Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE X3 M | BMW X3 M | M Modely BMW X3 (F97)

7989 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMW #invelt #X3 #X3M
THE X3 M | M Modely BMW X3 (F97)

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW X3 M S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Adrenalinová radost z jízdy na každém povrchu: M modely BMW X3 M (F97) Vám zvýší pulz už jen svým výrazným designem. Ve skutečnosti ale jejich  nezávislý a sportovní charakter definuje spojení exkluzivity a hospodárnosti. BMW X3 M inspiruje ryzím DNA motorsportu a úchvatnou  jízdní dynamikou na mimořádné úrovni, kterou dále umocňuje model BMW X3 M Competition, který s výkonem 510 koní (375 kW) a vybranými M  specifickými prvky představuje spojení maximálního výkonu a  individuality. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d vynikají podobně sportovními charaktery a zaujmou dokonalým vyvážením mezi dynamikou,  komfortem a hospodárností, které kombinují s neomezenou každodenní  použitelností.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW X3 M a BMW X3 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

BMW X3 M | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové plně elektrické BMW X3 M? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Příchod první řady špičkových sportovních modelů v kategoriích Sports Activity Vehicle (SAV) a Sports Activity Coupe (SAC) střední třídy do nabídky BMW M GmbH znamená také představení nově vyvinutého řadového šestiválcového motoru ve dvou variantách. Tento motor je výjimečný svým typickým točivým charakterem vozů divize M, nejnovější verzí technologie M TwinPower Turbo a na závodních okruzích testovaného chlazení a mazání. Nabízí výkon 353 kW/480 k v BMW X3 M (kombinovaná spotřeba paliva: 10,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 239 g/km*) a ještě působivějších 375 kW/510 k v BMW X3 M Competition (kombinovaná spotřeba paliva: 10,5 l/100 km; kombinované emise CO2: 239 g/km*). 

Výjimečné výkonnostní charakteristicky pohonných jednotek o objemu 3,0 litru jsou podpořeny lineárním přísunem výkonu, typickým pro vozy divize M, a nadšením pro otáčky, které zastaví až jejich omezovač. To vše je doplněno působivým zvukovým doprovodem. Stejně tak hodnota maximálního točivého momentu 600 Nm představuje nový vrchol mezi řadovými šestiválcovými motory z produkce BMW. Pokračující vývoj technologie M TwinPower Turbo, spolu s použitím dvojice benzinových filtrů pevných částic a čtyř katalyzátorů, také zaručuje, že se oba vysoce výkonné motory vyznačují působivou účinností a neobyčejně nízkými emisemi.

Točivější charakter, více výkonu a efektivnější provoz díky minimalizaci hmotnosti a nejnovější technologii M TwinPower Turbo. Nový řadový šestiválcový motor je vybaven kovaným klikovým hřídelem, jehož neobyčejná torzní pevnost mu umožňuje zvládat extrémně vysoké hodnoty točivého momentu. Navíc nízká hmotnost a snížená masa rotujících částí podporují točivý charakter motoru. Uzavřená konstrukce klikové skříně šestiválcového motoru zaručuje její neobyčejnou tuhost, která otevírá cestu k využití vyšších kompresních tlaků, a tím i zvýšení výkonu. Stěny válců s tepelně nanášeným kovovým povlakem pomáhají snížit hmotnost a omezit ztráty třením.

Kromě toho je vnitřní část hlavy válců vyrobena za pomoci 3D tisku. Aditivní výrobní proces umožňuje vytvářet geometrické tvary, které přesahují možnosti soudobých technologií odlévání. Technologie 3D tisku snížila hmotnost vnitřní části hlavy válců a umožnila takové vedení chladicích kanálů, které optimalizuje teplotní management. 

Nejnovější technologie M TwinPower Turbo obsahuje dvě jednokomorová turbodmychadla, která dodávají stlačený vzduch do válců 1 až 3, respektive 4 až 6. Výkon motoru je dále zvýšen využitím vylepšených kompresorových částí turbodmychadel a zařazením nepřímého mezichladiče stlačeného vzduchu, který je zásobován nízkoteplotním chladicím okruhem. Systém sání vzduchu s optimalizovaným prouděním vzduchu snižuje ztráty tlaku, zatímco elektronicky řízené obtokové ventily (s rychlým uzavřením) zlepšují odezvu motoru na plyn. Obtokový ventil s možností velkého otevření zvyšuje také efektivitu činnosti katalyzátorů umístěných blízko motoru. Taktéž dále zdokonalená technologie přímého vstřikování High Precision Injection zvyšuje maximální tlak z 200 barů na 350 barů, což dovoluje extrémně efektivní přípravu palivové směsi. Jemná atomizace paliva ve spalovacích prostorách minimalizuje emise zvláště při prudké akceleraci a ve vysokých rychlostech. Soubor technologií je završen plně variabilním rozvodem s variabilním zdvihem sacích ventilů VALVETRONIC a proměnným časováním vačkových hřídelů Double-VANOS.


SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW X3 M

BMW X5 z boku

BMW X5

BMW X5 (G05) je na trhu od roku 1999, během své éry prošlo několika proměnami a v BMW invelt vám chceme ukázat aktuální model BMW X5 s označením G05.

Nepřehlédnutelné terénní vlastnosti a sebevědomé chování na nezpevněném povrchu   kombinované s prémiovými vlastnostmi a typickou dynamikou BMW: to byl cíl, s nímž BMW před více než 20 lety představilo vozidlo zcela nové kategorie Sport Activity Vehicle (SAV). Prvním zástupcem tohoto druhu bylo BMW X5, které se tak stalo zakladatelem rodiny BMW X a vedoucím hráčem na trhu prémiových automobilů s pohonem všech kol. A toto postavení si udržuje dodnes. 

Celosvětově se prodalo více než 2,2 milionu kusů BMW X5 ve třech generacích. A nový model posouvá laťku v oblasti designu a technologií o další kus výš. Nové BMW X5 se bude opět vyrábět v závodě BMW ve Spartanburgu, který se nachází v  severoamerickém  státě Jižní Karolína. Toto výrobní centrum modelů BMW X zajišťuje také výrobu BMW X3, BMW X4, BMW X6 a uvedené portfolio zanedlouho doplní BMW  X7.


Více informací o BMW X5

BMW X3

BMW X3 (G01) vyjadřuje neomezené možnosti a výraznou  přítomnost a svobodu. Na první pohled okouzlí svým atletickým vzhledem a  okouzlí vzrušujícími  zážitky z jízdy. Díky částečně autonomní jízdě a  inteligentnímu pohonu všech kol BMW xDrive nabízí dokonalý komfort z  jízdy na silnici i  v terénu. Tím nanovo definuje standardy své třídy a  vyjadřuje jasný postoj: Je velký rozdíl v tom, jak dosáhnete svých cílů.

Nový vzhled, vylepšená výbava a optimalizovaná struktura nabízené výbavy: BMW komplexně modernizovalo své úspěšné Sports Activity Vehicle (SAV)  BMW X3 a Sports Activity Coupé (SAC) BMW X4. Se vstupem do druhé fáze  svého modelového cyklu jsou nyní sportovnější, modernější a více  digitální. Přepracovaná přední a zadní část kladou   na první pohled  ještě větší důraz na robustní terénní a sportovní vzhled třetí generace  úspěšného BMW X3.


Více informací o BMW X3

MODELY BMW X3 M

BMW X3 M - BMW X3 M

BMW X3 M

BMW X3 M - BMW X3 M Competition

BMW X3 M Competition

BMW X3 M - BMW X3 M40d

BMW X3 M40d

BMW X3 M - BMW X3 M40i

BMW X3 M40i

MOTORIZACE BMW X3 M

BMW X3 M - BMW X3 M Competition paket

BMW X3 M Competition paket

Neředěný závodní pocit: X3 M Competition přináší vyšší výkon motoru a s tím související ještě lepší dynamiku na silnici. V tomto případě má  zážehový 6válec M TwinPower Turbo výkon posílený až na 375 kW (510 k) a  točivý moment zvýšený na 650 Nm. M sportovní výfukový systém vytváří  zvláště dynamický zvuk předurčený k tomu, aby vyvolával vzrušení.


Řidiče  a spolujezdce uvítají při nastupování do vozu osvětlené prahové lišty s nápisem X3 M Competition, jejichž výjimečně kvalitní a jedinečný vzhled  dokreslují černé prvky. M sportovní sedadla čalouněná kůží Merino jsou  doplněna osvětleným logem M umístěným pod částečně integrovanou hlavovou opěrkou. M bezpečnostní pásy mají efektní M trikoloru a středová  konzola je ozdobena velmi kvalitně zpracovanou plaketou s nápisem X3 M Competition.


Sportovní charakter exteriéru X3 M Competition je  podtržen leštěnými 21" M koly z lehké slitiny designu 765 M nebo 892 M.  Dále ho zintenzivňují exkluzivní leskle černé designové prvky, mezi něž  patří rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek, vnější zpětná zrcátka  nebo označení modelu. Celek doplňují koncovky výfuku v provedení černý  chrom.

BMW X3 M - X3 M

BMW X3 M

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 353 kW (480 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 4 s

Spotřeba (kombinace): 11 − 10,8 l / 100 km

Emise CO2: 251 − 246 g/km

Cena s DPH: 2 614 300 Kč 

BMW X3 M - X3 M40i

BMW X3 M40i

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 265 kW (360 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 4,9 s

Spotřeba (kombinace): 9,5 − 8,8 l / 100 km

Emise CO2: 217 − 199 g/km

Cena s DPH: 1 957 800 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW X3 M (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 2 614 300 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X3 M

Vozy kategorie SAV a SAC s nezaměnitelnými jízdními kvalitami divize M. Celá řada specifických M detailů spolu s precizním naladěním podvozku pomohla vdechnout oběma vozům kategorie Sports Activity Vehicle a Sports Activity Coupé nezaměnitelný sportovní charakter. Jak přední náprava s oddělenými spodními rameny a otočnou pružicí a tlumicí vzpěrou, tak i pětiprvková zadní náprava jsou typické svými speciálními kinematickými a elastokinematickými vlastnostmi, jež zajišťují dokonalou kontrolu nad pohyby kol a vynikající směrovou stabilitu. Široké spektrum nastavení mezi dynamikou a jízdním komfortem, stejně jako lineární nárůst příčných sil jsou dvě nejdůležitější charakteristiky dynamického repertoáru převzatého přímo z „příručky“ divize M.

Specifický M podvozek s elektronicky řízenými tlumiči. BMW X3 M (F97) a modely Competition jsou vybaveny adaptivním podvozkem, jehož elektronicky ovládané tlumiče zajišťují jak vynikající každodenní komfort, tak i extrémně přímý kontakt se silnicí s minimálními odskoky kol a náklony karoserie. Tlumicí síly pro každé jednotlivé kolo jsou neustále upravovány za pomoci elektromagneticky regulovaných ventilů tak, aby odpovídaly dané jízdní situaci. Základní nastavení tlumičů lze měnit stiskem tlačítka, které nabízí výběr ze tří režimů, každý se svým vlastním naladěním. Režim COMFORT vyhladí nerovnosti na silnici a zároveň nabídne vynikající jízdní stabilitu. V režimu SPORT se tlumiče stanou citelně tvrdšími. Aktivace módu SPORT+ přinese ještě tužší nastavení. SPORT+ je navržen tak, aby dal řidiči k dispozici maximální možné zrychlení v příčném i podélném směru při jízdě po hladkém povrchu, jako je závodní okruh,

Preciznost, cit a pohodlí: řízení M Servotronic s proměnným převodem. Elektromechanické řízení M Servotronic modelů BMW X3 M, BMW X4 M a variant Competition je vybaveno speciálně navrženým elektromotorem, umístěným paralelně s osou, a je další ingrediencí přispívající k nezaměnitelnému M jízdnímu zážitku. Systém M Servotronic kombinuje na rychlost citlivý posilovač řízení a proměnný převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu, což mu umožňuje dosáhnout v každé situaci přesně té správné reakce řízení. Výsledkem jsou mimořádně přesné nájezdy do zatáček, citlivá komunikace pohybů volantu při ostrých průjezdech zatáček a snadné manévrování v nízkých rychlostech. Odezvu řízení lze upravit stiskem tlačítka, které volí jedno z trojice nastavení. V režimu COMFORT je řízení nejlehčí, ale přesto řidiči poskytuje potřebnou zpětnou vazbu. Ještě komunikativnější je v režimu SPORT, v němž ale vyžaduje citelně větší sílu pro natočení volantu. Pro extrémně sportovní dojem z jízdy navržený mód SPORT+ dále zvyšuje sílu potřebnou ke změně směru a maximalizuje zpětnou vazbu od silnice.

DSC s režimem M Dynamic Mode. Systém DSC (Dynamic Stability Control) reaguje ve zlomcích sekundy na měnící se podmínky a povrch silnice. Kromě toho, že provádí korekce přibrzďováním jednotlivých kol a přizpůsobováním točivého momentu pro optimální stabilitu vozu, zahrnují jeho funkce ABS, Cornering Brake Control (CBC), Dynamic Brake Control (DBC), brzdový asistent, funkci osoušení brzdových kotoučů a asistent rozjezdu. Po volbě režimu M Dynamic Mode, k němuž dojde jedním stisknutím tlačítka, systém umožní větší prokluz kol, nabídne v zatáčkách chování, kterým jsou modely M proslulé, a pomůže řidiči například provádět kontrolované drifty při jízdách na okruhu. Stisknutím tlačítka lze též aktivovat režim DSC Off. Systém M xDrive zůstává aktivní i pokud je systém DSC vypnutý a neustále zajišťuje optimální rozdělení točivého momentu mezi přední a zadní kola.

M plovoucí brzdy a M kola z lehkých slitin s nestejným rozměrem pneumatik. Výkony BMW X3 M (F97) a jeho sourozenců Competition jsou vyváženy vysoce efektivními M brzdami s plovoucími kotouči, které jsou dodávány jako součást standardní výbavy. Jsou osazeny čtyřpístkovými pevnými třmeny na předních kolech, jednopístkovými plovoucími třmeny na kolech zadních a nabízejí špičkový brzdný účinek. Třmeny jsou nalakovány modrou barvou a nesou logo M. Odvrtávané, vnitřně chlazené brzdové kotouče mají průměr 395 milimetrů vpředu a 370 milimetrů vzadu. Plovoucí konstrukce (odvozená od závodních vozů) kombinuje lité brzdové kotouče s hliníkovými středy, což dává brzdám excelentní cit, nízkou hmotnost a zvýšenou teplotní odolnost.

BMW X3 M Zepředu
BMW X3 M - 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: extrémně dynamický nebo výjimečně komfortní a jemný. voličem převodovky nebo páčkami řazení na volantu můžete buď řadit manuálně, nebo za pomoci funkce Drivelogic zvolit rychlost řazení automatické převodovky.

BMW X3 M - M dvoudílné brzdy.

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Leskle červeně lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem tohoto vysokovýkonného M specifického brzdového systému.

BMW X3 M - M Servotronic.

M Servotronic.

Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M modely speciálně kalibrován a nabízí tři různé režimy, které lze volit přes M Setup.

BMW X3 M - M specifický podvozek.

M specifický podvozek.

Specifický adaptivní M podvozek pině odpovídá enormnímu dynamickému potenciálu vozu. Jízdní režim COMFORT snadno vyhladí dokonce i hrbolatý povrch. Režim SPORT je skvělý na okresky anebo na ne úpině hladké závodní tratě. Nekompromisně přímý režim SPORT+ zajišťuje mimořádně přesné vedení vozu na hladkých okruzích.

BMW X3 M - M xDrive

M xDrive

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Technika BMW M technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi nastaveními 4WD a 4WD Sport.

BMW X3 M - Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje vysokým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a pině variabilní rozvod s proměnným časováním a zdvihem ventilů dohromady pomáhají k dosažení výjimečného výkonu 480 k (353 kW) a působivých 620 Nm točivého momentu.

DESIGN EXTERIÉRU BMW X3 M

Charakteristické proporce modelů BMW X, nezaměnitelné designové prvky divize M. Design karoserie vozů BMW X3 M a BMW X4 M využívá svalnaté proporce, sdílené všemi modely BMW X, přidává dlouhý rozvor, krátké převisy, mírně šestiúhelníkové podběhy kol, výrazné linie a čisté kontury povrchů. Celkový vzhled doplňují nezaměnitelné M prvky, které vytvářejí finální styl sportovní jedinečnosti. Kromě rozměrných vstupů vzduchu a aerodynamicky optimalizovaného předního nárazníku jsou oba modely vybaveny také pro BMW typickou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s leskle černými dvojitými lamelami, které jsou dalším nezaměnitelným M prvkem. Modely Competition disponují leskle černými rámečky ledvinek. Typické M žábry jsou integrovány do vzduchových průduchů Air Breathers na předních blatnících. Speciální M design vnějších zrcátek přináší další omezení aerodynamického odporu. Jiným nezaměnitelným prvkem je u obou modelů zadní nárazník se speciálně navrženým designem ve stylu difuzoru a dvěma páry koncovek výfuků po obou stranách.

Na pátých dveřích modelů BMW X3 M (F97) a BMW X3 M Competition je umístěn speciální M střešní spoiler, jehož design navazuje na boční linie výrazně konturované zádi. Také barevné schéma karoserie, dostupné pro tytosportovní modely, je jasně vyčleňuje z řady standardních verzí BMW X3. Přední a zadní nárazníky, lemy podběhů a prahů jsou kompletně nalakovány barvou karoserie.

BMW X3 M zepředu
BMW X3 M - 20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 764 M Orbit Grey s kombinovanými pneumatikami.

20 M kola z lehké slitiny Double-spoke 764 M Orbit Grey s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny y-spoke 765 M v provedení Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, rozměr předních kol 9,5 J x 21 s pneumatikami 255/40 ZR21, rozměr zadních kol 10 J x 21 s pneumatikami 265/40 ZR21.

BMW X3 M - Design přední části.

Design přední části.

Hlavním designovým prvkem přední části je výrazná M maska ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami v leskle černém provedení. Působivě tenké světelné trubice s Adaptivními LED světlomety se opticky svažují směrem k typické M masce chladiče a dokreslují dynamický vzhled celku. Aby toho nebylo málo, celkovou působivost dále zlepšují lichoběžníkové přívody vdzuchu s mřížkami, které současně poskytují dostatek chladicího vzduchu pro vysokootáčkový M motor.

BMW X3 M - Design zadní části.

Design zadní části.

Progresivně tvarovaná záď BMW X3 M naznačuje potenciál tohoto vozidla. Sportovní vzhled zadní části dokreslují výrazná LED zadní světla v působivém 3D designu a vertikální odrazky pod nimi. Sportovní postoj vozu dotváří viditelný zadní difuzor a výrazné chromované dvojité koncovky výfuku M sportovního výfukového systému.

BMW X3 M - M vnější zpětná zrcátka.

M vnější zpětná zrcátka.

Aerodynamicky optimalizovaná M vnější zpětná zrcátka jsou nedílnou součástí sportovního a dynamického M designu. S karoserií jsou spojena dvojitými držáky, podtrhují propracovaný design vozu a umocňují důraz na špičkové zpracování až do nejmenšího detailu. Přídavná LED směrová světla jsou dokonale integrována do dlouhého a tenkého prolisu.

DESIGN INTERIÉRU BMW X3 M

Design palubní desky ve stylu M, všestranný interiér. Standardní výbava pro BMW X3 M zahrnuje sportovní sedadla, kožené čalounění Vernasca v odstínu Black nebo Oyster s vytlačenými logy M na horní části opěradel a hliníkové obložení interiéru Aluminium s karbonovou strukturou. BMW X3 M Competition je pak standardně dodáváno s M sportovními sedadly s rozšířeným koženým čalouněním Merino, které lze objednat v černé barvě nebo ve dvoubarevných variantách Sakhir Orange/Black či Adelaide Grey/Sakhir Orange. 

Nezaměnitelný M styl interiéru dále dotváří speciální M přístrojový panel, M kožený volant a nově navržený M volič převodovky. BMW X3 M Competition přináší do interiéru další exkluzivní prvky, jako jsou anatomická M sportovní sedadla a štítek s označením modelu na středové konzole. 

I když je vizuální styl interiéru jasně zaměřen na sportovní zážitky z jízdy, stále si zachovává všestrannost, kterou jsou modely BMW X známé. Oba modely jsou standardně dodávány se zadním opěradlem rozděleným v poměru 40:20:40, které umožňuje zvětšit objem zavazadlového prostoru až na 1600 litrů u BMW X3 M.

BMW X3 M interiér
BMW X3 M - M kožený volant.

M kožený volant.

M kožený volant s řadicími páčkami a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy a maximální úroveň kontroly nad vozem. Integrovaná multifunkční tlačítka umožňují ovládat celou řadu multimediálních a asistenčních systémů. Červená tlačítka M1/M2 lze použít k přístupu ke dvěma přednastaveným konfiguracím systému M Drive.

BMW X3 M - M sportovní sedadla skořepinového typu.

M sportovní sedadla skořepinového typu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi manuálního nastavení, včetně nastavení podélné pozice sedadla a úhlu sklonu opěradla. Navíc pro řidiče: nastavení šířky opěradla. Zásluhou výraznějších bočnic sedáku i opěradel a jejich pečlivě definovaného tvaru zajišfují prvotřídní ergonomii a účinnou boční oporu.

BMW X3 M - M volič převodovky.

M volič převodovky.

Osvětlený M volič převodovky je navržen ve specifickém provedení a vyniká vynikající funkčností. V manuálním režimu S může řidič pomocí voliče převodovky nebo páček řazení řadit sám; v poloze D je změna převodů automatická. Přepínač funkce Drivelogic umožňuje zvolit jednu ze tří M specifických rychlostí řazení.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X3 M Competition

BMW X3 M Competition z boku
BMW X3 M Competition - 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: extrémně dynamický nebo výjimečně komfortní a jemný. voličem převodovky nebo páčkami řazení na volantu můžete buctřadit manuálně, nebo za pomoci funkce Drivelogic zvolit rychlost řazení automatické převodovky.

BMW X3 M Competition - M dvoudílné brzdy.

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Modře lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem vysokovýkonných M specifických brzd.

BMW X3 M Competition - M karbonová výztuha.

M karbonová výztuha.

M karbonová výztuha zvyšuje tuhost přední části vozu a zlepšuje tak přesnost řízení a ovládání. Po zvednutí kapoty motoru tento prémiový, kvalitní a extrémně lehký díl vyrobený z karbonu vytváří nefalšovanou závodní atmosféru. Sportovní potenciál vozu se tímto způsobem ukazuje i navenek.

BMW X3 M Competition - M Servotronic.

M Servotronic.

Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M modely speciálně kalibrován a nabízí tři různé režimy, které lze volit přes M Setup.

BMW X3 M Competition - M specifický podvozek.

M specifický podvozek.

M specifický adaptivní podvozek je navržen pro enormní dynamický potenciál tohoto vozu. Jízdní režim COMFORT snadno vyhladí dokonce i hrbolatý povrch. Režim SPORT je skvělý na okresní silnice anebo na ne úpině hladké závodní tratě. Nekompromisně přímý režim SPORT+ zajištuje mimořádně přesné vedení vozu na hladkých okruzích.

BMW X3 M Competition - M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované voličem jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvukový projev.

BMW X3 M Competition - M xDrive.

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenní jízdě, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi nastaveními 4WD a 4WD Sport.

BMW X3 M Competition - Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a pině variabilní rozvod s proměnným časováním a zdvihem ventilů dohromady pomáhají k dosažení výjimečného výkonu 510 k (375 kW) a točivého momentu 650 Nm .

DESIGN EXTERIÉRU BMW X3 M Competition

BMW X3 M Competition zepředu
BMW X3 M Competition - 21" M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M Bicolour Black s kombinovanými pneumatikami.

21 M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M Bicolour Black s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M v provedení Bicolour Jet Black, leštěná, s kombinovanými pneumatikami, rozměr předních kol 9,5 J x 21 s pneumatikami 255/40 ZR21, rozměr zadních kol 10 J x 21 s pneumatikami 265/40 ZR21.

BMW X3 M Competition - Design přední části.

Design přední části.

Z přední části BMW X3 M Competition vyzařuje ohromný potenciál tohoto vysokovýkonného automobilu. Výrazná M maska chladiče ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami v leskle černém provedení v sobě nese logo modelu a vyzařuje z ní autoritativně sportovní styl. Kolem ní jsou umístěné světlomety s tenkými světelnými trubicemi s volitelnými laserovými moduly BMW LaserLight, které dokreslují již tak dynamický vzhled. Rozměrně lichoběžníkové ötvory pro přívod vzduchu s integrovanými vzduchovými clonami dokreslují celkově sportovní vzhled vozu.

BMW X3 M Competition - Design zadní části.

Design zadní části.

Zadní část BMW X3 M Competiton vyzařuje sílu, a to i díky širokým, nízko umístěným LED světlům s výrazným 3D designem a svisle umístěným odrazkám situovaným pod nimi. Volitelný karbonový difuzor a M sportovní výfukový systém se dvěma výraznými dvojitými koncovkami dokresluje geny motorsportu a dále posiluje dynamický vzhled tohoto vysokovýkonného automobilu.

BMW X3 M Competition - Leskle černé provedení M Shadow Line.

Leskle černé provedení M Shadow Line.

M Shadow Line obsahuje následující prvky karoserie v leskle černém provedení: lišty kolem bočních oken, spodní hrany oken, kryty, držáky a rámečky zpětných zrcátek, obložení B- a C-sloupků a vodicí lišty zadních bočních oken.

BMW X3 M Competition - M karbonové kryty zpětných zrcátek.

M karbonové kryty zpětných zrcátek.

M karbonové kryty zpětných zrcátek s M typickými dvojitými držáky zdůrazňují výkonnost a sportovní design vozu.

DESIGN INTERIÉRU BMW X3 M Competition

BMW X3 M Competition interiér
BMW X3 M Competition - M kožený volant.

M kožený volant.

M kožený volant s řadicími páčkami a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy a maximální úroveň kontroly nad vozem. Integrovaná multifunkční tlačítka umožňují ovládat celou řadu multimediálních a asistenčních systémů. Červená tlačítka M1/M2 lze použít k přístupu ke dvěma přednastaveným konfiguracím systému M Drive.

BMW X3 M Competition - M sportovní sedadla.

M sportovní sedadla.

M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu Vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Specifický design s osvětleným logem M zdůrazňuje sportovní vlastnosti vozu.

BMW X3 M Competition - Obložení interiéru Carbon Fibre.

Obložení interiéru Carbon Fibre.

M obložení interiéru Carbon Fibre na palubní desce a dveřích s ozdobnými prvky Pearl Chrome.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X3 M40i a X3 M40d

Dobrodružný duch přichází do nové éry komfortu a hospodárnosti: díky exkluzivním prvkům exteriéru a interiéru, mezi něž patří například M aerodynamický paket nebo působivé technologické prvky, posilují modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d své sportovní geny a na každém povrchu poskytují vzrušující jízdní dynamiku.

BMW X3 M40i z boku
BMW X3 M40i a X3 M40d - 8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišfuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

BMW X3 M40i a X3 M40d - M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají modře lakované (volitelně leskle červeně) čtyř-pístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu s logem M. Jsou vnitřně chlazené a mají zvětšené brzdové kotouče, zaručující mimořádný brzdný výkon.

BMW X3 M40i a X3 M40d - M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při změně jízdního pruhu nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakci zlepšuje elektronicky regulovaná svornost diferenciálu, která omezuje rozdíly v rychlosti otáčení jednotlivých zadních kol.

BMW X3 M40i a X3 M40d - M sportovní podvozek.

M sportovní podvozek.

M sportovní podvozek zaujme dynamičtějším odpružením s tužším nastavením tlumičů. Vyznačuje se mírně tvrdším nastavením pružin a pevnějšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který se ještě lépe hodí pro sportovní jízdní styl.

BMW X3 M40i a X3 M40d - Šestiválce BMW M TwinPower Turbo.

Šestiválce BMW M TwinPower Turbo.

BMW X3 M40i pohání třílitrový zážehový řadový 6válec s technologií BMW M TwinPower Turbo. Má nejvyšší výkon 265 kW (360 k) a maximální točivý moment 500 Nm, díky tomu nabízí sportovní jízdní výkony. Zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhé 4,9 sekundy. BMW X3 M40d přichází se vznětovým 6válcem s působivým výkonem 250 kW (340 k) a maximálním točivým momentem 700 Nm. Zrychlí z 0 na 100 km/h za pouhé 4,9 sekundy.

BMW X3 M40i a X3 M40d - Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišfuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se sila potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

DESIGN BMW X3 M40i a X3 M40d

BMW X3 M40i a X3 M40d - 21" M kola z lehké slitiny Double-spoke 718 M Bicolour s kombinovanými pneumatikami.

21 M kola z lehké slitiny Double-spoke 718 M Bicolour s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny Double-spoke 718 M Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami runflat, přední kola 8,5J x 21 s pneumatikami 245/40 R21, zadní kola 9,5J x 21 s pneumatikami 275/35 R21.

BMW X3 M40i a X3 M40d - BMW X3 M40i a X3 M40d specifické designové prvky.

BMW X3 M40i a X3 M40d specifické designové prvky.

Design BMW X3 M40i a BMW X3 M40d vyzařuje čirou dynamiku a atletickou eleganci. Při pohledu zvenku je tohoto efektu dosaženo pomocí M specifických designových prvků, mezi něž patří M maska chladiče s M logem a dvojitými, leskle černými lamelami, černá M vnější zpětná zrcátka a volitelná 2lpalcová lesklá M kola z lehké slitiny - celek je pak dotvořen výraznými koncovkami výfuku v černě chromovaném stylu. Uvnitř je sportovní charakter dokreslen prvky jako je M sportovní volant s kontrastním prošíváním či sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

BMW X3 M40i a X3 M40d - M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket se skládá z M specifických nárazníků a prahových lišt lakovaných v barvě karoserie a difuzoru v leskle černém provedení. Celek vyzdvihuje čistou dynamiku a sportovnost.

BMW X3 M40i a X3 M40d - M kožený volant.

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M, integrovaným airbagem řidiče a svislým otvorem ve spodním ramenu. Zásluhou věnce čalouněného černou kůží Walknappa s kontrastním prošíváním a vybráním na palce v M barvách poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

BMW X3 M40i a X3 M40d - Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi manuálního nastavení, včetně nastavení podélné pozice sedadla a úhlu sklonu opěradla i sedáku. Navíc pro řidiče: nastavení šířky opěradla. Zásluhou výraznějších bočnic sedáku i opěradel a jejich pečlivě definovaného tvaru zajišťují prvotřídní ergonomii a účinnou boční oporu.

BMW X3 M40i a X3 M40d - Světlomety BMW Individual Shadow Line.

Světlomety BMW Individual Shadow Line.

Světlomety M Shadow Line dodávají hlavním světlometům sportovní vzhled díky tomu, že jsou všechny původně chromované prvky vyvedené v černé barvě. Tmavé detaily dokonale pasují k volitelně dostupnému provedení M Shadow Line s rozšířeným obsahem.


ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW X3 M

Přístrojový panel a BMW Head-Up Displej se specifickými M prvky. Se svými typickými červenými ručičkami a bílým podsvětlením vyzařují klasické kruhové přístroje v černém přístrojovém panelu charakteristický styl modelů BMW M. K závodní „příchuti“ interiéru přispívají i pro M modely specifické informace na displeji. Rychlost vozu je zobrazena v digitální podobě uprostřed displeje v rychloměru, zatímco otáčkoměr zahrnuje varovné pole, které se mění podle stavu zahřátí motoru, barevná řadicí světla a označení modelu. Zvolený program řazení a převodový stupeň jsou zobrazeny uprostřed přístrojového panelu. Digitální zobrazení na 5,7“ barevném displeji zahrnuje také zvolené režimy pohonného ústrojí a podvozku, nastavení zvolené jedním z tlačítek M Drive a stav asistenčních systémů. Specifický obsah pro vozy M může být také zobrazen na BMW Head-Up Displeji, který je k dispozici jako volitelná výbava pro BMW X3 M, BMW X4 M a modely Competition.

Oddělený ovládací panel na středové konzole a dvě tlačítka M Drive na volantu umožňují řidičům zvolit nastavení podle jejich preferencí. Pro vozy M specifický přístup k ovládání a nastavení systémů pohonného ústrojí a podvozku dává řidiči široký rozsah možností konfigurace nastavení vozidla přesně podle jeho osobních požadavků a aktuální jízdní situace. Ovládací panel, specifický pro modely M, je umístěn na středové konzole vedle voliče řazení a ovladače iDrive. Tato tlačítka umožňují nezávisle na sobě nastavit režim DSC (Dynamic Stability Control), charakteristiku motoru, elektronicky ovládaných tlumičů a řízení M Servotronic. Dalším tlačítkem lze nastavit zvukový projev motoru. Program řazení osmistupňové převodovky M Steptronic se systémem Drivelogic je aktivován stiskem tlačítka na voliči převodovky. Řidiči mohou použít menu iDrive k volbě režimu M xDrive s deaktivovaným systémem DSC. Menu iDrive jim také umožňuje nastavovat obsah BMW Head-Up Displeje. Řidič může dvě různá nastavení uložit do paměti, kterou lze vyvolat stiskem jednoho ze dvou červených tlačítek M Drive na volantu. To znamená, že má vždy své ideální nastavení, například jedno pro zvláště sportovní jízdu a druhé pro uvolněné cestování, po ruce. Nastartováním motoru se navolí standardní konfigurace vozu, která nabízí harmonické vyvážení sportovnosti, komfortu a hospodárnosti.


BMW X3 M interiér
BMW X3 M - BMW Head-Up Displej s M specifickými funkcemi.

BMW Head-Up Displej s M specifickými funkcemi.

Barevný BMW Head-Up Displej včetně M specifických funkcí* promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče. Stisknutím tlačítka můžete přepnout na zobrazení specifické pro modely M, které obsahuje ukazatel zařazeného rychlostního stupně, otáčky motoru v podobě dynamické křivky a rovněž řadicí světla pro indikaci ideálního okamžiku přeřazení. *M Specifické funkce jsou dosutpné pro BMW X3 M a BMW X3 M Competition

BMW X3 M - BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW X3 M - Červené tlačítko Start/Stop

Červené tlačítko Start/Stop

Červené tlačítko Start/Stop* umožňuje po odemknutí nastartování motoru bez použití klíče. Používá se také k vypnutí motoru. Klíč od vozu je automaticky rozpoznán a není jej třeba fyzicky používat. * Červené tlačítko Start/Stop mají modely BMW X3 M Competition a BMW X3 M.

BMW X3 M - M Setup.

M Setup.

M Setup* umožňuje upravit různé parametry jízdní dynamiky. Konkrétně je řeč o nastavení charakteristiky motoru, podvozku a řízení, nastavení pohonu M xDrive nebo úrovně zásahů stabilizačního systému DSC podle vašich osobních požadavků. *Dostupné pro BMW X3 M Competition a BMW X3 M.

BMW X3 M - M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel* nabízí v režimech SPORT a TRACK zobrazení jednoznačně zaměřené na údaje relevantní k jízdě. Díky tomu máte dokonce i na závodní trati před očima hodnoty, jako například tlak turbodmychadel nebo pneumatik či teploty provozních kapalin. Ovládání a konfiguraci zajišťuje tlačítko M MODE na ovládácím panelu na středové konzole. *Dostupné pro BMW X3 M a BMW X3 M Competition

BMW X3 M - Ovládací panel na středové konzole.

Ovládací panel na středové konzole.

Obsah displeje lze změnit na snadno dostupném ovládacím panelu na středové konzole pomocí tlačítka M MODE*, umístěného pod tlačítkem Start/Stop. Tlačítko SETUP* nabízí ještě více možností nastavení vlastností vozidla. Otevírá možnosti individuálního nastavení prvků jízdní dynamiky. Další tlačítka jsou určena k individuálnímu vypnutí nebo zapnutí asistenčních systémů. *Funkce M Mode a SETUP k dispozici pro BMW X3 M a BMW X3 M Competition

BMW X3 M - Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.


BMW X3 M - Integrace chytrého telefonu

Integrace chytrého telefonu

Proč nastoupit do vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí váš chytrý telefon se systémem vozu. To vám umožní ve vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

BMW X3 M - Intelligent Personal Assistant.

Intelligent Personal Assistant.

Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.

BMW X3 M - Paket Connected Professional.

Paket Connected Professional.

Paket Connected Professional, jehož součástí je BMW Maps s připojenou navigací, služby vzdálené obsluhy Remote Services, integrace telefonu s Apple CarPlay a Android Auto, výbava In-Car Experience a Concierge Service, vaše BMW dokonale připojí k vnějšímu světu. Dostane se vám nejen většího komfortu, ale také ještě těsnější integrace vašeho telefonu do systému vozu.

Parkovací asistent Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, Remote 3D View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.

BMW X3 M - Remote Software Upgrade.

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho BMW.

BMW X3 M - Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením.

Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením.

Telefonování s bezdrátovým dobíjením obsahuje podložku pro bezdrátové dobíjení. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Obsahuje i technické předpoklady k používání Wi-Fi hotspotu.

BMW X3 M - WiFi hotspot

WiFi hotspot

Účastněte se videokonference na vašem tabletu nebo sdílejte poslední díl oblíbeného seriálu na vašem chytrém telefonu. WiFi hotspot je cestou, jak se s pomocí SIM karty nainstalované ve voze připojit k internetu rychlostí LTE (pokud je dostupná). Vy a vaši spolucestující mohou surfovat internetem až na deseti přístrojích.

BMW X3 M technické údaje

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X3 M

Přehled základních údajů pro BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i  a BMW X3 M40d: zde najdete vše o motorech, spotřebě paliva, emisích CO2 a rozměrech pro všechny M modely BMW X3. Porovnejte působivé technické  údaje jako jsou objem motoru, výkon, točivý moment a zrychlení a  zjistěte, který z těchto dvou výjimečných sportovních vozů vám nejlépe vyhovuje.

Technick údaje BMW X3 M

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 353 (480) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 620 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 353 (480) / 6 250 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 620 / 2750 - 5450 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 716 / 1 897 / 1 667 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2138 (1080 / 1058) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 864 / 12,6 
Světlá výška v mm 204 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 085 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 500 
Povolené zatížení (kg) 490 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 185 / 1 425 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 400 / 2 400 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 550 - 1600 

Kola

Pneumatiky vpředu 255/45 R20 105Y XL 
Pneumatiky vzadu 265/45 R20 108Y XL 
Kola vpředu 9J x 20 EH2 
Kola vzadu 10J x 20 EH2 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 10,8 - 11 
Objem palivové nádrže (l) 65 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 246 - 251 

Technické údaje BMW X3 M40i

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 265 (360) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 500 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 265 (360) / 5200 - 6500 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 500 / 1900 - 5000 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 713 / 1 897 / 1 676 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2138 (1080 / 1058) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 864 / 12 
Světlá výška v mm 204 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 1 985 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 485 
Povolené zatížení (kg) 575 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 200 / 1 390 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 100 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 000 / 2 000 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 550 - 1600

Kola

Pneumatiky vpředu 245/45 R20 103 W XL 
Pneumatiky vzadu 275/40 R20 106 W XL 
Kola vpředu 8Jx20 LM 
Kola vzadu 9,5Jx20 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 8,8 - 9,5 
Objem palivové nádrže (l) 65 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 199 - 217 

BMW M PERFORMANCE DÍLY

BMW X3 M Competition a BMW X3 M vystupují z davu zejména díky svému  extrémně sportovnímu a dynamickému designu. Díky kvalitní výbavě od BMW M Performance Parts je možné dále zvýraznit charakter vozu inspirovaný  motorsportem a díky dalším M specifickým prvků ještě více vyzdvihnout  jeho vysokovýkonnou náturu.

BMW X3 M Performance parts - M karbonový zadní difuzor.

M karbonový zadní difuzor.

M karbonový zadní difuzor vytváří ještě dynamičtější vzhled a současně posunuje svalnatý výraz vozu na novou úroveň.

BMW X3 M Performance parts - M Performance aramidový kryt antény.

M Performance aramidový kryt antény.

Vizuální i funkční prvek střechy vozidla: M Performance aramidový kryt antény.

BMW X3 M Performance parts - M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

Předveďte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.


BMW X3 M Performance parts - M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

M Performance kryty zpětných zrcátek jsou pečlivě vyráběny ručně ze 100procentního karbonu.

BMW X3 M Performance parts - M Performance přední karbonové nasávací otvory.

M Performance přední karbonové nasávací otvory.

Jasná zpráva pro okolí: M Performance přední nasávací otvory jsou vyrobeny ze 100procentního karbonu a dodávají přední části vozu výrazný vzhled inspirovaný motorsportem.

BMW X3 M Performance parts - M Performance volant Pro.

M Performance volant Pro.

Se svým působivým tvarem a oblastmi pro držení potaženými Alcantarou přináší tento volant do kokpitu nezaměnitelnou atmosféru motorsportu.

FOTOGALERIE BMW X3 M

KATALOGY

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X3 M

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X3 M

Vylepšete  si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte  si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do  kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X3 M

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW X3 M

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW X3 M.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING PRVNÍHO BMW X3 M

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING PRVNÍHO BMW X3 M

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X3 M.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X3 M? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

DOKUMENTY:

CZ:Nové_BMW_X3_M_a_nové_BMW_X4_M..PDF

EN:The_all-new_BMW_X3_M_and_the_all-new_BMW_X4_M_-_Long_Version..PDF


Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X3. 

BMW X3 xDrive30e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,6–2,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 59–44

BMW X3 xDrive30i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–7,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 194–173

BMW X3 M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5–8,8
Emise COv g/km (kombinované): 216–199

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě  energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES)  č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v  úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1.  2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o  měřících metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltpVeškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek,  vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz , www.press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů