Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE i4 M50 | První čistě elektrický M model. (G26)

4879 BMW invelt 6. 9. 2021 #BMW #invelt #i4 #M50
THE i4 M50 | První čistě elektrický M model. (G26)

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW i4 S FINANCOVÁNÍM 50 NA 50

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Elektrizující sportovní dynamika: BMW i4 M50 (G26) poprvé kombinuje výkon BMW M s inovativností BMW i. Výsledkem je, že čistě elektrické BMW i4 M50 s dvojicí elektromotorů BMW M eDrive dosahuje v režimu Sport Boost ohromujícího výkonu 544 k (400 kW) a poskytuje tak typickou dynamiku BMW M v dosud nevídané podobě. Tuto progresivní a zcela bezemisní radost z jízdy doprovází výrazný design, který v sobě na první pohled kombinuje sportovnost, exkluzivitu a ultra-moderní charakter. Jako první čistě elektrické Gran Coupé od BMW M vytváří tento výjimečný vůz vlastní třídu a ohromuje velkým dojezdem, luxusním množstvím prostoru a inteligentní konektivitou s pozoruhodnou úrovní každodenní praktičnosti.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW i4 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

BMW i4 M50 | Zajímá Vás více? Napište nám.

Zaujalo Vás nové plně elektrické BMW i4 M50? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

BMW i4 bude od uvedení na trh k dispozici ve dvou modelových variantách, včetně vůbec prvního BMW M automobilu s čistě elektrickým pohonem.

1. BMW i4 M50 (kombinovaná spotřeba elektrické energie: 24–19 kWh/100 km v cyklu WLTP, emise CO2 : 0) je výkonný model od BMW M GmbH, který nabízí vysoce intenzivní radost z jízdy. Je vybaven elektromotory na přední i zadní nápravě s kombinovaným maximálním výkonem 400 kW/544 k, M specifickou technologií podvozku a dojezdem v testovacím cyklu WLTP až 510 km.

2. BMW i4 eDrive40 (kombinovaná spotřeba elektrické energie: 20–16 kWh/100 km v cyklu WLTP, emise CO2 : 0) je použit jeden elektromotor s výkonem 250 kW/340 k pohánějící zadní kola, který umožňuje lokálně bezemisní jízdu s působivou dávkou sportovního stylu. Jeho dojezd vypočítaný podle WLTP činí až 590 km

BMW i4 (G26) je prvním čistě elektrickým modelem značky, který byl od počátku navržen tak, aby poskytoval dynamické výkony. Má tedy všechny charakteristické vlastnosti čtyřdveřového kupé BMW a poprvé je kombinuje s nulovými lokálními emisemi. Hmotnost i aerodynamika byly vylepšeny s cílem zvýšit jeho dynamické schopnosti a udržitelnost. K bezkonkurenčnímu pocitu z jízdy, který i4 přináší, přispívají i další faktory: velmi tuhá struktura karoserie se zadní výklopnou stěnou, propracovaný podvozek, nízké těžiště a sladění komponentů pohonu a podvozku, jehož bylo dosaženo na základě dlouholetých odborných znalostí BMW Group. Rozšíření nabídky o model BMW M podtrhuje zaměření modelu na sportovní zážitky z jízdy. BMW i4 M50, první čistě elektrický výkonný model od BMW M GmbH, přináší do světa elektromobility klasickou M agilitu, dynamiku a preciznost.

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW i4 M50

BMW i4 z boku

BMW i4

Jako první elektrické Gran Coupé BMW i4 (G26)  přináší mimořádnou dynamiku s vysokou úrovní komfortu a ideálními  předpoklady k tomu, aby se stalo vaším společníkem pro každý den. 

Pětidveřový vůz je vybaven pátou generací technologie BMW eDrive s vysloveně  sportovním parametry – dosahuje výkonu až 400 kW/544 k (BMW i4 M50). S  dlouhým dojezdem až 590 kilometrů* (BMW i4 eDrive40) a pěti prostornými plnohodnotnými sedadly je dokonalým automobilem pro každou cestu.

Více informací o BMW i4

BMW řady 4 Gran Coupé

Expresivní design, sportovní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru pro každodenní používání: nové BMW řady 4 Gran Coupé inspiruje po celé své délce.

Díky vysoké úrovni jízdního komfortu a velkorysému prostoru s pěti plnohodnotnými sedadly a velkým zavazadlovým prostorem je toto elegantní pětidveřové Gran Coupé dokonalým společníkem pro každou příležitost.

MOŽNOSTI DESIGNU BMW i4 M50

BMW i4 M50 - Alpine White

Alpine White (bílá)

BMW i4 M50 - Aventurin Red

BMW Individual metalický lak Aventurin Red (červená)

BMW i4 M50 - Black Sapphire

Metalický lak Black Sapphire (černá)

BMW i4 M50 - Dravit Grey

BMW Individual Metalický lak Dravit Grey (šedá)

BMW i4 M50 - Frozen Portimao Blue

BMW Individual metalický lak Frozen Portimao Blue (modrá)

BMW i4 M50 - M Brooklyn Grey

Metalický lak M Brooklyn Grey (šedá)

BMW i4 M50 - M Portimao Blue

Metalický lak M Portimao Blue (modrá)

BMW i4 M50 - Mineral White

Metalický lak Mineral White (bílá)

BMW i4 M50 - Sanremo Green

Metalický lak Sanremo Green (zelená)

BMW i4 M50 - Sunset Orange

Metalický lak Sunset Orange (oranžová)

BMW i4 M50 - Tanzanite Blue

BMW Individual metalický lak Tanzanite Blue (modrá)

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW i4 M50 (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 1 908 400 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW i4 M50

Pečlivě sladěné prémiové technologie pohonu a podvozku. Vynikající dynamické vlastnosti obou modelových variant vycházejí z bezkonkurenční designové sladěnosti BMW i4, která jej jasně odlišuje od ostatních elektromobilů v tomto segmentu. Základem jsou komponenty pohonu a podvozku, jež byly vyvinuty s využitím technologických znalostí prémiové automobilky. K mimořádně technicky propracovaným prvkům podvozku, z nichž některé jsou pro BMW exkluzivní, patří tlumiče s progresivní charakteristikou, zadní vzduchové odpružení, elektromechanické řízení s funkcí Servotronic, integrovaný brzdový systém, stabilizační systém DSC (Dynamic Stability Control) a blízko sebe umístěné regulační prvky protiprokluzového systému. BMW i4 M50 je vybaveno přímo pro tuto verzi vyvinutým adaptivním M podvozkem s přizpůsobenými pružinami a tlumiči, speciálně navrženými stabilizátory a přídavnou výztuhou v přední části vozu, stejně jako variabilním sportovním řízením, M sportovními brzdami a M koly z lehké slitiny o průměru až 20 palců s odlišným rozměrem pneumatik pro přední a zadní nápravu. Elektrický systém pohonu všech kol, který má v modelu BMW Group premiéru, pomáhá dosahovat vynikající úrovně trakce, směrové stability a agility.

Elektrický pohon všech kol, inovativní technologie tlumičů, nové blízko sebe umístěné regulační prvky protiprokluzového systému a funkce Launch Control pro majestátní a výbušné rozjezdy. Schopnost špičkových systémů hnacího ústrojí a podvozku velmi přesně spolupracovat a vytvářet jízdní zážitky, které nemůže nabídnout žádný konkurent, je okamžitě patrná například při razantní akceleraci z klidu. BMW i4 vystřelí z místa s bezkonkurenční účinností a směrovou stabilitou. Obzvláště důležitou roli zde hraje elektrický pohon všech kol modelu BMW i4 M50, který využívá elektromotoru na každé z náprav, což umožňuje optimální přenos hnací síly na vozovku v přesném souladu s přáním řidiče bez ohledu na podmínky na silnici a počasí. Elektrický pohon všech kol reaguje s mimořádnou citlivostí na otáčky kol na každé nápravě. V případě potřeby dokáže vylepšit trakci a jízdní stabilitu odpovídajícím přizpůsobením hnací síly, aniž by musela zasahovat kontrola trakce 

Plně variabilní systém umí zvolit přesně ten správný způsob přenosu výkonu pro celou škálu požadavků, od vysoce hospodárného pohonu pouze zadní nápravy až po pohon všech kol maximalizující trakci. Za normálních okolností BMW i4 M50 přenáší pro zlepšení hospodárnosti a dojezdu hnací sílu výhradně na zadní kola. Při vyšší úrovni bočního zrychlení nebo v reakci na prokluz kol se odpovídajícím způsobem zapojí motor na přední nápravě, který svojí činností zlepší jízdní dynamiku a směrovou stabilitu. Řízení hnací síly obou motorů přitom reaguje výrazně rychleji a s mnohem větší přesností, než by to bylo možné při použití jednoho motoru, jehož síla by se rozdělovala mezi obě nápravy. Tento přesný způsob distribuce točivého momentu dokonce umožňuje plně využít také potenciál pneumatik s různým rozměrem. A ve velmi náročných jízdních situacích nedochází ani ke ztrátám účinnosti, které by způsobilo tepelné zatížení mechanického spojení. Použití jednoho motoru na každé nápravě k přenosu hnací síly vytváří ideální základ pro velmi vysokou úroveň rekuperace.

Speciálně odlehčený podvozek. Nově vyvinutý podvozek BMW i4 poskytuje vynikající základ pro kombinaci přesně ovladatelných jízdních vlastností, a to i při jízdě na limitu, s působivým komfortem při cestách na dlouhé vzdálenosti. Přední nápravu s dvojitými spodními rameny tvoří nově vyvinutá hliníková příčná ramena s těhlicemi, jejichž snížená hmotnost zlepšuje odezvu tlumičů na nerovnosti vozovky. Kinematika nápravy, rozchod kol a odklony byly speciálně nastaveny tak, aby se zvýšila přesnost řízení a absorpce bočních sil při průjezdu zatáčkami. Elastokinematika, specifická pro daný model, pomáhá zajistit přesné vedení kol a zvyšuje primárně jízdní komfort. Patří sem i použití hydraulicky tlumených torzních vzpěr, které snižují kmitání a vibrace. BMW i4 M50 je rovněž vybaveno elastickým uložením předního elektromotoru v pomocném rámu přední nápravy, jež pomáhá zlepšit akustickou izolaci od karoserie.

Integrovaný brzdový systém zlepšuje brzdný výkon a cit v pedálu. Nežádoucí zpětná vazba v brzdovém pedálu je eliminována při rekuperaci, která vůz zpomaluje výkonem až 195 kW (BMW i4 M50). Integrovaný brzdový systém umožňuje mimořádně precizně regulovat brzdovou soustavu a zpomalování rozdělovat mezi rekuperaci a brzdovou soustavu. Řidič tak má k dispozici mimořádně citlivé ovládání brzd ve všech jízdních situacích, protože při použití stejného tlaku na pedál se vždy vytvoří stejný brzdný tlak.

BMW i4 M50 z boku v pohybu
BMW i4 M50 - Adaptivní M podvozek se specifickým naladěním.

Adaptivní M podvozek se specifickým naladěním.

Adaptivní M podvozek, variabilní sportovní řízení a M sportovní brzdy zajišťují u modelu i4 M50 maximálně přesné reakce. Na míru navržené naladění všech komponentů a regulačních systémů podvozku, stejně jako dodatečné výztuhy zvyšující tuhost karoserie jsou zárukou nejvyšší úrovně M typických zážitků z jízdy.

BMW i4 M50 - BMW M eDrive.

BMW M eDrive.

BMW i4 M50 používá pátou generaci technologie BMW eDrive. Ta kromě dvou vysokovýkonných elektromotorů zahrnuje vysokonapěťovou baterii, výkonovou elektroniku a nabíjecí techniku. V režimu Sport-Boost vyvinou dva výkonné elektromotory BMW M eDrive na přední a zadní nápravě působivý celkový výkon 544 k (400 kW), který zajistí plynulé a nepřerušené zrychlení pětidveřového Gran Coupé z 0 na 100 km/h za pouhých 3,9 sekundy. Nízké těžiště, zajištěné v podlaze umístěnými vysokonapěťovými bateriemi, spolu s rozložením hmotnosti mezi nápravy v téměř ideálním poměru 50:50 zlepšují jízdní dynamiku. S výjimečným dojezdem až 520* kilometrů (WLTP) tomuto elektrickému M modelu rozhodně nechybí nic z pohledu každodenní praktičnosti.

BMW i4 M50 - BMW M IconicSounds Electric.

BMW M IconicSounds Electric.

BMW M IconicSounds Electric přináší do BMW i4 M50 zcela výjimečný a vysoce emotivní soubor zvuků. Prostřednictvím audiosystémem generovaných expresivní zvuků si cestující mohou vychutnat radost z jízdy všemi smysly. Charakteristika zvuku se mění podle zvoleného jízdního režimu: od mimořádně dynamického s jasnou zpětnou vazbou podle zatížení motorů v režimu SPORT, přes harmonickou akustiku s jemnou zpětnou vazbou v režimu COMFORT až po zcela tichou aktivaci řežimu ECO SPORT.

BMW i4 M50 - M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají vpředu čtyřpístkové pevné třmeny a vzadu jednopístkové plovoucí třmeny v leskle modrém provedení s logem M a jsou vybaveny většími brzdovými kotouči, které zajištují vynikající brzdný výkon. Jsou přizpůsobeny velmi vysokému dynamickému potenciálu vozu i mimořádně sportovnímu jízdnímu stylu, zajišfují vynikající brzdný výkon za mokra.

BMW i4 M50 - Paket M Technology.

Paket M Technology.

Paket M Technology zahrnuje 19" M kola z lehké slitiny Double-spoke 861 M se sportovními pneumatikami, které zajištují maximální výkonnost i při sportovním využití. Kromě toho jsou na přední nápravě dále posílené M sportovní brzdy s většími brzdovými kotouči. Na přání jsou k dispozici exkluzivní 20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 868 M se sportovními pneumatikami.

BMW i4 M50 - Pohon BMW i4 M50.

Pohon BMW i4 M50.

Vysokovýkonné hnací ústrojí modelu i4 M50 se dvěma výkonnými elektromotory BMW M eDrive zaručuje rychlou dodávku síly. Sportovní charakter podtrhuje uspořádání pohonu všech kol s preferencí zadních kol a emotivní zvuk. Velká vysokonapěťová baterie s dlouhým dojezdem zajišťuje radost z jízdy i na delších trasách.

NABÍJECÍ ČASY BMW i4 M50

S Vaším BMW i4 a BMW Charging budete moci využívat celou řadu na míru  připravených možností pro nabíjení doma, na cestách i v zaměstnání.  Využít můžete například i enormní výkon vysokorychlostních nabíjecích  stanic IONITY, které vám umožní nabít 140 km dojezdu za pouhých 10 minut  nebo doplnit energii z 10 na 80 procent kapacity za pouhých 31 minut.

BMW i4 M50 nabíjení

Domácí nabíjení pro 100 km jízdy.

 • 01:36 h - Nabíječka Wallbox Ul kW) 
 • 01:36 h - Univerzální kabel Flexible Fast Charger (11 kW) z průmyslové zásuvky 
 • 08:07 h - Standardní nabíjecí kabel nebo univerzální kabel Flexible Fast Charger (2,3 kW) z domácí elektrické zásuvky


Nabíjení pro 100 km jízdy na cestách.

 • 00:05 h - Vysokorychlostní nabíjecí stanice (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)
 • 00:21 h - Rychlonabíjecí stanice (50 kW)
 • 01:36 h - AC nabíječka (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)
BMW i4 M50 nabíjení

VEŘEJNÉ NABÍJENÍ S BMW CHARGING.12 MĚSÍCŮ BEZ ZÁKLADNÍHO POPLATKU.**

Nabíjecí karta BMW Charging je součástí standardní výbavy a je Vaším klíčem k neustále se rozšiřující síti veřejných nabíjecích stanic. S tarifem Active můžete za výjimečně výhodných podmínek nabíjet po celé Evropě a prvních 12 měsíců nemusíte platit paušální poplatek. S novým BMW i4 M50 si můžete pořídit i balíček IONITY Plus s ročním odpuštěním paušálního poplatku a díky němu využívat i jednu z ultra rychlých vysokovýkonných nabíjecích stanic IONITY.


DESIGN EXTERIÉRU BMW i4 M50

BMW i4 M50 s klasickými, na výkon zaměřenými stylistickými prvky. Designové prvky specifické pro daný model dodávají BMW i4 M50 atraktivní vzhled, který jasně odkazuje na jeho vysloveně sportovní charakter. Přední nárazník má charakteristickou grafiku ve tvaru písmene U, tolik typickou pro modely BMW M. Přídavné boční nasávací otvory zlepšují chlazení brzd. Okolí BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek a svislé lišty kolem vzduchových clon jsou lakovány v šedé barvě Cerium Grey, stejně jako kryty vnějších zpětných zrcátek a prvky vnějších hran zadního nárazníku, zatímco vzduchové průduchy, lišty bočních prahů a lišty zadního nárazníku jsou lakovány v leskle černé barvě. 

Model M Sport, který je pro BMW i4 eDrive40 k dispozici volitelně, také jasně naznačuje dynamické schopnosti vozu. Mezi použité prvky patří mohutně tvarovaná struktura předního nárazníku a lišty na jeho ve spodní hraně a krajích zadního nárazníku v barevném provedení Dark Shadow. Exteriérový paket M Carbon lze objednat jako volitelnou výbavu pro BMW i4 M50 a pro vozy BMW i4 eDrive40 ve výbavě M Sport. Zahrnuje nasávací otvory v přední části, kryty vnějších zpětných zrcátek, boční ozdobné prvky zadního nárazníku a speciálně tvarovaný zadní spoiler z ultralehkých, technologicky vyspělých uhlíkových vláken. Vnější lak BMW i4 lze objednat ve dvou nemetalických barvách, sedmi metalických odstínech a jedné matné variantě Frozen. K dispozici jsou také speciální laky z nabídky BMW Individual

BMW i4 M50 z boku
BMW i4 M50 - 19 M kola z lehké slitiny 861 M.

19 M kola z lehké slitiny 861 M.

Exkluzivní 19" M kola z lehké slitiny Double-Spoke 861 M Bicolour Jet Black (černá) s kombinovanými pneumatikami jsou lesklá a mají specifický vzhled, který byl navržen přímo pro BMW i4 M50. Přední kola mají rozměry 8,5J x19 a pneumatiky 245/40 R 19, zatímco kola mají rozměry 9 J x 19 a obouvají pneumatiky 255/40 R 19.

BMW i4 M50 - Exteriérový paket M Carbon.

Exteriérový paket M Carbon.

Volitelný exteriérový paket M Carbon dokresluje sportovní vlastnosti vozu. Krajní otvory vzduchových clon v předním nárazníku a kryty vnějších zpětných zrcátek jsou vyrobeny z plastu vyztuženého uhlíkovými vlákny (CFRP). Paket doplňují krajní lišty na zádi a speciálně tvarovaný zadní spoiler. BMW i4 M50 má také M kryty zpětných zrcátek s nezaměnitelným tvarem.

BMW i4 M50 - M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket s M specifickým předním a zadním nárazníkem v barvě vozu, designovými prvky na bočních prazích v leskle černém provedení a dvoudílnou vložkou difuzoru v metalické barvě Dark Shadow a leskle černém provedení vyjadřuje čistou dynamiku a sportovní charakter.

BMW i4 M50 - Světlomety M Shadow Line a BMW Laserlight.

Světlomety M Shadow Line a BMW Laserlight.

Volitelné Světlomety M Shadow Line mají černě provedené všechny prvky, které jsou jinak chromované, tím vznikl jejich nezaměnitelný vzhled. Adaptivní laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel vyzařují světlo do vzdálenosti až 550 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Optimální viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré ozdobné prvky a nápisy BMW Laser jednoznačně ukazují na vysoký technologický standard a sportovní charakter

DESIGN INTERIÉRU BMW i4 M50

Prémiová atmosféra vyzařuje jasný důraz na udržitelný sportovní charakter. I další části interiéru jsou zaměřeny na poskytování bohatého zážitku z jízdy. BMW i4 je standardně vybaveno sportovními sedadly a sportovním volantem s multifunkčními tlačítky. Vysoká středová konzola a hladký povrch, který přechází z přístrojové desky do výplní dveří, vytváří na předních sedadlech pocit, že je posádka vozem příjemně obklopena. V modelech BMW i4 M50 a M Sport jsou na středové konzole měkké vyvýšené opěrky pro kolena, jež ještě více zdůrazňují aktivní jízdní charakter vozu.

Obložení interiéru v leskle černém provedení nebo v tmavě hliníkovém provedení Aluminium Rhombicle Anthracite (pro vozy BMW i4 M50 a M Sport) jsou součástí standardní výbavy. Na přání lze objednat další obložení, včetně variant z ušlechtilého dřeva a mimořádně kvalitních sad od BMW Individual.

Akustická ochrana chodců a BMW IconicSounds Electric. Elektrický pohon BMW i4 produkuje nejen nulové lokální emise, ale také téměř žádný zvuk. Aby bylo možné upozornit ostatní účastníky silničního provozu, že se BMW i4 blíží, je standardně vybaveno systémem akustické ochrany chodců. Tento zvuk, vyvinutý speciálně pro elektrifikované vozy BMW, je uměle generován a vydáván prostřednictvím vnějších reproduktorů a je aktivní až do rychlosti 21 km/h na evropských trzích a 31 km/h v USA. Vozidlu propůjčuje i pro značku typický zvukový doprovod, který nenarušuje pohodlí cestujících na palubě. 

Pro daný model specifický a nezaměnitelný akustický zážitek – stisknutí tlačítka Start/Stop spustí inspirativní akustický doprovod, který vzbuzuje očekávání nadcházejícího zážitku z plně elektrické jízdy. Tento zvuk vznikl v rámci spolupráce skladatele filmové hudby a držitele Oscara Hanse Zimmera a kreativního zvukového ředitele BMW Group Renza Vitaleho. Zvuk pohonu s nápadně průzračnou barvou a sférickými komponenty přináší při jízdě autentickou zpětnou vazbu na každý pohyb plynového pedálu. Charakter zvuku se mění podle nastavení zvoleného jízdního režimu. To znamená, že v režimu SPORT je zvukové spektrum vozu dominantnější a intenzivnější. Na každou změnu vůz reaguje během milisekund, zrychlení, změnu výkonu nebo rekuperaci doprovází vhodný akustický doprovod. Zvuk pohonu vyvinutý pro BMW i4 M50 vyniká mimořádně energickým tónem. Pohyby plynového pedálu jsou doprovázeny méně harmonickým, ale poutavě vzrušujícím a technickým zvukem. Kromě toho je rozdíl v akustice režimů COMFORT a SPORT mimořádně výrazný. Další výbavou dostupnou pro BMW i4 je funkce BMW IconicSounds Electric, která umožňuje pozdější nahrání nového zvuku pohonu, vyvinutého společně s Hansem Zimmerem, a to prostřednictvím vzdálených aktualizací softwaru Remote Software Upgrade.

DESIGN INTERIÉRU BMW i4 M50
BMW i4 M50 - BMW Live Cockpit Professional s BMW Prohnutým displejem.

BMW Live Cockpit Professional s BMW Prohnutým displejem.

V BMW i4 M50 na Vás čeká nejnovější generace BMW Live Cockpit Professional. Jeho nezaměnitelným prvkem je BMW Prohnutý displej s M označením. Toto ultramoderní řešení tvoří 12,3" přístrojový displej a 14,9' dotykový kontrolní displej, jež jsou umístěné pod jednou společnou bezrámovou skleněnou plochou. Tenký digitální displej je natočen směrem k řidiči a představuje mimořádně intuitivní a ergonomickou formu orientace na řidiče, která je pro BMW M typická.

BMW i4 M50 - M kožený volant.

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou tlustšího věnce čalouněného černou kůží Walknappa s kontrastním prošíváním a vybráním na palce v M barvách poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

BMW i4 M50 - M obložení interiéru Carbon Fibre.

M obložení interiéru Carbon Fibre.

Mimořádně kvalitní M obložení interiéru Carbon Fibre s ozdobnými lištami Pearl Chrome se ideálně hodí k M sportovním sedadlům s charakterem skořepinových sedadel a dodávají interiéru BMW i4 M50 mimořádně moderní a dynamický vzhled.

BMW i4 M50 - M sportovní sedadla.

M sportovní sedadla.

Volitelná a široce nastavitelná M sportovní sedadla ve stylu skořepinových sedadel s částečně integrovanými opěrkami hlavy poskytují výjimečnou boční oporu Vám a Vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.

FOTOGALERIE

KATALOG BMW i4

BMW i4 M50 zezadu

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW i4 M50

Klíčová fakta a údaje BMW i4 M50 na jednom místě: elektrický motor, spotřeba elektřiny, dojezd a rozměry. Prohlédněte si všechny údaje, jako je výkon, točivý moment a zrychlení.

Technické údaje BMW i4 eDrive35

Výkon systému

Druh pohonu Elektrická energie 
Celkový výkon (kW (k)) 210 (286) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 400 
Převodovka 1stupňová 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Jízdní výkony

Trvalý výkon v kW (k) 80 () 
Točivý moment v Nm 400 

Rozsah nabíjení

Elektrický dojezd (km) 482 - 407 
Maximální nabíjecí výkon AC v kW 11 
Nabíjecí čas AC v h, např. BMW Wallbox, 0–100 % stavu nabití 7 
Maximální nabíjecí výkon DC v kW 180 
Nabíjecí čas DC v min, např. vysokorychlostní nabíječka, 10–80 % stavu nabití 32 

Výkon

Maximální rychlost 190 
Zrychlení 6 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 783 / 1 852 / 1 448 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2073 (1042 / 1031) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 856 / 12,5 
Světlá výška v mm 125 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 065 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 545 
Povolené zatížení (kg) 555 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 140 / 1 525 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 600 / 1 600 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 470 - 1290 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/55 R17 101 Y XL 
Pneumatiky vzadu 225/55 R17 101 Y XL 
Kola vpředu 7,5Jx17 LM 
Kola vzadu 7,5Jx17 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba elektřiny, kombinovaná (kWh/100 km) 15,8 - 18,7 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 0 

Technické údaje BMW i4 eDrive40

Výkon systému

Druh pohonu Elektrická energie 
Celkový výkon (kW (k)) 250 (340) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 430 
Převodovka 1stupňová 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Jízdní výkony

Trvalý výkon v kW (k) 105 () 
Točivý moment v Nm 430 

Rozsah nabíjení

Elektrický dojezd (km) 589 - 492 
Maximální nabíjecí výkon AC v kW 11 
Nabíjecí čas AC v h, např. BMW Wallbox, 0–100 % stavu nabití 8,25 
Maximální nabíjecí výkon DC v kW 205 
Nabíjecí čas DC v min, např. vysokorychlostní nabíječka, 10–80 % stavu nabití 31 

Výkon

Maximální rychlost 190 
Zrychlení 5,7 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 783 / 1 852 / 1 448 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2073 (1042 / 1031) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 856 / 12,5 
Světlá výška v mm 125 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 125 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 605 
Povolené zatížení (kg) 555 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 140 / 1 550 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 600 / 1 600 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 470 - 1290 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/55 R17 101 Y XL 
Pneumatiky vzadu 225/55 R17 101 Y XL 
Kola vpředu 7,5Jx17 LM 
Kola vzadu 7,5Jx17 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba elektřiny, kombinovaná (kWh/100 km) 16,1 - 19,1 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 0 

Technické údaje BMW i4 M50

Výkon systému

Druh pohonu Elektrická energie 
Celkový výkon (kW (k)) 400 (544) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 795 
Převodovka 1stupňová 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Trvalý výkon v kW (k) 125 (170) 
Točivý moment v Nm 795 

Rozsah nabíjení

Elektrický dojezd (km) 519 - 415 
Maximální nabíjecí výkon AC v kW 11 
Nabíjecí čas AC v h, např. BMW Wallbox, 0–100 % stavu nabití 8,25 
Maximální nabíjecí výkon DC v kW 205 
Nabíjecí čas DC v min, např. vysokorychlostní nabíječka, 10–80 % stavu nabití 31 

Výkon

Maximální rychlost 225 
Zrychlení 3,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 783 / 1 852 / 1 448 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2073 (1042 / 1031) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 856 / 12,5 
Světlá výška v mm 125 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 290 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 735 
Povolené zatížení (kg) 520 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 270 / 1 550 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 600 / 1 600 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 470 - 1290 

Kola

Pneumatiky vpředu 245/45 R18 100 Y XL 
Pneumatiky vzadu 255/45 R18 103 Y XL 
Kola vpředu 8,5Jx18 LM 
Kola vzadu 9Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba elektřiny, kombinovaná (kWh/100 km) 18,1 - 22,5 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 0 
BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW i4 M50

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW i4 M50


Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW i4 M50

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW i4 M50

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW i4 M50.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW i4 M50

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW i4 M50

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW i4 M50.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW i7 Sedan? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

DOKUMENTY:

CZ: První_BMW_i4._Tisková_zpráva.-1.PDF

EN: The_first-ever_BMW_i4._(Short_Text_Version).PDF


Spotřeba elektřiny a emise CO₂ BMW i4 M50. 

* Předběžné hodnoty; měřeno podle metodiky WLTP
** Specifická nabídka pro daný trh platí pro nové vozy zakoupené v  dealerstvích nebo zastoupeních BMW v Evropě pro nabíjecí síť BMW  Charging Network.

BMW i4 M50(1):
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 22,5–18
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

Hodnoty označené (1) jsou předběžné.

Uvedené oficiální údaje o spotřebě elektřiny a dojezdu byly stanoveny  podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném  znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené  volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k  dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.  Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na  www.bmw.de/wltp


Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním  provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek,  vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz , www.press.bmwgroup.com

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů