Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Nové BMW řady 8 | Nová definice luxusu. (G14, G15, G16 )

1233 BMW invelt 7. 2. 2022 #BMW #BMW8 #BMWinvelt

Luxusní sportovní vozy BMW řady 8 více než kdy jindy ztělesňují vášeň pro inspirující dynamiku a exkluzivní styl. BMW maska chladiče v podobě podsvícených ledvinek „Iconic Glow“, která je standardní výbavou všech modelových variant, nyní mimořádným způsobem zvýrazňuje vzhled vozu. Uvnitř podtrhuje luxusní atmosféru kožené čalounění BMW Individual Merino, které je nyní součástí standardní výbavy.

Luxusně-sportovní vůz ve třech karosářských provedeních.


Nové vydání BMW řady 8 představuje mimořádně emotivní impulz pro současnou modelovou ofenzivu značky v segmentu luxusních výkonných vozů. Na výběr jsou tři individuální charaktery vozu, z nichž každý nabízí vlastní osobitou interpretaci fascinující kombinace sportovního ducha a luxusu. 

  1. BMW řady 8 Coupé představuje automobil klasické dvoudveřové karoserie, takže je pevně zakořeněno v tradici legendárních sportovních vozů značky a spojuje elegantní tvary s dynamickými jízdními vlastnostmi. BMW řady 8 Coupé bylo vyvinuto souběžně se závodním vozem BMW M8 GTE.
  2. BMW řady 8 Cabrio v sobě spojuje sportovní výkonnost s nejvyšší úrovní exkluzivity a také osobitou přitažlivostí radosti z jízdy s otevřenou střechou. Jeho klasickou plátěnou střechu lze automaticky otevřít nebo uzavřít stisknutím tlačítka během 15 sekund.
  3. Modelovou řadu završuje karosářské provedení, které kombinuje typické dynamické vlastnosti BMW s neoddiskutovatelným bonusem v podobě prostoru a vhodnosti pro jízdu na dlouhé vzdálenosti. Jakožto čtyřdveřový model oplývající na sportovní vůz výjimečně vysokou úrovní komfortu sezení na zadních sedadlech zaujímá BMW řady 8 Gran Coupé v segmentu luxusních vozů výjimečné postavení. Jeho jedinečné jízdní vlastnosti vyplývají ze skutečnosti, že se jedná o jediný model ve své kategorii, který technicky přímo vychází z dvoudveřového sportovního vozu – BMW řady 8 Coupé.


THE 8 X JEFF KOONS: Preciznost, sofistikovanost a řemeslná zručnost v omezeném počtu kusů.

Designový styl a dynamické výkony nového BMW řady 8 jsou nejen na silnici fascinující. Americkému umělci Jeffu Koonsovi posloužily jako zdroj inspirace pro jím navrženou edici BMW 850i xDrive Gran Coupé, která bude poprvé představena 17. února 2022. THE 8 X JEFF KOONS ztělesňuje preciznost, sofistikovanost a řemeslnou zručnost. Vícevrstvá povrchová úprava karoserie v jedenácti barevných odstínech vytváří vysoce expresivní celek. Působivou atmosféru interiéru současně charakterizuje ta nejjemnější kůže a další vynikající materiály spolu se sytě červenými a modrými barvami trikolory BMW M GmbH a vyrytým autorovým podpisem.

Designu exteriéru, který je stejně dynamický jako elegantní, dominuje přepracovaná přední část. Všechny modelové varianty nového BMW řady 8 Coupé, nového BMW řady 8 Cabrio a nového BMW řady 8 Gran Coupé jsou nově standardně vybaveny M sportovním paketem.

To znamená, že také interiér ještě intenzivněji ztělesňuje typickou radost z jízdy. Komfort ovládání a konektivitu zlepšuje zvětšený 12,3palcový kontrolní displej systému BMW iDrive.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

DESIGN EXTERIÉRU.


Svěží vzhled pro fascinující dynamické výkony.


Výrazně tvarované plochy a precizně vedené linie mají zásluhu na sportovně elegantním designu všech tří modelů BMW řady 8 a jsou v souladu s aktuálním designovým stylem značky. Jejich vzhled signalizuje dynamický výkon, exkluzivitu a progresivní estetiku. Bez ohledu na tvar karoserie je BMW řady 8 symbolem nezaměnitelného nadčasového stylu. Jen několik týdnů po uvedení třetí karosářské varianty na trh byla celá modelová řada ve čtenářských anketách časopisů Auto Bild a Bild am Sonntag oceněna „Zlatým volantem“ v kategorii „Nejhezčí automobil roku“.


BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow.


BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow* je výrazným prvkem přídě. Její inovativní LED nepřímé podsvícení vytváří při jízdě nebo při odemykání a zamykání působivé světlené představení.

*Výbava zobrazených modelů se může na jednotlivých trzích lišit. Obraťte se prosím na naše kolegy v BMW invelt Praha | Plzeň.


Podsvícená BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek, nové barvy karoserie.


Do standardní výbavy těchto luxusních sportovních vozů patří Adaptivní LED světlomety s variabilním rozdělováním světla, adaptivní odbočovací světla a neoslňující asistent dálkových světel BMW Selective Beam. V rámci volitelné výbavy jsou nabízeny laserové světlomety BMW Laserlight s mimořádně dlouhým dosahem světelného paprsku. 

Přední část všech modelů nového BMW řady 8 nepřehlédnutelným způsobem zvýrazňuje nově tvarovaná BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek BMW Iconic Glow. Její podsvícení vytváří světelný efekt připomínající padající vodu a přední části dodává značnou dávku extravagance. Osvětlení se aktivuje ihned po odemčení vozu a řidič jej může manuálně zapnout nebo vypnout.


BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ


BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ


BMW SERIES 8 CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE


DESIGN INTERIÉRU.


Luxusní atmosféra sportovního vozu v nové podobě.


Při návrhu interiéru modelů BMW řady 8 bylo dosaženo jedinečné rovnováhy mezi dynamikou s orientací na řidiče a exkluzivní elegancí. Celková atmosféra interiéru kombinuje radost z jízdy, moderní estetiku a individuální luxus. Jedním z určujících prvků designu interiéru jsou jeho dopředu směřující linie. Ty jsou ještě zvýrazněny standardně dodávaným prostorovým osvětlením, které stylově osvětluje kontury palubní desky a prahů dveří.


Multifunkční sedadla a BMW Individual rozšířené kožené čalounění Merino jsou nyní standardem pro všechny verze.


Základní výbava šestiválcových modelů byla navíc rozšířena o multifunkční sedadla, která byla dříve standardem pouze u BMW M850i xDrive Coupé, BMW M850i xDrive Cabrio a BMW M850i xDrive Gran Coupé. Multifunkční sedadla nabízejí nejen vynikající boční oporu při dynamickém průjezdu zatáčkou, ale také vysokou úroveň komfortu při cestách na dlouhé vzdálenosti. Opěrky hlavy jsou opticky integrovány do opěradel a lze je podle potřeby výškově i podélně nastavit. Nastavení polohy sedáku, šířky opěradla a délky sedáku se provádí elektricky. 

Součástí standardní výbavy je také paměťová funkce pro sedadlo řidiče a spolujezdce. Multifunkční sedadla jsou kombinována s BMW Individual rozšířeným koženým čalouněním Merino. To je k dispozici v různých barvách, včetně obzvláště stylové verze Bicolour. Povrchy palubní desky a prahů dveří jsou rovněž standardně čalouněny kůží.


BMW Live Cockpit Professional nyní s kontrolním displejem zvětšeným na 12,3 palce.


Standardní výbava nového BMW řady 8 Coupé, nového BMW řady 8 Cabrio a nového BMW řady 8 Gran Coupé obsahuje BMW Live Cockpit Professional. Je tvořen dvojicí displejů: 12,3palcovým přístrojovým panelem za volantem a kontrolním displejem, jehož úhlopříčka se nyní zvětšila z 10,25 na 12,3 palce. Dotyková funkce rozměrného kontrolního displeje umožňuje mimořádně rychlé, pohodlné a intuitivní ovládání mnoha funkcí vozu.

Součástí BMW Live Cockpit Professional je online navigační systém BMW Maps, BMW Intelligent Personal Assistant, BMW Head-Up Displej, bezdrátová integrace chytrých telefonů prostřednictvím sítě WiFi a multimediální systém.


BMW SERIES 8 COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

BMW 8 SERIES COUPÉ

 

BMW SERIES 8 GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ

BMW 8 SERIES GRAN COUPÉ


BMW SERIES 8 CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

BMW 8 SERIES CONVERTIBLE

Napište nám

Jestli nevíte jaký vůz vybrat nebo hledáte vůz a nemůžete najít, tak nám napište. Zavoláme Vám zpátky a pomůžeme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Výběr ze tří motorů, pohonu zadních kol a pohonu všech kol.


Pokud jde o volbu individuálního zážitku z exkluzivních dynamických vlastností BMW řady 8, existuje několik možností – kromě rozmanitosti karosářských provedení také v otázkách pohonu. Pro každý z luxusních sportovních vozů jsou k dispozici tři motory. 

Na vrcholu modelové řady stojí BMW M850i xDrive Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 10,8–10,6 1/100 km; kombinované emise C02: 247–242 g/km podle metodiky WLTP), BMW M850i xDrive Cabrio (kombinovaná spotřeba paliva: 10,9–10,8 1/100 km; kombinované emise CO2: 248–246 g/km podle metodiky WTLP) a BMW M850i xDrive Gran Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 11,0–10,8 1/100 km; kombinované emise CO2: 252–246 g/km podle metodiky WLTP). Hnací síla jejich motoru V8 o objemu 4,4 litru a výkonu 390 kW/530 k je na silnici přenášena prostřednictvím inteligentního pohonu všech kol.

Třílitrový řadový zážehový šestiválec v modelech BMW 840i xDrive Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 8,8–8,5 1/100 km; kombinované emise C02: 201–195 g/km podle metodiky WLTP), BMW 840i xDrive Cabrio (kombinovaná spotřeba paliva: 9,0–8,7 1/100 km; kombinované emise C02: 205–199 g/km podle metodiky WLTP) a BMW 840i xDrive Gran Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 9,0–8,6 1/100 km; kombinované emise C02:
207–197 g/km podle metodiky WLTP) přenáší hnací sílu na všechna kola. Alternativně lze motor o výkonu 245 kW/333 k pořídit také do modelů BMW 840i Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 8,3–8,0 1/100 km; kombinované emise C02: 195–188 g/km podle metodiky WLTP), BMW 840i Cabrio (kombinovaná spotřeba paliva: 8,5–8,2 1/100 km; kombinované emise C02: 195–188 g/km podle metodiky WLTP) a BMW 840i Gran Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 8,6–8,2 1/100 km; kombinované emise C02: 197–186 g/km podle metodiky WLTP) s klasickým pohonem zadních kol.

Hnací soustavu BMW 840d xDrive Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 6,5–6,2 1/100 km; kombinované emise C02: 169–163 g/km podle metodiky WLTP), BMW 840d xDrive Cabrio (kombinovaná spotřeba paliva: 6,6–6,4 l/100 km; kombinované emise C02: 174–168 g/km podle metodiky WLTP) a v BMW 840d xDrive Gran Coupé (kombinovaná spotřeba paliva: 6,7–6,4 1/100 km; kombinované emise C02: 177–167 g/km podle metodiky WLTP) charakterizují silný zátah, hospodárnost a maximální radost z jízdy. Třílitrový řadový vznětový 6válec dosahuje maximálního výkonu 250 kW/340 k. Průběh křivky točivého momentu, spotřebu paliva a odezvu na sešlápnutí plynového pedálu navíc vylepšuje 48voltová mild hybridní technologie.


Široký je také výběr standardních a volitelných systémů pro automatizovanou jízdu a parkování. Nové BMW řady 8 je standardně vybaveno systémem Driving Assistant, který zahrnuje varování před čelní kolizí, varování při změně jízdního pruhu a varování před opuštěním jízdního pruhu, stejně jako funkci rozpoznávání dopravních značek Speed Limit Info s ukazatelem zákazu předjíždění.

Parkovací asistent, který je rovněž součástí standardní výbavy, obsahuje couvací kameru, aktivní ukazatel vzdálenosti PDC a couvací asistent. Další volitelnou výbavou je Driving Assistant Professional, jehož nabídka funkcí zahrnuje také aktivní systém udržování rychlosti s funkcí Stop & Go, funkci rozpoznávání barev na semaforu a automatický asistent pro omezení rychlosti, jakož i asistent řízení a vedení v jízdním pruhu.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Zdroj: https://www.press.bmwgroup.com/

Spotřeba paliva a emise CO2 BMW řady 8.

BMW M850i xDrive:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8–9,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 224–221

Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě
dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale
existují hodnoty pouze podle WLTP. 

Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby
energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech.

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o
příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze
strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt Praha | Plzeň.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen,
barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není
standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní
smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a
mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů