ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW M 1000 R - Roadster, který dostojí nejvyšším nárokům

249 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMW #invelt #M 1000 R
BMW M 1000 R z boku

Jeďte na doraz: M 1000 R. Zkráceně M R. Superbike se setkává s Dynamic roadsterem. Její geny: ze závodnické dílny M a závodní tratě. Dech  beroucích 210 koňských sil se špičkovou rychlostí 280 km/h pod vaší  kontrolou – na silnici nebo na závodní trati. Promine vám hodně, ale nikdy ne klid. Maximální výkon: nutnost. Váš úkol: Překonejte sami  sebe – ovládněte ulici. M barvy to signalizují nepřehlédnutelně.  K nepřeslechnutí: zvuk čtyřválce M R. Slyšíte její volání? Nastartujte motor!

BMW M 1000 R řadíme do kategorie "M"


PROHLÉDNOUT VŠECHNY MOTOCYKLY BMW M 1000


Zastavte se u nás v inveltu Praha nebo v plzeňském Motorrad Centrum invelt a prohlédněte si showroomy se všemi motocykly z řad BMW Motorrad.

NABÍDKA BMW "M" MOTOREK V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné motorky, tak je nemáme v nabídce.

HLAVNÍ VLASTNOSTI BMW M 1000 R

 • Motor M RR s proměnnou vačkou, výkon 154 kW (210 k) při 13 750 ot/min, tedy o 33 kW (45 k) více než u S 1000 R. Maximální točivý moment 113 Nm při 11 000 1/min (S 1000 R: 114 Nm při 9250 1/min).
 • Kratší sekundární převod (ozubené kolo se 47 zuby místo 45).
 • Kratší převodové poměry 4., 5. a 6. rychlostního stupně.
 • Vylepšený systém sání s kratšími sacími kanály pro vylepšenou výměnu plynů ve vysokých otáčkách.
 • Zadní titanový tlumič výfuku.
 • Řetěz M Endurance.
 • Jízdní režimy „Rain“, „Road“, „Dynamic“, „Race“ a „Race Pro 1-3“ a nejnovější generace dynamické kontroly trakce DTC a DTC kontrola zvedání předního kola se 6osým senzorem.  
 • Tři nastavitelné charakteristiky škrticí klapky pro optimální odezvu. Intenzita brzdění motorem nastavitelná ve třech úrovních v režimu „Race Pro“.
 • Funkce Brake Slide Assist pomáhá jezdci při najíždění do zatáček driftem.
 • Shift Assistant Pro pro rychlé řazení na vyšší i nižší stupně bez použití spojky. Kulisu řazení lze jednoduše otočit pro použití na závodním okruhu.
 • Funkce Launch Control pro perfektní start do závodu a Pit-Lane-Limiter pro správnou rychlost v boxové uličce.
 • Hill Start Control Pro pro pohodlné rozjezdy do kopce. 
 • M křidélka a vysoká přední kapotáž. Později na brzdách a rychleji na plynu díky většímu aerodynamickému přítlaku bez jakéhokoli snížení maximální rychlosti.
 • Spoiler motoru.
 • Obrácená teleskopická vidlice (upside-down) v provedení „All black“ s nastavitelným předpětím ve spojení se standardním systémem DDC.
 • M brzdy poprvé na modelu Dynamic Roadster od BMW Motorrad: M R s maximálním brzdným výkonem pro okresní silnice i závodní okruhy.
 • Hliníková kovaná kola.
 • M karbonová kola s M pásky a M nápisem na ráfku: prvotřídní high-tech komponenty pro maximální výkon jako součást paketu M Competition.
 • M brzdová a spojková páčka.
 • Nastavitelný tlumič řízení.
 • Frézovaná objímka řídítek.
 • Oproti modelu S 1000 R širší trubková řídítka s laserem vygravírovaným nápisem „BMW M 1000 R“.
 • Zrcátka umístěná na koncích řídítek.
 • Hlavní světlomet s osvětleným logem M.
 • Malý držák registrační značky.
 • Multifunkční přístrojový́ panel s dokonale čitelným 6,5palcovým barevným displejem a OBD rozhraní, které lze použít s aktivačním kódem pro senzor GPS zasílající údaje do přístrojů a M GPS stopky.
 • Nový design otáčkoměru (červené pole).
 • Lehká M baterie, USB nabíjecí port v zadní části, výkonné LED podsvícení, elektronický systém pro udržování rychlosti a vyhřívané rukojeti.
 • Bezklíčkový systém Keyless Ride Light (pouze zapalování).
 • M design a dynamické tvary naznačují ultimativní výkon roadsteru.
 • Paket M Competition.
 • Systém RDC ve standardní výbavě.
 • Rozsáhlá paleta volitelného příslušenství.

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW M 1000 R (Q3/2022)


Základní model: 469 421 Kč

DPH 21%: 98 579 Kč

Doporučená prodejní cena: 568 000 Kč

Zajímá vás motocykl BMW M 1000 R?

Zaujala Vás nová BMW M 1000 R? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

DESIGN MOTOCYKLU BMW M 1000 R

BMW M 1000 R - Lightwhite uni/M Motorsport

Lightwhite uni/M Motorsport

BMW M 1000 R - Metalíza Blackstorm / M Motorsport

Metalíza Blackstorm / M Motorsport

TVÁŘ M: DESIGN

Dominantní přední část, agresivní záď: M R je v nejlepší formě. Posadíte se na sedlo M v perfektní výšce a uchopíte rozšířená trubková řídítka s laserem vyrytým nápisem „BMW M 1000 R“. Váš pohled spočine v koncových zrcátkách na řídítkách. Zvuk zní, světlo svítí: Logo M se zobrazuje v LED světlometu. Víte, že: Silnice patří vám.


NAKONFIGURUJTE SI SVOU BMW M 1000 R

*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

M křidélka a vysoká přední kapotáž: později na brzdách a rychleji na plynu bez tendence motocyklu zvedat přední kolo díky většímu aerodynamickému přítlaku.

Kromě technologie pohonu a podvozku byla rozhodujícím bodem v technických specifikacích modelu M R také aerodynamika. Nové M R dostalo na přední kapotáž M křidélka s cílem dosáhnout ještě rychlejších časů na závodním okruhu a co nejlepší jízdní stability ve vysokých rychlostech. Již při rychlosti 160 km/h zatěžují díky vytvářenému aerodynamickému přítlaku přední kolo dalšími 11 kg. Poněkud zvýšenému aerodynamickému odporu způsobenému mírně zvětšenou dodatečnou čelní plochou a tvarem M křidélek vývojáři BMW Motorrad čelili odpovídajícím aerodynamickým krytem před přístrojovým panelem, dodávaným v kombinaci s paketem M Competition.

Odpružení a podvozek upravené pro dynamickou jízdu na okresních silnicích a závodních tratích s plně nastavitelnými prvky odpružení, tlumičem řízení, vyfrézovanými držáky řídítek, širší trubkou řídítek s laserem gravírovaným nápisem „BMW M 1000 R“ a zpětnými zrcátky na koncích řídítek.

Odpružení a podvozek nového M R vychází z modelu S 1000 R, jehož hlavním prvkem je hliníkový mostový rám. U modelu M R je přední kolo vedeno obrácenou teleskopickou vidlicí s průměrem pístů 45 mm v   provedení „All black“, tedy skutečně celočerném. Vidlice upside-down je vybavena takzvanými vložkami s uzavřenými kazetami, které jsou oddělené od hydraulických systémů pístů. Další novinkou modelu M R je dodatečná nastavitelnost předpětí vidlice ve spojení se standardně dodávaným systémem Dynamic Damping Control (DDC).

M brzdy s ruční radiální brzdovou pumpou a lehká kovaná hliníková kola pro optimální jízdní dynamiku na závodním okruhu a v ostrém režimu. Exkluzivní M karbonová kola jako součást paketu M Competition.

Po modelu M 1000 RR je nové M R druhým motocyklem BMW, který je vybaven M brzdovou soustavou. Brzdy byly navrženy přímo na základě zkušeností s brzdami závodních strojů BMW Motorrad v mistrovství světa superbiků. Modře lakované brzdové třmeny se vyznačují známým M logem. 

DESIGN BMW M 1000 R

BMW M 1000 R - Boční pohled

Boční pohled

BMW M 1000 R - Boční pohled

Boční pohled

BMW M 1000 R - Pohled z pozice jezdce

Pohled z pozice jezdce

BMW M 1000 R - Exkluzivní M animace nastartování a závodní jízdní režimy

Exkluzivní M animace nastartování a závodní jízdní režimy

M animace nastartování: dokonalý startovní signál pro váš adrenalin. Podle výzvy pak na TFT displeji zvolíte svůj jízdní režim: Rain, Road,  Dynamic, Race nebo Race Pro 1-3.

BMW M 1000 R - Exkluzivní paket M Competition

Exkluzivní paket M Competition

A ještě půjdeme o úroveň výše: paket M Competition. Díky  Bodycolour v metalíze Blackstorm, vysoce kvalitním karbonovým dílům, karbonovým kolům M a exkluzivnímu speciálnímu příslušenství je M R nepřehlédnutelným kompletním paketem.

BMW M 1000 R - Krátký držák registrační značky

Krátký držák registrační značky

Agresivní, kratší, kompaktnější: Držák poznávací značky tvoří spolu s blikajícími světly a osvětlením registrační značky jednu jednotku. Funkce brzdových a koncových světel byla integrována do směrových světel.

BMW M 1000 R - Lehká M karbonová kola s pruhem

Lehká M karbonová kola s pruhem

Nezaměnitelná z výroby řady M: volitelná M karbonová kola s tape designem paketu M Competition. Menší rozměry otáčejících se součástí a úspora hmotnosti 1,6 kg zlepšují manipulaci a výkon.

BMW M 1000 R - Výkonná M brzda

Výkonná M brzda

Mějte předjíždění přesně pod kontrolou: M brzda. Poznáte  podle vynikajícího výkonu a jasně stabilního tlakového bodu – a opticky na modrém eloxovaném povrchu s logem M.

BMW M 1000 R - Výkonný M R čtyřválcový motor

Výkonný M R čtyřválcový motor

Chcete dominovat silnicím? Výkonný čtyřválec s technologií ShiftCam a  výkonem 154 kW (210 PS) je pro to přímo jako stvořený: navržen pro závodní okruh i pro využití na supersportovních silnicích.

BMW M 1000 R - Výrazná přední strana s M winglety

Výrazná přední strana s M winglety

Abyste při zrychlení udrželi kontrolu, vytváří M winglety  aerodynamické výstupní síly – pro větší stabilitu jízdy při vyšších  rychlostech až po maximální rychlost.

BMW M 1000 R - Výrazné koncové zrcátko na řídítkách

Výrazné koncové zrcátko na řídítkách

Probudí ve vás ryzí chuť do boje: nová zpětná zrcátka  na řídítkách, která znáte jako speciální příslušenství motocyklu  S 1000 R. Na motocyklu M R zajišťují v sériovém provedení dokonalý hyper roadsterový vzhled.

ÚDAJE & VÝBAVA

Pokud chcete jen předjíždět, pomůže vám výbava. Při hmotnosti rovných 199 kg vystřelí model M R se svým čtyřválcem s technologií ShiftCam a 154 kW (210 PS) do vedení každého: na silnici i závodním okruhu.  Zjistěte technické údaje a rozsáhlé vybavení výkonného Dynamic roadsteru.

Motor

Konstrukce

Vodou/olejem chlazený čtyřválcový řadový motor se čtyřmi titanovými ventily na válec a variabilním ovládáním vačkových hřídelí sání BMW  Shiftcam

Vrtání x zdvih

80 mm x 49,7 mm

Zdvihový objem

999 ccm

Jmenovitý výkon

154 kW (210 k) při 13 750 ot./min.

Max. točivý moment

113 Nm při 11 000 ot./min.

Kompresní poměr

13,3 : 1

Příprava palivové směsi

Elektronické vstřikování do sacího potrubí / digitální management motoru: BMS-O s elektronickým ovládáním plynu

Emise CO2 podle WMTC

149 g/km

Regulace emisí

Třícestný řízený katalyzátor


Výkonnostní parametry / spotřeba

Max. rychlost

280 km/h

Spotřeba na 100 km podle WMTC

6,4 l

Druh paliva

Super plus bezolovnatý (max. 5 % etanolu, E5), 93-98 ROZ/RON


Elektroinstalace

Alternátor

Alternátor s permanentními magnety 450 W (jmenovitý výkon)

Baterie

12 V / 5 Ah, bezúdržbová


Přenos síly

Spojka

Vícelamelová spojka v olejové lázni, antihoppingová spojka, s vlastním posilovačem

Převodovka

Šestistupňová dvouhřídelová převodovka, integrovaná ve skříni motoru

Pohon

Řetěz 525 17/47

ASC (kontrola akce)

BMW Motorrad DTC


Podvozek / brzdy

Rám

Hliníkový rám mostového typu s nosným motorem

Zavěšení předního kola / odpružení

Upside-down teleskopická vidlice, průměr 45 mm, elektronická samonastavovací DDC Dynamic Damping  Control, nastavitelné předpětí, odskok a komprese pružiny

Zavěšení zadního kola / odpružení

Aluminum twin-sided swingarm, DDC Dynamic Damping Control (centrální tlumič), nastavitelné předpětí pružiny,  odskoku a elektronicky  nastavitelné stupně komprese

Zdvih odpružení vpředu / vzadu

120 mm / 117 mm

Rozvor

1455 mm

Závlek

97,6 mm

Úhel řízení

65,8°

Kola

Hliníkové kované kolo

Rozměr ráfku, přední

3,50 x 17"

Rozměr ráfku, zadní

6,00 x 17"

Pneumatika, přední

120/70 ZR17

Pneumatika, zadní

200/55 ZR17

Přední brzda

Dvoukotoučová brzda, průměr 320 mm, 4pístkové pevné třmeny

Zadní brzda

Jednokotoučová brzda, průměr 220 mm, jednopístkový plovoucí třmen

ABS

BMW Motorrad ABS Pro


Rozměry / hmotnosti

Výška sedadla

830 mm

Oblouk rozkročení

1835 mm

Využitelný objem nádrže

16,5 l

Z toho rezerva

cca 4 l

Délka

2085 mm

Výška (bez zrcátka)

1176 mm (nad zrcátkem, při pohotovostní hmotnosti dle DIN)

Šířka

996 mm (nad zrcátky)

Hmotnost nenaloženého motocyklu, plně natankovaného včetně provozních kapalin

199 kg

Maximální přípustná hmotnost

407 kg

Užitná hmotnost (se standardní výbavou)

210 kg


INDIVIDUALIZACE


Náš dech beroucí Dynamic roadster usiluje o dokonalost již svým rozsáhlým sériovým vybavením. MR se díky mnoha doplňkovým možnostem, které máte k dispozici, dokonale hodí pro vaše individuální požadavky: od paketu M Competition přes čelní štít Sport až po sedlo spolujezdce. Ze zvláštních výbav a originálního příslušenství BMW Motorrad si vyberte díly, díky nimž se tento neuvěřitelný stroj stane vaším nezaměnitelným motocyklem.

M design a dynamické tvary M R naznačují ultimativní výkony a sportovní charakter.

Ještě více než S 1000 R je nové M R s vylepšenou technologií podvozku a dosud nejvýkonnějším motorem použitým v dynamickém roadsteru od BMW Motorrad nekompromisně navržen pro sportovní jízdu – ať už na okresních silnicích, nebo na závodním okruhu. M R je vrchol toho, co je v současnosti v segmentu roadsterů možné. Proporce M R jsou ultrakompaktní, sportovní a trojrozměrně navržené plochy jsou vzrušující a dynamické současně. Štíhlé, útlé a mimořádně agresivní M R vypadá zepředu neobyčejně osobitě díky novým M křidélkům. Zásluhou světelného podpisu, který je jakousi obdobou automobilové masky chladiče ve tvaru ledvinek, je navíc nové M R zepředu jasně rozpoznatelné jako motocykl BMW.

Designově a technologicky nekompromisní: M R s paketem M Competition. 

Pro ty, kteří stále nejsou spokojeni se standardně vybaveným novým M   R, a pro znalce závodní technologie a sportovce v jedné osobě nabízí paket M Competition fascinující směsici prvotřídních komponentů. Kromě barevného provedení černá metalíza Blackstorm/trikolora M Motorsport zahrnuje paket M Competition M karbonová kola, M systém stupaček pro jezdce, M karbonové díly, jako je blatník zadního kola a karbonový chránič řetězu, blatník předního kola, kryty nádrže, kryt airboxu s páskami, větrný deflektor, kryt pastorku, paket M sedlo spolujezdce, jakož i M kryt sedla spolujezdce a frézovaný, plně nastavitelný M systém stupaček pro jezdce.

PRVNÍ INSPIRACE

Na závodní okruh


Skutečná M: Vůli vítězit má již v sériovém provedení. Díky dodatečným výbavám, jako je M Cover Kit, sportovní montážní stojan, ohřívač  pneumatik M Performance nebo koberec pod motocykl M, budete připraven na  závodní trasy – a pojedete za vítězstvím.

Upozorňujeme, že řada dílů není povolena pro použití ve veřejném  provozu na silnicích a smí se používat pouze na závodních okruzích.

BMW M 1000 RR - Připraven na závodní trať

Připraven na závodní trať

Sportovní montážní stojan s M uchyceními montážního stojanu

Díky sportovním montážním  stojanům lze motorku díky dvojitým kolečkům snadno zvednout na přední a zadní kolo. Je extrémně stabilní a je ze silnějšího materiálu než běžné  montážní stojany. M upínače montážního stojanu usnadňují práci. Vysoce  kvalitní kyvné adaptéry se vzadu namontují na kyvné rameno a mohou na  motocyklu zůstat i během jízdy.

Sada M ohřívačů pneumatik

M ohřívače pneumatik zahřejí jak sportovní pneumatiky schválené pro  silniční provoz, tak slicky během 45 minut na provozní teplotu 90 °C.  Tím je od vyjetí z boxu k dispozici lepší přídržnost, která zajišťuje v  prvním tréninkovém nebo závodním kole vyšší bezpečnost a lepší tempo.

M Cover Kit*

Jednoduše odmontujte zrcátko  a držák registrační značky a místo toho namontujte kryty ze sady M  Cover Kit. A už můžete vyrazit na závodní trať.

*Race Only. Pouze pro jízdu na závodním okruhu. Není schváleno pro provoz na veřejných komunikacích.

M koberec pod motocykl

Exkluzivní místo pro vlastní stroj: Koberec pod motocykl M přesvědčí  nejen atraktivním designem, ale spolehlivě chrání podlahu při provádění  servisních prací. Dalším kladem je složení materiálu, díky němuž je  koberec protiskluzový a nehořlavý. Praktická podložka měří 250 x 105 cm.

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY

NA VŠECHNY NOVÉ MOTOCYKLY, S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ AŽ NA 5 LET

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA BMW MOTORRAD


NEJDŘÍV BEZPEČNOST, PAK ZÁBAVA BEZ OMEZENÍ NÁJEZDU KILOMETRŮ.


Ten  klid, který zažíváš na svojí mašině nemusí skončit jakmile vyprší  tříletá záruka. S volitelným prodloužením záruky BMW Motorrad můžeš ujet  všem nákladům za opravy závad – a to až po celkovou dobu 5 let a bez  omezení nájezdu kilometrů.

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD


 • Pro nové i ojeté motocykly, do 3 měsíců od počátku platnosti záruky.
 • Plné pokrytí oprav závad, podle podmínek záruky BMW, a to až po dobu 5 let (bez omezení nájezdu kilometrů).
 • Pro opravy jsou exkluzivně používány originální díly BMW Motorrad.
 • Přenosné na nového majitele – zvýšení hodnoty motocyklu při prodeji.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW MOTORRAD


Chtěl bys, aby tvoje motorka měla ještě osobitější charakter? V našem katalogu s příslušenstvím najdeš spoustu inspirace a nápadů.

Originální katalog s příslušenstvím BMW Motorrad 2021

FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

Zjisti, jestli aktuálně máme zvýhodněnou nabídku úvěru, leasingu nebo jiného financování/produktu na BMW MOTORRAD.

UKÁZAT NABÍDKY

BMW MOTORRAD AKTUÁLNÍ ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

Během roku přinášíme množství speciálních nabídek na různé modely BMW Motorrad. Může to být výhodnější financování nebo pojištění, limitovaná   edice. Event, kde se můžeme potkat. Podívej se, co je zrovna aktuální.

PROHLÉDNOUT NABÍDKY

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

Navštiv náš eshop a doplňte své zásoby doplňků a lifestyle kousků na sezónu.

PŘEJÍT NA NABÍDKU VYBAVENÍ BMW MOTORRAD

BMW MOTORRAD ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřej svému jednostopému příteli doplňky, který si zaslouží a tobě pomohou na cestách.

NABÍDKA ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Zdroj: https://www.bmw-motorrad.cz/ & https://www.press.bmwgroup.com/

Oficiální tisková zpráva

CZ: Nové_BMW_M_1000_R._.PDF

EN: The_new_BMW_M_1000_R.PDF

Veškeré  technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami  jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny  modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně   prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se  nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a  mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů