Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

BMW X3 | Technologie se mění, zážitek zůstává.

7293 BMW invelt 5. 1. 2022 BMW BMWX3 BMWinvelt
obrázek

BMW X3 OD 19 199 Kč BEZ DPH* MĚSÍČNĚ.

BMW X3 vyjadřuje neomezené možnosti a výraznou přítomnost a svobodu. Na první pohled okouzlí svým atletickým vzhledem a okouzlí vzrušujícími zážitky z jízdy. Díky částečně autonomní jízdě a inteligentnímu pohonu všech kol BMW xDrive nabízí dokonalý komfort z jízdy na silnici i v terénu. 

Tím nanovo definuje standardy své třídy a vyjadřuje jasný postoj: Je velký rozdíl v tom, jak dosáhnete svých cílů.

Pro všechny, kteří vědí, co chtějí. Pro ty, kteří potřebují spolehlivého parťáka. Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive a částečně autonomní jízda, nabízí dokonalý komfort z jízdy na silnici i v terénu. Prožívejte svůj život naplno. Pro každý okamžik – Nové BMW X3. Definice nového standardu třídy.

 

Technologie se mění, zážitek zůstává. Nyní 100% elektrické BMW iX3 a BMW X3 Plug-In Hybrid.

BMW X3 - paket Essence

BMW X3 xDrive 20d - ESSENCE

Přední a zadní nárazník v typickém X designu.

Sportovní sedadla Sensatec s kontrastním prošíváním.

BMW Live Cocpit Plus s navigací.

BMW X3 - paket Balance

BMW X3 xDrive 30e - BALANCE

Přední a zadní nárazník v typickém X designu.

Sportovní sedadla Sensatec s kontrastním prošíváním.

Chromované koncovky výfuku s nepravidelným tvarem vlevo a vpravo.

BMW X3 - paket Signature

BMW X3 xDrive30i M Sport - SIGNATURE

Přední a zadní nárazník v typickém M designu.

Exkluzivní kola M Sport.

Exkluzivní kůže Vernasca.

Financování BMW X3.

Přejete si více informací o novém BMW X3? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.

Možnosti financování
Mám zájem o operativní leasing na:

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

EXTERIÉR BMW X3

obrázek

DESIGN PŘEDNÍ ČÁSTI BMW X3 S NOVOU MASKOU VE TVARU LEDVINEK.


Přední část BMW X3 vypadá extrémně výrazně zejména díky designu zdůrazňujícímu šířku a typickým X prvkům. Jeho výjimečně autoritativní vzhled zdůrazňuje obzvláště hranatá BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a přepracovaný nárazník s vertikálními otvory pro nasávání vzduchu v trojúhelníkovém stylu. 

Celkově velmi moderní a sebejistý dojem doplňují LED světlomety umístěné o přibližně 10 milimetrů níže než dříve.

obrázek

DESIGN ZADNÍ ČÁSTI BMW X3 S LED SVĚTLY.


Přepracovaná zadní část BMW X3 vytváří efekt, který je současněnápaditý i moderní. Vzhled ještě dokreslují LED světlomety v novém 3D provedení. Na široké koncovky výfuku s nepravidelným tvarem navazují horizontální linie v horní částí, které ještě více podtrhují moderní výraz celé zadní části. 

V kombinaci s přepracovanými ochrannými prvky spodní části zaujme záď BMW X3 celkovou čistotou a robustností.


INTERIÉR BMW X3


DESIGN INTERIÉRU BMW X3 SE SPORTOVNÍMI SEDADLY. TO MUSÍTE VYZKOUŠET.


Interiér zaujme přepracovaným středovým panelem s leskle černým obložením a novými ovladači topení a klimatizace. Součástí standardní výbavy jsou sportovní sedadla čalouněná perforovaným materiálem Sensatec a nabízející více komfortu. Intuitivnější ovládání zajišťuje kontrolní displej s úhlopříčkou 10,25", který lze volitelně nahradit ještě větším s úhlopříčkou 12 palců.

BMW X3 - cockpit BMW X3 - cockpit

Centrální kontrolní displej.

BMW X3 - sedadla BMW X3 - sedadla

Pohodlná sedadla v zadní části vozu.

BMW X3 - sedadla - sklopení BMW X3 - sedadla - sklopení

Variabilita sedadel v zadní části vozu.

BMW X3 - přední sedačky BMW X3 - přední sedačky

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce.


JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X3.


Kromě inteligentní lehké konstrukce BMW X3 zaujme i schopností účinné regulace proudění vzduchu v aktivní masce chladiče – pokud jsou nároky na chlazení nízké, jeden otvor zůstává automaticky zavřený, a tím zlepšuje aerodynamiku.


KOMPONENTY POHONU A PODVOZKU V BMW X3

BMW X3 - motory

Motory TwinPower Turbo.

Obě verze, tedy vznětová i zážehová, jsou pro maximální radost z jízdy poháněny 4válcem BMW TwinPower Turbo o objemu 2,0l.

Vynikající zejména svým působivým nárůstem síly a spontánní odezvou dokonce i v nízkých otáčkách.

BMW X3 - xDrive

BMW xDrive

Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci.

BMW X3 - volant

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem.

Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

BMW X3 - převodovka

Automatická převodovka Steptronic Sport

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řízení. To platí pro automatická i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadící páčky umístěné na volantu.

Tím je zaručena jak klidná, tak i mimořádně dynamická jízda.


PLUG-IN HYBRIDNÍ BMW X3 xDrive 30e S REŽIMY eDRIVE.

Při jízdě s BMW X3 xDrive30e zažijete udrřitelnou mobilitu a hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu BMW a zjistěte více o jeho technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.

obrázek
BMW X3 - technologie

Plug-in hybridní technologie BMW X3 xDrive30e.

Plug-in hybridní BMW X3 xDrive30e kombinuje technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. 

Pohon všech kol BMW xDrive, který je v této třídě hybridních modelů unikátní, dále přispívá k vynikající dynamice a trakci.

BMW X3 - jízda

Jízdní režimy BMW X3 xDrive30e.

Ať už pojede v režimu HYBRID/HYBRID ECO PRO, ELECTRIC nebo SPORT/XTRABOOST, v každé situaci se můžete spolehnout na maximálně efektivní souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem.

BMW X3 - kabel

Nabíjení BMW X3 xDrive30e.

Nabíjecí čas (0-100 %) BMW X3 xDrive30e je přibližně 3,7 hodiny při nabíjecím výkonu 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexible Fast Charger, veřejné nabíjecí stanice) a přibližně 5,9 hodiny při nabíjení výkonem 2,3 kW (běžná domáci zásuvka).

Součástí dodávky BMW X3 xDrive30e je kabel pro veřejné nabíjecí stanice a karta BMW Charging Card.

BMW X3 - digital

Digitální služby BMW X3 xDrive30e.

Služba BMW Connected Charging vás spolehlivě dovede k nebližší veřejné nabíjecí stanici na vaší cestě.

Díky dalším digitálním službám, jako je BMW Concierge Service nebo funkce aplikace My BMW, bude vaše každodenní mobilita ještě příjemnější.


BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X3.

S BMW X3 je radost z jízdy zaručena. BMW Originální příslušenství je zde proto, aby splnilo vaše speciální přání. Nabízíme celou řadu různých doplňků. které se k BMW X3 dokonale hodí a svojí kvalitou, designem a vlastnostmi poskytují maximální přidanou hodnotu, ať už máte na mysli cokoliv.

obrázek

BMW X3 - originální příslušenství


DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW X3.

BMW X3 díky svému výraznému designu vystupuje z davu: S kvalitními díly BMW M Performance Parts dále posílíte dynamický charakter tohoto výrazného SAV.

obrázek
BMW X3 - PP

M Performance karbonová maska chladiče.

Předveďte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu.

Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.

BMW X3 - PP Střešní spoiler

M Performance leskle černý střešní spoiler.

Design pohybu. M Perfomance střešní spoiler je vyroben z materiálu PUR je leskle černým, elegantně sportovním doplňkem zadní části vozu.

BMW X3 - PP volant

M Performance volant

Se svým působivým tvarem a oblastmi pro držení potaženými Alcantarou přináší tento volant do interiéru nezaměnitelnou atmosféru motorsportu.

BMW X3 - PP koberce

M Performance podlahové koberce.

Prémiový vzhled, neuklouznou ani o milimetr: M Performance podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy více individuální sportovnosti a celému vozidlu propůjčují ještě dynamičtější charakter.

BMW X3 - PP anténa

M Performance aramidový kryt antény

Vizuální i funkční prvek střechy vozidla: M Performance aramidový kryt antény.

BMW X3 - PP kola

M Performance kované kolo

21" M Performance kovaná kola Y-spoke 701 M v matně černém provedení Bicolour Jet Black, leštěná. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách runflat.


CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X3.

obrázek

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X3.


Uvažujete o financování vašeho nového BMW X3, nebo potřebujete více informací? Stačí jednoduše kliknout na link níže a získáte detailní informace o finančně zajímavých nabídkách a produktech BMW Financial Services.

Podívejte se na vizualizaci vozu.


Více informací


OPERATIVNÍ LEASING:

 • 0% akontace
 • Měsíční splátka 19 199 Kč bez DPH
 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Kompletní pojištění
 • Pojištění skel


PODMÍNKY:

 • Určen pro všechny typy klientů.
 • Podnikatelé, plátci DPH, si mohou nárokovat DPH z nájemného.
 • U operativního leasingu je obecně nájemné daňově uznatelným nákladem.
 • Nulová počáteční investice.
 • Klient platí měsíčně pouze nájemné, které již obsahuje kompletní pojištění vozu.
 • Po skončení smlouvy se vůz vrací leasingové společnosti.

BMW SELECT:

 • 0 - 30 % akontace
 • Měsíční splátka 19 199 Kč bez DPH
 • Pouze pro podnikatele a společnosti
 • Délka financování 48 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Limitované množství vozů do 30.6.2022


PODMÍNKY:

 • Možnost jednorázového odpočtu celé DPH z kupní ceny na počátku splácení pro plátce DPH.
 • Splátky úvěru nejsou zatíženy DPH.
 • Na konci smlouvy nastavena poslední navýšená splátka
  3 možnosti ukončení smlouvy:
  • Využijte odkupu vozu leasingovou společností nebo třetí osobou 
  • Ponechání vozu a zaplacení poslední navýšené splátky nebo 
  • Rozložení poslední navýšené splátky do nové smlouvy a pokračování ve splácení

PODMÍNKY OPERATIVNÍHO LEASINGU SI MŮŽETE DOMLUVIT I PODLE VLASTNÍCH POTŘEB:

 • Délku nájemní smlouvy si vyberete vy
 • Nulová počáteční investice
 • Předpokládaný roční nájezd si vyberete podle svých potřeb
 • Kompletní pojištění vozu ve splátceBMW SELECT: PODNIKATELSKÝ ÚVĚR S POSLEDNÍ NAVÝŠENOU SPLÁTKOU:

 • Snadno a flexibilně. 
 • BMW Select je jednou z možností financování vašeho BMW, která nabízí individuální měsíční splátky a délku smlouvy od 24 do 60 měsíců. 
 • A to vše s možností rozhodnout se, zdali chcete po ukončení smlouvy přesednout do dalšího modelu nebo vůz vrátit svému BMW invelt Praha a Plzeň.
 •  Na své BMW si také můžete vzít úvěr.obrázek

APLIKACE BMW BROCHURE: VŠECHNY MODELY BMW A JEJICH DETAILY.

S aplikací BMW Brochure objevíte všechny modely BMW a jejich speciality.


Kontaktujte nás

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.Spotřeba paliva a emise CO2 BMW X3.

BMW X3 x3 xDrive30e:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,6–2,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 59–44

BMW X3 xDrive30i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5–7,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 194–173

BMW X3 M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5–8,7
Emise COv g/km (kombinované): 217–199

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. 


*BMW X3 od 19 199 Kč bez DPH měsíčně.

Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW X3 xDrive20i s pořizovací cenou 1 389 339 Kč vč. DPH za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro podnikatele, plátce DPH. Splátka s DPH činí 23 231 Kč. Nabídka platí do 30. 06. 2022.
Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner BMW invelt Praha a Plzeň.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů