Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE X5 M | M Modely BMW X5 (F95)

3535 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMW #invelt #X5 M
BMW X5 M Competition zepředu

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW X5 M S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

M modely BMW X5 (F95) demonstrují svoji extrovertní dominanci mimořádnou jízdní dynamiku, expresivním M designem a nezaměnitelnou agilitou. Dokazuje svoji dominanci mohutnými proporcemi, exkluzivními M designovými prvky a zcela výjimečnými výkony.

BMW M GmbH odhaluje třetí generaci vysokovýkonných modelů segmentů Sports Activity Vehicle (SAV) a Sports Activity Coupe (SAC). BMW X5 M a BMW X5 M Competition jsou ztělesněním typických M genů, spočívajících v mimořádné obratnosti, dynamice a přesnosti ovládání daleko nad obvyklou úrovní této třídy. Jejich výjimečné chování na silnicích i mimo ně doplňuje praktičnost, extrovertní design a moderní pojetí luxusu, což jsou naopak vlastnosti typické pro vozy BMW řady X.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.


Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW X5 M a BMW X5 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce.

BMW X5 M | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové BMW X5 M? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW X5 M

BMW X7

BMW X7

Více osobitosti, více sportovního charakteru, více digitalizace: Nové BMW X7 otevírá v segmentu luxusních vozů zcela novou dimenzi zážitku z jízdy. 

 • Z designu přední části opírající se o klasické ikonické prvky BMW a  osvětlenou masku chladiče BMW Iconic Glow vyzařuje sebevědomý charakter.
 • Mimořádně živý zážehový 6válec BMW TwinPower  Turbo  poskytuje výkon 280 kW (381 k)*, standardně dodávané vzduchové odpružení na obou nápravách zajišťuje na každém povrchu mimořádný  komfort.
 • Integrované aktivní řízení* zlepšuje obratnost při manévrování a zvyšuje jízdní komfort ve vysokých rychlostech.


Více informací o BMW X7

BMW X5

Nepřehlédnutelné terénní vlastnosti a sebevědomé chování na nezpevněném povrchu kombinované s prémiovými  vlastnostmi a typickou dynamikou BMW

 • BMW X5 nabízí radost z  jízdy na každém povrchu, a to díky vyspělým motorům BMW TwinPower Turbo a  výjimečné trakci pohonu všech kol BMW xDrive
 • Nejpozoruhodnějším designovým prvkem přední části je velká maska chladiče BMW s jednodílným rámečkem
 • Uvnitř BMW X5 je exkluzivní prostředí, které je výsledkem použití   nejkvalitnějších materiálů a čistého designového stylu, navíc může být podrtženo  volitelnou panoramatickou skleněnou střechou.


Více informací o BMW X5

MODELY BMW X5 M

BMW X5 M - Sériové provedení

BMW X5 M

BMW X5 M - BMW X5 M50i

BMW X5 M50i

BMW X5 M - Competition paket

X5 M Competition paket

MOTORIZACE M MODELŮ BMW X5

BMW X5 M - BMW X5 M

BMW X5 M

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 441 kW (600 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 3,9 s

Spotřeba (kombinace): 13,6 − 13,2 l / 100 km

Emise CO2: 308 − 301 g/km

Cena s DPH: 3 458 000 Kč 

BMW X5 M - BMW X5 M50i

BMW X5 M50i

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 390 kW (530 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 4,3 s

Spotřeba (kombinace): 12,5 − 11,6 l / 100 km

Emise CO2: 284 − 266 g/km

Cena s DPH: 2 594 800 Kč 

BMW X5 M - X5 M Competition paket

X5 M Competition paket

Ryze závodní pocit: X5 M Competition přináší vyšší výkon motoru a s tím  související ještě lepší dynamiku na silnici. V tomto případě má zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo výkon posílený na 460 kW (625 k). M  sportovní výfukový systém vytváří zvláště dynamický zvuk předurčený k  tomu, aby vyvolával vzrušení.

Řidiče a spolujezdce vpředu uvítají  při nastupování do vozu osvětlené prahové lišty s nápisem X5 M Competition, jejichž výjimečně kvalitní a jedinečný vzhled dokreslují  černé prvky. Celokožené čalounění Merino podtrhuje exkluzivitu a  prémiovou kvalitu modelu Competition. M bezpečnostní pásy mají efektní M  trikoloru a středová konzola je ozdobena velmi kvalitně zpracovaným  emblémem X5 M Competition.

Při vnějším pohledu model X5 M Competition zaujme lesklými 21"/22" M koly z lehké slitiny Star-spoke  818 M v černém provedení s kombinovanými pneumatikami. Sportovní  charakter je dále zdůrazněn exkluzivními designovými prvky, mezi něž  patří specifická maska chladiče, boční M žábry a M vnější zpětná zrcátka  nebo leskle černé označení modelu. Zezadu celek dokreslují černě  chromované koncovky výfuku.

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW X5 M (Q3/2022)


Cena základního modelu: 3 458 000 Kč bez DPH


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

BMW X5 M COMPETITION A BMW X5 M – ZAMĚŘENÍ NA VÝKON

Inspirace motorsportem: přehled technologií hnacího ústrojí a podvozku. Výjimečný výkon a dynamika BMW X5 M Competition a BMW X5 M stojí na souboru pečlivě vyvinutých technologií pohonného ústrojí a podvozku pocházejících z motorsportu. Ať už pohodlně cestujete, nebo si užíváte na okruhu, mimořádná přesnost a agilita v každém okamžiku definují typický pocit z jízdy s vozem divize M.

Nástup výkonu a zvukový doprovod v charakteristickém M stylu. Vysokootáčkový motor V8 byl navržen v typickém duchu M, což dokazují okamžité reakce na sebemenší pohyb plynového pedálu, precizně dávkovatelný nástup výkonu a lineární křivka točivého momentu v horním spektru využitelných otáček pod plným plynem. Základem motoru je uzavřený blok bez vsazených vložek válců a kovaný klikový hřídem s extrémní torzní tuhostí. Jeho dvě dvoukomorová turbodmychadla (Twin-Scroll) jsou umístěna mezi řadami válců. Použití křížených výfukových svodů zlepšuje reakce systému přeplňování a zvyšuje hospodárnost motoru. K turbodmychadlům vždy putují výfukové plyny ze dvou válců najednou, což znamená extrémně stabilní přenos výsledné energie na turbíny turbodmychadel. Přesně načasované a plynulé proudění spalin kříženými výfukovými svody taktéž optimalizuje cyklus výměny plynů ve spalovacích prostorech. Nárůstu výkonu, zlepšení hospodárnosti a snížení emisí bylo dosaženo také použitím nejnovější technologie vysokotlakého vstřikování paliva, které pracuje s maximálním tlakem 350 barů a zaručuje mimořádně jemné rozprašování.

Systémy chlazení a mazání navržené pro jízdu na závodním okruhu. Propracovaný chladicí okruh je precizně uzpůsoben specifickému technickému řešení motoru a jeho výkonu a optimalizuje chlazení ve všech úrovních zatížení od krátkého popojíždění v městském provozu, přes ostrou jízdu horskými okreskami až po použití na závodním okruhu. Součástí nízkoteplotního okruhu jsou nepřímé chladiče stlačeného vzduchu, vysokoteplotní okruh je tvořený centrálním chladičem a jedním doplňkovým umístěným v levém podběhu, které jsou navrženy s využitím elektrického vodního čerpadla pro zásobování bloku motoru a turbodmychadla chladicí vodou. Dodatečné elektrické vodní čerpadlo zajišťuje chlazení turbodmychadla poté, co řidič motor vypnul. Další chladič, umístěný v podběhu pravého kola, chladí motorový olej a je zde ještě další speciální chladič, jenž má na starosti chlazení oleje v převodovce.

Pohon všech kol M xDrive a Aktivní M diferenciál zajišťují extrémně dynamické jízdní vlastnosti na silnici a mistrovské schopnosti v terénu. Pohon všech kol M xDrive s unikátním naladěním a Aktivní M diferenciál umožňují novým modelům SAV a SAC od BMW M GmbH naplno přenášet mimořádně vysoký točivý moment motoru na silnici. Tyto příklady modelů technologických specialit maximalizují trakci, obratnost a ovladatelnost v situacích, kdy je potřeba naplno využít sportovních schopností, za nepříznivých povětrnostních podmínek nebo na nezpevněném povrchu. Točivý moment motoru je mezi nápravami rozdělován s jemnou plynulostí a plně variabilně pomocí elektronicky ovládané vícelamelové spojky v rozvodové skříni pohonu všech kol M xDrive. Poté jej zadní Aktivní M diferenciál, opět podle aktuální situace a potřeby, rozdělí mezi kola zadní nápravy. Oba systémy se přizpůsobují měnícím se jízdním podmínkám a řidičovým povelům s pozoruhodnou rychlostí a precizností, což umožňuje cestujícím nového BMW X5 M a modelů Competition jedinečným způsobem a naplno si vychutnat enormní výkon motorů. Jednoznačné a přímé reakce na pohyb plynového pedálu a volantu jsou rozhodujícími faktory při řízení těchto vozů a umožňují je ovládat s neomylnou přesností dokonce i při jízdě na limitu. Stabilizační systém DSC (DynamicStability Control), který je propojen s pohonem všech kol M xDrive a Aktivním M diferenciálem, je nastaven tak, že zasahuje pouze v extrémních situacích.

BMW X5 M Competition z boku
BMW X5 M - 8stupňová převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Sport s logikou řazení Drivelogic.

Osmistupňová převodovka M Steptronic Sport s řízením Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: od extrémně dynamického až po výjimečně komfortní a hladké, směřující ke snížení spotřeby paliva. S pomocí voliče převodovky nebo páček řazení na volantu můžete řadit manuálně, nebo lze přepnout do režimu automatického řazení a nechat převodovku pracovat samostatně.

BMW X5 M - M dvoudílné brzdy.

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Modře lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem vysokovýkonných M specifických brzd.

BMW X5 M - M Servotronic.

M Servotronic.

Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M automobily specificky nastaven a nabízí možnost volby jedné ze dvou charakteristik.

BMW X5 M - M specifický podvozek.

M specifický podvozek.

Součástí M specifického podvozku je Aktivní M diferenciál, který významným způsobem zvyšuje dynamický potenciál vozu. Spolu se třemi jízdními režimy COMFORT, SPORT a SPORT+ si můžete vybrat mezi třemi různými nastaveními stabilizačního systému (DSC), a tím přizpůsobit podporu elektroniky podvozku vámi preferovanému stylu jízdy.

BMW X5 M - M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované voličem jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvukový projev.

BMW X5 M - M xDrive.

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi dvěma verzemi 4WD a 4WD Sport.

BMW X5 M - Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo.

Vysokovýkonný zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo.

Nejnovější verze vysokovýkonného zážehového 8válce BMW M TwinPower Turbo poskytuje nejvyšší úroveň jízdní dynamiky. Vysokootáčková jednotka produkuje až 460 kW (625 k). Dvě turbodmychadla spojená s motorem kříženými výfukovými svody zajištují extrémně rychlou odezvu na pohyby plynového pedálu. Motor V8 je současně navržen pro extrémní zatížení při použití na závodním okruhu.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X5 M A X5 M COMPETITION

Charakteristická technologie podvozku a extrémně tuhé silentbloky nabízejí špičkovou jízdní dynamiku. Špičková jízdní dynamika nového BMW X5 M (F95) a modelů Competition je zčásti daná také M specifickou kinematikou zavěšení, ale také speciálně navrženou elastokinematikou obou náprav a taktéž super tuhými silentbloky spojujícími podvozek a karoserii. Přední náprava s dvojitými příčnými rameny využívá dvoustěnných příčných spodních ramen a kovaného horního příčného ramene. Extrémně vysoké hodnoty odklonu předních kol zlepšují reakce na pohyb volantem a optimalizují náklony karoserie v zatáčkách. Precizní ovladatelnost pomáhá zajišťovat také přímo pro tyto vozy navržený výztužný plech pod přední nápravou. Torzní tuhost karoserie zvyšuje soustava M specifických výztuh v přední části nového BMW X5 M a modelů Competition, kterou tvoří diagonální vzpěry spojující přední část vozu s horním uložením tlumičů, jež jsou doplněné dalšími přímo pro tyto modely navrženými výztužnými prvky.

M specifický podvozek a aktivní stabilizátory. M specifický adaptivní podvozek se speciálním systémem odpružení umožní, aby nové vysokovýkonné modely SAC a SAV zaujaly obzvláště širokým repertoárem vlastností, sahajícím od výjimečně přímého kontaktu s vozovkou pro extrémně sportovní jízdu až po vysokou úroveň komfortu na dlouhých cestách. Fungování elektronických tlumičů ovlivňují údaje získávané ze senzorů o náklonech karoserie, stavu vozovky a pohybech volantem. Tato data umožňují okamžitě a plynule upravit tlumicí síly jednotlivých kol podle aktuální situace prostřednictvím elektromagnetických ventilů. Tuhé silentbloky zavěšení a spolupráce se systémem aktivních stabilizátorů umožňují ještě preciznější regulaci tlumení. Elektromotory tohoto systému mají vysoký nastavovací točivý moment, který umožňuje extrémně přímé reakce tlumení při pohlcování nerovností vozovky nebo při tlumení náklonů karoserie. Řidič může základní nastavení tlumení měnit stiskem tlačítka. Režim COMFORT vyžehlí nedokonalosti povrchu vozovky a současně nabídne vysokou úroveň jízdní stability. Přepnutím do režimu SPORT se aktivuje výrazně tužší nastavení tlumičů, které bylo pečlivě laděno v průběhu důkladného testování na Nordschleife okruhu Nürburgring. Nastavení tlumičů v režimu SPORT PLUS je určeno pro jízdu vysokou rychlostí po dokonale hladkých závodních okruzích. Ještě tvrdší nastavení tohoto režimu umožňuje dosáhnout maximálního příčného a podélného zrychlení.

Řízení M Servotronic s variabilním převodem. Řízení M Servotronic nového BMW X5 M a modelů Competition vyniká mimořádnou směrovou přesností a čistou zpětnou vazbou. Elektrický posilovač řízení kombinuje posilovač řízení reagující v závislosti na rychlosti a variabilní převod řízení. Řízení M Servotronic má bez ohledu na jízdní situaci vždy ten správný odpor. Stiskem jediného tlačítka lze pro zlepšení komfortu při otáčení volantem nebo přesnosti v dynamických jízdních situacích zvolit dvě úrovně odezvy řízení. Variabilní poměr se přizpůsobuje úhlu natočení volantu, zlepšuje znamenité schopnosti vozu při jízdě v přímce a při zatáčení umožňuje ostrou odezvu a vynikající směrovou stabilitu. Snižuje také námahu při zajíždění nebo vyjíždění z parkovacích míst.

M dvoudílné brzdy s integrovaným brzdovým systémem a M specifickým nastavením. M dvoudílné brzdy nabízejí mimořádný brzdný účinek kombinovaný s vynikající dávkovatelností a skvělým komfortem. Toho je docíleno pomocí šestipístkových pevných třmenů s odvrtávanými kotouči s vnitřním chlazením vpředu o průměru 394 mm a jednopístkových plovoucích třmenů s kotouči o průměru 380 mm vzadu.

Různé velikosti M kol z lehké slitiny vpředu a vzadu skombinovanými pneumatikami. Nové BMW X5 M standardně jezdí na 21“ M kolech z lehké slitiny Dvouble-spoke s pneumatikami 295/35 R 21 vpředu a 315/35R 21 vzadu. M kola z lehké slitiny s různými průměry ráfku na přední a zadní nápravě se u modelu BMW X objevují vůbec poprvé – jako volitelná výbava pro model BMW X5 M a jako standardní výbava u provedení Competition. 21“ kola s pneumatikami 295/35 R 21 jsou použita vpředu a 22“kola s pneumatikami 315/30 R22 vzadu. Celkový průměr kol, tedy i s pneumatikou, je ale stejný. Rozdílné průměry ráfků jsou kombinované s nestejným rozměrem pneumatik, čímž se optimalizuje přenos příčných sil při dynamické jízdě v zatáčkách.

BMW X5 M Competition z boku

DESIGN EXTERIÉRU BMW X5 M A X5 M COMPETITION

Společné závodní zaměření modelů BMW X5 M, BMW X5 M Competition (F95), podtrhuje také design exteriéru, který je zvýrazněn nápadnými doplňky vyzdvihujícími individuální charakter těchto vozů kategorií Sports Activity Vehicle a Sports Activity Coupe. Nezaměnitelné vizuální prvky robustní všestrannosti modelů BMW řady X jsou kombinovány s jasnými odkazy na jejich M přednosti. Výsledkem je vysoce extrovertní vzhled, vyzařující nejvyšší autoritu. Luxusní atmosféru uvnitř vysokovýkonných modelů vytváří velkorysý vnitř prostor, prvotřídní materiály a kvalita zpracování demonstrující precizní řemeslný um. Elegantní a moderní styl palubní desky dále vytvářejí displeje a ovládací prvky v typickém M designu, stejně jako mnoho dalších pro tyto modely specifických doplňků, které dávají opticky najevo zaměření na mimořádně sportovní zážitky z jízdy.

Vizuální dopad s charakteristickými rysy M designu. Nové modely SAV a SAC v portfoliu BMW M GmbH ztělesňují nejvyšší výkon, zabalený ve dvou různých karoseriích s různými proporcemi. Nové BMW X5 M a nové BMW X5 M Competition vyzařují všestrannost a impozantnost karoserií měřící na délku 4938 mm, na šířku 2015 mm a na výšku 1774 mm (BMW X5 M Competition: 1776 mm).  Všechny čtyři modely mají identický rozvor náprav (2972 mm) a rozchod kol (1699 mm vpředu, 1668 mm vzadu). Další vlastnost, kterou mají všechny čtyři modely společnou, je touha po pozornosti, což dále dokazují M prvky usměrňující proudění chladicího vzduchu a jejich aerodynamická vyváženost. Velké nasávací otvory ve vystouplých předních náraznících, M specifická BMW maska chladiče s černými dvojitými lamelami, M ozdobné prvky na bocích, aerodynamicky optimalizovaná vnější zpětná zrcátka a dva páry koncovek výfuku v zadním nárazníku jsou jasným ukazatelem dynamických schopností, které tyto vozy oddělují od ostatních v daném segmentu. V barvě karoserie lakované lemy rozšířených blatníků zdůrazňují široký postoj všech čtyř automobilů. Důvěrně známý M design vhodným způsobem dotváří v případě modelů SAV střeš spoiler a u modelů SAC zadní spoiler. BMW maska chladiče a přední/zadní nárazník se v obou případech vyznačují jedinečným designem. Provedení Competition lze identifikovat podle rámečku BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek, který je, stejně jako M ozdob prvky na bocích, kryty vnějších zrcátek, označení modelu, horní část difuzoru v zadním nárazníku a koncovky výfuku, vyveden v černé barvě.

Zákazníci si mohou vybrat ze široké škály barevných odstínů karoserie tohoto vysokovýkonného kvarteta, včetně tří M specifických barev a různých barev z programu BMW Individual. Model BMW X je nyní navíc vůbec poprvé k dispozici ve speciálním provedení BMW Individual, protože do vzorníku barev přibyla zelená Urban Green. Spektrum výjimečně krásných a vizuálně strhujících speciálních laků karoserie z nabídky BMW Individual se bude časem nadále rozšiřovat.

BMW X5 M Competition z boku
BMW X5 M - Černé M boční ozdobné prvky.

Černé M boční ozdobné prvky.

M boční ozdobné žábry na předních blatnících s integrovaným logem X5 M jsou u modelu X5 M Competition vyvedeny v černé barvě.

BMW X5 M - Koncovky výfuku v provedení černý chrom

Koncovky výfuku v provedení černý chrom

Exkluzivní specifické koncovky výfuku M Competition v černě chromovaném provedení jsou umístěny vlevo a vpravo kolem zadního difuzoru a podkreslují výjimečně sportovní dynamiku.

BMW X5 M - Kryty zpětných zrcátek v leskle černém provedení.

Kryty zpětných zrcátek v leskle černém provedení.

Leskle černé kryty zpětných zrcátek dodávají modelu X5 M Competition výjimečně sportovní charakter.

BMW X5 M - M specifická maska ve tvaru ledvinek.

M specifická maska ve tvaru ledvinek.

M specificky tvarovaná maska chladiče ve tvaru ledvinek s černými dvojitými lamelami a černým rámečkem je dopiněna logem X5 M a umocňuje tak výrazný sportovní charakter vozu.

BMW X5 M - Prahové lišty s nápisem „X5 M Competition".

Prahové lišty s nápisem „X5 M Competition

Vy a váš spolujezdec vpředu budete při nastupování do vozu uvítáni osvětlenými prahovými lištami s nápisem X5 M Competition. Nápis na černých krytech prahových lišt vpředu vlevo a vpravo posiluje dojem kvality a exkluzivity.

DESIGN INTERIÉRU BMW X5 M A X5 M COMPETITION

Exkluzivní a harmonická směs dynamiky a luxusu v interiéru. Interiér modelů SAC a SAV kombinuje závodními automobily inspirovaný vzhled palubní desky s působivým prostorem a luxusním stylem. M ovladače a červená barva zdobící M tlačítka na M koženém volantu a tlačítko Start/Stop na středové konzole řidiči napomáhají plně se naladit na dynamické jízdní žitky. Přepracovaný volič převodovky s tlačítkem Drivelogic je čalouněn kůží s vyraženým logem M a je prošívaný nitěmi v barvách M GmbH.

Interiér nového BMW X5 M Competition je vybaven směrem vpřed stoupající středovou konzolou a postranními kolenními opěrkami. Všechny modely jsou standardně vybaveny osvětlenými prahovými lištami (se speciální povrchovou úpravou a označením u modelů Competition), hliníkovým obložením interiéru (karbonovým obložením interiéru v případě modelů Competition) a multifunkčními M sedadly s integrovanými opěrkami hlavy s osvětleným logem modelu. Seznam volitelné výbavy zahrnuje jak karbonové obložení interiéru, tak obložení BMW Individual. Interiér modelů Competition je vybaven také alcantarovým čalouněním stropu BMW Individual. Dvoubarevné jemné celokožené čalounění Merino zahrnuje M specifické šestiúhelníkové prošívání, které se vykytuje rovněž na výplních dveř. Toto provedení interiéru má kůží čalouněnou spodní část palubní desky, zadní strany předních sedadel, dveř panely a kapsy a vyznačuje se též alcantarovým čalounění stropu BMW Individual. Celokožené čalounění ve dvoubarevném provedení béžová MidrandBeige/černá s alcantarovými doplňky je k dispozici výhradně pro modely Competition. Trojice zadních sedadel nabízí cestujícím dostatek prostoru pro nohy.

BMW X5 M Competition interiér
BMW X5 M - Kolenní opěrky.

Kolenní opěrky.

Středová konzola BMW X5 M Competition je dopiněna měkčenými opěrkami kolen pro řidiče a spolujezdce vpředu, které poskytnou další boční oporu. Ta přijde vhod zejména při velmi sportovní jízdě.

BMW X5 M - M bezpečnostní pásy.

M bezpečnostní pásy.

M bezpečnostní pásy jsou vybavené předpínači a omezovači tahu. Mají vyšitou exkluzivní M trikoloru a dokreslují výjimečně kvalitní a sportovní vzhled interiéru.

BMW X5 M - M multifunkční sedadla.

M multifunkční sedadla.

M multifunkční sedadla řidiče a spolujezdce vpředu v exkluzivním designu s osvětleným logem X5 M na opěrce hlavy odrážejí sportovní vzhled vozidla. Nízko položené sedáky a výrazné bočnice zdůrazňují sportovní vzhled skořepinových sedadel a zajišťují vynikající oporu těla. Spolu s kompletními možnostmi nastavení nabízejí maximální komfort.

BMW X5 M - M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel.

Plně digitální M specifický přístrojový panel vám poskytuje všechny relevantní informace včetně možnosti upravit si výběr zobrazeného obsahu. Navíc si můžete v režimu M View zvolit pouze zobrazení základních informací, takže při vysoce sportovní jízdě nebudete nijak rušeni.

BMW X5 M - M volič převodovky s přepínačem Drivelogic.

M volič převodovky s přepínačem Drivelogic.

M volič převodovky v novém designu s přepínačem Drivelogic a tlačítkem P se extrémně snadno používá a přesně padne do ruky řidiče.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X5 M50i

Sportovní BMW X5 M50i s pečlivě naladěným pohonem a podvozkem a exkluzivními M designovými prvky promění každou cestu v neopakovatelný  zážitek. Inovativní technologie, jako třeba laserové světlomety BMW  Laserlight, zajišťují při jízdě v noci ideální viditelnost, zatímco  inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive zaručuje stabilitu a maximální trakci na každém povrchu.

BMW X5 M50i zepředu
BMW X5 M50i - Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Řidič může pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit také vlastnosti podvozku s ohledem na preferovaný styl jízdy — od komfortního až po extrémně sportovní s výrazně agilním ovládáním.

BMW X5 M50i - Automatická převodovka Steptronic Sport.

Automatická převodovka Steptronic Sport.

8stupňová převodovka Steptronic Sport se vyznačuje mimořádně sportovním řazením, a to jak v automatickém, tak manuálním režimu pomocí voliče nebo řadicích páček na volantu — pro komfortní či relaxovaný jízdní styl. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

BMW X5 M50i - BMW X5 M50i.

BMW X5 M50i.

Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo modelu BMW X5 M50i kombinuje dvě turbodmychadla s pině variabilním rozvodem ventilů Valvetronic a vysokotlakým přímým vstřikováním paliva. Výsledkem je největší výkon 390 kW (530 k) a maximální točivý moment 750 Nm. Obě turbodmychadla jsou umístěna úhledně mezi řadami válců.

BMW X5 M50i - BMW xDrive.

BMW xDrive.

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.

BMW X5 M50i - Integrální aktivní řízení.

Integrální aktivní řízení.

Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V nižších rychlostech se zadní kola natáčejí opačně než přední. Tím se usnadňuje manévrování a zlepšuje agilita. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.

BMW X5 M50i - M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfukový systém.

Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím tlačítek jízdní dynamiky jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních režimech je prioritou spíše tlumený zvuk motoru.

DESIGN EXTERIÉRU BMW X5 M50i

BMW X5 M50i z boku
BMW X5 M50i - Laserové světlomety BMW Laserlight.

Laserové světlomety BMW Laserlight.

Laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti jízdy vyzařují světlo do vzdálenosti až 600 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Optimální viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré značení X a nápis BMW Laserlight podtrhují vysoké technologické standardy vozu.

BMW X5 M50i - M kola z lehké slitiny 747 M.

M kola z lehké slitiny 747 M.

22" M kola z lehké slitiny 747 M jsou působivým doplňkem BMW X5 M50i. Jsou navržena v designu s paprsky ve tvaru V a lakována M charakteristickou šedou barvou Cerium Grey. Dotvářejí sportovní a autoritativní výraz obou modelů SAV.


BMW X5 M50i - M specifické ozdobné prvky v barvě Cerium Grey.

M specifické ozdobné prvky v barvě Cerium Grey.

BMW X5 M50i specifickými M ozdobnými prvky v exkluzivní charakteristické barvě Cerium Grey poukazují na svůj sportovní původ. Kromě BMW masky ve tvaru ledvinek a vstupů vzduchu v předním nárazníku patří mezi nezaměnitelné designové prvky také kryty vnějších zpětných zrcátek a M střešní spoiler. Celek doplňují lichoběžníkové koncovky výfuku a nápis M na výrazně tvarované zádi v šedé barvě Cerium Grey.

BMW X5 M50i - Rámečky koncovek výfuku a zadní difuzor.

Rámečky koncovek výfuku a zadní difuzor.

Expresivní detaily, jako jsou lichoběžníkové koncovky výfuku v charakteristické barvě Cerium Grey a zadní difuzor v barvě karoserie, mimořádně účinně podtrhují sportovní charakter BMW X5 M50i.

DESIGN INTERIÉRU BMW X5 M50i

BMW X5 M50i interiér
BMW X5 M50i volant

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

M hliníkové obložení interiéru Aluminium Tetragon.

Sportovní a exkluzivní charakter interiéru BMW X5 M50i je zdůrazněn do detailů propracovaným M hliníkovým obložením interiéru Aluminium Tetragon, M koženým volantem a M specifickým přístrojovým panelem.

ASISTENTČNÍ SYSTÉMY PRO M MODELY BMW X5

Tlačítko Setup: přímý přístup k nastavení hnacího ústrojí a systémů podvozku. M specifické ovládací prvky řidiči umožňují naprogramovat individuální konfiguraci pro pohonnou jednotku a podvozek a přizpůsobit tak nastavení vozu situaci a jeho osobním preferencím. Nové BMW X5 M a modely Competition jsou vybaveny tlačítkem Setup na středové konzole, které nabízí přímý přístup k nastavení motoru, podvozku, řízení, pohonu všech kol M xDrive a brzdovému systému. Po stisknutí tohoto tlačítka se na kontrolním displeji zobrazí menu zobrazující aktuální nastavení vozu, řidiči přitom snadno umožňuje změnit režim jednotlivých systémů pomocí dotykového displeje nebo ovladače iDrive. Charakteristiku motoru lze nastavit do režimů EFFICIENT, SPORT a SPORT PLUS, přičemž pro podvozek připravené módy COMFORT, SPORT a SPORT PLUS umožňují přístup ke třem profilům elektronicky ovládaných tlumičů. Pro M specifické elektromechanické řízení a nový brzdový systém si řidič může vybrat mezi režimy COMFORT a SPORT. Systém pohonu všech kol M xDrive nabízí výběr mezi režimy 4WD a 4WD SPORT. Dvě individuálně nakonfigurované varianty tohoto M nastavení s preferovanými režimy řidiče pro zvukový projev motoru, charakteristiku řazení převodovky M Steptronic, stabilizační systém a funkci Auto Start Stop lze uložit a tyto konfigurace následně kdykoliv vyvolat stisknutím jednoho ze dvou M tlačítek umístěných na volantu.

Tlačítko M Mode pro ničím neředěný zážitek z vysokých výkonů. Informace zobrazované v přístrojovém panelu či na Head-Up Displeji a funkčnost asistenčních systémů lze u nového BMW X5 M, nového BMW X6 M a modelů Competition měnit prostřednictvím tlačítka M Mode na středové konzole. To řidiči dává na výběr mezi nastaveními ROAD a SPORT. Modely Competition jsou vybaveny ještě nastavením TRACK, které je určené výhradně pro použití na závodním okruhu. Změnou na režim SPORT nebo TRACK se mění informace, které jsou řidiči zobrazovány na displejích, a současně se omezují nebo jsou zcela vypnuty aktivní zásahy asistenčních systémů, jako je aktivní brzdění či zásahy do řízení.

BMW Live Cockpit Professional: systém plně digitálních displejů s M specifickým obsahem a zobrazením. Základem standardně dodávaného BMW Live Cockpit Professional je systém digitálních displejů, který tvoří přístrojový panel s vysokým rozlišením a kontrolní displej, v obou případech s úhlopříčkou 12,3 palce. Zahrnuje také navigační systém a umožňuje zákazníkům využívat celou škálu digitálních služeb od BMW Connected a BMW ConnectedDrive. Pro zajištění intuitivní a multimodální interakce s jejich vozidlem si řidiči mohou libovolně volit mezi dotykovou funkcí kontrolního displeje, dobře známým ovladačem iDrive, tlačítky na volantu či ovládáním hlasem a gesty. Dalším prvkem ovládacího systému těchto nových automobilů je Inteligentní osobní asistent BMW Intelligent Personal Assistant. Digitálního společníka lze aktivovat zvoláním „Hey, BMW“ a řidiči pomáhá používat různé funkce vozidla. K funkcím a informacím se lze dostat velmi snadno pomocí přirozeně formulovaných mluvených pokynů.

Asistenční systémy: pohodlí a bezpečnost à la carte. Active Guard Plus, který tvoří systém varující před nebezpečím kolize s vozem jedoucím vpředu s brzdnou funkcí a upozornění před nechtěným opuštěním pruhu, lze doplnit řadou dalších volitelných asistenčních systémů. Patří mezi ně systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, systém nočního vidění a Driving Assistant, který zahrnuje upozornění na nechtěnou změnu jízdního pruhu, upozornění na vůz přijíždějící zezadu z boku a systém prevence před nárazem zezadu. Výbava Driving Assistant Professional obsahuje řadu funkcí, mezi něž patří například asistent řízení s funkcí jízdy v pruzích, asistent udržování v jízdním pruhu s aktivní ochranou před srážkou z boku, vyhýbací asistent, upozornění na přednost v jízdě či na jízdu v protisměru. Standardně dodávaný Parking Assistant řidiči pomáhá při výběru parkovacího místa a s následným manévrováním. Zahrnuje také aktivní parkovací asistent a zadní couvací kameru. Asistent couvání je rovněž součástí standardní výbavy a je možné objednat i jeho zdokonalenou verzi Parking Assistant Plus s funkcemi Top View, Panorama View, 3D Top View a Remote 3D View.

BMW X5 M Competition displej
BMW X5 M - BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat.

BMW X5 M - BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW X5 M50i - Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant obsahuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

BMW X5 M - Klíč s displejem a logem M.

Klíč s displejem a logem M.

BMW klíč s displejem a M logem zobrazuje různé informace o stavu vozu a umožňuje ovládat zvolené funkce pomocí integrovaného dotykového displeje. Umožňuje ovládat funkce vozu komfortně pomocí klíče.

BMW X5 M - M specifický Head-Up Displej.

M specifický Head-Up Displej.

Barevný BMW Head-Up Displej včetně M specifického zobrazení* promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče, který se tak může pině soustředit na řízení Head-Up Displej zobrazuje informace o aktuální rychlosti a v závislosti na výbavě navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozorněni na zákaz předjiždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb. * Součást výbavy pouze modelů BMW X5 M Competition a BMW X5 M.

BMW X5 M50i - Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, 3D Remote View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, Parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.

BMW X5 M Z BOKU

TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW X5

Přehled základních údajů pro BMW X5 M Competition, BMW X5 M, BMW X5  M50i: 

zde najdete vše o motorech, spotřebě paliva, emisích CO2 a rozměrech pro všechny M modely BMW X5. Porovnejte působivé technické údaje jako jsou objem motoru, výkon, točivý moment a zrychlení a zjistěte, který z těchto dvou výjimečných sportovních vozů vám nejlépe vyhovuje.

BMW X5 M

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 441 (600) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 750 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 8 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 4 395 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 441 (600) / 6 000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 750 / 1800 - 5600 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 3,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 938 / 2 015 / 1 747 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2218 (1122 / 1096) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 972 / 12,8 
Světlá výška v mm 206 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 410 
Max. povolená hmotnost (kg) 3 000 
Povolené zatížení (kg) 665 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 410 / 1 630 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 700 / 2 700 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 650 - 1870 

Kola

Pneumatiky vpředu 295/35 ZR21 107Y XL 
Pneumatiky vzadu 315/35 ZR21 111Y XL 
Kola vpředu 10,5J x 21 EH2 
Kola vzadu 11,5J x 21 EH2 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 13,2 - 13,6 
Objem palivové nádrže (l) 83 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 301 - 308 

Technické údaje BMW X5 M50i

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 390 (530) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 750 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 8 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 4 395 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 390 (530) / 5500 - 6000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 750 / 1800 - 4600 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,3 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 922 / 2 004 / 1 745 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2218 (1122 / 1096) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 975 / 12,6 
Světlá výška v mm 214 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 335 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 995 
Povolené zatížení (kg) 735 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 430 / 1 645 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 700 / 2 700 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 650 - 1870 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/40 R21 107 Y XL 
Pneumatiky vzadu 315/35 R21 111 Y XL 
Kola vpředu 9,5Jx21 LM 
Kola vzadu 10,5Jx21 LM 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 11,6 - 12,5 
Objem palivové nádrže (l) 83 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 266 - 284 

FOTOGALERIE BMW X5 M Competition

KATALOG BMW X5

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X5 M? Prosím, kontaktujte naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO M MODELY BMW X5


Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X5

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW X5 M

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO BMW X5 M.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

EN:The_new_BMW_X5_M_and_BMW_X6_M_-_Long_Version..PDF

CZ:Nové_BMW_X5_M_a_BMW_X5_M_Competition._Nové_BMW_X6_M_a_BMW_X6_M_Competition.-1.PDF

Emise CO2:

  BMW X5 M: kombinovaná spotřeba paliva: 13,0–12,8   l/100 km; kombinované emise CO2: 296–291 g/km

  BMW X5 M Competition: kombinovaná spotřeba paliva:   13,0–12,8 l/100 km; kombinované emise CO2: 296–291 g/km


Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2,  spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle  Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V  případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené  volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k  dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.  Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp
Při  teplotách pod 0 stupňů Celsia je čistě elektrický jízdní režim tohoto  plug-in hybridního modelu k dispozici až po zahřátí baterie na provozní  teplotu po ujetí několika kilometrů.


Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s  jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost  invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických  dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích  mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro  modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní  charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu  ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského  zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů,  standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a  termínech  dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz, www.press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů