Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE M8 | M MODELY BMW ŘADY 8 CABRIO (F91)

387 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMW #invelt #THE8 #Cabrio #řada8
BMW M8 Competition Cabrio z boku

BMW M8 Competition Cabrio (kombinovaná spotřeba   paliva: 11,6–11,2 l/100 km; kombinované emise CO2: 264–255 g/km podle metodiky WLTP) vyniká kombinací enormního výkonu, podmanivého luxusu a impozantního vzhledu. Na jaře 2022 BMW M GmbH přiostří vzhled svých vysokovýkonných luxusních sportovních vozů promyšlenými úpravami   jejich designu a modernizací způsobu obsluhy.V působivě výkonných M modelech BMW řady 8 Cabrio zažijte sportovní radost z jízdy nejvyšší úrovně:
 

  • Nové BMW M8 Competition Cabrio a BMW M8 Cabrio kombinují ryzí M geny s  nejvyšší exkluzivitou. Pro jízdní zážitky plné sportovního nadšení a  luxusu.
  • Nové BMW M850i xDrive Cabrio zaujme unikátní kombinací komfortu, výkonu a celkové účinnosti.


PROHLÉDNOUT VŠECHNY M MODELY BMW ŘADY 8


Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

NABÍDKA M MODELŮ BMW ŘADY 8 CABRIO V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

BMW M8 Cabrio | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové BMW M8 Cabrio? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

SOUVISEJÍCÍ MODELY S M MODELY BMW ŘADY 8 CABRIO

MODELY

BMW M8 Cabrio - BMW M8 Cabrio

BMW M8 Cabrio

BMW M8 Cabrio - BMW M8 Competition Cabrio

BMW M8 Competition Cabrio

BMW M8 Cabrio - BMW M850i xDrive Cabrio

BMW M850i xDrive Cabrio

MOTORIZACE

BMW M8 Cabrio - BMW M8 Cabrio

BMW M8 Cabrio

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 441 kW (600 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 3,4 s

Spotřeba (kombinace): 11,6 − 11,4 l / 100 km

Emise CO2: 264 − 261 g/km

Cena s DPH: 4 465 500 Kč 

BMW M8 Cabrio - BMW M850i xDrive Cabrio

BMW M850i xDrive Cabrio

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 390 kW (530 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 4,1 s

Spotřeba (kombinace): 11 − 10,7 l / 100 km

Emise CO2: 249 − 243 g/km

Cena s DPH: 3 754 400 Kč 

BMW M8 Cabrio - M Competition Paket

M Competition Paket

Ryze závodní pocit: Paket M Competition poskytuje vyšší výkon motoru,  přímější řízení a speciálně naladěný podvozek, které BMW M8 Competition zajistí výrazně vyšší úroveň výkonnosti.

Výkon zážehového 8válce M TwinPower Turbo byl posílen ze 441 kW (600 k) na 460 kW (625 k). Tohoto nárůstu výkonu je dosaženo zvýšením plnicího tlaku v horním spektru otáček. M sportovní výfuk vytváří zvláště dynamický zvuk motoru  předurčený k tomu, aby vyvolával vzrušení. Na závodním okruhu a při  každodenním používání speciálně naladěný podvozek, tužší uložení motoru a extrémně dynamické přímé řízení zajistí, že povely řízení budou  provedeny s maximální přesností. Kovaná 20" M kola z lehké slitiny  Double-spoke 813 M s kombinovanými pneumatikami jsou nesmírně působivá. Nechybí ani černě chromované dvojité koncovky M sportovního výfuku a exkluzivní designové prvky v leskle černém provedení.

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW M8 Cabrio (Q1/2023)


Cena základního modelu s DPH: 4 465 500 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M8 CABRIO

BMW M8 Cabrio z boku
BMW M8 Cabrio - M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí  integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované voličem jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je  prioritou spíše tlumený zvukový projev.

BMW M8 Cabrio - M xDrive.

M xDrive.

Pohon  M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních jízdách po běžných silnicích, tak na  závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat z režimů  pohonu všech kol 4WD, 4WD Sport a při vypnutém DSC také 2WD s pohonem zadních kol.

BMW M8 Cabrio - Vysokovýkonný zážehový vidlicový 8válec M TwinPower Turbo o výkonu 600 k.

Vysokovýkonný zážehový vidlicový 8válec M TwinPower Turbo o výkonu 600 k.

Nejnovější verze vysokovýkonného zážehového 8válce M TwinPower Turbo poskytuje nejvyšší úroveň výkonnosti. Vysokootáčková jednotka produkuje až 441 kW  (600 k). Dvě turbodmychadla spojená s motorem kříženými výfukovými svody  zajišťují extrémně rychlou odezvu na pohyby plynového pedálu. Motor V8 je současně navržen pro extrémní zatížení při použití na závodním okruhu.

DESIGN EXTERIÉRU BMW M8 CABRIO

Výrazné M designové prvky v chromovaném provedení nebo v barvě karoserie  vytvářejí nezaměnitelnou atmosféru v interiéru, celek doplňují extravagantní detaily podtrhující exkluzivně sportovní charakter

BMW M8 Cabrio z boku
BMW M8 Cabrio - M boční ozdobné prvky v chromovaném provedení.

M boční ozdobné prvky v chromovaném provedení.

M ozdobné prvky na předních blatnících s integrovanou lištou s logem M8 jsou navrženy v leskle chromovaném provedení, takže bočnímu pohledu dodávají sportovní a současně i exkluzivní výraz.

BMW M8 Cabrio - M maska ve tvaru ledvinek v chromovaném provedení.

M maska ve tvaru ledvinek v chromovaném provedení.

Rámeček BMW masky ve tvaru ledvinek v chromovaném provedení a logo M8 podtrhují dynamiku přední části a dodávají vozu ještě sportovnější styl.

BMW M8 Cabrio - Světlomety M Shadow Line.

Světlomety M Shadow Line.

Světlomety M Shadow Line mají černý vnitřní rámeček, který jim dodává tmavý a sportovní vzhled.

DESIGN INTERIÉRU BMW M8 CABRIO

BMW M8 Cabrio interiér

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M8 COMPETITION CABRIO

Nová 20palcová M kola z lehké slitiny v designu Star-spoke. Podvozek nových modelů BMW M8 kombinuje elektronicky řízené tlumiče a elektromechanické řízení M Servotronic s integrovaným brzdovým systémem nabízejícím dvě nastavení odezvy pedálu, takže řidič si může vybrat mezi komfortnější, nebo naopak přímější sportovní odezvou. Zákazníci si mohou jako alternativu ke standardním M brzdám s dvoudílnými kotouči zvolit také M karbon-keramické brzdy. Stabilizační systém DSC (Dynamic Stability Control) řidiči umožňuje aktivovat režim M Dynamic Mode (MDM), který umožňuje zvýšený prokluz kol. V kombinaci s pohonem všech kol M xDrive, který upřednostňuje kola zadní nápravy, může řidič provádět extrémně dynamické jízdní manévry, včetně řízených přetáčivých smyků. Součástí standardní výbavy jsou 20palcová M kola z lehké slitiny, obutá do vysokovýkonných pneumatik o rozměrech 275/35 R 20 vpředu a 285/35 R 20 vzadu. Další M kola z lehké slitiny se stejnými rozměry jsou připravena na seznamu volitelné výbavy. Patří mezi ně nový model v designu Star- spoke s dvoubarevným černo-šedým povrchem.

BMW M8 Competition Cabrio z boku
BMW M8 Competition Cabrio - 8stupňová převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic.

Osmistupňová  převodovka M Steptronic Sport s řízením Drivelogic nabízí mnoho způsobů  řazení: od extrémně dynamického až po výjimečně komfortní a hladké, směřujici ke snížení spotřeby paliva. S pomocí voliče převodovky nebo páček řazení na volantu můžete řadit manuálně, nebo Ize přepnout do režimu automatického řazení a nechat převodovku pracovat samostatně.

BMW M8 Competition Cabrio - M karbon-keramické brzdy.

M karbon-keramické brzdy.

M  karbon-keramické brzdy poskytují ještě přímější brzdný výkon. Brzdy  nekorodují a snášejí i velmi vysoké teploty. Jen minimálně se opotřebovávají a zároveň přispívají k nižší hmotnosti vozidla, což se  pozitivně projevuje v oblastech agility, dynamiky a zrychlení. Tyto  speciální brzdy na pohled prozrazují matně zlatě lakované brzdové třmeny  s logem M. Z důvodu specifických vlastností použitých materiálů se může objevit zvýšená hlučnost, to platí například těsně před zastavením po  dlouhodobém lehkém brzdění nebo při jízdě za vlhka. Tento zvuk  vycházející z konstrukce brzdové soustavy zmizí v momentě, kdy se systém  osuší od vlhkosti nebo řidič intenzivně zabrzdí poté, co brzdy delší  dobu využíval jen k mírnému zpomalování. Vliv vlhkosti a posypové soli,  například po umytí vozidla, vlivem noční vlhkosti, při jízdě v dešti a  podobně, může způsobit, že brzdný účinek může být krátkodobě podobný jako u běžného brzdného systému. Vlhkost nebo sůl používaná v zimě  mohou, podobně jako u standardních brzdových soustav, ovlivnit jejich celkovou účinnost. Tyto zvuky nemají vliv na výkonnost brzd, ani jejich  bezpečnost a stabilitu.

BMW M8 Competition Cabrio - Vysokovýkonný zážehový vidlicový 8válec M TwinPower Turbo o výkonu 625 k.

Vysokovýkonný zážehový vidlicový 8válec M TwinPower Turbo o výkonu 625 k.

Nejnovější  verze vysokovýkonného zážehového 8válce M TwinPower Turbo poskytuje nejvyšší úroveň výkonnosti. Vysokootáčková jednotka produkuje až 460 kW  (625 k). Dvě turbodmychadla spojená s motorem kříženými výfukovými svody  zajišťují extrémně rychlou odezvu na pohyby plynového pedálu. Motor V8  je současně navržen pro extrémní zatížení při použití na závodním okruhu.

DESIGN EXTERIÉRU BMW M8 COMPETITION CABRIO

Osm nových barev karoserie, premiéra světlometů M Shadow Line. Nezaměnitelný vzhled  BMW M8 Competition Cabrio (F91) definují jeho mohutné tvary, velkorysé rozměry, elegantně tvarované povrchy, aerodynamické linie a M specifické designové prvky přizpůsobené funkčním požadavkům vysokovýkonného sportovního vozu. Nové barvy karoserie dávají ještě více vyniknout čistému designu povrchů karoserie. Aktualizovaná nabídka barev karoserie pro tuto trojici modelů zahrnuje osm nových odstínů. Nová nabídka barev karoserie obsahuje šedý metalický lak Skyscraper Grey, šedý metalický lak Brooklyn Grey, zelený metalický lak Isle of Man Green a modrý metalický lak BMW Individual Tanzanite Blue. K nim se přidávají čtyři nové varianty exkluzivních laků Frozen, jejichž hedvábně matný povrch velmi efektně zvýrazňuje moderní designový jazyk modelů BMW M8. Zákazníci si nyní mohou objednat následující matné metalické laky BMW Individual: šedá Frozen Pure Grey, šedá Frozen Deep Grey, zelená Frozen Deep Green a modrá Frozen Tanzanite Blue. Součástí standardní výbavy jsou pro zachování optimální viditelnosti za všech povětrnostních podmínek a jízdních situací laserové světlomety BMW Laserlight včetně adaptivní natáčecí funkce do zatáček a neoslňujícího asistenta dálkových světel BMW Selective Beam. Nová provedení těchto vysokovýkonných sportovních vozů lze nyní volitelně objednat také se světlomety M Shadow Line. Tmavá povrchová úprava jejich vnitřních částí a chromované detaily uvnitř světelných jednotek dodávají přední části všech verzí více osobitosti a sportovního stylu, přičemž tento efekt dále umocňuje standardně dodávaný leskle černý rámeček BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek.

BMW M8 Competition Cabrio zepředu
BMW M8 Competition Cabrio zepředu

Exkluzivní designové prvky v leskle černém provedení.

Kryty zpětných zrcátek, M ozdobné prvky na bocích a zadní spoiler v leskle černém provedení dodávají BMW M8 Competition Cabrio ještě dynamičtější vzhled. S volitelným paketem M Carbon jsou všechny tyto prvky vyrobeny z plastu vyztuženého uhlíkovými vlákny (CFRP).

20" M kola z lehké slitiny Star-spoke 813 M Bicolour.

20" M kola z lehké slitiny Star-spoke 813 M Bicolour Jet Black s kombinovanými pneumatikami, frézovaná do lesku, přední kola 9,5 J x 20 s pneumatikami 275/35 R20, zadní kola 10,5 J x 20 s pneumatikami 285/35  R20.

DESIGN INTERIÉRU BMW M8 COMPETITION CABRIO

M sportovní sedadla a skořepinová sedadla M Carbon v nové variantě čalounění kůže/Alcantara. Interiér nových modelů BMW M8 je kombinací nezaměnitelného designu interiéru ve stylu M a moderního luxusu. Standardně dodávaný BMW Head-Up Displej nabízí M specifické zobrazení informací. Tlačítko Setup na středové konzole zajišťuje přímý přístup k nastavení motoru, tlumičů, řízení, pohonu všech kol M xDrive a brzd, což řidiči umožňuje nakonfigurovat si vlastní individuální nastavení. Dvě různá nastavení lze trvale uložit spolu s řidičem preferovaným nastavením zvuku motoru, charakteristiky řazení, stabilizačního systému a funkce Auto Start Stop a poté je vyvolat stisknutím jednoho ze dvou M tlačítek na volantu. Tlačítkem M Mode na středové konzole je navíc možné měnit jak chování asistenčních systémů, tak informace zobrazované na přístrojovém panelu a Head-Up Displeji. V tomto případě lze volit mezi nastaveními ROAD, SPORT a TRACK. K intenzitě zážitků z jízdy v těchto vysokovýkonných sportovních vozech přispívají také standardně dodávaná M sportovní sedadla. Pro autentickou atmosféru závodních vozů jsou k dispozici pro řidiče a spolujezdce rovněž skořepinová sedadla M Carbon. Tato sedadla se vyznačují výrazným tvarem, obnaženými povrchy z plastu vyztuženého uhlíkovými vlákny (CFRP), integrovanými opěrkami hlavy, výřezy v opěradle a v bočnicích a otvory pro vícebodové bezpečnostní pásy. Kombinují v sobě závodní funkčnost s vynikajícím komfortem na dlouhé vzdálenosti a přepychovým zpracováním. Jsou vyhřívaná a elektricky nastavitelná s paměťovou funkcí na straně řidiče a jsou taktéž vybavena osvětleným logem „M8“ v opěrkách hlavy. Interiér nových modelů BMW M8 je standardně čalouněn kombinací kůže Merino a Alcantary, a to jak v případě M sportovních sedadel, tak v případě skořepinových sedadel M Carbon. Toto čalounění je poprvé k dispozici také v barevném provedení černá/oranžová Sakhir Orange a všechny varianty mají černé Alcantarové sekce, které se nyní objevují i na čalounění přístrojové desky a horní části obložení dveří

BMW M8 Competition Cabrio interiér
BMW M8 Competition Cabrio interiér

M sportovní sedadla.

M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Specifický design s osvětleným logem M zdůrazňuje sportovní vlastnosti vozu.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M850i xDrive Cabrio

BMW M850i xDrive z boku
BMW M850i xDrive Cabrio - BMW xDrive.

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává  přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách, a tím dále zlepšuje agilitu.

BMW M850i xDrive Cabrio - Integrální aktivní řízení.

Integrální aktivní řízení.

Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V nižších rychlostech se zadní kola natáčejí opačně než přední. Tim se usnadňuje manévrování a  zlepšuje agilita. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola  natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.

BMW M850i xDrive Cabrio - Zážehový 8válec M TwinPower Turbo o výkonu 530 k.

Zážehový 8válec M TwinPower Turbo o výkonu 530 k.

Vrcholový sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový 8válec M  TwinPower Turbo se vyznačuje působivým výkonem, kultivovaným chodem a  sportovním zvukovým projevem. Výjimečný výkon zajišťují dvě  turbodmychadla, plně variabilní časování ventilů Valvetronic a přesné  přímé vstřikování paliva.

DESIGN EXTERIÉRU BMW M850i xDrive Cabrio

BMW M850i xDrive Cabrio z boku

M ledvinky a M vnější zpětná zrcátka.

V leskle černém provedení jsou kromě M masky chladiče ve tvaru ledvinek vyvedena i vnější zpětná zrcátka. S volitelným exteriérovým paketem M Carbon jsou oba zmíněné díly vyrobeny z karbonem vyztuženého plastu (CFRP), a jsou tudíž lehčí než srovnatelné sériové díly.

BMW M8 Cabrio BMW Individual plátěná střecha v barvě Marine Blue (modrá).

BMW Individual plátěná střecha v barvě Marine Blue (modrá).

BMW Individual plátěná střecha v modré barvě Marine Blue dodávaná oddělením BMW Individual Manufaktur dokonale ladí s dynamickými liniemi vozu. Jednou z výjimečných vlastností této kvalitní skládací střechy je  její výborná zvuková izolace.

DESIGN INTERIÉRU BMW M850i xDrive Cabrio

BMW M850i xDrive Cabrio interiér
BMW M8 Cabrio M kožený volant s prošíváním v M barvách.

M kožený volant s prošíváním v M barvách.

Standardní tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou tlustšího věnce čalouněného černou kůží Walknappa s kontrastním prošíváním a vybráním na palce v M barvách poskytuje nejen zásluhou integrovaných řadicích páček bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

TECHNOLOGIE


BMW M8 Cabrio technologie
BMW M850i xDrive Cabrio - BMW Digitální klíč.

BMW Digitální klíč.

BMW Digitální klíč změní Váš kompatibilní chytrý telefon na klíč od  vozidla. Vůz odemknete jednoduše tím, že podržíte chytrý telefon u kliky  dveří, než své BMW nastartujete, svůj telefon uložte do připravené  přihrádky. A navíc, svůj digitální klíč můžete sdílet až s pěti přáteli, a například omezit maximální rychlost - což je ideální pro řidiče začátečníky.

BMW M850i xDrive Cabrio - M Setup.

M Setup.

M  Setup* umožňuje dle vašich osobních preferencí upravit různé parametry  jízdní dynamiky. Konkrétně je řeč o nastavení charakteristiky motoru,  převodovky a řízení, úrovni zásahů systému DSC nebo rozdělení hnací síly  mezi nápravy pohonem všech kol M xDrive.

* Dostupné pro BMW M8 Competition Cabrio a BMW M8 Cabrio.

BMW M850i xDrive Cabrio - M specifický Head-Up Displej.

M specifický Head-Up Displej.

M  specifický Head-Up Displej s měnitelným obsahem se zaměřuje na informace související se sportovní jízdou, jako je otáčkoměr s řadicími světly a varováním před dosažením maximálních otáček nebo zařazený  rychlostní stupeň.

* Dostupné pro BMW M8 Competition Cabrio a BMW M8 Cabrio.

BMW M850i xDrive Cabrio - M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel umožňuje zobrazovat dodatečné informace  užitečné při obzvláště sportovní jízdě. Pokud jste při jízdě na okruhu  zvolili režim TRACK*, můžete na přístrojovém panelu sledovat plnicí tlak  turbodmychadel, tlaky a teploty pneumatik, ale i ukazatel podélného a příčného zrychlení.

BMW M850i xDrive Cabrio - BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebylo  by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na Váš vůz?  Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně  vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat.

BMW M850i xDrive Cabrio - Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených  ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdniho pruhu s ochranou před bočním nárazem.

BMW M850i xDrive Cabrio - Paket Connected Professional.

Paket Connected Professional.

BMW Maps s funkcí Connected Navigation, Remote Services, integrací chytrých  telefonů včetně Apple CarPlay a Android Auto, In-Car Experiences a Concierge Service - s paketem Connected Professional se možnosti konektivity Vašeho BMW výrazně rozšíří. Potěší zvýšený komfort a  vylepšená funkčnost.

BMW M850i xDrive Cabrio - Parkovací asistent Plus

Parkovací asistent Plus

Parkovací  asistent Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top  View, Panorama View, Remote 3D View, pomoc s příčným parkováním, funkci  nouzového brzdění Active Park Distance Control, BMW Drive Recorder,  automatický parkovaci asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.

BMW M850i xDrive Cabrio - Remote Software Upgrade.

Remote Software Upgrade.

Nejnovější  verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote  Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si  můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty  nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem Ize  aktivovat i další funkce Vašeho BMW.

DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS

BMW M8 Gran Coupé M Performance Parts - 20 M Performance kované kolo Y-spoke 863 M.

20 M Performance kované kolo Y-spoke 863 M.

Kvalitní  kovaná 20" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 863 M v matném  provedení Ferric Grey s barevným logem M svým stylem automobilu  propůjčují velmi sportovní vzhled.

BMW M8 Gran Coupé M Performance Parts - M Performance ochranná plachta.

M Performance ochranná plachta.

Poddajný a prodyšný: M Performance ochranná plachta efektivně chrání vozidlo proti špíně, škrábancům a vlivům počasí.

BMW M8 Gran Coupé M Performance Parts - M Performance volant Pro.

M Performance volant Pro.

Se  svým působivým tvarem a oblastmi pro držení potaženými Alcantarou  přináší tento volant do kokpitu nezaměnitelnou atmosféru motorsportu.

FOTOGALERIE BMW M8 COMPETITION CABRIO

KATALOG BMW ŘADY 8 CABRIO

Technické údaje BMW M8 Cabrio

TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW ŘADY 8 CABRIO

Přehled nejdůležitějších faktů a technických údajů M modelů BMW řady 8 Cabrio:
 

  • Motory, spotřeba paliva a emise CO2
  • Technické údaje, jako je zdvihový objem, výkon, točivý moment a zrychlení
  • Hmotnost, rozměry, kola a rozměr pneumatik

Technické údaje BMW M8 Cabrio

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 441 (600) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 750 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 8 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 4 395 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 441 (600) / 6 000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 750 / 1800 - 5600 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 3,4 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 867 / 1 907 / 1 353 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2137 (1074 / 1063) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 827 / 12,2 
Světlá výška v mm 114 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 100 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 440 
Povolené zatížení (kg) 415 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 215 / 1 260 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 350 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/40 ZR19 (105Y) XL 
Pneumatiky vzadu 285/40 ZR19 (107Y) XL 
Kola vpředu 9,5Jx19 
Kola vzadu 10,5Jx19 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 11,4 - 11,6 
Objem palivové nádrže (l) 68 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 261 - 264 

Technické údaje BMW M850i xDrive Cabrio

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 390 (530) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 750 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 8 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 4 395 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 390 (530) / 5500 - 6000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 750 / 1800 - 4600 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,1 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 851 / 1 902 / 1 345 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2137 (1074 / 1063) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 822 / 11,9 
Světlá výška v mm 125 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 125 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 515 
Povolené zatížení (kg) 465 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 235 / 1 340 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 350 

Kola

Pneumatiky vpředu 245/35 R20 95 Y XL 
Pneumatiky vzadu 275/30 R20 97 Y XL 
Kola vpředu 8Jx20 LM 
Kola vzadu 9Jx20 LM 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 10,7 - 11 
Objem palivové nádrže (l) 68 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 243 - 249 

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů