Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE X7 | Nové BMW X7 (G07) | 2022

2759 BMW invelt 13. 4. 2022 #BMWinvelt #BMW #THEX7 #BMWX7
THE X7 | Nové BMW X7

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW X7 S FINANCOVÁNÍM

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY X7 - BMW ÚVĚR BUSINESS

FINANCOVÁNÍ BMW ŘADY X7 - BUSINESS EDICE - BMW ÚVĚR SELECT

 • 40 % akontace
 • Měsíční splátka 23 790 Kč bez DPH
 • Pouze pro podnikatele a společnosti
 • Délka financování 60 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Limitované množství vozů do 31.3.2023


PODMÍNKY:

 • Možnost jednorázového odpočtu celé DPH z kupní ceny na počátku splácení pro plátce DPH.
 • Splátky úvěru nejsou zatíženy DPH.
 • Na konci smlouvy nastavena poslední navýšená splátka
  3 možnosti ukončení smlouvy:
  • Využijte odkupu vozu leasingovou společností nebo třetí osobou 
  • Ponechání vozu a zaplacení poslední navýšené splátky nebo 
  • Rozložení poslední navýšené splátky do nové smlouvy a pokračování ve splácení


BMW ÚVĚR BUSINESS: PODNIKATELSKÝ ÚVĚR S POSLEDNÍ NAVÝŠENOU SPLÁTKOU:

 • Snadno a flexibilně. 
 • BMW úvěr Business je jednou z možností financování vašeho BMW, která nabízí individuální měsíční splátky a délku smlouvy od 24 do 60 měsíců. 
 • A to vše s možností rozhodnout se, zdali chcete po ukončení smlouvy přesednout do dalšího modelu nebo vůz vrátit svému BMW invelt Praha a Plzeň.
 •  Na své BMW si také můžete vzít úvěr.

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Více osobitosti, více sportovního charakteru, více digitalizace: Nové BMW X7 (G07) otevírá v segmentu luxusních vozů zcela novou dimenzi zážitku z jízdy. 

První Sports Activity Vehicle (SAV) v této kategorii vozidel nabízí nenapodobitelnou kombinaci exkluzivity, dokonalých jízdních vlastností, luxusní prostornosti a všestrannosti. Model BMW X7 se rychle stal nejúspěšnějším BMW modelem ve třídě luxusních automobilů.

A nyní byl jeho jedinečný charakter značně dále zdokonalen rozsáhlými designovými úpravami, a to především v oblasti vizuálně působivé přední části a také díky novému vzhledu M sportovního paketu, kolům z lehké slitiny o průměru až 23 palců (poprvé u BMW) a nejnovější generaci ovládacího systému iDrive včetně BMW Prohnutého displeje a BMW Operačního systému 8. Nové BMW X7 přichází s ještě bohatší standardní výbavou, dalšími asistenčními systémy a nejnovější 48V mild-hybridní technologií pro všechny motory.

 • Z designu přední části opírající se o klasické ikonické prvky BMW a osvětlenou masku chladiče BMW Iconic Glow vyzařuje sebevědomý  charakter.
 • Mimořádně živý zážehový 6válec BMW TwinPower Turbo poskytuje výkon 280 kW (381 k)*, standardně dodávané vzduchové odpružení na obou nápravách zajišťuje na každém povrchu mimořádný komfort.
 • Integrované aktivní řízení* zlepšuje obratnost při manévrování a zvyšuje jízdní komfort ve vysokých rychlostech.

*Volitelná výbava.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo zjistit více informací.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW X7 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

A nyní byl jeho jedinečný charakter značně dále zdokonalen rozsáhlými designovými úpravami, a to především v oblasti vizuálně působivé přední části a také díky novému vzhledu M sportovního paketu, kolům z lehké slitiny o průměru až 23 palců (poprvé u BMW) a nejnovější generaci ovládacího systému iDrive včetně BMW Prohnutého displeje a BMW Operačního systému 8. Nové BMW X7 přichází s ještě bohatší standardní výbavou, dalšími asistenčními systémy a nejnovější 48V mild-hybridní technologií pro všechny motory.

Nové BMW X7 (G07) je hlavním pilířem probíhající produktové ofenzivy v nejexkluzivnějších segmentech modelové řady své prémiové značky. Nové X7 se bude vyrábět v továrně BMW Group ve Spartanburgu, která je kompetenčním centrem pro modely BMW X v americké Jižní Karolíně, kde se produkují také BMW X6, BMW X5, BMW X4 a BMW X3. Mezi nejvýznamnější trhy tohoto luxusního SAV patří kromě USA a Kanady také Čína a další asijské trhy, Německo, Blízký východ a Austrálie. Celosvětové uvedení   nového BMW X7 na trh odstartuje v srpnu 2022.

Exkluzivní aura, impozantní charakter. Největší ze všech modelů BMW X otevírá nové hranice pro exkluzivní žitky z jízdy, přičemž jeho výjimečnou prostornost a charakteristickou BMW jízdní dynamiku lze zažít jak na zpevněných silnicích, tak i mimo ně. Všestrannost nového modelu X7 sahá od jeho schopnosti vyniknout na silnici jakožto vysoce elegantní automobil až po nadšenou touhu po akci mimo zpevněné cesty. Vnější rozměry podtrhující osobitost nového BMW X7, velkorysý vnitřní prostor, výjimečně kvalitní výbava a prvotřídní atmosféra v interiéru pro cestující na všech třech řadách sedadel v kombinaci s výkonnými 6 - a 8válcovými motory, nejmodernějšímitechnologiemi podvozku a inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive jsou ukázkou komplexní vyváženosti a jízdní suverenity.

THE X7 | Nové BMW řady X7

Zaujalo Vás nové BMW X7? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW X7

BMW X5

BMW X5

Nepřehlédnutelné terénní vlastnosti a sebevědomé chování na nezpevněném povrchu kombinované s prémiovými vlastnostmi a typickou dynamikou BMW

 • BMW X5 nabízí radost z jízdy na každém povrchu, a to díky vyspělým motorům BMW TwinPower Turbo a výjimečné trakci pohonu všech kol BMW  xDrive
 • Nejpozoruhodnějším designovým prvkem přední části je velká maska chladiče BMW s jednodílným rámečkem
 • Uvnitř BMW X5 je exkluzivní prostředí, které je výsledkem použití  nejkvalitnějších materiálů a čistého designového stylu, navíc může být  podrtženo  volitelnou panoramatickou skleněnou střechou.


Více informací o BMW X5

BMW XB7

Automobil BMW ALPINA přináší prvotřídní dojmy z jízdy a jeho řízení znamená opravdový požitek.

 • Model BMW ALPINA XB7 se vyznačuje nejnovější generací osmistupňové  sportovní automatické převodovky (Sport Automatic Transmission) s  technologií ALPINA SWITCH-TRONIC
 • Všechna nová 23" kovaná slitinová kola v ikonickém paprskovitém tvaru ALPINE CLASSIC 20 a v povrchové úpravě Antracit jsou ve výbavě na přání.
 • Systém BMW Driving Assistant Professional, jenž tvoří  součást základní výbavy, nabízí vysokou úroveň aktivní bezpečnosti v  rámci komplexního balíčku inovativních asistenčních systémů.


Více informací o BMW XB7

MODELY BMW X7

BMW X7 - Design Pure Excellence

Design Pure Excellence

BMW X7 - M Sportpackage

M Sportpackage

MOTORIZACE BMW X7

BMW X7 - BMW X7 xDrive40d

BMW X7 xDrive40d

Celkové parametry systému:

Výkon: 259 kW/352 k, točivý moment: 720 Nm*.

Motor BMW TwinPower Turbo:

Zdvihový objem: 2,993 cm3

Výkon: 250 kW/340 k při 4400 1/min.

Točivý moment: 700 Nm při 17502250 1/min.

Elektromotor: Výkon: 9 kW/12 k.

Točivý moment: 200 Nm.

Zrychlení 0100 km/h: 6,1 s.

Maximální rychlost: 243 km/h.

Spotřeba paliva, kombinovaná: 8,77,6 l/100 km podle WLTP.

Emise CO2, kombinované: 230200 g/km podle WLTP.

Emisní standard: Euro 6d.

Základní cena s DPH: 2 588 300 Kč

BMW X7 - X7 M60i xDrive

BMW X7 M60i xDrive

Celkové parametry systému:

Výkon: 390 kW/530 k, točivý moment: 750 Nm*.

Motor BMW TwinPower Turbo:

Zdvihový objem: 4395 cm3

Výkon: 390 kW/530 k při 55006000 1/min.

Točivý moment: 750 Nm při 18004600 1/min.

Elektromotor: Výkon: 9 kW/12 k.

Točivý moment: 200 Nm.

Zrychlení 0100 km/h: 4,7 s.

Maximální rychlost: 250 km/h.

Spotřeba paliva, kombinovaná: 13,312,2 l/100 km podle WLTP.

Emise CO2, kombinované: 303278 g/km podle WLTP.

Emisní standard: Euro 6d.

Základní cena s DPH: 3 283 800 Kč

BMW X7 - X7 xDrive40i

BMW X7 xDrive40i

Celkové parametry systému:

Výkon: 280 kW/380 k, točivý moment: 540 Nm*.

Motor BMW TwinPower Turbo:

Zdvihový objem: 2998 cm3.

Výkon: 280 kW/380 k při 52006250 1/min.

Točivý moment: 520 Nm při 18505000 1/min.

Elektromotor: Výkon: 9 kW/12 k.

Točivý moment: 200 Nm.

Zrychlení 0100 km/h: 5,8 s.

Maximální rychlost: 250 km/h.

Spotřeba paliva, kombinovaná: 10,59,2 l/100 km podle WLTP.

Emise CO2, kombinované: 240210 g/km podle WLTP.

Emisní standard: Euro 6d.

Základní cena: 2 562 300 Kč

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW X7 xDrive40i (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 2 562 300 


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA NOVÉHO BMW X7

Jízdní vlastnosti nového BMW X7 spojují agilitu, kterou jsou vozy Sports  Activity Vehicles proslulé, s výjimečným komfortem. Standardně dodávané adaptivní vzduchové odpružení obou náprav spolupracuje s elektronicky řízenými tlumiči a poskytuje charakteristické dynamické jízdní vlastnosti BMW v kombinaci s vynikajícím komfortem na dlouhých cestách. Standardní výbava nového BMW X7 M60i xDrive zahrnuje také Integrální aktivní řízení a adaptivní stabilizátory. Oba tyto prvky výbavy, stejně jako paket xOffroad, jsou k dispozici jako volitelná výbava i pro šestiválcové modely.

Adaptivní vzduchové odpružení obou náprav s elektronicky řízenýmitlumiči ve standardní výbavě. Základem technologie podvozku nového BMW X7 je osvědčená kombinace lichoběžníkové přední nápravy a pětiprvkové zadní nápravy. Tento konstrukční princip zajišťuje přesné vedení kol, působivou stabilitu v přímém směru a vynikající omezování náklonu v zatáčkách. Zároveň je minimalizován vliv bočních sil na tlumiče, což dále zvyšuje jízdní komfort. Standardně dodávané elektronicky řízené tlumiče zlepšují jízdní dynamiku, a především jízdní komfort. Elektromagneticky nastavitelné hydraulické ventily umožňují přizpůsobení nastavení komprese a odskoku v souladu s měnící se jízdní situací. Tlumiče adaptivně reagují jak na stav povrchu vozovky, tak na styl jízdy. Řidič má také možnost využít různé jízdní režimy a zvolit tak sportovní nebo komfortnější základní nastavení tlumičů.

Nově naladěný elektrický posilovač řízení, na přání nabízenéintegrované aktivní řízení. U nového BMW X7 bylo upraveno také naladění systému elektrického posilovače řízení a mezi jeho funkce patří na rychlosti závislý posilovač Servotronic. Řidič má možnost zvolit si jedno ze dvou nastavení odezvy řízení, a to buď velmi sportovní, nebo komfortněji orientované. Integrální aktivní řízení, které je součástí standardní výbavy nového BMW X7 M60i xDrive a je k dispozici na přání pro ostatní modelové varianty, ještě více usnadňuje manévrování, zvyšuje agilitu v nižších rychlostech a zlepšuje ovladatelnost při vysokých rychlostech.

Adaptivní stabilizátory Executive Drive Pro nabízejí prvotřídní agilitua pohodlí. Volitelná výbava Executive Drive Pro (standardní výbava nového BMW X7 M60i xDrive) slibuje mimořádně jisté a zároveň dynamické jízdní vlastnosti díky adaptivním stabilizátorům s proměnnou tuhostí. Adaptivní stabilizátory na obou nápravách pracují v součinnosti s dalšími aktivními systémy podvozku a zároveň zohledňují další informace dostupné z navigačního systému, analýzy jízdního stylu řidiče a informací získaných například kamerami k tomu, aby maximalizovaly jak dynamické vlastnosti vozu, tak jeho jízdní komfort.

Integrovaný brzdový systém, speciální brzdy M Sport. Integrovaný brzdový systém v novém BMW X7 vytváří brzdnou sílu, jež přesně odpovídá záměrům řidiče a zároveň vytváří konzistentní pocit na brzdovém pedálu. Tento systém do jednoho celku dává funkce aktivace brzd a brzdového posilovače. Požadovaný brzdný tlak vzniká pomocí elektronického aktuátoru, který vytváří tlak mnohem dynamičtěji a umožňuje také výrazně rychlejší a přesnější zásahy stabilizačního systému. Speciální M sportovní brzdy se vyznačují pozoruhodnou brzdnou silou. Tento systém, který je součástí standardní výbavy nového BMW X7 M60i xDrive a u ostatních modelů je součástí M sportovního paketu Pro, zahrnuje čtyřpístkové pevné třmeny a kotouče o průměru 395 mm vpředu a jednopístkové brzdy s plovoucími třmeny a kotouči 345 mm vzadu

3palcová kola z lehkých slitin poprvé v nabídce pro model BMW.
Standardní výbava modelů BMW X7 xDrive40i a BMW X7 xDrive40d zahrnuje 20palcová kola z lehké slitiny s pneumatikami 275/50 R20. Nové BMW X7 M60i xDrive jezdí standardně na 21palcových M kolech z lehké slitiny s pneumatikami 285/45 R21. V seznamu příplatkové výbavy lze nalézt 22palcová kola z lehkých slitin s různými designy a s kombinovanými pneumatikami. A nové BMW X7 je také vůbec prvním modelem značky, který je nabízen s možností volby originálních kol s průměrem 23 palců. Tato kola z lehké slitiny z programu BMW Individual obouvají sportovní pneumatiky o rozměru 275/35 R23 vpředu a 315/30 R23 vzadu.

BMW X7 z boku v pohybu

POHON A PODVOZEK.


 • Zážehový  řadový 6válec TwinPower Turbo zrychlí z 0 na 100 km/h za 5,8 sekundy a  ohromuje suverénní odezvou a značnou výkonovou rezervou.
 • Adaptivní stabilizátory podvozku Executive Drive Pro* omezují pohyby karoserie jak při zatáčení, tak při jízdě přímým směrem.
 • Integrované aktivní řízení* zlepšuje obratnost při manévrování a zvyšuje jízdní komfort ve vysokých rychlostech.

  *Výbava je k dispozici volitelně.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY NOVÉHO BMW X7

Komfort a bezpečnost nového BMW X7 dále zvyšuje výrazně rozšířená nabídka standardně dodávaných a volitelných asistenčních systémů. Tyto automatizované systémy pro řízení a parkování řidiči pomáhají nebo mu usnadňují obsluhu v nejrůznějších jízdních situacích. Dělají to tak, že zpracovávají obraz z kamery a data získaná ultrazvukovými a radarovými senzory, aby monitorovaly okolí vozidla, upozorňovaly na potenciální nebezpečí a minimalizovaly riziko nehody prostřednictvím zásahů do brzd nebo řízení. Dále zdokonalený senzorický systém a inteligentní řídicí systémy přinášejí ještě vyšší úroveň automatizované jízdy. Mezi nejvýznamnější inovace patří rozšířená nabídka funkcí varování před čelní srážkou, sledování trasy a rozpoznávání semaforů, jakož i asistent stabilizace přívěsu a Manévrovací asistent. Stávající funkce lze navíc průběžně vylepšovat nebo rozšiřovat pomocí vzdálené aktualizace softwaru.

Standardní výbava: Varování před čelní srážkou pro vyšší bezpečnostv městském provozu a Driving Assistant. Systém varování před čelní srážkou, který je v novém BMW X7 součástí standardní výbavy, je nyní vybaven řadou dalších funkcí, jež řidičpomáhají předcházet nehodám. Systém nyní reaguje také například naprotijedoucí vozidla. Poskytuje ještě vyšší bezpečnost při odbočování vpravo v městských oblastech (v zemích, kde vozidla jezdí vpravo) tím, žeřidiče upozorňuje na chodce a cyklisty, kteří se k vozidlu blíží souběžněs vozovkou, a to jak zpředu, tak zezadu.Systém varování před čelním nárazem nyní také pomáhá zvyšovat bezpečnost při odbočování vlevo (v zemích, kde vozidla jezdí vpravo). Pokud se v protisměru blíží vozidlo v okamžiku, kdy se řidič snaží odbočit,spustí se optické a akustické varování a aktivují se brzdy, řidič tak nemůžepokračovat v odbočovacím manévru. Další novou funkcí je varování předvozidly přijíždějícími z boku, které snižuje riziko kolize na křižovatkách.

Kompletní balíček: Driving Assistant Professional s asistentem řízenía udržováním v pruhu a novým asistentem pro změnu jízdního pruhu.Pokud je součástí výbavy volitelný paket Driving Assistant Professional,lze aktivní systém pro udržování rychlosti používat až do rychlosti 210km/h a v Německu dokáže reagovat i semafory  umí jich rozpoznatvětšinu. Pokud systém zaznamená červenou, zobrazí se tato skutečnostna displeji přístrojového panelu. Bez ohledu na to, zda je systém proudržování rychlosti aktivní, na mnoha semaforech funkce připomenutírozjezdu řidiče informuje, když se na semaforech rozsvítí zelená.Řidiči nového BMW X7 mohou také využívat služeb asistenta řízenís udržováním v pruhu, který dokáže pracovat až do rychlosti 210 km/h.Tento asistenční systém nyní zahrnuje také funkci aktivní navigace, ježřidiči pomáhá dodržovat trasu vypočítanou navigačním systémem navíceproudých silnicích. K dispozici je další nová funkce, která řidiči pomáhána těchto typech silnic: Asistent aktivní změny jízdního pruhu a zařazenído jízdního pruhu je navržen tak, aby usnadnil konkrétní manévr pomocízásahu do řízení a podle potřeby přizpůsobil rychlost vozidla.

Poskytuje potřebnou pomoci při manévrování: Parkovací asistents Couvacím asistentem jako součást základní výbavy. Řidiči nového BMW X7 mohou využívat účinnou pomoc při parkování
a manévrování také díky standardně dodávaným technologiím, jako jsouaktivní parkovací senzory PDC vpředu a vzadu. Tento systém využívávizuální a akustická upozornění a automatické brzdění, aby pomohlzabránit kolizi s překážkami po stranách a vzadu vozidla. Standardně jepřipravena také couvací kamera.Součástí standardní výbavy je rovněž nejnovější verze Parkovacíhoasistenta, který nabízí ještě širší spektrum využití. Pomáhá řidiči vybrata zaparkovat na místech souběžných nebo kolmých k vozovce. Vhodnámísta jsou detekována pomocí ultrazvukových senzorů v okamžiku, kdyvozidlo kolem nich projíždí. Místo toho, aby systém využíval pouze ostatnívozidla jako vodítko pro výběr parkovacího místa, je nyní schopen seorientovat také podle obrubníku. Parkovacího asistenta lze navíc použítjak pro vjezd, tak pro výjezd z parkovacího místa. Kromě nezbytnýchzásahů do řízení nyní rovněž zrychluje, brzdí a ovládá převodovku

Parking Assistant Professional s Manévrovacím asistentem. Funkce obsažené ve volitelné výbavě Parkovací asistent Professionalzajišťují vynikající přehled v mnoha různých situacích. Funkce SurroundView (včetně Top View), Panorama View a 3D View vytvářejí360stupňový obraz vozidla a jeho okolí, který se zobrazuje z různých úhlůna kontrolním displeji. Funkce Remote 3D View mezitím dává řidičimožnost zobrazit na svém chytrém telefonu trojrozměrný živý obrazvozidla a jeho bezprostředního okolí.U modelů vybavených Parkovacím asistentem Professional dokážeCouvací asistent uložit pohyby volantem na vzdálenost až 200 metrůa následně je při couvání zopakovat.

BMW X7 - BMW Head-Up displej

BMW Head-Up displej

Barevný BMW Head-Up displej promítá důležité informace o jízdě přímo do vašeho zorného pole. Detaily, jako je rychlost či navigační pokyny , se zobrazují pohodlně bez rozptylování, takže se v novém BMW X7 můžete plně soustředit na řízení.

BMW X7 - Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional automaticky udržuje jízdní pruh, rychlost a vzdálenost, a tím v mnoha jízdních situacích omezuje riziko nehody.

BMW X7 - Parkovací asistent

Parkovací asistent

Parkovací asistent samostatně zaparkuje vozidlo do příčných i podélných parkovacích míst, z podélných dokáže také vyjet.


DESIGN EXTERIÉRU BMW X7

S délkou 5162 milimetrů, šířkou 2000 milimetrů, výškou 1819 milimetrů a rozvorem 3105 milimetrů lze nové BMW X7 okamžitě identifikovat jako největší SAV v nabídce BMW. Výjimečnost vozu ještě více podtrhuje nově pojatý design exteriéru a interiéru. Nové BMW X7 se vyznačuje nápadně modernizovaným designem přední a zadní části, neboť přejímá nový designový jazyk BMW modelů luxusního segmentu. Výrazně vylepšená standardní výbava nového BMW X7 nyní zahrnuje také prvky výbavy Design Pure Excellence. Volitelný, nově navržený M sportovní paket ještě více zvýrazňuje jeho dynamické jízdní vlastnosti. Tuto charakterovou vlastnost velkého SAV lze ještě výrazněji zdůraznit paketem M sportovním paketem Pro.

Vůbec poprvé byly použity dělené světlomety, jejichž jedna část zajišťujefunkci denního svícení a druhá má na starosti osvětlení silnice předvozem. Úkoly poutat pozornost a zajišťovat skvělou viditelnost jsourozděleny mezi dva samostatné, nad sebou umístěné moduly. Za signálnífunkce jsou zodpovědné horizontální světelné prvky umístěné výšev přední části. Dvě LED jednotky po kaž straně přední části působí, jakoby svítily přímo z úzkých skleněných krytů. Díky svým ostře řezanýmtvarům, které připomínají tvar obráceného písmene L, působí elegantníma technicky propracovaným dojmem a dále tím zvyšují atraktivitu vozu.Světla denního svícení přebírají také funkci směrových světel. Jejichsvětelné signály pulzují v rychlém sledu za sebou se slabší a silnější
intenzitou a vyznačují se tak atraktivní podobou připomínající křivku EKG

Nově navržená BMW maska ve tvaru ledvinek s kaskádovitým osvětlením. Osobité kaskádové osvětlení obou částí BMW masky ve tvaru ledvinekdodává přední části nového BMW X7 nezaměnitelný extravagantní výraz,a to jak při stání, tak během jízdy. BMW Maska ve tvaru ledvinek IconicGlow je standardní výbavou vrcholného modelu BMW X7 M60i xDrivea pro ostatní modelové varianty bude nabízena na přání.

Do detailu vylepšená zadní část s trojrozměrnými světly.Výraznou podobu zadní části nového BMW X7 (G07) dodávají světelné jednotkyve trojrozměrném provedení. Jejich LED světelné zdroje tvoří seskleněnými kryty jeden celek, čímž vyzdvihují celkovou propracovanostnových světel. Světelné jednotky tak mohou být velmi tenké. V jejichhorních částech jsou umístěny směrové ukazatele, které rovněž vytvářejívizuálně efektní pulzující světelné signály (v USA nejsou k dispozici). Načástech zadních světel zasahujících do boků vozu je zobrazeno logoa nápis BMW. Decentní chromovaná lišta spojující obě světelné jednotkynového BMW X7 je překryta nádherným skleněným krytem.

POZNEJTE NOVÉ BMW X7
BMW X7 - Design přední části

Design přední části

Design přední části nového BMW X7 přináší ikonické prvky BMW a působí sebevědomě sportovním dojmem. Osvětlená maska chladiče BMW Iconic Glow prpůjčuje přední části progresivní výraz. Speciální výraz masce chladič dodávají také propracované dvojité lamely a exkluzivně navržené chromované detaily.

BMW X7 - Design zadní části

Design zadní části

Zadní světla nového BMW X7 s trojrozměrným designem vysílají do světa moderní impulzy. Doplňuje je tenká chormovaná lišta zasazená do skla, která celku dodává dojem mimořádné kvality. V kombinaci s působivě širokým rozchodem zadních kol působí velmi silným.

BMW X7 - Pohled z boku

Pohled z boku

Souhra napjatých povrchů karoserie nového BMW X7 a nového šedého metalického laku Sparkling Copper Grey vytváří mimořádně dynamický a elegantní celek. Tento intenzivní dojem dále umocňují 23" kola BMW Individual z lehké slitiny. Velkorysá prostornost je patrná již při pohledu zvenku.

DESIGN INTERIÉRU

Vysokou úroveň radosti z jízdy a komfortu při cestách na dlouhé vzdálenosti, které nové BMW X7 nabízí, doplňuje moderní digitální prostředí na palubě a inovativní design palubní desky. Předzvěstí příchodu BMW Prohnutého displeje ve velkém automobilu segmentu Sports Activity Vehicle je integrace BMW Operačního systému 8 a nejnovější generace ovládacího systému iDrive. Další ovládací prvky lze nalézt na středové konzole, kde má své místo nově navržený volič převodovky a tlačítka voliče jízdních režimů.

Ještě bohatší standardní výbava se snaží zvýšit komfort cestujících napalubě a maximalizovat jejich pohodlí. Kromě sportovního koženéhovolantu s řadicími páčkami, čtyřzónové automatické klimatizace, vnitřníhoosvětlení, panoramatické prosklené střechy a Hi-Fi systému nyní zahrnujetaké vyhřívaná komfortní sedadla pro řidiče a spolujezdce, přihrádku probezdrátové nabíjení kompatibilních telefonů a bezklíčkový komfortnípřístupový systém.

Plně digitální BMW Prohnutý displej s intuitivním dotykovým ovládánímProgresivní design palubní desky nového BMW X7 přinesl výraznéomezení počtu tlačítek a ovládacích prvků ve prospěch digitálníhoovládání řady funkcí. Hnací silou při zavádění tohoto moderníhodigitálního pojetí byla integrace BMW Prohnutého displeje, který je tvořen12,3palcovým přístrojovým panelem za volantem a kontrolním displejems úhlopříčkou 14,9 palce. Obrazovky jsou umístěny společně zaskleněným povrchem, který je prohnutý směrem k řidiči. Splývají tedyv jednu digitální jednotku s vysokým rozlišením.

Nízká palubní deska s inovativní lištou prostorového osvětleníPoužití BMW Prohnutého displeje je součástí zcela nového designupalubní desky. V novém BMW X7 je extrémně nízká, její horizontálnístruktura zdůrazňuje šířku interiéru a vyzařuje moderní eleganci. Vestřední části přístrojového panelu vytváří široká, lehce prohnutá leštědřevěná lišta dokonalou kulisu pro BMW Prohnutý displej.

Třídílná panoramatická prosklená střecha jako součást standardnívýbavy, volitelný paket Comfort. Nové BMW X7 je standardně vybaveno panoramatickou prosklenoustřechou, která ještě více umocňuje prostornou a prosvětlenou atmosféruinteriéru. Kromě plynule otevíratelné přední a střední části mápanoramatická střecha také další zadní část. Díky tomu si mohou takécestující ve třetí řadě sedadel užívat pocit prostoru umocněný světlem prostupujícím do interiéru. Všechny části prosklené střechy mají elektrickyovládanou roletku.

POZNEJTE NOVÉ BMW X7
BMW X7 - Estetika a technologie v interiéru

Estetika a technologie v interiéru

Uvnitř nového BMW X7 jsou připraveny ultramoderní technologie v elegantním a digitálně přitažlivém provedení. Díky BMW Prohnutému displeji působí palubní deska velmi nízkým dojmem. Inovativní světelná lišta s broušeným křišťálovým vzhledem, umístěná pod ozdobným obložením, je výrazným optickým a funkčním prvkem inteiréru.

BMW X7 - Prostorná a komfortní zadní sedadla.

Prostorná a komfortní zadní sedadla.

Také v zadní části interiéru mají cestující k dispozici velkorysý prostor a sedí v dokonalém komfortu, který jim nabízí například nově kožené čalounění BMW Individual Merino ve dvoubarevném provedení Bicolour Ivory White (bílá) a Atlas Grey (šedá). Všechny chytrá zařízení na palubě lze snadno používat díky úchytným prvkům integrovaných v sedadlech.

BMW X7 - Skleněné prvky CraftedClarity

Skleněné prvky CraftedClarity

Interiér nového BMW X zaujme použitím mimořádně kvalitních materiálů. Exkluzivní ozdobné prvky, jako jsou skleněné aplikace CraftedClarity na voliči převodovky, ovladači iDrive a tlačítku start/stop, tuto skutečnost působivě podtrhují.


DISPLEJ A OPERAČNÍ SYSTÉM

BMW Live Cockpit Plus, který je součástí standardní výbavy nového BMW X7, zahrnuje nejnovější verzi zobrazovacího/ovládacího systému BMW iDrive. Vyznačuje se novou generací BMW Operačního sytému 8 spolu s mimořádně výkonnou konektivitou a schopnostmi zpracování dat a posouvá interakci mezi řidičem a vozidlem do digitální budoucnosti. Nový systém BMW iDrive nabízí řidičům mnohem více možností, jak snadno, intuitivně a multimodálně obsluhovat vozidlo, navigaci, zábavní systémy a komunikační funkce a také využívat digitální služby.

Digitální BMW Prohnutý displej s nejmodernější grafikou.BMW Prohnutý displej, kterým je nové BMW X7 vybaveno standardně,tvoří 12,3palcový přístrojový panel a kontrolní displej s úhlopříčkou14,9 palce. Obrazovky jsou umístěny společně za skleněným povrchem,který je prohnutý směrem k řidiči, takže splývají v jednu digitální jednotku.Je natočen směrem k řidiči, což je výhodné z hlediska ergonomie, takžeintuitivní dotykové ovládání je ještě jednodušší. Také spolujezdec vpředuje přitom v ideální pozici pro sledování displejů a ovládání systémudotykem nebo hlasem.

Uvítací představení vítá řidiče X7.Vizuálně zajímavý uživatelský žitek začíná ještě předtím, než řidičnastoupí do vozidla, a to díky nově navrženému uvítacímu scénáři.Rádiová technologie umožňuje přesné určení polohy mezi vozidlema klíčem nebo kompatibilním chytrým telefonem.

Rychlá, přesná, informativní: Navigace BMW Maps.Cloudový navigační systém BMW Maps přináší výrazně vyšší výkona vynikající přesnost spolu se zjednodušeným způsobem zadávání cílů.
Nová generace navigačního systému umožňuje extrémně rychlý vypočettrasy, který je prováděn dynamicky a na základě přesných dopravníchinformací v reálném čase. Čas příjezdu je vypočítán pomocí metodypředvídání, jež zohledňuje obvyklou úroveň dopravy na celé trase. Řidičmůže zadat libovolná slova pro vyhledání cíle nebo použít hlasovéovládání. Adaptivní navigační systém rozpozná místa, kam se často jezdí,a při dalších jízdách je zvýrazní v zobrazení mapy jako body zájmu (POI).

Precizní navigace pomocí zobrazení rozšířené reality.Nová funkce zobrazení rozšířené reality, která je volitelně k dispozici jakodoplněk zobrazení mapy navigačního systému, umožňuje řidiči najít
konkrétní odbočku s velkou přesností. Na kontrolním displeji se zobrazuježivý videopřenos z pohledu řidiče, který je doplněn o další informacev odpovídajícím kontextu. Například při řešení nepřehledných křižovatek jedo obrazu videa integrována animovaná směrová šipka, která řidičipomůže zvolit správnou odbočku pro následování naplánované trasy.

Rychlá konektivita s 5G a Osobní eSIM.Nové BMW X7 přechází do éry 5G. Pokud si zákazník zvolí volitelnědostupnou Osobní eSIM, bude integrována do vozidla společněs klasickou eSIM určenou pro vozidlo. Funkce DSDA (Dual SIM DualActive) umožňuje, aby byly obě eSIM aktivní současně. To také znamená,že obě eSIM, tedy osobní i vozidla, jsou schopné pracovat se standardempřipojení 5G. eSIM se dosud objevovaly hlavně v chytrých zařízeních, jakojsou tablety a chytré hodinky. Osobní eSIM v podstatě mění automobil další digitální a připojené zařízení v ekosystému zákazníka. Příjemmobilního signálu výražně zlepšuje vlastní vestavěná 5G anténa.

Vždy aktuální informace: vzdálené aktualizace softwaru RemoteSoftware Upgrade.BMW Group je jednou z vedoucích společností v oblasti funkčníchaktualizací softwaru na dálku. Mezi evropskými výrobci automobilůprovedla BMW Group v roce 2020 nejrozsáhlejší aktualizace softwaruvozidel svých zákazníků. Díky vzdáleným aktualizacím softwaru RemoteSoftware Upgrade zůstane také BMW X7 neustále vybavené nejnovějšíverzí softwaru. Aktualizace mohou obsahovat nové služby, ale takémohou vylepšovat stávající funkce vozu. Lze je stahovat bezdrátově, a tobuď prostřednictvím aplikace My BMW v telefonu, nebo přímo do vozidlapomocí zabudované SIM karty.

POZNEJTE NOVÉ BMW X7


MOTORY, PŘEVODOVKY A POHON BMW xDRIVE.

Nová 48V mild hybridní technologie přináší větší jízdní suverenitu a hospodárnost.

Nové BMW X7 bude pohánět trojice nejmodernějších a extrémně výkonných motorů nové modulární generace motorů BMW Group EfficientDynamics. V čele nabídky stojí nový zážehový osmiválec o objemu 4,4 litru pro vrcholné BMW X7 M60i xDrive, který technicky vychází z motorů pohánějících vysokovýkonné automobily BMW M GmbH. Doplňují ho dva řadové šestiválce (každý o objemu 3,0 litru): druhý nový zážehový motor pro nové BMW X7 xDrive40i a rozsáhle modernizovaný vznětový motor montovaný do nového BMW X7 xDrive40d.

Elektrifikace v podobě 48V mild hybridní technologie poskytuje všem motorům dostupným pro nové BMW X7 ještě více síly a lepší hospodárnost. V tomto ohledu hraje klíčovou roli světová premiéra osmistupňové převodovky Steptronic Sport, která je součástí standardní výbavy všech variant nového BMW X7 a je v tomto segmentu unikátní. 

V kompaktním obalu převodovky se jako součást 48V mild hybridního systému nachází elektromotor, který pomáhá spalovacímu motoru zajišťovat plynulou, dynamickou a zároveň hospodárnou jízdu. Mild hybridní systém generuje točivý moment 200 Nm a podle jízdní situace přidá až dalších 9 kW/12 k navíc.


BMW X7 xDrive40d

Důkladná modernizace vznětového řadového šestiválce v novém BMW X7 xDrive40d přinesla také u něj zlepšení spotřeby paliva a snížení emisí. Ocelové písty namísto hliníkových umožňují vyšší spalovací tlaky a vyšší je také účinnost olejového separátoru. Nový systém přímého vstřikování common-rail nyní pracuje se vstřikovači s elektromagnetickými ventily, které zajišťují až 12 vstřiků za jeden cyklus s maximálním tlakem 2500 bar.

BMW X7 xDrive40i

Se zcela novým souborem technologií dosahuje zážehový řadový šestiválec z nové modulární generace motorů BMW dvojího technologického pokroku – vyššího výkonu a nižších emisí. Motor, který debutuje v novém BMW X7 xDrive40i, se vyznačuje množstvím inovací v oblasti spalování, výměny výfukových plynů, ovládání ventilů, vstřikování a zapalování. Jeho maximální výkon 280 kW/380 k je o 35 kW/47 k vyšší než u předchůdce, zatímco maximální točivý moment vzrostl o 70 Nm na 520 Nm, přičemž s přispěním mild hybridního systému se může zvýšit až na 540 Nm.

BMW X7 M60i xDrive

V novém BMW X7 M60i xDrive se 48V mild hybridní systém propojuje s nově vyvinutým 4,4litrovým zážehovým motorem V8 s technologií M TwinPower Turbo. Nový osmiválec má své geny v motorech pohánějících proslulé automobily BMW M a závodní speciály a využívá termodynamické výhody kříženého sběrného výfukového potrubí, symetricky uspořádaných turbodmychadel a samostatného chlazení motorového oleje. Kromě toho se na jeho lepší hospodárnosti podílí zesílený klikový hřídel, vylepšené přeplňování turbodmychadly s obtokovými ventily, nové olejové čerpadlo a lehčí olejová vana.

FOTOGALERIE BMW X7

KATALOG BMW X7

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW X7

Přehled nejdůležitějších faktů a technických údajů o novém BMW X7:

 • Motory, spotřeba paliva a emise CO₂
 • Technické údaje, jako je zdvihový objem, výkon, točivý moment a zrychlení
 • Hmotnost, rozměry, kola a rozměr pneumatik

Technické údaje BMW X7 M60i xDrive

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 390 (530) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 750 
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 9 (12) 
Točivý moment v Nm 200 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 8 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 4 395 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 390 (530) / 5500 - 6000 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 750 / 1800 - 4600 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 4,7 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 181 / 2 000 / 1 835 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2218 (1122 / 1096) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 105 / 12,4 
Světlá výška v mm 221 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 675 
Max. povolená hmotnost (kg) 3 355 
Povolené zatížení (kg) 755 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 465 / 1 955 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 600 / 2 600 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 750 - 2120 

Kola

Pneumatiky vpředu 285/45 R21 113 Y XL 
Pneumatiky vzadu 285/45 R21 113 Y XL 
Kola vpředu 9,5Jx21 LM 
Kola vzadu 9,5Jx21 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 12,1 - 13 
Objem palivové nádrže (l) 83 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 274 - 293 

Technické údaje BMW X7 xDrive40d

Výkon systému

Druh pohonu Vznětový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 259 (352) "1"
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 720 "1"
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 9 (12) 
Točivý moment v Nm 200 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 993 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 250 (340) / 4 400 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 700 / 1750 - 2250 

Výkon

Maximální rychlost 245 
Zrychlení 5,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 181 / 2 000 / 1 835 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2218 (1122 / 1096) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 105 / 13 
Světlá výška v mm 221 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 565 
Max. povolená hmotnost (kg) 3 325 
Povolené zatížení (kg) 835 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 465 / 1 955 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 200 / 2 200 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 750 - 2120 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/50 R20 113 W XL 
Pneumatiky vzadu 275/50 R20 113 W XL 
Kola vpředu 8,5Jx20 LM 
Kola vzadu 8,5Jx20 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 7,7 - 8,6 
Objem palivové nádrže (l) 80 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 203 - 226 

"1" - Skládá se z točivého momentu spalovacího  motoru (uvedená maximální hodnota) a elektrického pohonu (až do uvedené  maximální hodnoty).

Technické údaje BMW X7 xDrive40i

Výkon systému

Druh pohonu Zážehový – 48V mild hybrid 
Celkový výkon (kW (k)) 280 (381) "1"
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 540 "1"
Převodovka 8stupňová, automatická 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Výkon na elektřinu 9 (12) 
Točivý moment v Nm 200 

Motor

Počet válců/ventilů na válec 6 / 4 
Zdvihový objem (cm3) 2 998 
Výkon spalovacího motoru (kW (k)) 280 (381) / 5200 - 6250 
Max. točivý moment (Nm při 1/min) 520 / 1850 - 5000 

Výkon

Maximální rychlost 250 
Zrychlení 5,8 

Rozměry

Délka/šířka/výška 5 181 / 2 000 / 1 835 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2218 (1122 / 1096) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 3 105 / 13 
Světlá výška v mm 221 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 490 
Max. povolená hmotnost (kg) 3 215 
Povolené zatížení (kg) 800 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 340 / 1 945 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 140 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 2 200 / 2 200 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 750 - 2120 

Kola

Pneumatiky vpředu 275/50 R20 113 W XL 
Pneumatiky vzadu 275/50 R20 113 W XL 
Kola vpředu 8,5Jx20 LM 
Kola vzadu 8,5Jx20 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba paliva, kombinovaná 9,6 - 10,7 
Objem palivové nádrže (l) 83 

Dojezd a nabíjení

Emise CO2, kombinované 217 - 241 

"1" - Skládá se z točivého momentu spalovacího  motoru (uvedená maximální hodnota) a elektrického pohonu (až do uvedené  maximální hodnoty).


MODEL BMW X7M

POZNEJTE NOVÉ BMW X7
THE X7 M

THE X7 M

THE X7 M

THE X7 M

THE X7 M

THE X7 M

THE X7 M

THE X7 M

Model BMW M s působivými vizuálními prvky.

Seznam M specifických prvků interiéru zahrnuje osvětlené prahové lišty s logem M, M kožený volant, hnědé lesklé dřevěné obložení interiéru Fineline Stripe, M antracitové čalounění stropu, M pedály z nerezové oceli, M opěrku nohy řidiče a pro daný model specifické podlahové koberečky. Součástí výbavy M sportovního paketu je také M logo na přístrojovém panelu a specifický M klíč od vozu.

Výbavu paketu M Sport v interiéru doplňují osvětlené prahové lišty s nápisem „M60i“, M kožený volant s prošíváním v barvách BMW M GmbH, dřevěné obložení interiéru s lesklým povrchem a kovovým efektem, M specifická lišta prostorového osvětlení a M alcantarové čalounění stropu v antracitové barvě. Tím je uvnitř BMW X7 M60i xDrive zajištěna na radost z jízdy zaměřená atmosféra.

POZNEJTE NOVÉ BMW X7

Nový M sportovní paket nabízí dynamický vzhled.

Aerodynamicky optimalizované prvky exteriéru a četné designové prvky v lesklém černém provedení udávají tón vzhledu BMW X7 xDrive40i a BMW X7 xDrive40d s volitelným M sportovním paketem. Přední a zadní nárazníky, stejně jako boční prahy, se vyznačují M specifickým designem. Mezi prvky předního nárazníku patří obzvláště velký nasávací otvor a lesklé černé lemování vnějších okrajů vzduchových clon. 

Leskle černé jsou rovněž střešní ližiny, okenní lišty, vzduchové průduchy na bocích a přilehlé lišty podél prahů dveří a na zádi. Dynamickou auru dále umocňují M loga na předních blatnících a dvoubarevná 21palcová M kola z lehké slitiny. Sportovní vzhled zadní části vozu definují difuzor v barvě Dark Shadow a lichoběžníkové koncovky výfuku.

BMW PŘÍSLUŠENSTVÍ

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X7

Vylepšete si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte  si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW X7

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW X7

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO BMW X7.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X7

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW X7

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X7.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X7? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň


SKLADOVÉ VOZY BMW X7

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

CZ: Nové_BMW_X7..PDF

EN: The_new_BMW_X7_-_Long_Version..PDF


Emise CO2:

BMW X7 xDrive40i:

Spotřeba paliva, kombinovaná: 10,5–9,2 l/100 km podle WLTP.

Emise CO2, kombinované: 240–210 g/km podle WLTP.*

     
BMW X7 M60i xDrive:

Spotřeba paliva, kombinovaná: 13,3–12,2 l/100 km podle WLTP.

Emise CO2, kombinované: 303–278 g/km podle WLTP.*

BMW X7 xDrive40d:

Spotřeba paliva, kombinovaná: 8,7–7,6 l/100 km podle WLTP.

Emise CO2, kombinované: 230–200 g/km podle WLTP.*


* Skládá se ze spalovacího motoru (uvedená jmenovitá hodnota) a elektromotoru (do uvedené jmenovité hodnoty). Všechny údaje týkající se výkonu, spotřeby paliva/elektrické energie a emisí jsou předběžné. Všechny uvedené varianty modelu, prvky výbavy, technické údaje a údaje o spotřebě paliva/elektrického výkonu a emisích se vztahují k nabídce na německém trhu. Rozměry a další hodnoty se vztahují k vozidlům se základní konfigurací v Německu. Mohou se lišit v závislosti na velikosti kol/pneumatik a zvolených prvcích výbavy na přání. 

Uvedené údaje o spotřebě elektřiny a elektrickém dojezdu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. Všechny hodnoty byly vypočteny na základě nového testovacího cyklu WLTP. Hodnoty WLTP se berou jako základ pro stanovení daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které jsou založeny (především) na emisích CO2, a také pro nárok na jakékoliv platné dotace určené pro automobily. 

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u BMW invelt Praha a Plzeň.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj:  PressClub GlobalARSY line - tvorba webových stránek a eshopů