Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE X6 | BMW X6 | Sebevědomí na X způsobů (G06)

17946 BMW invelt 4. 2. 2022 #BMW #BMWX6 #BMWinvelt
THE X6 | Sebevědomí na X způsobů (G06)

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW X6 S FINANCOVÁNÍM

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY X6 - BMW ÚVĚR JOY

FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY X6 - JOY EDICE - BMW ÚVĚR SELECT

 • 30 % akontace
 • Měsíční splátka 26 290 Kč bez DPH
 • Pouze pro podnikatele a společnosti
 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Limitované množství vozů do 31.3.2023


PODMÍNKY:

 • Možnost jednorázového odpočtu celé DPH z kupní ceny na počátku splácení pro plátce DPH.
 • Splátky úvěru nejsou zatíženy DPH.
 • Na konci smlouvy nastavena poslední navýšená splátka
  3 možnosti ukončení smlouvy:
  • Využijte odkupu vozu leasingovou společností nebo třetí osobou 
  • Ponechání vozu a zaplacení poslední navýšené splátky nebo 
  • Rozložení poslední navýšené splátky do nové smlouvy a pokračování ve splácení


BMW ÚVĚR JOY: PODNIKATELSKÝ ÚVĚR S POSLEDNÍ NAVÝŠENOU SPLÁTKOU:

 • Snadno a flexibilně. 
 • BMW úvěr JOY je jednou z možností financování vašeho BMW, která nabízí individuální měsíční splátky a délku smlouvy od 24 do 60 měsíců. 
 • A to vše s možností rozhodnout se, zdali chcete po ukončení smlouvy přesednout do dalšího modelu nebo vůz vrátit svému BMW invelt Praha a Plzeň.
 •  Na své BMW si také můžete vzít úvěr.

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Nekompromisní– nové BMW X6 (G06) znamená provokativní suverenitu. Vidět je to zejména na extrémně atletické karoserii vozidla spolu s novým, výrazným designovým jazykem, který se projevuje v špičkové exkluzivitě a vizionářských technologiích jako například impozantní BMW mřížka chladiče Iconic Glow

To všechno poukazuje především na jednu věc: absolutní dominanci, kterou nové BMW X6 dokazuje na každé trase díky výkonnému motoru, preciznímu podvozku a funkcím, jako například balík xOffroad. S novým BMW X6 zažijete doposud nevídaný způsob překonání očekávání.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW X6 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

Financování BMW X6.

Přejete si více informací o novém BMW X6? Máte zájem si vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Čtyři výkonné motory a M dvojice modelů od uvedení na trh. Nabídka motorů dostupných od začátku prodeje nového BMW X6 (G06) zahrnuje dvě zážehové a dvě vznětové pohonné jednotky nejnovější generace.

1. BMW X6 M50i - vrcholem modelové řady je BMW M model s nově vyvinutým zážehovým motorem V8 o výkonu 390 kW/530 k (kombinovaná spotřeba paliva: 10,7–10,4 l/100 km, kombinované emise CO2: 243–237 g/km)* 

2. BMW X6 M50d (kombinovaná spotřeba paliva: 7,2–6,9 l/100 km, kombinované emise CO2: 190–181 g/km)* se vznětovým šestiválcem s výkonem 294 kW/400 k a čtveřicí turbodmychadel.

3. BMW X6 xDrive40i - řadový šestiválec s výkonem 250 kW/340 k pracuje pod kapotou, (kombinovaná spotřeba paliva: 8,6–8,0 l/100 km, kombinované emise CO2: 197–181 g/km)*

4. BMW X6 xDrive30d (kombinovaná spotřeba paliva: 6,6–6,1 l/100 km, kombinované emise CO2: 172–159 g/km)* využívá vznětový řadový šestiválec s výkonem 195 kW/265 k. Všechny varianty nového BMW X6 splňují emisní normu EU6d-TEMP.

Technologii BMW TwinPower Turbo zážehových motorů tvoří přeplňování turbodmychadlem, vysokotlaké vstřikování paliva, plně variabilní časování ventilů VALVETRONIC a proměnné časování vačkového hřídele Double- VANOS. U vznětových pohonných jednotek tento balíček technologií tvoří přeplňování turbodmychadlem a přímé vstřikování paliva common rail s piezoelektrickými vstřikovači. Čistění výfukových plynů u zážehových motorů má na starost filtr pevných částic, který minimalizuje emise částic. Vznětové modely využívají technologii BMW BluePerformance včetně filtru pevných částic, oxidačního katalyzátoru, katalyzátoru NOx a katalyzátoru SCR se vstřikováním močoviny AdBlue pro snižování emisí oxidů dusíku. 

M sportovní výfukový systém, který je součástí standardní výbavy obou M modelů a který je nyní k dispozici také jako volitelná výbava pro ostatní verze BMW X6 a jako součást M sportovního paketu, dodává vozu nezaměnitelný a emočně bohatý zvukový projev. Všechny modely jsou standardně vybaveny osmistupňovou převodovkou Steptronic.

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW X6

BMW X6 M zepředu

BMW X6 M

M modely BMW X6 (F96) demonstrují svoji extrovertní dominanci mimořádnou jízdní dynamikou, expresivním M designem a nezaměnitelnou  agilitou. Vyzkoušejte čtyři extrovertní vozy Sports Activity Coupé (SAC): modely BMW X6 M50i zaujmou jedinečnou kombinací výkonu, komfortu a hospodárnosti. BMW X6 M s pohonem M xDrive nadchne luxusním interiérem a jízdní dynamikou definovanou závodními geny. Adrenalinem nabité zážitky z jízdy, které dostávají další náboj v ještě výkonnějším a okázalejším  BMW X6 M Competition s pohonem M xDrive.

Vozy s motorem V8 dosahujícím výkonu až 460 kW (625 k), účinným a přesně kontrolovaným přenosem točivého momentu, spolu s M specifickým podvozkem vytvářejí typický M celek spočívající v mimořádné obratnosti a  přesnosti při jízdě na limitu. Návyková celková přitažlivost se kromě jiného opírá o intenzivní testovací program nejen na Nordschleife okruhu Nürburgring, ale také dalších závodních tratích po celém světě.

Více informací o BMW X6 M

BMW X5

BMW X5 (G05) je na trhu od roku 1999, během své éry prošlo několika proměnami a v BMW invelt vám chceme ukázat aktuální model BMW X5 s označením G05.

Nepřehlédnutelné  terénní vlastnosti a sebevědomé chování na nezpevněném povrchu  kombinované s prémiovými vlastnostmi a typickou dynamikou BMW: to byl  cíl, s nímž BMW před více než 20 lety představilo vozidlo zcela nové  kategorie Sport Activity Vehicle (SAV). Prvním zástupcem tohoto druhu  bylo BMW X5, které se tak stalo zakladatelem rodiny BMW X a vedoucím  hráčem na trhu prémiových automobilů s pohonem všech kol. A toto  postavení si udržuje dodnes. 

Celosvětově se prodalo více než 2,2  milionu kusů BMW X5 ve třech generacích. A nový model posouvá laťku v  oblasti designu a technologií o další kus výš. Nové BMW X5 se bude opět  vyrábět v závodě BMW ve Spartanburgu, který se nachází v severoamerickém  státě Jižní Karolína. Toto výrobní centrum modelů BMW X zajišťuje také  výrobu BMW X3, BMW X4, BMW X6 a uvedené portfolio zanedlouho doplní BMW  X7.

Více informací o BMW X5


MOŽNOSTI DESIGNU BMW X6

Base Line

Base Line

M Sport package

M Sport package

Model xLine

Model xLine

MOTORIZACE BMW X6

BMW X6 - xDrive30d

BMW X6 xDrive30d

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 210 kW (286 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 6,1 s

Spotřeba (kombinace): 7,7 − 6,6 l / 100 km

Emise CO2: 202 − 172 g/km

Cena s DPH: 2 061 800 Kč 

BMW X6 - xDrive40d

BMW X6 xDrive40d

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 250 kW (340 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 5,5 s

Spotřeba (kombinace): 7,9 − 6,8 l / 100 km

Emise CO2: 207 − 179 g/km

Cena s DPH: 2 204 800 Kč 

BMW X6 - xDrive40i

BMW X6 xDrive40i

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 245 kW (333 PS)*

Zrychlení 0-100 km/h: 5,7 s

Spotřeba (kombinace): 10,5 − 9 l / 100 km

Emise CO2: 239 − 206 g/km

Cena s DPH: 2 102 100 Kč 

BMW X6 M - BMW X6 M50i

BMW X6 M50i

Pohon: Pohon všech kol

Výkon motoru: 390 kW (530 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 4,3 s

Spotřeba (kombinace): 12,1 − 11,2 l / 100 km

Emise CO2: 276 − 257 g/km

Cena s DPH: 2 684 500 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW X6 | xDrive30d (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 2 061 800 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X6.

Pohon a jízdní zážitky. Pevný závazek ke sportovním vlastnostem a agilitě. BMW xDrive maximalizuje trakci, agilitu a směrovou stabilitu nového BMW X6, stejně jako ve všech modelech BMW X. Ve zvláště dynamických jízdních situacích upřednostňuje inteligentní systém pohonu všech kol pohon zadních kol. V situacích, které nevyžadují pohon všech kol, může být hnací síla v zájmu hospodárnosti poslána výhradně na kola zadní nápravy. Sportovním jízdním vlastnostem vozu napomáhá elektronicky řízený M diferenciál na zadní nápravě, který je k dispozici buď samostatně, nebo jako součást M sportovního paketu. M diferenciál optimalizuje přenos výkonu v dynamických jízdních situacích tím, že při průjezdu zatáčkami omezuje protáčení vnitřního i vnějšího kola, což znamená, že nové BMW X6 může ze zatáčky vyrazit s výjimečným elánem. Kromě toho řízená svornost zadního diferenciálu maximalizuje trakci a schopnost modelu X6 přenést výkon na nezpevněném povrchu. Tento prvek volitelného paketu xOffroad optimalizuje trakci také na površích, kde je rozdílná přilnavost na levé a na pravé straně, tím, že se zabraňuje protáčení kola s nedostatečnou přilnavostí.

Dostane se všude: špičková dynamika, komfort a terénní vlastnosti. Přední náprava s dvojitými příčnými rameny a pětiprvková zadní náprava dodávají podvozku nového BMW X6 ideální nástroj pro zajištění dynamiky a jízdního komfortu na silnici, plus neotřesitelnou trakci na rozbitém povrchu. Sports Activity Coupé je standardně vybaveno aktivními tlumiči Dynamic Damper Control. Tyto tlumiče nezlepšují pouze komfort, ale také dynamické vlastnosti vozu. Řidič může voličem jízdních režimů Driving Experience Controla vybrat jedno ze dvou nastavení, která kladou důraz na sportovní nebo komfortní jízdní zážitky. Podvozkové systémy nového BMW X6 umožňují ještě efektivněji než dříve zintenzivnit dynamické, komfortní nebo terénní vlastnosti vozu. Adaptivní M podvozek Professional s adaptivními stabilizátory a integrální aktivní řízení vozu propůjčuje mimořádně hbité a dynamické jízdní vlastnosti. Aktivní stabilizátory pohánějí elektrické servomotorky a umožňují pozoruhodně rychlé vyrovnávání náklonů karoserie při dynamické jízdě zatáčkami. Nejenže zlepšují agilitu a směrovou stabilitu při nájezdu do zatáčky, ale také optimalizují trakci při výjezdech z nich. Systém adaptivních stabilizátorů nového BMW X6 aktivním potlačováním vibrací způsobených nerovnostmi na jedné straně vozovky zvyšuje jízdní komfort při jízdě v přímém směru. Elektromechanicky ovládané integrální aktivní řízení je dalším prvkem, který je součástí volitelné výbavy. Natáčením zadních kol v závislosti na rychlosti buď ve stejném nebo opačném směru k předním kolům umožňuje ještě hbitější zatáčení, plynulé změny jízdních pruhů a průjezdy městským provozem. Integrální aktivní řízení usnadňuje zajíždění a vyjíždění z parkovacích míst, a současně zlepšuje směrovou stabilitu ve vysokých rychlostech.

Nové BMW X6 je k dispozici se vzduchovým odpružením na obou nápravách včetně automatického udržování světlé výšky. Plnění měchů vzduchem je řízeno pro každé kolo zvlášť elektricky poháněným kompresorem s tlakovým zásobníkem, což umožňuje také vyrovnat nerovnoměrně naložené vozidlo. Díky propojení se stabilizačním systémem DSC může být zatížení vozu registrované senzory vzduchového odpružení zohledněno při modulaci brzdění. Světlou výšku vozu lze změnit stiskem tlačítka uvnitř vozu a řidič si může volit z pěti různých nastavení. Řidič může například pro jízdu terénem zvýšit světlou výšku oproti standardu o 40 milimetrů. Další tlačítko sníží vůz o 40 milimetrů oproti standardní výšce pro snadnější nakládání nebo vykládání předmětů. Světlou výšku X6 lze proto měnit až o 80 milimetrů, což výrazně usnadňuje nastupování a vystupování z vozu a nakládání a vykládání předmětů ze zavazadlového prostoru. Požadovanou výšku lze nastavit také při vypnutém motoru prostřednictvím volitelného digitálního klíče BMW Display Key. 

BMW X6 je volitelně nabízeno s terénním paketem, jejž lze identifikovat podle masivnějších ochranných prvků v přední části vozu. Paket xOffroad, který je k dispozici pro všechny modelové varianty s výjimkou BMW X6 M50i a BMW X6 M50d, tvoří vzduchové odpružení na obou nápravách a elektronicky řízený závěr zadního diferenciálu. Osoba za volantem si může vybrat ze čtyř režimů, které se specializují na jízdu na sněhu, písku, štěrku nebo kamenech. Volbou konkrétního režimu se aktivuje ideální nastavení pro světlou výšku, pohon xDrive, převodovku a zásahy systému DSC. Zvolenému jízdnímu režimu se přizpůsobí také reakce motoru na pohyby plynového pedálu

BMW X6 z boku

Volič jízdních režimů.


Volič jízdních režimů Driving Experience Control nabízí řidiči výběr mezi standardním režimem COMFORT, režimem ECO PRO zaměřeným na hospodárnost a režimem SPORT, který umožňuje ještě dynamičtější jízdu. Nový interaktivní režim Adaptive neustále upravuje činnost aktivních tlumičů, řízení a automatické převodovky Steptronic s ohledem na aktuální jízdní situaci.

Adaptivní M podvozek.


Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.


Dynamicky tvarovaná i komfortní: standardně dodávaná a individuálně nastavitelná sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi elektrického nastavení, včetně nastavení šířky opěradla a úhlu sklonu sedáku. Spolu s nastavitelnou oporou stehen poskytují vyšší bočnice sedáku a opěradla vynikající ergonomii a lepší boční oporu při rychlých průjezdech zatáček.

M karbonový zadní spoiler.


M karbonový zadní spoiler podtrhuje svalnatý a sportovní vzhled a současně výrazně snižuje nechtěný vztlak zadní nápravy.

M Sportovní výfukový systém.


Režimy SPORT a SPORT+ aktivované prostřednictvím tlačítek jízdní dynamiky jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních režimech je prioritou spíše tlumený zvuk motoru.

BMW xDrive.


Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění maximální trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách a jeho cílem je také další zlepšení agility.

Paket xOffroad.


BMW X6 zvládne díky paketu xOffroad cestovat bezpečně a rychle po silnicích, ale současně kdykoliv překoná i nezpevněné povrchy. Čtyři volitelné off-road režimy ještě přesněji upravují pohon všech kol BMW xDrive podle aktuálního povrchu, tím je zajištěna ještě lepší trakce na písku, kamenech, štěrku nebo sněhu.

DESIGN EXTERIÉRU.

Koncept a design. Vzhledově výrazné a dominantní. Nové BMW X6 (G06) na délku narostlo ve srovnání s předchozím modelem o 26 mm (na 4935 mm) a o 15 milimetrů na šířku (na 2004 mm). Výška je nyní o 6 milimetrů nižší (1696 mm) a kombinuje dynamicky protažené tvary s extrémně výrazným vzhledem, který umocňuje o 44 milimetrů širší rozchod předních kol (nyní 1684 mm). Rozvor vozu se prodloužil o 42 mm na 2975 milimetrů a nové BMW X6 má ve srovnání s předchůdcem také níže položené těžiště, což napomáhá výjimečné hbitosti a ovladatelnosti.

Premiéra podsvícené BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek. Velká, jednodílná BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek je nejvýraznějším rysem přední části vozu. Vnější okraje masky chladiče se k předním světlometům přibližují v jasně definovaném úhlu. Nové BMW X6 je poprvé volitelně k dispozici s podsvícenou BMW maskou chladiče ve tvaru ledvinek, která exteriéru dodává exkluzivitu. Podsvícení se aktivuje otevřením nebo uzavřením vozu, ovšem řidič jej může zapnout a vypnout také manuálně. Tento jedinečný designový prvek je k dispozici také během jízdy, což již beztak výraznému vzhledu nového BMW X6 dodá další lesk.

Charakteristické dvojité přední světlomety zasahují téměř až do BMW masky chladiče a zdůrazňují osobitost a šířku vozu. Nové BMW X6 je standardně vybaveno LED předními světlomety. Pokud jsou součástí výbavy laserové světlomety BMW Laserlight s adaptivní funkcí a funkcí Selective Beam, optimalizují s dosvitem až 500 metrů osvětlení vozovky. Tuto volitelnou výbavu lze identifikovat díky modrým prvkům ve tvaru písmene X, které rozdělují šestiúhelníkové světelné zdroje uvnitř světlometů. 

Boky nového modelu X6 jsou definovány známými proporcemi BMW, ostře tvarovanou boční linií a dynamickou linií střechy. Kola z lehké slitiny o velikosti až 22 palců jsou umístěna v podbězích s mírně šestiúhelníkovým tvarem. Podběhy doplňují průduchy Air Breathers v barvě karoserie, podtrhující dynamický vzhled exteriéru. Zadní část nového BMW X6 má extrémně sportovní siluetu s mohutnými boky, které dále zvýrazňují nízká zadní LED světla ve tvaru písmene L. Víko zavazadlového prostoru je jemně, a tedy téměř neviditelně integrováno do vodorovných linií vozu. Nové BMW X6 je standardně vybaveno 19palcovými koly z lehké slitiny. Další varianty kol v rozměru 20 až 22 palců jsou k dispozici jako volitelná výbava. BMW X6 M50i a BMW X6 M50d jsou standardně vybaveny 21palcovými koly z lehké slitiny.

Dvě modelové varianty s výraznými designovými prvky. Nové BMW X6 je od uvedení na trh k dispozici ve dvou modelových variantách xLine a M Sport, které jsou alternativou ke standardní specifikaci. Každý z těchto dvou modelů má svá vlastní výrazná designová specifika. Například model xLine vyzdvihuje robustnost nového automobilu Sports Activity Coupé ochrannými prvky (vpředu v barvě karoserie, vzadu v matně černém provedení). Součástí výbavové linie xLine jsou také matně chromované specifické komponenty, mezi něž patří například nasávací otvory, boční mřížky, nástavce prahů s ozdobnými lištami, hrany průduchů Air Breathers, aerodynamické hrany a koncovky výfuku. Matně chromované jsou rovněž čelní strany lamel masky chladiče. Model M Sport přináší pozoruhodně dynamické provedení designu předního a zadního nárazníku, Adaptivní M podvozek, leskle černé okenní lišty, lemy blatníků v barvě karoserie a součástí modelu M Sport jsou také M sportovní brzdy s modře lakovanými třmeny.

BMW X6 v pohybu z boku
BMW X6 - 22" M kola z lehké slitiny Double-spoke 742 M Jet Black s kombinovanými pneumatikami.

22 M kola z lehké slitiny Double-spoke 742 M Jet Black

22' M kola z lehké slitiny Double-spoke 742 M Jet Black s kombinovanými pneumatikami, přední kola 9,5 J x 22 s pneumatikami 275/35 R22, zadní kola 10,5 J x 22 s pneumatikami 315/30 R22.

BMW X6 - Panoramatická skleněná střecha.

Panoramatická skleněná střecha.

Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.

BMW X6 - Uvítací světelný koberec.

Uvítací světelný koberec.

Uvítací světelný koberec projektuje na zem vedle předních dveří světelnou grafiku, kterou posádku zve k nastoupení. Navíc je ve tmě vystupování z vozu nejen komfortnější, ale také bezpečnější.

DESIGN INTERIÉRU.

Interiér: exkluzivní prostředí prostoupené sportovním stylem. Interiér nového BMW X6 je zaměřen výhradně na poskytování exkluzivních a dynamických jízdních zážitků. Jasné struktury propůjčují palubní desce moderní a sportovní vzhled. Design kokpitu, doplněný o nové uspořádání, a design ovládacích prvků představuje progresivní reinterpretaci orientace na řidiče, kterou se BMW proslavilo. Nové BMW X6 je standardně vybaveno koženým čalouněním Vernasca. 

Interiér nabízí vysoký stupeň variability díky sklopným opěradlům zadních sedadel dělených v poměru 40:20:40, díky čemuž se objem zavazadlového prostoru zvětší z 580 na 1530 litrů. Mezi speciální prvky výbavy seznamu volitelných doplňků patří multifunkční sedadla s masážní funkcí pro řidiče a spolujezdce, čtyřzónová automatická klimatizace, držáky na nápoje s ovládáním teploty, skleněné povrchy vybraných ovladačů, panoramatická skleněná střecha Sky Lounge, paket vůní Ambient Air a audiosystém Bowers & Wilkins Diamond+ 3D Surround.

BMW X6 - Nepřímé osvětlení.

Nepřímé osvětlení.

Nepřímé osvětlení včetně světelných akcentních linek v předních a zadních dveřích vytváří v interiéru pohodovou a útulnou světelnou atmosféru. Světelný koberec Welcome Light Carpet osvětluje při nastupování a vystupování oblast vedle vozidla. K dispozici je šest světelných designů s nastavitelnou intenzitou v barvě bílá, modrá, oranžová, bronzová, fialová a zelená.

BMW X6 - Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge.

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge.

Panoramatická skleněná střecha Sky Lounge vytváří za dne dojem velkorysé prostornosti, zatímco v noci dodává interiéru příjemnou atmosféru zásluhou propracovaného osvětlení s s více než 15 000 světelnými body. Opěradla předních sedadel jsou navíc také vybavena zdroji nepřímého světla. Pro osvětlení interiéru i sedadel lze zvolit jednu ze šesti nabízených barev.

BMW X6 - Skleněné aplikace CraftedClarity pro prvky v interiéru.

Skleněné aplikace CraftedClarity pro prvky v interiéru.

Skleněné aplikace CraftedClarity obsahují ručně vyráběné skleněné elementy, které vizuálně i hapticky pozdvihují interiér vozidla. Detaily na voliči převodovky, ovládání hlasitosti, ovladači BMW a tlačítku Start/Stop jsou vyrobeny z kvalitního křišfálu.

BMW X6 INDIVIDUAL.

Možnosti výbavy BMW Individual dále zvýrazňují vzhled BMW X6 pomocí exkluzivních laků v kombinaci s jemným koženým čalouněním a kvalitním obložením interiéru.

BMW Individual čelounění.

BMW Individual čelounění.

BMW Individual prahové lišty.

BMW Individual prahové lišty.

Impozantní zadní část BMW X6 Individual.

Impozantní zadní část BMW X6 Individual.

Výrazná přední část BMW X6 Individual.

Výrazná přední část BMW X6 Individual.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY A DIGITÁLNÍ SLUŽBY BMW X6.

Inovativní asistenční systémy nabízejí nové funkce. Rozsáhlý výběr standardních a volitelných asistenčních systémů činí z nového BMW X6 mimořádně inovativní automobil kategorie SAC (Sports Activity Coupé). Tyto systémy, které nyní nabízejí mnoho nových funkcí, odvádějí mimořádně efektivní činnost při zvyšování komfortu a bezpečnosti. Standardní výbava nového BMW X6 zahrnuje systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí a varování před srážkou s chodcem s brzdnou funkcí ve městě, které upozorní řidiče také na cyklisty. Volitelně je k dispozici aktivní systém pro automatické udržování rychlosti s funkcí Stop & Go. Na seznamu volitelné výbavy nového BMW X6 je rovněž Driving Assistant Professional. Tento kompletní paket technologií zvyšujících bezpečnost a komfort zahrnuje jak asistent řízení a jízdy v jízdních pruzích, tak i asistent jízdy v dopravních kolonách a asistent udržování v jízdním pruhu s aktivní ochranou proti bočnímu nárazu. Vyhýbací asistent je dalším prvkem paketu Driving Assistant Professional, stejně jako upozornění na náraz zezadu, upozornění na přednost a na jízdu v protisměru, upozornění na vůz přijíždějící zezadu z boku, monitoring mrtvých úhlů zpětných zrcátek a asistent nouzového zastavení. Inovativní couvací asistent, který řidiči pomáhá například při výjezdu z parkovacího místa a manévrování v omezeném prostoru, představuje další krok na cestě k automatizované jízdě.

BMW Intelligent Personal Assistant pomáhá řidiči. BMW Live Cockpit Professional nového BMW X6 kombinuje nový koncept zobrazování a ovládání s bezkonkurenční konektivitou. Zahrnuje přístrojový panel s vysokým rozlišením a kontrolní displej, v obou případech s úhlopříčkou 12,3 palce. Nové BMW X6 je vybaveno funkcí BMW Intelligent Personal Assistant, inteligentním digitální asistentem, který reaguje na výzvu „Hej BMW“. Jedinečnou vlastností oproti ostatním digitálním asistentům je to, že si řidiči mohou zvolit jeho oslovení. Výbava BMW Intelligent Personal Assistant zajišťuje, že na palubě je vždy skutečný BMW profesionál. Je schopen vysvětlit všechny typy různých funkcí, poskytnout aktuální informace a pomáhat řidiči. Rozsah dostupných funkcí a dovedností bude neustále rozšiřován v rámci pravidelných aktualizací, prováděných pomocí funkce Remote Software Upgrade.

BMW X6 Displej

Connected Music.


Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Connected Music se Spotify znamená, že prostřednictvím hudebního partnera BMW Spotify můžete bez jakýchkoliv omezení napřímo streamovat mnoho milionů skladeb, a to pomocí SIM karty nainstalované ve Vašem voze.

BMW Digitální klíč.


Když s sebou máte svůj iPhone, nemusíte si brát klíč od vozu. Digitální klíč Vám dovoluje uzamknout nebo odemknout Vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. K přístupu do Vašeho BMW můžete také autorizovat pět osob s kompatibilními telefony iPhone*. Kromě jiného je možné omezit maximální rychlost, což je praktická funkce například při půjčení vozu řidiči začátečníkovi. Digitální klíč je kompatibilní pouze s vybranými modely iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je k dipozici na bmw.com/digitalkey

Driving Assistant Professional.


Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.

Remote Software Upgrade.


Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY M PERFORMANCE PARTS PRO BMW X6.

Díly BMW M Performance Parts dodají Vašemu BMW X6 maximálně závodní charakter. Vyberte si z opticky výraznějších designových doplňků exteriéru, atraktivních kovaných kol a kol z lehké slitiny. S BMW Originálním příslušenstvím přizpůsobíte své BMW Vašim osobním přáním: produkty jsou svojí kvalitou, designem i vlastnostmi navrženy přímo pro BMW X6.

22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M v matném provedení Jet Black.


Kvalitní odlehčené 22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M tvarované tlakem vody je navrženo v matném dvoubarevném provedení Jet Black s nápisem M Performance a barevným logem M. Jedno přední kolo, rozměr kola 9,5J x 22, bez pneumatiky.

22" Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M Bicolour.


Kvalitní odlehčené 22" M Performance kolo z lehké slitiny Star-spoke 749 M je navrženo ve dvoubarevném provedení Bicolour Jet Black, má lesklou povrchovou úpravu a barevné logo M Performance. Jedno přední kolo, rozměr kola 9,5 J x 22, bez pneumatiky.

BMW střešní box 520 černá/stříbrná Titanium.


Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.

BMW Podlahové koberce, zadní.


Spolehlivá funkčnost v kombinaci se sportovní elegancí: Protiskluzové, nepromokavé a odolné BMW Podlahové koberce se zvýšenými okraji na všech stranách chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli. Jejich speciální 3D tvar je ideálním řešením z pohledu vzhledu i funkce.

Ochranná podlaha zavazadlového prostoru.


Protiskluzová, nepromokavá a vysoce odolná ochranná podlaha se zvýšeným okrajem na všech stranách chrání zavazadlový prostor před nečistotami a vlhkostí. V černé barvě dokonale doplňuje interiér standardního provedení.

BMW střešní příčníky.


Střešní příčníky mohou být kombinovány se všemi střešními nosiči a střešními boxy BMW a jsou dokonalým vizuálním doplňkem vozu jako celku. Snadno se instalují bez nářadí a díky své robustní konstrukci a zamykání proti krádeži splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

FOTOGALERIE

KATALOG BMW X6

BMW X6 technické údaje

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X6 

Objevte výkonné zážehové a vznětové motory, ale i rozměry a další technické údaje BMW X6.

Technické údaje BMW X6 M50i

Výkon systému

Druh pohonu Benzín 
Celkový výkon (kW (k)) 390 (530) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 750 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 8 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 4 395 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 390 (530) / 5500 - 6000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 750 / 1800 - 4600 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,3 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 935 / 2 004 / 1 696 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2212 (1119 / 1093) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 975 / 12,6 
Světlá výška v mm 216 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 315 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 980 
Povolené zatížení (kg) 740 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 430 / 1 625 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 700 / 2 700 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 580 - 1530 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/40 R21 107 Y XL 
Pneumatiky vzadu 315/35 R21 111 Y XL 
Kola vpředu 9,5Jx21 LM 
Kola vzadu 10,5Jx21 LM 

Naměřené hodnoty

Kombinace (l/100 km) 11,2 - 12,1 
Objem palivové nádrže (l) 83 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 257 - 276 

Technické údaje BMW X6 xDrive30d

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 210 (286) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 650 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 210 (286) / 4 000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 650 / 1500 - 2500 

Výkon

Maximální rychlost 235 
Zrychlení 6,1 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 935 / 2 004 / 1 696 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2212 (1119 / 1093) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 975 / 12,6 
Světlá výška v mm 216 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 260 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 940 
Povolené zatížení (kg) 755 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 360 / 1 635 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 900 / 1 900 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 580 - 1530 

Kola

Pneumatiky vpředu 265/50 R19 110 W XL 
Pneumatiky vzadu 265/50 R19 110 W XL 
Kola vpředu 9Jx19 LM 
Kola vzadu 9Jx19 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 6,6 - 7,7 
Objem palivové nádrže (l) 80 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 172 - 202 

Technické údaje BMW X6 xDrive40d

Výkon systému

Celkový výkon (kW (k)) 250 (340) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 700 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 
Točivý moment v Nm 25 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 250 (340) / 4 400 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 700 / 1750 - 2250 

Výkon

Maximální rychlost 248 
Zrychlení 5,5 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 935 / 2 004 / 1 696 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2212 (1119 / 1093) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 975 / 12,6 
Světlá výška v mm 216 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 290 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 950 
Povolené zatížení (kg) 735 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 375 / 1 635 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 700 / 2 700 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 580 - 1530 

Kola

Pneumatiky vpředu 265/50 R19 110 W XL 
Pneumatiky vzadu 265/50 R19 110 W XL 
Kola vpředu 9Jx19 LM 
Kola vzadu 9Jx19 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 6,8 - 7,9 
Objem palivové nádrže (l) 80 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 179 - 207 

Technické údaje BMW X6 xDrive40i

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 245 (333) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 450 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 8 (11) 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 245 (333) / 5500 - 6250 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 450 / 1600 - 4800 

Výkon

Maximální rychlost 248 
Zrychlení 5,7 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 935 / 2 004 / 1 696 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2212 (1119 / 1093) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 975 / 12,6 
Světlá výška v mm 216 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 170 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 840 
Povolené zatížení (kg) 745 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 320 / 1 580 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 700 / 2 700 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 580 - 1530 

Kola

Pneumatiky vpředu 265/50 R19 110 W XL 
Pneumatiky vzadu 265/50 R19 110 W XL 
Kola vpředu 9Jx19 LM 
Kola vzadu 9Jx19 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 9 - 10,5 
Objem palivové nádrže (l) 83 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 206 - 239 
BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X6

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X6


Vylepšete  si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte  si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do  kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X6

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW X6

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW X6.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X6

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X6

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X6.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X6? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

CZ:Nové_BMW_X6.-1.PDF

EN:The_new_BMW_X6_-_Long_Version..PDF


Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X6.

BMW X6 M50i kombinovaná spotřeba paliva: 10,7–10,4 l/100 km; kombinované emise CO2: 243–237 g/km

BMW X6 M50d kombinovaná spotřeba paliva: 7,2–6,9 l/100; kombinované emise CO2: 190–181 g/km

BMW X6 xDrive40i kombinovaná spotřeba paliva: 8,6–8,0 l/100 km; kombinované emise CO2: 197–181 g/km

BMW X6 xDrive30d kombinovaná spotřeba paliva: 6,6–6,1 l/100 km; kombinované emise CO2: 172–159 g/km


Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.
Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a  cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si  vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek,  vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: bmw.cz , press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů