ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V PRAZE A PLZNI 25.11.2022 a 2.12.2022
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW S 1000 R - Nejde jen o výkon, ale i o kontrolu.

448 BMW invelt 7. 9. 2021 #BMW #invelt #S 1000 R
BMW S 1000 R z boku

Ve vzduchu je benzín. Motor běží na plné otáčky. Začíná působit ryzí síla. Showtime pro BMW S 1000 R. Zvenku dynamický roadster, uvnitř DNA superbiku. Podvozek a motor v sobě totiž mají geny RR. Ultra agilní, ultra precizní. 165 PS od 196 kilogramů. Ještě sofistikovanější, ještě útočnější. Poprvé s volitelným M paketem a také M barvami a M kovanými koly. Připraven na vrcholnou výzvu. 

Motocykl BMW S 1000 R řadíme do kategorie "Roadster"


PROHLÉDNOUT VŠECHNY MOTOCYKLY BMW S 1000


Zastavte se u nás v inveltu Praha nebo v plzeňském Motorrad Centrum invelt a prohlédněte si showroomy se všemi motocykly z řad BMW Motorrad.

NABÍDKA BMW S 1000 R V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné motorky, tak je nemáme v nabídce.

HLAVNÍ VLASTNOSTI BMW S 1000 R

 • O 5 kilogramů lehčí, nově vyvinutý řadový čtyřválec vycházející z motoru S 1000 RR s dále posíleným výkonem a silou ve středních otáčkách a nové odstupňování 4. až 6. převodového stupně.
 • Nejlehčí dynamický roadster ve své třídě: o 6,5 kg nižší hmotnost, pohotovostní hmotnost 199 kg DIN nebo 202 kg včetně komfortního a dynamického paketu. M paket snižuje hmotnost motocyklu o dalších 4,8 kg (2 kg s kovanými koly/3,7 kg s karbonovými koly).
 • Špičkový výkon a točivý moment: 121 kW (165 k) při 11 000 1/min a 114 Nm při 9250 1/min.
 • Nejméně 90 Nm točivého momentu k dispozici od 5500 do 12 000 1/min. Již od 3000 1/min je k dispozici více než 80 Nm.
 • Lineární křivka točivého momentu: ještě přesnější reakce v celém rozsahu otáček.
 • Nově vyvinutý podvozek s rámem Flex Frame: motor více přebírá nosnou funkci.
 • Výrazně vylepšená ergonomie díky rámu Flex Frame.
 • Zadní kyvná vidlice se spodním přepákováním k tlumiči s kinematikou zavěšení zadního kola Full Floater Pro a nová pružicí a  tlumicí jednotka pro ještě rychlejší reakce a vylepšenou přilnavost  zadního kola.
 • Nový, lehčí výfukový systém plní normu EU5.
 • Nový šestiosý ovladač a kontrola zvedání předního kola.
 • Standardně dodávané ABS Pro pro zvýšení bezpečnosti při brzdění, a to i v náklonu. Brzdy mají speciální režim pro jízdu v dešti s jemnějším nástupem brzdného účinku. Standardně dodávané ABS Pro pro bezpečnější brzdění při zatáčení.
 • WSBK prověřená dynamická kontrola trakce DTC jako součást standardní výbavy zajišťuje ještě větší stabilitu při akceleraci.
 • Standardně dodávané jízdní režimy „Rain“, „Road“, „Dynamic“ a „Dynamic Pro“.
 • Standardně dodávaná kontrola zvedání předního kola.
 • Jízdní režimy Pro s dalším režimem „Dynamic Pro“ včetně nastavitelné kontroly zvedání předního kola, motorové brzdy a regulace točivého momentu motoru MSR, stejně jako funkce Launch Control, omezovač rychlosti Pitlane Limiter a asistent rozjezdu do kopce Hillstart Control Pro jako volitelná tovární výbava.
 • Asistent rozjezdu do kopce Hillstart Control jako součást standardní výbavy.
 • Dodatečná tovární výbava HP Shift Assistant Pro pro rychlé řazení na vyšší i nižší stupně bez použití spojky.
 • Nový přístrojový panel s dobře čitelným 6,5palcovým displejem včetně dalšími sportovními obrazovkami, navigace pomocí šipek a konektivita.
 • Nový LED světlomet a LED světelné jednotky jako součást standardní výbavy.
 • Adaptivní odbočovací světlo a světlo pro denní svícení součástí Světlometu Pro jako volitelná tovární výbava.
 • Zcela nově navržené prvky kapotáže pro ještě dynamičtější styl.
 • Atraktivní základní barevné provedení a dvě stylové varianty dostupné od uvedení na trh.
 • Rozšíření BMW Motorrad Originálním příslušenstvím a volitelnou speciální výbavou včetně M paketu, M karbonového paketu a paketu frézovaných dílů jako volitelná tovární výbava.

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW S 1000 R (Q3/2022)


Základní model: 325 372 Kč

DPH 21%: 68 328 Kč

Doporučená prodejní cena: 393 700

Zajímá vás motocykl BMW S 1000 R?

Zaujala Vás nová BMW S 1000 R? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

DESIGN MOTOCYKLU S 1000 R

BMW S 1000 R - Blackstorm metallic

Blackstorm metallic

BMW S 1000 R - Light white/M Motorsport

Light white/M Motorsport

BMW S 1000 R - Sport

Sport

MAXIMÁLNĚ RAZANTNÍ

Pohon? Jde na doraz. Jede naplno už od volnoběhu. Na cestě ke svým maximálním 12 000 ot./min zažehne superbikový ohňostroj.  Díky režimu jízdy v náklonu zůstává stále pod kontrolou. Je to málo? Volitelné jízdní režimy Pro poskytují plnou kontrolu nad všemi řídicími systémy. 


NAKONFIGURUJTE SI SVOU BMW S 1000 R

*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

Zcela nový, lehčí podvozek vycházející z S 1000 RR s rámem Flex Frame, kinematika zavěšení zadního kola Full Floater Pro, zadní kyvná vidlice se spodním přepákováním k tlumiči a vylepšená ergonomie. 

Výrazným snížením hmotnosti prošel stejně jako celý motocykl také podvozek. Rám a kyvná vidlice vycházejí z modelu S 1000 RR a jsou podstatně lehčí než u předchůdce. Současně motor v rámu Flex Frame přebírá mnohem větší nosnou funkci než dříve. Nový rám nabízí díky velmi úzké konstrukci další výhody. Toto řešení podstatně zmenšuje šířku motocyklu v oblasti, kde se jí dotýkají kolena jezdce, čímž nabízí uvolněnější polohu za řídítky s ještě větší volností pohybu. Nastavitelná řídítka umožňují jezdci provádět ergonomické úpravy. Standardně jsou již k dispozici dvě polohy: 0 mm/+10 mm směrem dopředu. Kromě toho je v rámci volitelné výbavy nabízen nástavec řídítek, který lze také otočit ve směru jízdy o 0 mm/+10 mm.

Standardně dodávané tři jízdní režimy, dynamická kontrola trakce DTC a ABS Pro jako součásti standardní výbavy. Volitelná výbava „Riding Modes Pro“ s jízdním režimem „Dynamic Pro“, dynamický  brzdový asistent DBC (Dynamic Brake Control), regulace točivého momentu motoru MSR, „brzdění motorem“ a regulace zvedání předního kola „Power Wheelie“. 

Nové S 1000 R je standardně vybaveno dynamickou kontrolou trakce DTC, systémem ABS Pro s přizpůsobením brzdění úhlu náklonu a třemi jízdní režimy „Rain“, „Road“ a „Dynamic“. Plně konfigurovatelný režim „Dynamic Pro“ je k dispozici s obzvláště širokou škálou možností nastavení jako součástí výbavy „Riding Modes Pro“. S touto výbavou je nové S 1000 R vybaveno také funkcí „brzdění motorem“ ve spojení s regulací točivého momentu motoru MSR a regulací zvedání předního kola „Power Wheelie“. Součástí výbavy „Riding Modes Pro“ je také dynamický brzdový asistent DBC   (Dynamic Brake Control), který řidiči pomáhá s nouzovým brzděním.

Multifunkční přístrojový panel s 6,5palcovým TFT displejem pro vynikající čitelnost a maximální rozsah zobrazovaných informací. 

Nový přístrojový panel S 1000 R byl rovněž převzat z modelu S 1000 RR. Kromě rozšířeného rozsahu zobrazovaných funkcí a informací byl zvláštní význam kladen na co možná nejlepší čitelnost. Pro   optimální viditelnost, a to i v náročných světelných podmínkách, má displej velkou úhlopříčku. Nabízí na míru přizpůsobené zobrazení pro různé účely. Obrazovka Pure Ride například zahrnuje veškeré informace potřebné pro běžnou jízdu na silnici, zatímco další obrazovka Core umožňuje zobrazovat úhly náklonu, míru brzdění a zásahy kontroly trakce. Bluetooth rozhraní pro připojení chytrých telefonů umožňuje na displeji zobrazovat šipky navigace z telefonu a je součástí standardní výbavy. Displej TFT se pohodlně ovládá ovladačem MMC (Motorcycle Multi Controller) na řídítkách. Součástí volitelně dodávaného M paketu je také třetí obrazovka Core Screen se sloupcovým zobrazením a   dosahovanými časy na kolo.

DESIGN BMW S 1000 R

BMW S 1000 R - Boční pohled

Boční pohled

BMW S 1000 R - Boční pohled

Boční pohled

Boční pohled

Boční pohled

BMW S 1000 R - Pohled z pozice jezdce

Pohled z pozice jezdce

BMW S 1000 R - Keyless Ride Light

Keyless Ride Light

Vždy připraven nastartovat. Už žádné hledání klíče v kapse.

BMW S 1000 R - M kovaná kola

M kovaná kola

Minimální hmotová rotace. Maximální agilita.  A nejpozdější brzdné body – díky silnějším brzdovým kotoučům i na těch nejnáročnějších tratích světa.

BMW S 1000 R - M paket s M barvami

M paket s M barvami

Až o 3 400 gramů nižší hmotnost. S M kovanými koly ve standardní výbavě. A exkluzivně spolu s tím: ikonické M barvy.

BMW S 1000 R - Motor

Motor

Superbikové šílenství se týká roadsterového záběru. 165 PS s optimalizovaným točivým momentem.

BMW S 1000 R - Osvětlení LED

Osvětlení LED

Sériový výhled díky kompletní technologii LED. Volitelně s Headlight Pro včetně adaptivního světla do zatáček.

BMW S 1000 R - Řetěz M Endurance

Řetěz M Endurance

Lepší účinnost při nižších nárocích na údržbu. Díky povlaku DLC s nižším třením.

BMW S 1000 R - TFT displej

TFT displej

6,5 palce a Connectivity ve standardní výbavě. Se dvěma  Core Screens. A třetím v M paketu – jako v případě modelu RR. Součástí je plánování trasy přes aplikaci BMW Connected.

BMW S 1000 R - Titanový sportovní tlumič

Titanový sportovní tlumič

Pro sportovnější zvuk a nižší hmotnost.

ÚDAJE & VÝBAVA

DNA z motocyklového sportu v sobě skrývá nejen teoreticky, ale dává ji najevo i v praxi – jak dokládají čísla. S plnou nádrží a kompletní výbavou včetně M paketu se 199 kilogramu při 165 PS. Tak rychle to žádný stroj nenapodobí.

Motor

Konstrukce

Kapalinou chlazený čtyřtaktní čtyřválec se čtyřmi ventily na jeden  válec, dvěma ventilovými rozvody OHC a suchým mazáním z olejové vany

Vrtání x zdvih

80 mm x 49,7 mm

Zdvihový objem

999 ccm

Jmenovitý výkon

121 kW (165 k) při 11 000 ot./min.

Max. točivý moment

114 Nm při 9 250 U/min

Kompresní poměr

12,5 : 1

Příprava palivové směsi

Elektronické vstřikování / digitální management motoru: BMS-O s elektronickým ovládáním plynu

Regulace emisí

Třícestný řízený katalyzátor s titanovým tlumičem výfuku


Výkonnostní parametry / spotřeba

Max. rychlost

Přes 200 km/h

Spotřeba na 100 km podle WMTC

6,2 l

Emise CO2 podle WMTC

144 g/km

Druh paliva

Super plus bezolovnatý (max. 5 % etanolu, E5) / ROZ 98 / 93 AKI


Elektroinstalace

Alternátor

Alternátor s permanentními magnety 450 W (jmenovitý výkon)

Baterie

12 V / 8 Ah, bezúdržbový


Přenos síly

Spojka

Vícelamelová spojka v olejové lázni (antihoppingová spojka), mechanicky ovládaná

Převodovka

Constant mesh 6stupňová převodovka, integrovaná ve skříni motoru

Pohon

Řetěz 525 17/45

Kontrola trakce

DTC

Podvozek / brzdy

Rám

Hliníkový rám mostového typu s nosným motorem

Zavěšení předního kola / odpružení

Obrácená teleskopická vidlice s průměrem 45 mm, předpínání pružiny a nastavitelný zpětný útlum a komprese

Zavěšení zadního kola / odpružení

Hliníková dvouramenná kyvná vidlice, Full-Floater Pro, centrální  pružinová vzpěra, nastavitelný zpětný útlum a komprese tlumiče  a nastavitelné předpětí pružiny

Zdvih odpružení vpředu / vzadu

120 mm / 117 mm

Rozvor

1450 mm

Závlek

96 mm

Úhel řízení

65,8°

Kola

Hliníková litá kola

Rozměr ráfku, přední

3,50'' x 17''

Rozměr ráfku, zadní

6,00'' x 17''

Pneumatika, přední

120/70 ZR 17

Pneumatika, zadní

190/55 ZR 17 (200/55 ZR 17 M kola)

Přední brzda

Dvoukotoučová brzda o průměru 320 mm, čtyřpístové fixní třmeny

Zadní brzda

Jednokotoučová brzda o průměru 220 mm, dvoupístový pevný třmen

ABS

BMW Motorrad Integral ABS, částečně integrální


Rozměry / hmotnosti

Výška sedadla při pohotovostní hotnosti

830 mm

Oblouk rozkročení při pohotovostní hmotnosti

1 835 mm

Využitelný objem nádrže

16,5 l

Z toho rezerva

cca 4 l

Délka

2 090 mm

Výška (bez zrcátka)

1 115 mm

Šířka (se zrcátky)

812 mm

Hmotnost nenaloženého motocyklu, plně natankovaného včetně provozních kapalin

199 kg (s M paketem včetně M kovaných kol: 196 kg)

Maximální přípustná celková hmotnost

407 kg

Užitná hmotnost (se standardní výbavou)

208 kg

INDIVIDUALIZACE


Nový LED světlomet a výkonné LED světelné jednotky jako standardní výbava. Světlomet Pro s adaptivním odbočovacím světlem a ikonické světelné trubice fungující jako světlo pro denní svícení jako součást volitelné výbavy. 

Světelné jednotky nového modelu S 1000 R používají moderní LED technologii. Patří mezi ně nový, nápadný hlavní LED světlomet se zdokonalenými potkávacími a dálkovými světly. Nově navržené směrové ukazatele a zadní světla také využívají technologii LED. Zadní směrové ukazatele byly převzaty z S 1000 RR a jsou vybaveny integrovanou funkcí zadního/brzdového světla. Přední směrové ukazatele jsou „skryté“ v oblasti vidlice. Zvýšenou bezpečnost při jízdě v noci zajišťuje adaptivní natáčecí světlo, které je součástí volitelné tovární výbavy Headlight Pro. V tomto případě jsou přidány další LED moduly a řidič se může těšit z lepšího osvětlení vozovky při zatáčení, které dodává jízdě v noci více bezpečnosti.

„Druhá generace modelu S 1000 R je podstatně mužnější a ostře tvarovaná. Ostré hrany a zvýrazněné boky jasně zdůrazňují preciznost tohoto stroje.“ 
Vianney Selosse, designér S 1000 R

Ve svém nejnovějším vydání si S 1000 R od svého supersportovního protějšku S 1000 RR vypůjčuje také designové finesy, ovšem s důrazem na svůj charakter dynamického roadsteru. Vzhled „zadek nahoru – předek dolů“ propůjčuje modelu S 1000 R v ještě větší míře než předtím dynamicky okouzlující vizuální dojem. Nízká přední a vysoká zadní část také vizuálně vyjadřují to, v čem spočívá technická DNA modelu S 1000 R: nízká hmotnost, sportovní lehkost a vysoká úroveň jízdní   dynamiky. Sportovní a dynamický vzhled nového modelu S 1000 R zdůrazňuje také barevný koncept. Kromě základní červené pastelové barvy Racingred jsou k dispozici varianty Style Sport a M paket, nabízející další prvky výbavy.

PRVNÍ INSPIRACE

Král silnic


R plus M se rovná nejrychlejší roadster. S exkluzivním M paketem, a  to nejen z hlediska výkonu díky ultralehkým M karbonovým kolům, lehké M baterii a dalším dílům M Performance Parts, ale i z vizuální stránky s ikonickými M barvami a M Cover Kitem. To vše je doplněno dynamickým paketem, komfortním paketem a paketem frézovaných dílů s logem M. 

Upozorňujeme, že řada dílů není povolena pro použití ve veřejném provozu na silnicích a smí se používat pouze na závodních okruzích.

BMW S 1000 R - Král silnic

Král silnic

M Paket

Pohled na sportovní M paket s M barvami na motocyklu S 1000 R.

M karbonová kola

Špičkové high-tech funkce. Se svými M karbonovými koly přináší motorka na silnici maximum jízdní dynamiky a agility

Dynamický paket

Dynamický paket zahrnuje elektronický podvozek DDC, jízdní režimy Pro, asistenta řazení Pro a spojler motoru

Komfortní paket

Komfortní paket s Keyless  Ride, vyhřívanými rukojeťmi, USB portem a tempomatem zaručí, že se budeš  moct soustředit na to podstatné. Kromě toho kontrola tlaku  v pneumatikách zajišťuje vyšší bezpečnost. Aktuální tlak v pneumatikách  se ti bude spolehlivě zobrazovat na displeji cockpitu.

Paket frézovaných dílů

Paket frézovaných dílů  podtrhuje sportovní charakter stroje vysoce kvalitními komponenty a  exkluzivní značkou M. Frézované díly z eloxovaného hliníku, například  sklopná a nastavitelná spojková a brzdová páčka, nastavitelné stupačky,  stupačky spolujezdce a chrániče ručních páček dotvářejí exkluzivní  vzhled.

Headlight Pro

U Headlight Pro má světlomet ikonické světelné prvky, které fungují jako poziční/denní světlo a adaptivní světlo do zatáček.

M cover kit*

Jednoduše odšroubuj držák  registrační značky a místo toho nainstaluj kryty ze sady M Cover Kit. A  už můžeš vyrazit na závodní dráhu.

 

*Race Only. Pouze pro nasazení na závodním okruhu. Neschváleno pro veřejný provoz na silnicích.

                              

DRUHÁ INSPIRACE

Světla, která rozsvítí asfalt


Imponuje již z dálky: S 1000 R Sport v metalíze Bluestone. S M kovanými koly a karbonovým paketem  s díly M Performance Parts. Svým dynamickým a komfortním paketem a Headlight Pro zastíní všechny ostatní stroje.

BMW S 1000 R - Světla, která rozsvítí asfalt

Světla, která rozsvítí asfalt

Dynamický paket

Dynamický paket zahrnuje elektronický podvozek DDC, jízdní režimy Pro, asistenta řazení Pro a spojler motoru

Komfortní paket

Komfortní paket s Keyless  Ride, vyhřívanými rukojeťmi, USB portem a tempomatem zaručí, že se budeš  moct soustředit na to podstatné. Kromě toho kontrola tlaku  v pneumatikách zajišťuje vyšší bezpečnost. Aktuální tlak v pneumatikách  se ti bude spolehlivě zobrazovat na displeji cockpitu.

Headlight Pro

U Headlight Pro má světlomet ikonické světelné prvky, které fungují jako poziční/denní světlo a adaptivní světlo do zatáček.

Karbonový paket

Kvalitní karbonový paket podtrhuje sportovní vlastnosti stroje a ještě více posiluje dynamický vzhled motocyklu S 1000 R. Paket obsahuje kryty předního a zadního kola, kryt řetězu a deflektor.  Příslušenství vyrobené ze stoprocentního pravého karbonu vytvářejí elegantní a zároveň sportovní akcenty s high-tech standardy.

M kovaná kola

Vysoce kvalitní M kovaná kola osvědčená v závodním sportu snižují moment  setrvačnosti a nabízejí silnější brzdový kotouč a jsou opatřena úhlovým  ventilkem.

Karbonové díly

Jednotlivě dostupné karbonové díly podtrhují nejen sportovní vzhled modelu S 1000 R, ale tvé mašině propůjčí i individualitu a extravaganci. A nezáleží na  tom, zda se pyšní M karbonovými předními a zadními kryty kol, M  karbonovými panely nádrže, M karbonovým krytem pastorku nebo M  karbonovým krytem airboxu

        

                              

TŘETÍ INSPIRACE

Rozžhavený asfalt


V metalíze Blackstorm působí nejen jako bezkonkurenčně výkonný paket, ale s dynamickým a komfortním paketem plus výbavou Headlight Pro vyrazí  po silnici jako blesk. Doplněno sportovními koncovými zrcátky na řídítkách.

          

 

BMW S 1000 R - Rozžhavený asfalt

Rozžhavený asfalt

Dynamický paket

Dynamický paket zahrnuje elektronický podvozek DDC, jízdní režimy Pro, asistenta řazení Pro a spojler motoru

Komfortní paket

Komfortní paket s Keyless  Ride, vyhřívanými rukojeťmi, USB portem a tempomatem zaručí, že se budeš  moct soustředit na to podstatné. Kromě toho kontrola tlaku  v pneumatikách zajišťuje vyšší bezpečnost. Aktuální tlak v pneumatikách  se ti bude spolehlivě zobrazovat na displeji cockpitu.

Headlight Pro

U Headlight Pro má světlomet ikonické světelné prvky, které fungují jako poziční/denní světlo a adaptivní světlo do zatáček.

Kola designu Option

Design kol Option působivě zdůrazňuje sportovní ráz stroje červeným ozdobným proužkem na okraji ráfku.

Zpětná zrcátka na řídítkách

Nastavitelná zpětná zrcátka na řídítkách podtrhují sportovní vzhled motorky a zároveň zaručují jasné zorné pole.

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY

NA VŠECHNY NOVÉ MOTOCYKLY, S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ AŽ NA 5 LET

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA BMW MOTORRAD


NEJDŘÍV BEZPEČNOST, PAK ZÁBAVA BEZ OMEZENÍ NÁJEZDU KILOMETRŮ.


Ten  klid, který zažíváš na svojí mašině nemusí skončit jakmile vyprší  tříletá záruka. S volitelným prodloužením záruky BMW Motorrad můžeš ujet  všem nákladům za opravy závad – a to až po celkovou dobu 5 let a bez  omezení nájezdu kilometrů.

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD

STRUČNÝ PŘEHLED VÝHOD


 • Pro nové i ojeté motocykly, do 3 měsíců od počátku platnosti záruky.
 • Plné pokrytí oprav závad, podle podmínek záruky BMW, a to až po dobu 5 let (bez omezení nájezdu kilometrů).
 • Pro opravy jsou exkluzivně používány originální díly BMW Motorrad.
 • Přenosné na nového majitele – zvýšení hodnoty motocyklu při prodeji.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW MOTORRAD


Chtěl bys, aby tvoje R 18 měla ještě osobitější charakter? V našem katalogu s příslušenstvím najdeš spoustu inspirace a nápadů.

Originální katalog s příslušenstvím BMW Motorrad 2021

FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

FINANCUJ SVOU NOVOU MOTORKU S NABÍDKOU OD BMW INVELT

Zjisti, jestli aktuálně máme zvýhodněnou nabídku úvěru, leasingu nebo jiného financování/produktu na BMW MOTORRAD.

UKÁZAT NABÍDKY

BMW MOTORRAD AKTUÁLNÍ ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

Během roku přinášíme množství speciálních nabídek na různé modely BMW  Motorrad. Může to být výhodnější financování nebo pojištění, limitovaná  edice. Event, kde se můžeme potkat. Podívej se, co je zrovna aktuální.

PROHLÉDNOUT NABÍDKY

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

VYBAVENÍ MOTORKÁŘE OD JARA DO PODZIMU

Navštiv náš eshop a doplňte své zásoby doplňků a lifestyle kousků na sezónu.

PŘEJÍT NA NABÍDKU VYBAVENÍ BMW MOTORRAD

BMW MOTORRAD ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dopřej svému jednostopému příteli doplňky, který si zaslouží a tobě pomohou na cestách.

NABÍDKA ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Zdroj: https://www.bmw-motorrad.cz/ & https://www.press.bmwgroup.com/

Oficiální tisková zpráva

CZ: Nové_BMW_S_1000_R.PDF

EN: The_new_BMW_S_1000_R.PDF


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje  právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně   prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů