Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

Nové modely BMW K 1600 | Cestování jako nikdy předtím

1015 BMW invelt 23. 3. 2022 #BMWinvelt #BMWMotorrad #Motorradinvelt

Nové touringové modely BMW K 1600 jsou zárukou pohodového příjezdu a nekompromisních zážitků z jízdy – pohodlně, dynamicky a v plné síle. Ať už cestujete sám, nebo ve dvou, jste na jednodenním výletě, nebo vyrážíte na delší cestu: legendární šestiválec nabízí suverénní cestovní zážitky a perfektní výkon na cestách – od pohodové jízdy až po dynamickou jízdu klikatými serpentinami.

Kokpit je přitom zcela zaměřen na Vás a Vaše potřeby. Jeho velký 10,25“ barevný TFT displej určuje měřítka u navigace. Nový audiosystém 2.0 nabízí dokonalý zvuk a nové zvukové dimenze. A nový full LED světlomet je v celém svém rozsahu funkce absolutní špičkou.

Zastavte se za námi v BMW invelt Praha a Motorrad Centru Plzeňkolegové Vám velmi rádi poradí s výběrem.


"Tyto čtyři motocykly jsou mistrovskými touringovými kousky

 od společnosti BMW Motorrad.“


Timo Resch

Víceprezident pro prodej a marketing BMW Motorrad

Nové modely BMW K 1600 | Cestování jako nikdy předtím

Zaujaly Vás nabídka nových motocyklů BMW K 1600? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Jaký typ motocyklu?

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


MOTOCYKLY K 1600 GT a K 1600 GTLPLNÉ DYNAMIKY, PLNÉ DOJMŮ


Vaše jízda je dokonalá, pokud v první zatáčce zapomenete na vše, co máte za sebou. Když při nejmenším zabrání pocítíte neodolatelný tah kupředu. 

Stručně řečeno: Pokud máte vše, co potřebujete, ale přesto ještě získáte více: vyšší komfort, větší výkon. Legendární šestiválec K 1600 GT Vás požene kupředu ještě důrazněji. Za tímto účelem je nový kokpit zcela přizpůsoben Vašim potřebám. Pro výkonnou jízdu, která si hledá sobě rovného, kdykoli si vyjedete s kamarády, kteří mají rádi výkon. Prostě naprosto ve stylu #RideAndShare.


SPOLU NA CESTÁCH


Říká se, že: kdo chce z cesty opravdu něco mít, nikdy necestuje sám. Platí to dvojnásob, když cestujete s doprovodem. 

BMW K 1600 GTL myslí na oba. Nabízí na cestách výkonnost, která splní každé přání. Jeho výkonný šestiválec nyní přináší ještě větší dynamiku a suverenitu: Díky komfortnímu vyladění geometrie motocyklu si můžete užít každý kilometr. Nově byl navržen i kokpit. Abyste ai každou jízdu užívali ještě cíleněji a intenzivněji, je zcela zaměřen na interakci s Vámi. Protože už tady u nás začíná společný výlet – zcela v duchu #RideAndShare.


BMW K 1600 GT a K 1600 GTL


S modely K 1600 GT a K 1600 GTL se zatáčky a kilometry stávají pohodovým zážitkem – k dispozici je dokonce i automatické vyvážení jízdní polohy. S pouhým malým pootočením zápěstí však pocítíte neodolatelný posun legendárního šestiválce kupředu a zažijete dynamický výkon na cestách v čistém provedení. 

Motocykl K 1600 GTL nabízí značný komfort a rozsáhlou výbavu. Je koncipován pro cestovatelský zážitek pro dvě osoby.


MOTOCYKLY K 1600 B a K 1600 GRAND AMERICA„Získáš veškerý komfort a rychlé zážitky

 z jízdy, jaké si jen můžeš přát. “Timo Resch

Viceprezident pro prodej a marketing  BMW MotorradBMW K 1600 B a K 1600 Grand America


Ležérní styl baggeru s výraznou protáhlou linií. Již na pohled oba stroje slibují uvolněnou jízdu. A přesto můžete kdykoli probudit točivý moment zvýšený na 180 Nm a užívat si nekompromisní sílu šestiválců.

Motocykl K 1600 Grand America zaujme rozsáhlou výbavou: stupačky, horní kufr s opěradlem, další dva boxy a k tomu loketní opěrky pro Váš doprovod a vysoký větrný štít zajistí cestovní komfort pro dva.


LEŽÉRNÍ LUXUS VE STYLU BAGGERU


S motocyklem K 1600 B platí: není nic lepšího, než být v pohodě na cestě. V dokonalém klidu plujete širou krajinou. Ale užíváte si i to, když během sekundy probudíte v legendárním šestiválci nezkrocenou sílu. Pak začnou kilometry ubíhat velmi rychle.

Pohodové plutí s luxusním komfortem se promění v agresivní jízdní výkon. Přesně tak, jak to slibuje dlouhá a dynamická silueta baggeru. S motocyklem K 1600 B cestujete hrdě a rád i trochu déle, ale určitě ne dlouho sám. Zcela v duchu #RideAndShare.


SPOLEČNĚ ZAŽIJTE VÍCE


Cestovat ve dvou znamená užít si každý kilometr dvojnásob. Zní to vlastně celkem logicky, nebo ne? S motocyklem K 1600 Grand America ale zažijete více pokaždé. Jeho suverénní šestiválec Vás pohodlně sveze směrem k horizontu: dokonale vybavený stupačkami, horním kufrem s opěradlem a vysokým větrným štítem. 

Na konci každého dne tak nebude snadné říct, který okamžik cesty byl nejhezčí. Zato zážitky z každého kilometru budou minimálně dvakrát tak krásné. Zcela v duchu #RideAndShare.SPECIÁLNÍ MODEL OPTION 719 MIDNIGHT


Ve variantě Option 719 Midnight jsou motocykly BMW K 1600 B a BMW K 1600 Grand America v pravém slova smyslu jedinečné. Vaše díly karoserie jsou zušlechtěny nákladným vodním transferovým tiskem – v sériové výrobě motocyklů dosud něco jedinečného.

Každý motocykl je díky pečlivé grafické přípravě, preciznímu provedení a čistě ruční práci skutečným unikátem – se zdobením s motivem galaxie s přibližně 340 000 hvězdičkami. Nechybí ani řada dalších špičkových prvků vybavení, jako je například speciálně navržené sedlo.


SKLADOVÉ MOTOCYKLY BMW K 1600Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


LIFESTYLE KOLEKCE BMW MOTORRAD


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: BMW Motorrad

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů