Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE 4 | Nové BMW řady 4 Gran Coupé

2982 BMW invelt 4. 4. 2022 #BMWinvelt #BMW #THE4 #BMWřady4GC

BMW 420i GRAN COUPÉ JIŽ OD 16 666 Kč BEZ DPH* MĚSÍČNĚ.

Expresivní design, sportovní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru pro každodenní používání: nové BMW řady 4 Gran Coupé inspiruje po celé své délce. Díky vysoké úrovni jízdního komfortu a velkorysému prostoru s pěti plnohodnotnými sedadly a velkým zavazadlovým prostorem je toto elegantní pětidveřové Gran Coupé dokonalým společníkem pro každou příležitost.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu nebo se podívejte se na vizualizaci vozu.


MODELY BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ

M440i xDrive M Performance

M440i xDrive M Performance

430i M Sport

430i M Sport

420i

420i

THE 4 | Nové BMW řady 4 Gran Coupé

Zaujalo Vás nové BMW řady 4 Gran Coupé? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Máte zájem o operativní leasing? Neváhejte nás kontaktovat.

Co Vám můžeme nabídnout?

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ NADCHNE DYNAMICKÝMI JÍZDNÍMI VLASTNOSTMI.

Přední náprava nového BMW řady 4 Gran Coupé má o 25 mm větší rozchod než u předchozí generace a přináší tak nejen lepší kontrolu nad vozem, ale také ještě sportovnější jízdní vlastnosti. 

Spojení hospodárných motorů BMW TwinPower Turbo nejnovější generace a dokonale naladěných komponentů podvozku, jako je například volitelný M sportovní diferenciál, dává základ pro jízdní zážitky charakterizované dynamikou a stabilitou.

Mimořádně hospodárné motory BMW řady 4 Gran Coupé.

BMW řady 4 Gran Coupé je vybaveno vysoce účinnými zážehovými nebo vznětovými 4válci BMW TwinPower Turbo nejnovější generace. BMW M440i xDrive Gran Coupé se představuje se zážehovým 6válcem BMW M TwinPower o výkonu 374 k a inteligentním pohonem všech kol.

Adaptivní M podvozek zajistí optimální intenzitu tlumení.

S volitelným Adaptivním M podvozkem si můžete pomocí voliče jízdních režimů kdykoliv podle požadavků přizpůsobit charakteristiku odpružení vašeho BMW řady 4 Gran Coupé. Elektronicky řízené tlumiče Adaptivního M podvozku se neustále automaticky přizpůsobují také vašemu jízdnímu stylu a povrchu silnice.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic.

Volitelné Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímé, agilní jízdní vlastnosti s menší námahou při řízení. Vaše BMW řady 4 Gran Coupé reaguje na pohyby volantu změnou převodu řízení přizpůsobeného jízdní situaci a rychlosti.

M sportovní diferenciál pro lepší trakci.

Volitelný M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu jak při rychlých změnách směru jízdy, tak ve výjezdech z ostrých zatáček, stejně jako v rychlých táhlých zatáčkách a na vozovkách s proměnlivou přilnavostí.


BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ POSKYTUJE VÍCE KOMFORTU DÍKY CHYTRÉ VÝBAVĚ.

Digitální služby a asistenční systémy BMW řady 4 Gran Coupé nabízejí širokou škálu užitečných funkcí, které můžete ovládat zcela intuitivně. Následující výběr ukáže, jak vám chytré funkce usnadní život.


BMW Inteligent Personal Assistant.

Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. 

Umí vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete své BMW lépe poznat. BMW Intelligent Personal Assistant je dostupný pouze v anglickém nebo německém jazyce.


BMW Digitální klíč.

BMW Digitální klíč vám dovoluje vaše BMW nejen uzamknout nebo odemknout, ale také nastartovat motor. K používání vašeho BMW můžete autorizovat až pět osob s kompatibilními telefony iPhone. Kromě jiného je možné omezit maximální rychlost, což je praktická funkce například při půjčení vozu řidiči začátečníkovi.* *BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s některými modely iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je dostupný na bmw.cz/digitalkeyAplikace My BMW.

S aplikací My BMW si můžete naplánovat další cestu, zkontrolovat stav svého BMW, objednat se na servisní prohlídku nebo použít některou z mnoha funkcí dálkové obsluhy – to vše pohodlně ze svého chytrého telefonu.


TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ.


BMW M440i xDrive


Výkon motoru v kW (k) pri 1/min275 (374) / 5500-6500
Zrychlení 0-100 km/h v s:4,7
Kombinobaná spotřeba paliva v l/100km:8,5-8,0
Kombinované emise CO₂ v g/km:194-181


CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 4.BMW Financial Services pro BMW řady 4.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW řady 4.

Financování BMW

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW 420i Gran Coupé s pořizovací cenou 1 253 079 Kč vč. DPH. Splátka s DPH je 20 166 Kč. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku nájmu 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km. 

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o
příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze
strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt Praha | Plzeň.


SKLADOVÉ VOZY BMW ŘADY 4.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW řady 4 Gran Coupé.

BMW M440i xDrive Gran Coupé:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,5-8,0
Emise CO2 v g/km (kombinované): 194–181


Uvedené údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje v NEDC rozdíly ve zvoleném rozměru kol a pneumatik; údaje ve WLTP zohledňují veškerou volitelnou výbavu. Hodnoty WLTP se používají pro vyměřování daní a dalších poplatků souvisejících s vozidly, které jsou (také) založeny na emisích CO2, a také pro účely případných dotací na konkrétní vozidlo. Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: BMW CZ, PressClub GlobalARSY line - tvorba webových stránek a eshopů