tomuto vysokovýkonnému sportovnímu vozu vynikající trakci. K tomu se přidávají omezené vibrace kol, které mají pozitivní vliv na úroveň komfortu na dlouhých cestách. Řídicí jednotka tlumičů pomocí senzorů neustále sleduje pohyby karoserie, stav vozovky a pozici kol. Nastavení tlumičů pomocí elektromagneticky ovládaných ventilů, reagujících během několika milisekund, vytvoří požadovanou tlumicí sílu. Každé kolo se samozřejmě nastavuje samostatně.

M specifická verze integrovaného brzdového systému. Standardně dodávaný M brzdový systém s dvoudílnými kotouči přispívá svými mimořádnými schopnostmi a přesným dávkováním k vynikajícím jízdním vlastnostem vozu. Kombinuje šestipístkové pevné třmeny vpředu s jednopístkovými plovoucími třmeny vzadu. Na přání dodávané M karbon- keramické brzdy poskytují ještě silnější brzdný účinek, účinněji odolávají vadnutí a mají vyšší tepelnou stabilitu a extrémně vysokou odolnost proti opotřebení.

Funkce M Traction Control umožňuje řidiči zvolit stupeň prokluzu kol. Integrovaný brzdový systém pracuje mimořádně rychle, což umožňuje výrazně dřívější a přesnější zásahy systému DSC. Mezi jeho funkce patří i režim M Dynamic, který po aktivaci umožňuje větší prokluz kol, což přináší mimořádně sportovní zážitky z jízdy.

M kovaná kola s průměrem vpředu/vzadu 19/20 palců jsou součástí standardní výbavy, sportovní pneumatiky jsou k dispozici volitelně. Standardní výbava BMW M3 Touring zahrnuje M kovaná kola z lehké slitiny – 19palcová na přední nápravě a 20palcová na nápravě zadní. Přední kola jsou obuta do pneumatik 275/35 ZR19, zadní kola pak do pneumatik 285/30 ZR20.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M3 COMPETITION TOURING

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat z režimů pohonu všech kol 4WD, 4WD Sport a při vypnutém DSC také 2WD s pohonem zadních kol.

M specifický podvozek.

Podvozek s velkým rozchodem a doširoka vytaženými blatníky byl navržen speciálně pro použití v M modelu. Maximalizuje sportovní obratnost a výrazně zlepšuje dynamické schopnosti a odezvu nového BMW M3 Competition Touring.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje intenzivním výkonem a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory. Výjimečný výkon vytváří dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvor s proměnným časováním a zdvihem ventilů.

DESIGN EXTERIÉRU BMW M3 COMPETITION TOURING

M typický design s výraznými detaily. Design exteriéru BMW M3 Touring (G80) vlastním osobitým stylem odráží motorsportem inspirovaný charakter modelové řady M3/M4. Stejně jako sedan, lze i variantu Touring jasně odlišit od varianty BMW řady 3, která je základem pro tento M model. Čistě navržené plochy a mohutné blatníky a další prvky signalizují výjimečný výkonový potenciál BMW M3 Touring, stejně jako M specifické designové prvky, které jsou pevně spojeny s funkčními požadavky na přívod chladicího vzduchu a aerodynamiku. Z toho vzniká extravagantní a emoce vzbuzující výraz, který BMW M3 Touring jasně odlišuje od jeho konkurentů v segmentu. BMW M3 Touring se vyznačuje specifickými úpravami provedení střechy a zadní části, které jsou pro novou variantu charakteristické. M3 Touring tak v rámci své modelové řady i mimo ni získává jedinečnou vizuální identitu. Stejně jako plochy karoserie, i proporce BMW M3 Touring podtrhují jeho výraznou dynamickou auru. Zvenku je o 85 milimetrů delší než BMW řady 3 Touring (4794 mm), je také o 76 mm širší (1903 mm) a o čtyři milimetry nižší (1436 mm). Má mimořádně velká kola z lehké slitiny s průměrem 19 palců vpředu a 20 palců vzadu.

M specifická BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek, velké nasávací otvory vzduchu, výrazně rozšířené blatníky kol a nástavce bočních prahů. M specifická přední část zajišťuje, že Touring je okamžitě rozpoznatelný jako člen rodiny M3. Uprostřed se vyjímá vertikálně orientovaná černá a bezrámová BMW maska chladiče, která klesá hluboko dolů k vozovce. Její horizontálně uspořádané M specifické dvojité lamely nesou označení „M3 Competition“. Kromě toho velké nasávací otvory umístěné ve spodní části předního nárazníku zlepšují přívod chladicího vzduchu ke komponentům pohonu a brzdové soustavy. Každý z otvorů je rozdělen na dvě části a opatřen voštinovou výplní. Vzduchové clony, situované v krajních částech přední části, zlepšují aerodynamiku a zdůrazňují šířku vozu.

Součástí standardní výbavy BMW M3 Touring jsou Full-LED světlomety s optickými světelnými trubicemi ve tvaru písmene U pro denní svícení. Volitelné laserové světlomety BMW Laserlight lze rozpoznat podle modrých ozdobných prvků. Jejich součástí je také funkce adaptivního přisvěcování do zatáček s variabilním osvětlením vozovky pro jízdu ve městech a na dálnicích, a navíc také neoslňující asistent dálkových světel BMW Selective Beam. Při rychlostech nad 60 km/h laserové světlomety BMW Laserlight zvětšují dosvit dálkových světel na maximálních 550 metrů a dynamicky sledují topografii vozovky. Na seznamu volitelné výbavy jsou také zatmavené světlomety BMW Individual Shadow Line.

Při pohledu z boku se osobité a dynamicky protažené proporce modelu Touring snoubí s výrazně rozšířenými podběhy kol, charakteristickými M bočními ozdobnými prvky a rozšířenými bočními prahy. Spolu se spodními hranami předního a zadního nárazníku, které rovněž výrazně vystupují, tvoří prahy černý lesklý pás kolem celého vozu. Tento prvek karoserie inspirovaný závodními vozy doplňuje přední spoiler, aerodynamická křidélka vzduchových clon a kryty podvozku, jež zlepšují aerodynamiku. Na zdokonalení proudění vzduchu se podílejí také leskle černá M specifická vnější zpětná zrcátka.

M karbon-keramické brzdy.

M karbon-keramické brzdy poskytují ještě přímější brzdný výkon. Brzdy nekorodují a snášejí i velmi vysoké teploty. Jen minimálně se opotřebovávají a zároveň přispívají k nižší hmotnosti vozidla, což se pozitivně projevuje v oblastech agility, dynamiky a zrychlení. Tyto speciální brzdy na pohled prozrazují matně zlatě lakované brzdové třmeny s logem M.

M specifický design zadní části.

Pro zadní část nového BMW M3 Competition Touring je charakteristický výrazný nárazník s difuzorem a dvojicí koncovek výfuku na každé straně.

Exteriérový paket M Carbon.

Prvky exteriérového paketu M Carbon podtrhují sportovní vzhled vozu. Spoilery v předním nárazníku a kryty zpětných zrcátek jsou vyrobeny z karbonem vyztuženého plastu (CFRP). Paket doplňuje výrazný difuzor vzadu.

DESIGN INTERIÉRU BMW M3 COMPETITION TOURING

Interiér s nádechem exkluzivity: Nový design palubní desky, zadní část nabízí výjimečnou variabilitu. Prostorová koncepce BMW M3 Touring (G80) a design jeho interiéru zdůrazňují v různých ohledech odlišný charakter vozu. Automobil je vybaven nejnovější generací multisenzorického systému BMW iDrive vybaveného BMW Operačním systémem 8, který umožňuje intuitivní ovládání. K tomu se přidává mimořádně progresivní design palubní desky s BMW Prohnutým displejem. BMW Prohnutý displej ukazuje cestu k modernosti a digitalizaci. Tvoří ho 12,3palcový informační panel za volantem a kontrolní displej s úhlopříčkou 14,9 palce spojené jednolitou skleněnou bezrámečkovou plochou, která je prohnutá a natočená směrem k řidiči. BMW Prohnutý displej společně s BMW Operačním systémem 8 umožňuje výrazně snížit počet tlačítek a ovládacích prvků. Mezi nejvíce odlišující prvky BMW M3 Touring patří jeho praktičnost a prostor, který nabízí k uložení výbavy pro každodenní život i rychlou jízdu. Zadní prostor disponuje třemi plnohodnotnými sedadly. Opěradla zadních sedadel jsou dělená v poměru 40:20:40, takže je lze sklápět buď jednotlivě, nebo vcelku, podle toho, kolik cestujících nebo nákladu je třeba přepravit. Tímto způsobem je možné objem zavazadlového prostoru BMW M3 Touring rozšířit z 500 litrů na maximálních 1510 litrů. Dalším charakteristickým detailem zvyšujícím praktičnost BMW M3 Touring je zadní okno, které lze otevírat nezávisle na pátých dveřích.

Ryzí závodní atmosféra nabízí intenzivní M pocit. Progresivní styl designu palubní desky se snoubí s M specifickými designovými prvky, mezi něž patří M červená tlačítka přímé volby nastavení na M koženém volantu a tlačítko Start/Stop na středové konzole. Volič převodovky s přepínačem Drivelogic se vyznačuje koženou hlavicí s M logem a prošíváním v trikoloře BMW M GmbH.

Celokožené čalounění Merino Black (černá).

Celokožené čalounění Merino X3SW Black (černá) s částečnou perforací, kontrastním černo-šedým prošíváním a šedými pruhy z Alcantary.

M volič převodovky.

M volič převodovky se vyznačuje M specifickým rozložením spínačů a dokonalou ergonomií. V manuálním režimu „S“ může řidič převodové stupně řadit v typickém M stylu ručně pomocí voliče nebo řadicích páček na volantu; v režimu „D“ probíhá řazení automaticky. Tlačítka Drivelogic a P jsou umístěna pod logem M.

K dispozici pouze pro BMW M3 Competition Touring.

M karbonová skořepinová sedadla.

M karbonová skořepinová sedadla s osvětleným logem M3 se vyznačují závodním charakterem skořepinových sedadel a současně komfortem M sportovních sedadel. Jsou lehčí, elektricky nastavitelná a zaujmou odhalenými karbonovými povrchy. V bočnicích sedáků a opěradel jsou výřezy určené pro vícebodové bezpečnostní pásy a polstrování hlavové opěrky lze vyjmout, aby bylo možné pohodlně použít přilbu.

M karbonový volant.

M karbonový volant vytváří uvnitř vozu závodní atmosféru. Karbonový dekor použitý na jeho ramenech obklopuje ovládací tlačítka a dodává celku dojem vysoké kvality. Materiál ověřený nasazením v závodech navíc dokonale pasuje do dynamicky navrženého interiéru.

TECHNOLOGIE BMW M3 TOURING

Tlačítko M Mode: Ryzí výkony stiskem jediného tlačítka. Reakce asistenčních systémů a množství informací zobrazených na BMW Prohnutém displeji lze podle aktuální situace změnit jediným stisknutím tlačítka M Mode na středové konzole. Při přepnutí ze základního režimu ROAD do režimu SPORT dojde k omezení zásahů asistenčních systémů, s výjimkou varování před čelním nárazem s brzdnou funkcí a vyhýbacího asistenta. Režim TRACK určený výhradně pro jízdu na závodních okruzích asistenční systémy zcela vypne. Režimy SPORT a TRACK omezují množství informací zobrazovaných na informačním panelu na údaje důležité pro sportovní jízdu. Na levé straně informačního panelu lze zobrazit také doplňkové údaje, jako je plnicí tlak a teplota chladicí kapaliny, tlak a teplota v pneumatikách nebo podélné a příčné zrychlení.

Individuální nastavení pomocí tlačítka Setup. Na středové konzole se nachází také tlačítko Setup, které je součástí M specifického systému nastavení a které poskytuje přímý přístup k možnostem nastavení motoru, podvozku, řízení, brzdového systému a pohonu M xDrive. Řidič tak může přizpůsobit každý detail celkového nastavení vozidla aktuální jízdní situaci a svým individuálním preferencím. Dvě individuální nastavení spolu s preferovaným zvukovým projevem motoru, úrovní zásahů stabilizace, funkcí Auto Start/Stop a charakteristiky řazení 8stupňové převodovky M Steptronic lze uložit do paměti systému. Tato komplexní nastavení vozu je možné kdykoli aktivovat stisknutím jednoho ze dvou červených M tlačítek na volantu.

Rovněž součást standardní výbavy: M Drive Professional s funkcí M Drift Analyser a časomíra M Laptimer. BMW M3 Touring má charakter pokrývající široký repertoár – od fantasticky dynamického vozu pro každodenní jízdu a delší výlety až po okruhový stroj pro náročné řidiče. Je standardně vybaveno systémem M Drive Professional maximalizujícím schopnosti při jízdě na závodních okruzích. Kromě desetistupňové kontroly trakce a režimu TRACK zahrnuje také funkci M Drift Analyser a časomíru M Laptimer.

BMW M3 Touring technologie
BMW M3 Touring - BMW Digitální klíč

BMW Digitální klíč

Komfortní přístupový systém umožňuje otevírat všechny dveře vozidla bez nutnosti aktivního použití klíče, jeho součástí je také BMW Digitální klíč.

*BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s některými telefony. Seznam kompatibilních telefonů je k dispozici na bmw.com/digitalkey. Pro použití BMW Digitálního klíče je nutná výbava Teleservices.

BMW M3 Touring - Integrace chytrého telefonu.

Integrace chytrého telefonu.

Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? Výbava Integrace chytrého telefonu bezdrátově propojí Váš telefon s vozidlem prostřednictvím Apple CarPlay nebo Android Auto. Díky tomu můžete na kontrolním displeji ve voze pohodlně používat různé funkce a aplikace.

BMW M3 Touring - Přepínač pro manuální řazení.

Přepínač pro manuální řazení.

8stupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: manuální nebo automatický a od extrémně sportovního po velmi komfortní.

K dispozici pouze pro BMW M340i xDrive a BMW M340d xDrive Touring.

M volič převodovky.

M volič převodovky se vyznačuje M specifickým rozložením spínačů a dokonalou ergonomií. V manuálním režimu „S“ může řidič převodové stupně řadit v typickém M stylu ručně pomocí voliče nebo řadicích páček na volantu; v režimu „D“ probíhá řazení automaticky. Tlačítka Drivelogic a P jsou umístěna pod logem M.

K dispozici pouze pro BMW M3 Competition Touring.

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW M3 Touring - BMW Remote Software Upgrade.

BMW Remote Software Upgrade.

Udržuje Vaše BMW vždy aktuální. Aktualizace Remote Software Upgrades si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo přímo ve vozidle a poté je nainstalovat.

BMW M3 Touring - Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional automaticky udržuje jízdní pruh, rychlost a vzdálenost, a tím v mnoha jízdních situacích omezuje riziko nehody.

BMW M3 Touring - M Drive Professional.

M Drive Professional.

At už se jedná o dokonalý drift nebo nejlepší čas na kolo, různé funkce systému M Drive Professional Vám umožní doslova si sáhnout na limity.

K dispozici pouze pro BMW M3 Competition Touring.BMW M3 Touring - Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus.

Výbava Parking Assistant Plus obsahuje kromě jiného funkce Surround View, 3D Remote View, Active PDC, automatický Parkovací asistent a Couvací asistent.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M340i xDrive a BMW M340d xDrive

BMW M340i xDrive Touring a nové BMW M340d xDrive Touring nabízejí  kromě exkluzivních designových prvků uvnitř i vně také mimořádně  vyvážený poměr výkonu, komfortu a hospodárnosti:

 • Zážehový  řadový 6válec M TwinPower s mimořádnou chutí po otáčkách o výkonu 275 kW  (374 k) zrychlí nové BMW M340i xDrive Touring z 0 na 100 km/h za 4,6 s.
 • Mimořádně  hospodárný vznětový 6válec M TwinPower s výkonem 250 kW (340 k) a  točivým momentem 700 Nm zrychlí nové BMW M340d xDrive Touring z 0 na 100  km/h za 4,7 sekundy.
 • M specifický podvozek pro mimořádnou jízdní dynamiku a vyvážený komfort při každodenních cestách.
 • Mnoho exkluzivních prvků exteriéru a interiéru je navrženo v typickém stylu BMW M.
BMW M340i z boku v pohybu

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: manuální nebo automatický a od extrémně rychlého po velmi komfortní.

Řadové 6válce M Twin Power Turbo.

Dva mimořádné sportovní vozy přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje intenzivním výkonem a vzrušujícím zvukem typickým pro M motory. Vznětový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje působivým podáním síly a příkladnými hodnotami spotřeby paliva.

BMW M340i xDrive Touring - M sportovní diferenciál

M sportovní diferenciál

Aktivní M difierenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při dynamické jízdě nebo na silnicích s měnícím se povrchem.

DESIGN EXTERIÉRU BMW M340i xDrive a BMW M340d xDrive


BMW M340i xDrive zepředu
BMW M340i xDrive Touring - Adaptivní LED světlomety.

Adaptivní LED světlomety.

Adaptivní LED světlomety zajištují v každé situaci optimální osvětlení. Působivé modré detaily a světla denního svícení ve tvaru obráceného písmene L.

BMW M340i xDrive Touring - M Shadow Line s rozšířeným obsahem.

M Shadow Line s rozšířeným obsahem.

Výbava M Shadow Line s rozšířeným obsahem zahrnuje mnoho prvků karoserie v černém provedení: Vnější zpětná zrcátka a střešní spoiler v leskle černém provedení a koncovky výfuku v provedení černého chromu.

BMW M340i xDrive Touring - M vnější zpětná zrcátka.

M vnější zpětná zrcátka.

Aerodynamicky optimalizovaná M vnější zpětná zrcátka v leskle černém provedení s dvojitými držáky nejenže působivě kontrastují s barvou vozu, ale díky asférickýrn sklům poskytují jasný přehled o situaci za vozem.

DESIGN INTERIÉRU BMW M340i xDrive a BMW M340d xDrive

BMW M340i xDrive a BMW M340d xDrive interiér
BMW M340i xDrive Touring - BMW Prohnutý displej.

BMW Prohnutý displej.

BMW Prohnutý displej zaujme intuitivní obsluhou dvojice displejů tvořených 14,9' přístrojovým panelem a 12,3" kontrolním displejem.

BMW M340i xDrive Touring - M kožený volant.

M kožený volant.

M kožený volant s multifunkčními tlačítky a věncem čalouněným černou kůží Walknappa zaujme sportovním vzhledem a je ideálním základem pro dynamické jízdní zážitky.

BMW M340i xDrive Touring - M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu, tvarem připomínající skořepinová sedadla, mají částečně integrované hlavové opěrky a nabízejí účinnou boční oporu v zatáčkách. Individuálně lze nastavit šířku opěradel a bederní opěrku, výška hlavových opěrek se nastavuje elektricky. Jejich výrazný tvar a černé logo M zdůrazňují sportovní pojetí vnitřního prostoru.

FOTOGALERIE

KATALOG BMW ŘADY 3 TOURING

TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW ŘADY 3 TOURING.

Objevte výkonné zážehové a vznětové motory, ale i rozměry a další technické údaje M modelů BMW řady 3 výbava Touring.

Technické údaje BMW M3 Competition Touring

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost EU (kg) 1940 
Max. povolená hmotnost (kg) 2370 
Povolené zatížení (kg) 505 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1125/1275 
Zavazadlový prostor min. (nesklopená sedadla nebo otevřená střecha) (l) 500 
Zavazadlový prostor max. (sklopená sedadla nebo natažená střecha) (l) 1510 
Hmotnost nebrzděného přívěsu (kg) - 
Hmotnost brzděného přívěsu 8 % (kg) - 
Hmotnost brzděného přívěsu 12 % (kg) - 

Spalovací motor

Válce/ventily 6/4 
Zdvihový objem (cm³) 2993 
Zdvih/vrtání (mm) 84,0/90,0 
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min) 375 (510)/5510-7200 
Točivý moment (Nm/1/min) 650/2750-5500 
Kompresní poměr (:1) 9.3 

Jízdní výkony

Maximální rychlost (km/h) 250 (280) 
Zrychlení 0–100 km/h (s) 3.6 

Spotřeba paliva

Kombinovaná (l/100 km) 10,4 - 10,1 
Emise CO₂ (g/km) 235 
Objem palivové nádrže cca (l) 59 

Kola

Rozměr pneumatik vpředu 275/35-19 
Rozměr pneumatik vzadu 285/30-20 
Rozměr a materiál kol vpředu 9,5Jx19 palců, lehká slitina 
Rozměr a materiál kol vzadu 10,5Jx20 palců, lehká slitina 

Technické údaje BMW M340d xDrive Touring

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost EU (kg) 1945 
Max. povolená hmotnost (kg) 2430 
Povolené zatížení (kg) 560 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1160/1360 
Zavazadlový prostor min. (nesklopená sedadla nebo otevřená střecha) (l) 500 
Zavazadlový prostor max. (sklopená sedadla nebo natažená střecha) (l) 1510 
Hmotnost nebrzděného přívěsu (kg) 750 
Hmotnost brzděného přívěsu 8 % (kg) 1800 
Hmotnost brzděného přívěsu 12 % (kg) 1800 

Spalovací motor

Válce/ventily 6/4 
Zdvihový objem (cm³) 2993 
Zdvih/vrtání (mm) 90,0/84,0 
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min) 250 (340)/4400 
Točivý moment (Nm/1/min) 700/1750-2250 
Kompresní poměr (:1) 16,5 

Jízdní výkony

Maximální rychlost (km/h) 250 
Zrychlení 0–100 km/h (s) 4,7 

Spotřeba paliva

Kombinovaná (l/100 km) 6,6-6,0 
Emise CO₂ (g/km) 173-157 
Objem palivové nádrže cca (l) 59 

Kola

Rozměr pneumatik vpředu 225/45 R18 95 Y XL 
Rozměr pneumatik vzadu 255/40 R18 99 Y XL 
Rozměr a materiál kol vpředu 7,5 J x 18 palců, lehká slitina 
Rozměr a materiál kol vzadu 8,5 J x 18 palců, lehká slitina 

Technické údaje BMW M340i xDrive Touring

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost EU (kg) 1870 
Max. povolená hmotnost (kg) 2390 
Povolené zatížení (kg) 595 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1115/1350 
Zavazadlový prostor min. (nesklopená sedadla nebo otevřená střecha) (l) 500 
Zavazadlový prostor max. (sklopená sedadla nebo natažená střecha) (l) 1510 
Hmotnost nebrzděného přívěsu (kg) 750 
Hmotnost brzděného přívěsu 8 % (kg) 1800 
Hmotnost brzděného přívěsu 12 % (kg) 1800 

Spalovací motor

Válce/ventily 6/4 
Zdvihový objem (cm³) 2998 
Zdvih/vrtání (mm) 94,6/82,0 
Výkon/otáčky (kW (k)/1/min) 275 (374)/5500-6500 
Točivý moment (Nm/1/min) 500/1900-5000 
Kompresní poměr (:1) 10,2 

Jízdní výkony

Maximální rychlost (km/h) 250 
Zrychlení 0–100 km/h (s) 4,6 

Spotřeba paliva

Kombinovaná (l/100 km) 8,8-8,1 
Emise CO₂ (g/km) 197-182 
Objem palivové nádrže cca (l) 59 

Kola

Rozměr pneumatik vpředu 225/45 R18 95 Y XL 
Rozměr pneumatik vzadu 255/40 R18 99 Y XL 
Rozměr a materiál kol vpředu 7,5 J x 18 palců, lehká slitina 
Rozměr a materiál kol vzadu 8,5 J x 18 palců, lehká slitina 
BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M3

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M3 Touring


Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW M3

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW M3 Touring

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW M3 Touring.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING PRVNÍHO BMW M3 Touring

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING PRVNÍHO BMW M3 Touring

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW M3 Touring.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M3 Touring? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

SKLADOVÉ VOZY BMW M

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

CZ:První_BMW_M3_Touring..PDF

EN:The_first-ever_BMW_M3_Touring_-_Longversion..PDF


*Očekávaná dostupnost BMW M3 Competition Touring v konfigurátoru je od poloviny září.


Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW M3 Competition Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,4–10,1
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 235–229

BMW M340i xDrive Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–8,1
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 197–182

BMW M340d xDrive Touring:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,6–6,0
Emise CO₂ v g/km (kombinované): 173–157

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o metodách měření NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese
www.bmw.de/wltpVeškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.press.bmwgroup.com/global/,  www.bmw.cz 

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů