Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE X4 M | M Modely BMW X4 (F98)

3989 BMW invelt 6. 9. 2021 #BMW #invelt #X4 M #THE X4 M
THE X4 M | M Modely BMW X4 (F98)

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW X4 M S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Inspirativní rebelové: M modely BMW X4 M (F98) v sobě spojují potenciál vysokého výkonu s exkluzivitou M modelů a progresivní koncept BMW X4. Vyberte si ze čtyř výjimečných Sports Activity Coupé (SAV). BMW X4 M je  plné ryzího DNA z motorsportu a nabízí úchvatnou jízdní dynamiku na mimořádné úrovni, kterou dále umocňuje model BMW X4 M Competition, poskytující maximální výkon a exkluzivní výbavu pro vzrušující radost z  jízdy na limitu. Modely BMW X4 M40i a BMW X4 M40d ze sebe dávají to nejlepší na jakémkoliv povrchu a přesvědčují chytrým spojením výkonu, komfortu a hospodárnosti.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW X4 M a BMW X4 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

BMW X4 M | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové BMW X4 M? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

BMW M GmbH osvěžuje dva roky po uvedení na trh vysoce výkonný model Sports Activity Coupé BMW X4 M. Kromě nových designových prvků vycházejících z BMW X4, které rovněž prošel modernizací, M specifických změn a nového konceptu ovládání nabízí nové BMW X4 M Competition (kombinovaná spotřeba paliva: 10,8–10,7 l/100 km podle WLTP; kombinované emise CO2 : 247–243 g/km podle WLTP) také vyšší zátah motoru. Nejvýkonnější zážehový řadový šestiválec BMW s maximálním výkonem 375 kW/510 k, nyní používaný i v jiných BMW M modelech, se vyznačuje o 50 Nm vyšším maximálním točivým momentem dosahujícím 650 Nm. Díky tomu se čas potřebný pro standardní zrychlení z 0 na 100 km/h zkrátil o 0,3 sekundy na 3,8 sekundy. Tím se BMW X4 M Competition vyrovná vysokovýkonným sportovním vozům. Maximální rychlost je elektronicky omezena na 250 km/h. Ve spojení s volitelným paketem M Driver's se elektronický omezovač posouvá na 285 km/h. Uvedení nových modelů na trh je plánováno na srpen 2021.

Vysokootáčkový motor se závodním rodokmenem. Řadový šestiválec ve voze BMW X4 M Competition se nyní vyznačuje lehčím kovaným klikovým hřídelem modelů BMW M3 a M4. Jeho extrémní tuhost umožňuje přenos mimořádně vysokého točivého momentu, přičemž jeho menší hmotnost omezující setrvačnost rotujících částí zintenzivňuje vysokootáčkový charakter motoru. Systém chlazení řadového šestiválcového motoru s hlavním centrálním chladičem a dvojicí menších chladičů umístěných po jeho stranách se osvědčil na závodních tratích a je navržen tak, aby umožňoval trvale podávat mimořádně vysoký výkon. Motor má k dispozici také další chladič motorového oleje a připraven je též samostatný chladič oleje převodovky. Zkušenosti BMW M GmbH z automobilových závodů se projevují také v konstrukci systému mazání, který je přizpůsoben očekávanému dynamickému provozu na závodních okruzích. Lehčí olejová vana má dvě samostatné komory a integrovaný sací kanál. Další sací kanál umožňuje elektronicky řízenému olejovému čerpadlu přečerpávat mazivo z menší olejové vany, která slouží jako rezerva. Tímto způsobem je vždy zaručeno spolehlivé mazání, a to i při extrémním podélném a příčném zrychlení.

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW X4 M

BMW X3 M zepředu

BMW X3 M

Adrenalinová radost z jízdy na každém povrchu: M modely BMW X3 M (F97) Vám zvýší pulz už jen svým výrazným designem. Ve skutečnosti ale jejich  nezávislý a sportovní charakter definuje spojení exkluzivity a hospodárnosti. 

BMW X3 M inspiruje ryzím DNA motorsportu a úchvatnou jízdní dynamikou na mimořádné úrovni, kterou dále umocňuje model BMW X3 M Competition, který s výkonem 510 koní (375 kW) a vybranými M  specifickými prvky představuje spojení maximálního výkonu a  individuality. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d vynikají podobně sportovními charaktery a zaujmou dokonalým vyvážením   mezi dynamikou, komfortem a hospodárností, které kombinují s neomezenou  každodenní použitelností.


Více informací o BMW X3 M

BMW X4

Nový vzhled, vylepšená výbava a optimalizovaná struktura nabízené výbavy: BMW komplexně modernizovalo své úspěšné Sports Activity Coupé (SAC) BMW X4 (G02). Se vstupem do druhé fáze svého modelového cyklu je nyní sportovnější, modernější a více digitální. 

BMW X4 (G02) druhé generace přejímá novou přední část, přidává vlastní prvky s  exkluzivní mřížkou chladiče BMW a nabízí mimořádně dynamickou zadní  část. Modernizaci završuje moderní interiér s novými prvky výbavy a  aktualizovaným infotainmentem.

Více informací o BMW X4

MODELY BMW X4 M

BMW X4 M - BMW X4 M

BMW X4 M

BMW X4 M - BMW X4 M Competition

BMW X4 M Competition

BMW X4 M - BMW X4 M40d

BMW X4 M40d

BMW X4 M - BMW X4 M40i

BMW X4 M40i

MOTORIZACE

BMW X4 M - BMW X4 M

BMW X4 M

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 353 kW (480 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 4 s

Spotřeba (kombinace): 10,9 − 10,7 l / 100 km

Emise CO2: 247 − 243 g/km

Cena s DPH: 2 661 100 Kč 

BMW X4 M - BMW X4 M Competition paket

BMW X4 M Competition paket

Neředěný závodní pocit: X4 M Competition přináší vyšší výkon motoru a s  tím související ještě lepší dynamiku na silnici. V tomto případě má  zážehový 6válec M TwinPower Turbo výkon posílený až na 375 kW (510 k) a  točivý moment zvýšený na 650 Nm. M sportovní výfukový systém vytváří  zvláště dynamický zvuk předurčený k tomu, aby vyvolával vzrušení.


Řidiče a spolujezdce uvítají při nastupování do vozu osvětlené prahové lišty s  nápisem X4 M Competition, jejichž výjimečně kvalitní a jedinečný vzhled  dokreslují černé prvky. M sportovní sedadla čalouněná kůží Merino jsou  doplněna osvětleným logem M umístěným pod částečně integrovanou hlavovou opěrkou. M bezpečnostní pásy mají efektní M trikoloru a středová konzola je ozdobena velmi kvalitně zpracovaným emblémem X4 M Competition.


Sportovní charakter exteriéru X4 M Competition je  podtržen leštěnými 21" M koly z lehké slitiny designu 765 M nebo 892 M.  Dále ho zintenzivňují exkluzivní leskle černé designové prvky, mezi něž  patří rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek, vnější zpětná zrcátka  nebo označení modelu. Celek doplňují koncovky výfuku v provedení černý chrom.

BMW X4 M - BMW X4 M40d

BMW X4 M40d

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 250 kW (340 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 4,9 s

Spotřeba (kombinace): 7,3 − 6,5 l / 100 km

Emise CO2: 191 − 171 g/km

Cena s DPH: 2 039 700 Kč 

BMW X4 M - BMW X4 M40i

BMW X4 M40i

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 265 kW (360 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 4,9 s

Spotřeba (kombinace): 9,5 − 8,7 l / 100 km

Emise CO2: 216 − 198 g/km

Cena s DPH: 2 004 600 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW X4 M (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 2 661 100 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X4 M

Vrcholový atlet se vzhledem extroverta: BMW X4 M je rádo středem pozornosti. A nejraději předvádí své sportovní stránky. Působivá výkonnost je výsledkem souhry mnoha komponentů hnacího ústrojí a podvozku, které mají původ v motorsportu. Dynamický potenciál tohoto X modelu je dokreslen sportovním vzhledem. Další zvýraznění sportovnosti mají na „svědomí“ designové prvky volitelného exteriérového paketu M  Carbon, který obsahuje například karbonové kryty zrcátek, zadní spoiler a zadní difuzor. Sportovní ambice se systematicky zrcadlí i v interiéru – luxusní materiály a M specifické detaily vytvářejí exkluzivní atmosféru motoristického sportu.

BMW X4 M z boku
BMW X4 M - 8stupňová převodovka M Steptronic s logikou řazení Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic s logikou řazení Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: extrémně dynamický nebo výjimečně komfortní a jemný. voličem převodovky nebo páčkami řazení na volantu můžete bud řadit manuálně, nebo za pomoci funkce Drivelogic zvolit rychlost řazení automatické převodovky.

BMW X4 M - M dvoudílné brzdy.

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Leskle černě lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem tohoto vysokovýkonného M specifického brzdového systému.

BMW X4 M - M Servotronic.

M Servotronic.

V každé jízdní situaci zaručuje řízení M Servotronic díky jeho přizpůsobování aktuální rychlosti optimální účinek posilovače. Navíc přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M modely speciálně kalibrován a nabízí tři různé režimy, které lze volit přes M Setup.

BMW X4 M - M specifický podvozek.

M specifický podvozek.

M specifický adaptivní podvozek je navržen pro enormní dynamický potenciál tohoto vozu. Jízdní režim COMFORT snadno vyhladí dokonce i hrbolatý povrch. Režim SPORT je skvělý na okresky anebo na ne úpině hladké závodní tratě. Nekompromisně přímý režim SPORT+ zajišťuje mimořádně přesné vedení vozu na hladkých okruzích.

BMW X4 M - M xDrive.

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenní jízdě, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi nastaveními 4WD a 4WD Sport.

BMW X4 M - Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a pině variabilní rozvod s proměnným časováním a zdvihem ventilů dohromady pomáhají k dosažení výjimečného výkonu 480 k (353 kW) a působivých 620 Nm točivého momentu.

DESIGN EXTERIÉRU BMW X4 M

BMW X4 M z boku
BMW X4 M - 20 M kola z lehké slitiny Double-spoke 764 M Orbit Grey s kombinovanými pneumatikami.

20 M kola z lehké slitiny Double-spoke 764 M Orbit Grey s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny \/-spoke 765 M v provedení Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, rozměr předních kol 9,5 J x 21 s pneumatikami 255/40 ZR21, rozměr zadních kol 10 J x 21 s pneumatikami 265/40 ZR21.

BMW X4 M - Design přední části

Design přední části

Přední část BMW X4 M vyzařuje nekompromisní sportovnost a dynamiku. Nejpřitažlivějším prvkem přední části je výrazná M maska ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami v leskle černém provedení. S trojrozměrným řešením vhodně ladí a celkovou sportovnost posilují nízké světlomety. Sportovní vzhled toho extrovertního Sports.

BMW X4 M - Design zadní části.

Design zadní části.

Sportovně tvarovaná záď BMW X4 M naznačuje ryzí vysoký výkon: Svalnaté proporce blatníků a zadního nárazníku jsou základem pro dynamické ambice vozidla. Okázalá LED zadní světla ve tvaru písmene L a vertikální odrazky pod nimi propůjčují zadní části další nádech sportovního stylu. Celkový dojem dotváří rozměrný zadní difuzor v leskle černém provedení s výraznými dvojitými chromovanými koncovkami výfuku.

BMW X4 M - M vnější zpětná zrcátka.

M vnější zpětná zrcátka.

Aerodynamicky optimalizovaná M vnější zpětná zrcátka jsou nedílnou součástí sportovního a dynamického M designu. S karoserií jsou spojena dvojitými držáky, podtrhují propracovaný design vozu a umocňují důraz na špičkové zpracování až do nejmenšího detailu. Přídavná LED směrová světla jsou dokonale integrována do dlouhého a úzkého prolisu.

DESIGN INTERIÉRU BMW X4 M

BMW X4 M interiér
BMW X4 M - M kožený volant.

M kožený volant.

M kožený volant s řadicími páčkami a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy a maximální úroveň kontroly nad vozem. Integrovaná multifunkční tlačítka umožňují ovládat celou řadu multimediálních a asistenčních systémů. Červená tlačítka M1/M2 lze použít k přístupu ke dvěma přednastaveným konfiguracím systému M Drive.

BMW X4 M - M sportovní sedadla skořepinového typu.

M sportovní sedadla skořepinového typu.

M sportovní sedadla skořepinového typu s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu Vám a Vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.

BMW X4 M - M volič převodovky.

M volič převodovky.

Osvětlený M volič převodovky je navržen ve specifickém provedení a vyniká vynikající funkčností. V manuálním režimu S může řidič pomocí voliče převodovky nebo páček řazení řadit sám; v poloze D je změna převodů automatická. Přepínač funkce Drivelogic umožňuje zvolit jednu ze tří M specifických rychlostí řazení.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X4 M COMPETITION

M sportovní výfuk a 8stupňová převodovka M Steptronic. Standardně dodávaný M sportovní výfukový systém BMW X4 M Competition podtrhuje charakteristický zvukový projev BMW M automobilů výrazně zvučným podtónem, zejména při intenzivním zatížení a ve vysokých otáčkách. Díky tomu tento zvuk zní ještě více „závodnicky“ a posiluje tak mimořádně emocionální zážitky z jízdy při plném zachování každodenní použitelnosti. Zcela variabilní regulace aktivních klapek M sportovního výfukového systému umožňuje velmi rozmanité spektrum zvuků. Výkon se primárně na zadní kola přenáší prostřednictvím 8stupňové převodovky M Steptronic s funkcí Drivelogic, umožňující jak automatické, tak manuální sekvenční řazení. Kromě nového voliče M převodovky na středové konzole jsou pro tento účel k dispozici také řadicí páčky na volantu. V manuálním režimu lze najednou podřazovat o několik stupňů na ten nejnižší možný, což umožňuje účinně využít brzdnou sílu motoru. Při zrychlování nedochází k automatickému přeřazování na vyšší rychlostní stupeň, a to ani při dosažení omezovače otáček motoru.

Systém pohonu všech kol M xDrive s upřednostňováním zadní nápravy. K vysoké agilitě BMW X4 M Competition (F98) přispívá také systém pohonu všech kol M xDrive, který kombinuje trakční výhody přenosu výkonu na všechna kola s osvědčenými dynamickými vlastnostmi klasického pohonu zadních kol. Elektronicky řízený pohon M xDrive, který je propojen se stabilizačním systémem DSC (Dynamic Stability Control), posílá část hnací síly na přední nápravu pouze tehdy, když zadní kola dosáhnou hranice své přilnavosti. Řidič může stisknutím tlačítka ovlivnit nejen fungování stabilizačního systému, ale také rozdělení hnací síly mezi přední a zadní kola. Centrálně řízená souhra systému pohonu všech kol M xDrive s Aktivním M diferenciálem zajišťuje extrémně efektivní přenos výkonu.

Vynikající jízdní dynamika v M stylu. BMW X4 M Competition nabízejí výjimečnou jízdní dynamiku. Vynikající hodnoty v oblasti podélného a příčného zrychlení, ovladatelnosti a zpomalení jdou ruku v ruce s vysokou úrovní jízdní stability, neutrálními reakcemi řízení a komfortními vlastnostmi, které zlepšují vhodnost pro každodenní používání i pro cestování na dlouhé vzdálenosti. Základem této kombinace agility, dynamiky a přesnosti, vlastností pro automobily BMW M typických, je technika podvozku, která je dokonale sladěna s vysokým výkonem motoru a systémem pohonu všech kol M xDrive. Standardní M podvozek se specifickým nastavením a elektronicky řízenými tlumiči zajišťuje vysokou úroveň každodenního komfortu a mimořádně přímý kontakt s vozovkou s omezenými odskoky kol a náklony karoserie. Tlumicí síly se ideálně přizpůsobují každé jízdní situaci a v různých úrovních se nastavují pro každé kolo zvlášť pomocí elektromagneticky ovládaných ventilů. Základní charakteristiku tlumičů lze ovlivnit pouhým stiskem tlačítka. Jízdní preciznost a odezva jdou na vrub rozsáhlým technickým úpravám zesilujícím spojení karoserie a podvozku, mezi něž patří například přímo pro tyto M modely navržené vzpěry. K typickému zážitku z jízdy s M automobilem přispívá také elektromechanické řízení M Servotronic a speciálně naladěný systém DSC (Dynamic Stability Control). V režimu M Dynamic Mode tento systém umožňuje určitý prokluz kol a zprostředkovává tak typické M jízdní reakce, díky čemuž je například možné na závodním okruhu provádět kontrolované přetáčivé smyky.

BMW X4 M Competition z boku
BMW X4 M Competition - 8stupňová převodovka M Steptronic s logikou řazení Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic s logikou řazení Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: extrémně dynamický nebo výjimečně komfortní a jemný. Voličem převodovky nebo páčkami řazení na volantu můžete buď řadit manuálně, nebo za pomoci funkce Drivelogic zvolit rychlost řazení automatické převodovky.

BMW X4 M Competition - M dvoudílné brzdy.

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Třmeny lakované černou metalízou s logy M jsou charakteristickým znakem vysokovýkonných M specifických brzd.

BMW X4 M Competition - M karbonová výztuha.

M karbonová výztuha.

M karbonová výztuha zvyšuje tuhost přední části vozu a zlepšuje tak přesnost řízení a ovládání. Po zvednutí kapoty motoru tento prémiový, kvalitní a extrémně lehký díl vyrobený z karbonu vytváří nefalšovanou závodní atmosféru. Sportovní potenciál vozu je tímto způsobem ukázán i navenek.

BMW X4 M Competition - M Servotronic.

M Servotronic.

V každé jízdní situaci zaručuje řízení M Servotronic díky jeho přizpůsobování aktuální rychlosti optimální účinek posilovače. Navíc přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M modely speciálně kalibrován a nabízí tři různé režimy, které lze volit přes M Setup.

BMW X4 M Competition - M specifický podvozek.

M specifický podvozek.

M specifický adaptivní podvozek je navržen pro enormní dynamický potenciál tohoto vozu. Jízdní režim COMFORT snadno vyhladí dokonce i hrbolatý povrch. Režim SPORT je skvělý na okresky anebo na ne úpině hladké závodní tratě. Nekompromisně přímý režim SPORT+ zajišťuje mimořádně přesné vedení vozu na hladkých okruzích.

BMW X4 M Competition - M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím voliče jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvuk motoru.

BMW X4 M Competition - M xDrive.

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenní jízdě, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi nastaveními 4WD a 4WD Sport.

BMW X4 M Competition - Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a pině variabilní rozvod s proměnným časováním a zdvihem ventilů dohromady pomáhají k dosažení výjimečného výkonu 510 k (375 kW) a točivého momentu 650 Nm .

DESIGN EXTERIÉRU BMW X4 M COMPETITION

Větší BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a výraznější přední část. Nové BMW X4 M Competition se vyznačují větší BMW maskou chladiče ve tvaru ledvinek s jednodílným rámečkem a o přibližně deset milimetrů nižšími světlomety, které jsou převzaty z podobně zdokonalených standardních modelů BMW X4. Černá lišta, v níž je umístěna kamera iCam, vizuálně dělí BMW masku chladiče, jejíž rámeček je rovněž vyveden v leskle černém provedení, stejně jako M typické dvojité lamely masky chladiče. Na masce chladiče je rovněž umístěno logo specifické pro daný vůz. Kromě standardních adaptivních matrixových LED světlometů jsou nyní na přání k dispozici také laserové světlomety BMW Laserlight s dosvitem až 650 metrů. BMW M GmbH navrhla ještě výraznější M specifický přední nárazník. Jedním z obzvláště nápadných prvků jsou nové, vertikálně uspořádané a zvětšené nasávací otvory: ty jsou skloněny směrem dolů k hraně spoileru v oblouku ke středu vozidla, kde navazují na šestiúhelníkový tvar centrálního nasávacího otvoru. Jsou lemovány ozdobnými prvky v leskle černé barvě, kterou jsou lakovány také kryty aerodynamicky vylepšených vnějších M zpětných zrcátek a charakteristické M žábry integrované do vzduchových výdechů v bočních panelech, stejně jako zadní spoiler u modelu BMW X4 M Competition.

Výrazné zadní nárazníky v novém designu a nové barvy karoserie.  Nový zadní nárazník BMW X4 M Competition je vybaven širokou vložkou ve tvaru kovadliny. Stejně jako krajní oblasti, v nichž jsou nově umístěny rovněž vertikální odrazky, je i nárazník vyveden v leskle černém provedení, což zaručuje mimořádně mohutný celkový dojem. Dva páry koncovek výfuku s povrchovou úpravou černého chromu lemují také difuzor BMW X4 M Competition. Kromě metalických barev černá M Carbon Black a šedá M Brooklyn Grey jsou exkluzivně pro modely M Competition řady X4 vyhrazeny dvě nové barvy, a to modrá metalíza M Marina Bay Blue a žlutá M Sao Paulo Yellow. Kromě toho je poprvé k dispozici široká škála barev z nabídky BMW Individual, například matná modrá metalíza Frozen Marina Bay Blue.

BMW X4 M Competition zepředu
BMW X4 M Competition - 21 M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M Bicolour Black s kombinovanými pneumatikami.

21 M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M Bicolour Black s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M v provedení Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, rozměr předních kol 9,5 J x 21 s pneumatikami 255/40 ZR21, rozměr zadních kol 10 J x 21 s pneumatikami 265/40 ZR21.

BMW X4 M Competition - Design přední části.

Design přední části.

Přední část BMW X4 M Competition charakterizuje nápadně trojrozměrný styl s přesně definovanými liniemi. Uprostřed je výrazná M maska chladiče ve tvaru ledvinek s unikátními dvojitými lamelami v leskle černém provedení a logem modelu, které podtrhuje ohromný potenciál tohoto vysokovýkonného automobilu. Sebevědomý výraz je podpořen ještě úzkým tvarem světelných trubic volitelných laserových světlometů BMW Laserlight a rozměrnými otvory pro přívod vzduchu, které doplňují spodní část dynamického celku.

BMW X4 M Competition - Design zadní části.

Design zadní části.

Vyjádření vlastního sebevědomí: sportovně navržená záď BMW X4 Competition s LED světly v dynamickém tvaru písmene L jasně ukazuje na vysoký výkon. Nezaměnitelné DNA z motorsportu dále podtrhuje leskle černý zadní difuzor se čtveřicí koncovek výfuku. Nad ním je v leskle černém provedení prvek ve tvaru kovadliny, který společně s vertikálně umístěnými odrazkami dokresluje extrovertní design tohoto agilního sportovního vozu.

BMW X4 M Competition - M karbonové kryty zpětných zrcátek.

M karbonové kryty zpětných zrcátek.

M karbonové kryty zpětných zrcátek s M typickými dvojitými držáky zdůrazňují výkonnost a sportovní design vozu.

BMW X4 M Competition - M karbonový zadní spoiler.

M karbonový zadní spoiler.

M karbonový zadní spoiler podtrhuje exkluzivitu a svalnatý, sportovní vzhled vozidla a současně výrazně snižuje nechtěný vztlak zadní nápravy.

DESIGN INTERIÉRU BMW X4 COMPETITION

M typický interiér s novými ozdobnými prvky. BMW X3 M Competition a BMW X4 M Competition jsou standardně vybaveny M sportovními sedadly s elektricky nastavitelnými opěrkami hlavy a osvětleným logem M. Kromě rozšířeného koženého čalounění Merino ve čtyřech barevných kombinacích je na přání k dispozici také rozšířené kožené čalounění BMW Individual Merino v provedení Tartufo. Ventilační otvory mají nové pozinkované obložení, vnitřní lišty jsou nyní standardně v tmavě hliníkovém provedení Rhombicle a na přání je k dispozici nová varianta se dřevem jasanu s otevřenými póry. M kožený multifunkční volant zdobí kontrastní prošívání v barvách BMW M a disponuje otvorem ve spodním rameni.

BMW X4 M interiér
BMW X4 M Competition - M sportovní sedadla.

M sportovní sedadla.

M sportovní sedadla skořepinového typu s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu Vám a Vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Specifický design s osvětleným logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.

BMW X4 M Competition - M volič převodovky.

M volič převodovky.

Osvětlený M volič převodovky je navržen ve specifickém provedení a vyniká vynikající funkčnosti. V manuálním režimu S může řidič pomocí voliče převodovky nebo páček řazení řadit sám; v poloze D je změna převodů automatická. Přepínač funkce Drivelogic umožňuje zvolit jednu ze tří M specifických rychlostí řazení.

BMW X4 M Competition - Obložení interiéru Carbon Fibre.

Obložení interiéru Carbon Fibre.

M obložení interiéru Carbon Fibre na palubní desce a dveřích s ozdobnými prvky Pearl Chrome.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X4 M40i a M40d

BMW X4 M40i a BMX X4 M40d nabízejí dynamické výkony a jejich sportovní  kvality naznačují i exkluzivní doplňky. Mezi ně patří třeba M  aerodynamický paket a dokonale sladěný soubor technologií pohonu a  podvozku, jako například pohon BMW xDrive, 8stupňová automatická  převodovka Steptronic, variabilní sportovní řízení a M sportovní diferenciál. Oba modely současně zaujmou svým designem, který je zároveň okázalý i sportovní.

BMW X4 M40i z boku
BMW X4 M40i a M40d - 8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

BMW X4 M40i a M40d - M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají modře lakované (volitelně leskle červeně) čtyř-pístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu s logem M. Jsou vnitřně chlazené a mají zvětšené brzdové kotouče, zaručující mimořádný brzdný výkon.

BMW X4 M40i a M40d - M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při změně jízdního pruhu nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakci zlepšuje elektronicky regulovaná svornost diferenciálu, která omezuje rozdíly v rychlosti otáčení jednotlivých zadních kol.

BMW X4 M40i a M40d - M sportovní podvozek.

M sportovní podvozek.

M sportovní podvozek zaujme dynamičtějším odpružením a tužším nastavením tlumičů. Vyznačuje se mírně tvrdším nastavením pružin a pevnějšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který se ještě lépe hodí pro sportovní jízdní styl.

BMW X4 M40i a M40d - Řadové šestiválce BMW M TwinPower Turbo.

Řadové šestiválce BMW M TwinPower Turbo.

BMW X4 M40i pohání třílitrový zážehový řadový 6válec s technologií BMW M TwinPower Turbo. Má nejvyšší výkon 260 kW (354 k) a maximální točivý moment 500 Nm, díky tomu nabízí sportovní jízdní výkony. Zrychlí z O na 100 km/h za pouhé 4,8 sekundy. BMW X4 M40d přichází se vznětovým 6válcem s působivým výkonem 240 kW (326 k) a maximálním točivým momentem 700 Nm. Zrychlí z O na 100 km/h za pouhé 4,9 sekundy.

BMW X4 M40i a M40d - Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

DESIGN EXTERIÉRU BMW X4 M40i a M40d

BMW X4 M40i z boku
BMW X4 M40i a M40d - 21 M kola z lehké slitiny Double-spoke 718 M Bicolour s kombinovanými pneumatikami.

21 M kola z lehké slitiny Double-spoke 718 M Bicolour s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny Double-spoke 718 M Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami runflat, přední kola 8,5 J x 21 s pneumatikami 245/40 R21, zadní kola 9,5 J x 21 s pneumatikami 275/35 R21.

BMW X4 M40i a M40d - BMW lndividual matné metalické laky Frozen.

BMW lndividual matné metalické laky Frozen.

Díky matným lakům Frozen od BMW Individual získá vaše BMW X4 M40i a BMW X4 M40d zcela individuální charakter. Tři unikátní laky s okázalým matným efektem —Frozen Deep Grey (šedá), Frozen Marina Blue (modrá) a Frozen White (bílá) —propůjčují těmto Sports Activity Coupé (SAC) jedinečný charakter

BMW X4 M40i a M40d - BMW X4 M40i a X4 M40d specifické designové prvky.

BMW X4 M40i a X4 M40d specifické designové prvky.

Schopnosti BMW X4 M40i a BMW X4 M40d jsou podtrženy jedinečnými designovými prvky uvnitř i zvenku. Mezi ty vnější patří M maska chladiče s logem M a dvojitými, leskle černými lamelami a chromovaným rámečkem, černá M vnější zpětná zrcátka, 2lpalcová lesklá M kola z lehké slitiny a sportovní koncovky výfuku v provedení tmavého chromu. Uvnitř je sportovní atmosféra navozena prvky, jako je M sportovní volant s kontrastním prošíváním či sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

BMW X4 M40i a M40d - M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket se skládá z M specifických nárazníků a prahových lišt lakovaných v barvě karoserie a difuzoru v leskle černém provedení. Celek vyzdvihuje čistou dynamiku a sportovnost.

BMW X4 M40i a M40d - Světlomety BMW lndividual Shadow Line.

Světlomety BMW lndividual Shadow Line.

Světlomety M Shadow Line dodávají hlavním světlometům sportovní vzhled díky tomu, že jsou všechny původně chromované prvky vyvedené v černé barvě. Tmavé detaily dokonale pasují k volitelně dostupnému provedení M Shadow Line s rozšířeným obsahem.

DESIGN INTERIÉRU BMW X4 M40i a M40d

BMW M40i interiér
BMW X3 M40i a X3 M40d - M kožený volant.

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M, integrovaným airbagem řidiče a svislým otvorem ve spodním ramenu. Zásluhou věnce čalouněného černou kůží Walknappa s kontrastním prošíváním a vybráním na palce v M barvách poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

BMW X4 M40i - Obložení interiéru Carbon Fibre.

Obložení interiéru Carbon Fibre.

M obložení interiéru Carbon Fibre na palubní desce a dveřích s ozdobnými prvky Pearl Chrome.


BMW X4 M40i - Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi manuálního nastavení, včetně nastavení podélné pozice sedadla a úhlu sklonu opěradla. Navíc pro řidiče: nastavení šířky opěradla. Zásluhou výraznějších bočnic sedáku i opěradel a jejich pečlivě definovaného tvaru zajišfují prvotřídní ergonomii a účinnou boční oporu.

TECHNOLOGIE BMW X4 M

BMW Live Cockpit Professional s inteligentním propojením. Nové BMW X4 M Competition (F98) je standardně vybaveno BMW Live Cockpit Professional zahrnujícím Connected Drive. Inteligentní propojení včetně inovativních digitálních služeb využívajících BMW Operační systém 7 (například BMW Intelligent Personal Assistant, Connected Music a Remote Software Upgrade) umožňují obzvláště intenzivní interakci mezi řidičem a vozidlem. Intuitivní multimodální ovládání bylo dále vylepšeno: v závislosti na situaci má řidič na výběr mezi dotykovou obsluhou kontrolního displeje, osvědčeným ovladačem BMW, multifunkčními tlačítky na volantu a hlasovým ovládáním. Prostorový zvukový systém Harman Kardon je nyní součástí standardní výbavy a poskytuje vynikající zvukový zážitek. BMW Live Cockpit Professional je tvořen propojenými displeji: přístrojový panel za volantem a kontrolní displej mají shodně úhlopříčku 12,3 palce. Plně digitální přístrojový panel nabízí kromě jiných i grafický režim M View se specifickými zobrazeními převzatými z modelů BMW M8. Obsah specifických M displejů je k dispozici také s volitelným BMW Head-Up Displejem. Cloudový navigační systém BMW Maps nabízí obzvláště rychlý a přesný výpočet trasy a času příjezdu, aktualizaci dopravních dat v reálném čase v krátkých intervalech a vyhledávání navigačních cílů jediným textovým polem. BMW Maps s funkcí Connected Parking navíc poskytují řidičům ještě podrobnější podporu při hledání volného parkovacího místa v blízkosti jejich cíle. Navíc jsou do nabídky funkcí BMW Maps integrovány služby On-Street Parking Information a ParkNow.

Integrace chytrého telefonu a BMW Intelligent Personal Assistant. Další standardní funkcí je vylepšená integrace chytrého telefonu. Kromě Apple CarPlay lze nově s operačním systémem vozidla používat také Android Auto. Řidič zde může zobrazit všechny důležité informace z aplikací na kontrolním displeji a také – propracovanou a srozumitelnou formou – na přístrojovém panelu a volitelném Head- Up Displeji. Schopnosti hlasového asistenta BMW Intelligent Personal Assistant se průběžně rozšiřují. Pomocí digitálního společníka lze nyní přirozeně mluvenými pokyny například regulovat klimatizaci, otevírat a zavírat okna nebo měnit jízdní režimy. Může také přistupovat k nové aplikaci News, která cestujícím předčítá nejnovější zprávy, může se rovněž učit zvyky řidiče, jež v určitých situacích zvyšují komfort a radost z jízdy.

Vzdálená aktualizace softwaru Remote Software Upgrade a videozáznamník BMW Drive Recorder. BMW Operační systém 7 nyní zahrnuje také vzdálenou aktualizaci softwaru Remote Software Upgrade. BMW X4 M Competition tak budou mít vždy aktuální software. Aktualizace mohou mít různý obsah od nových služeb po vylepšení těch stávajících a lze je do vozu nahrát bezdrátově. Později bude možné do vozidla integrovat i další funkce, jako je například nový videozáznamník BMW Drive Recorder, který zaznamenává obraz z okolí vozidla.

Nový ovládací prvek z aktuálních modelů BMW M4. Nově navržený ovládací prvek na středové konzole, který je převzat z aktuálních modelů BMW M4, obsahuje kromě M specifického voliče převodovky s kolébkovým přepínačem Drivelogic, ovladače BMW iDrive a červeného tlačítka startování motoru také dvě nová tlačítka. Tlačítko SETUP umožňuje přímý přístup ke všem možnostem nastavení motoru a podvozku: slouží k přístupu do menu na kontrolním displeji, kde se nachází přehled aktuálních nastavení vozidla. Dvě individuálně nakonfigurovaná M nastavení lze trvale uložit a kdykoliv vyvolat pomocí dvou tlačítek M na volantu. Tlačítkem M MODE je možné ovlivňovat činnost asistenčních systémů i zobrazení na sdružených přístrojích a na Head-Up Displeji, což umožňuje vytvořit zážitek z jízdy, který odpovídá dané situaci.

Vůbec poprvé v nabídce Driving Assistant Professional. BMW X4 M Competition jsou stejně jako BMW X4 vybaveno všemi moderními asistenčními systémy. Kromě Driving Assistant je poprvé na přání k dispozici Driving Assistant Professional. Zahrnuje aktivní systém pro udržování rychlosti s vylepšenou funkčností ve městě, varování před křižovatkami s dodatečnou funkcí brzdění ve městě, automatickou funkci pro vytvoření záchranářské uličky Emergency Lane Assistant a vylepšený asistent udržování v jízdním pruhu. 3D vizualizace dopravní situace v okolí vozidla v přístrojovém panelu poskytuje přehled o tom, které asistenční systémy Driving Assistant Professional jsou aktivovány a jaké funkce nabízejí. Volitelný parkovací asistent Parking Assistant Plus nově zahrnuje také couvací asistent, který dokáže po zastavení vycouvat zpět stejnou trasou. Parking Assistant Plus využívá kamerové funkce Park View, Panorama View a 3D Top View k vytvoření 360stupňového obrazu vozidla a jeho okolí z různých perspektiv.

BMW X4 M interiér
BMW X4 M - BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operating System 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW X4 M - Integrace chytrého telefonu.

Integrace chytrého telefonu.

Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu Vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí Váš chytrý telefon se systémem vozu. To vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

BMW X4 M - M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel* nabízí v režimech SPORT a TRACK zobrazení jednoznačně zaměřené na údaje relevantní k jízdě. Díky tomu máte dokonce i na závodní trati před očima hodnoty, jako například tlak turbodmychadel nebo pneumatik či teploty provozních kapalin. Ovládání a konfiguraci zajišťuje tlačítko M MODE na ovládacím panelu na středové konzole. *Dostupné pro BMW X4 M a BMW X4 M Competition.

BMW X4 M - Paket Connected Professional.

Paket Connected Professional.

Paket Connected Professional, jehož součástí je BMW Maps s připojenou navigací, služby vzdálené obsluhy Remote Services, integrace telefonu s Apple CarPlay a Android Auto, výbava In-Car Experience a Concierge Service, Vaše BMW dokonale připojí k vnějšímu světu. Dostane se Vám nejen většího komfortu, ale také ještě těsnější integrace Vašeho telefonu do systému vozu.

BMW X4 M - Remote Software Upgrade.

Remote Software Upgrade.

Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.

BMW X4 M - Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením.

Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením.

Telefonování s bezdrátovým dobíjením obsahuje podložku pro bezdrátové dobíjení. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Obsahuje i technické předpoklady k používání Wi-Fi hotspotu.

BMW X4 M - WiFi hotspot.

WiFi hotspot.

Účastněte se videokonference na Vašem tabletu nebo sdílejte poslední díl oblíbeného seriálu na Vašem chytrém telefonu. WiFi hotspot je cestou, jak se s pomocí SIM karty nainstalované ve voze připojit k internetu rychlostí LTE (pokud je dostupná). Vy a Vaši spolucestující mohou surfovat internetem až na deseti přístrojích.

BMW X4 M - BMW Head-Up Displej s M specifickými funkcemi.

BMW Head-Up Displej s M specifickými funkcemi.

Barevný BMW Head-Up Displej včetně M specifických funkcí* promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče. Stisknutím tlačítka můžete přepnout na zobrazení specifické pro modely M, které obsahuje ukazatel zařazeného rychlostního stupně, otáčky motoru v podobě dynamické křivky a rovněž řadicí světla pro indikaci optimálního okamžiku přeřazení. *M specifické funkce jsou dostupné pro BMW X4 M Competition a BMW X4 M.

BMW X4 M - BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebylo by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na Váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat.

BMW X4 M - Červené tlačítko Start/Stop.

Červené tlačítko Start/Stop.

Červené tlačítko Start/Stop* umožňuje po odemknutí nastartování motoru bez použití klíče. Používá se také k vypnutí motoru. Klíč od vozu je automaticky rozpoznán a není jej třeba fyzicky používat. *Červené tlačítko Start/Stop mají modely BMW X4 M Competition a BMW X4 M.

BMW X4 M - Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

BMW X4 M - M Setup.

M Setup.

M Setup* umožňuje upravit různé parametry jízdní dynamiky. Konkrétně je řeč o nastavení charakteristiky motoru, podvozku a řízení, nastavení pohonu M xDrive nebo úrovně zásahů stabilizačního systému DSC podle Vašich osobních požadavků. *M Setup je dostupný pro BMW X4 M Competition a BMW X4 M.

BMW X4 M - Ovládací panel na středové konzole.

Ovládací panel na středové konzole.

Obsah displeje lze změnit na snadno dostupném ovládacím panelu na středové konzole pomocí tlačítka M MODE*, umístěného pod tlačítkem Start/Stop. Tlačítko SETUP* nabízí ještě více možností nastavení vlastností vozidla. Otevírá možnosti individuálního nastavení prvků jízdní dynamiky. Další tlačítka jsou určena k individuálnímu vypnutí nebo zapnutí asistenčních systémů. *Funkce M MODE a SETUP jsou k dispozici pro BMW X4 M Competition a BMW X4 M.

BMW X4 M - Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, Remote 3D View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.

FOTOGALERIE BMW X4 M COMPETITION

KATALOGY

M MODELY BMW X4: DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS. 

BMW X4 M Competition a BMW X4 M vystupují z davu zejména díky svému extrémně sportovnímu a dynamickému designu. Kvalitními doplňky BMW M Performance Parts je možné dále zvýraznit charakter vozu inspirovaný motorsportem a díky dalším M specifickým prvkům ještě více vyzdvihnout  jeho vysokovýkonné ambice.

BMW X4 M modely Performance parts - M karbonový zadní difuzor.

M karbonový zadní difuzor.

M karbonový zadní difuzor vytváří ještě dynamičtější vzhled a současně posunuje svalnatý výraz vozu na novou úroveň.

BMW X4 M modely Performance parts - M Performance aramidový kryt antény.

M Performance aramidový kryt antény.

Vizuální i funkční prvek střechy vozidla: M Performance aramidový kryt antény.

BMW X4 M modely Performance parts - M Performance karbonová krytka pinicího hrdla palivové nádrže.

M Performance karbonová krytka pinicího hrdla palivové nádrže.

Detaily, které znamenají rozdíly: M Performance karbonová krytka pinicího hrdla palivové nádrže ještě posiluje sportovně individualistický vzhled vozu.

BMW X4 M modely Performance parts - M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

Předveďte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.

BMW X4 M modely Performance parts - M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

M Performance kryty zpětných zrcátek jsou pečlivě vyráběny ručně ze 100procentního karbonu.

BMW X4 M modely Performance parts - M Performance volant Pro.

M Performance volant Pro.

Se svým působivým tvarem a oblastmi pro držení potaženými Alcantarou přináší tento volant do kokpitu nezaměnitelnou atmosféru motorsportu.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X4 M

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X4 M


Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY X4 M

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW X4 M

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW X4 M.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING PRVNÍHO BMW X4 M

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING PRVNÍHO BMW X4 M

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X4 M.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X4 M? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

DOKUMENTY:

CZ:Nové_BMW_X3_M_Competition_a_nové_BMW_X4_M_Competition.-2.PDF

EN:The_new_BMW_X3_M_Competition_and_the_new_BMW_X4_M_Competition_-_Long_Version..PDF


Spotřeba paliva a emise CO2 M modelů BMW X4. 

BMW X4 M Competition:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 247–238

BMW X4 M:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,8–10,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 247–238

BMW X4 M40d:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5–8,7
Emise CO2 v g/km (kombinované): 216–198

BMW X4 M40d:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–6,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 191–171


Uvedené  oficiální údaje o spotřebě elektřiny a dojezdu byly stanoveny podle  Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V  případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené  volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k  dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.  Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp


Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek,  vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz, www.press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů