Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

THE i4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ (G26)

4263 BMW invelt 10. 3. 2022 #BMW #BMWinvelt #BMWi4 #THEi4
THE I4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ

POŘIĎTE SI NOVÉ BMW i4 S FINANCOVÁNÍM

POROVNÁNÍ NABÍDEK FINANCOVÁNÍ

BMW Financial Services

FINANCOVÁNÍ S 0% NAVÝŠENÍM


Věděli jste, že je možné financovat BMW a MINInulovým úrokem? Financujte s produkty od BMW invelt Praha a Plzeň

 • Produkt 50:50 s nulovým úrokem
 • Bez vstupního poplatku za uzavření smlouvy
 • Značkové pojištění s fixací po celou dobu splácení úvěru
 • Platí pro většinu nových a předváděcích vozu BMW
 • Platí pro většinu nových vozu MINI

Nabídka platí pouze pro podnikatele a pro vybrané modely BMW, MINI.


PŘÍKLAD FINANCOVÁNÍ S PRODUKTEM ÚVĚR 50:50

BMW X1 sDrive18i
Základní pořizovací cena 899 600 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 449 800 Kc
Měsíční splátka pojištění 1 619 Kc
Poslední splátka 451 419 Kč (vč. pojištění)


MINI Cooper 3Door Resolute
Základní pořizovací cena 808 054 Kč vč. DPH
Doba trvání úvěru 12 měsíců
Akontace 50%, tedy 404 027 Kč
Měsíční splátka pojištění 1 453 Kč
Poslední splátka 405 480 Kč (vč. pojištění)

FINANCOVÁNÍ BMW i4 - OPERATIVNÍ LEASING

FINANCOVÁNÍ BMW i4 - JOY EDICE - BMW ÚVĚR SELECT

 • 30 % akontace
 • Měsíční splátka 17 490 Kč bez DPH
 • Pouze pro podnikatele a společnosti
 • Délka financování 60 měsíců
 • Roční nájezd 15 000 km
 • Limitované množství vozů do 31.3.2023


PODMÍNKY:

 • Možnost jednorázového odpočtu celé DPH z kupní ceny na počátku splácení pro plátce DPH.
 • Splátky úvěru nejsou zatíženy DPH.
 • Na konci smlouvy nastavena poslední navýšená splátka
  3 možnosti ukončení smlouvy:
  • Využijte odkupu vozu leasingovou společností nebo třetí osobou 
  • Ponechání vozu a zaplacení poslední navýšené splátky nebo 
  • Rozložení poslední navýšené splátky do nové smlouvy a pokračování ve splácení


BMW ÚVĚR JOY: PODNIKATELSKÝ ÚVĚR S POSLEDNÍ NAVÝŠENOU SPLÁTKOU:

 • Snadno a flexibilně. 
 • BMW úvěr JOY je jednou z možností financování vašeho BMW, která nabízí individuální měsíční splátky a délku smlouvy od 24 do 60 měsíců. 
 • A to vše s možností rozhodnout se, zdali chcete po ukončení smlouvy přesednout do dalšího modelu nebo vůz vrátit svému BMW invelt Praha a Plzeň.
 •  Na své BMW si také můžete vzít úvěr.

BMW X1 - příkladová kalkulace produktu 50 na 50

Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X1 sDrive18i s pořizovací cenou 899 600 Kč vč. DPH.

Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 48 měsíců a roční nájezd 15 000 km, základní pořizovací cena vozu 899 600 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 269 720 Kč, poslední navýšená splátka činí 326 817 Kč.

Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW invelt Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě.

Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2023

Jako první elektrické Gran Coupé BMW i4 (G26) přináší mimořádnou dynamiku s vysokou úrovní komfortu a ideálními předpoklady k tomu, aby se stalo vaším společníkem pro každý den. 

Pětidveřový vůz je vybaven pátou generací technologie BMW eDrive s vysloveně sportovním parametry – dosahuje výkonu až 400 kW/544 k (BMW i4 M50). S dlouhým dojezdem až 590 kilometrů* (BMW i4 eDrive40) a pěti prostornými plnohodnotnými sedadly je dokonalým automobilem pro každou cestu.

Přijďte se k nám do BMW invelt Praha | Plzeň podívat a domluvit si testovací jízdu.

Zažijte s námi pořádnou jízdu.

BMW invelt Praha a Plzeň

NABÍDKA BMW i4 V INVELTU

*pokud se nezobrazují žádné vozy, tak je nemáme v nabídce

BMW invelt představuje první čistě elektrický prémiový vůz cílený na tradiční jádro segmentu střední třídy. BMW i4 (G26) v sobě spojuje agilitu a dynamickou suverenitu, které jsou základem pověstné radosti z jízdy, a navíc komfort sedanu a moderní funkčnost v novém, svěžím provedení s nulovými emisemi. Signalizuje tak příchod elektrické mobility do samotného srdce značky BMW. Model i4 spojuje sportovní a zároveň udržitelný charakter s přitažlivým designem, prostorností a praktičností čtyřdveřového Gran Coupé.

Novinka stanovuje nová měřítka ve své třídě nejen v oblasti jízdní dynamiky, komfortu na dlouhé vzdálenosti a elegantního a výrazného vzhledu, ale také nekompromisními standardy při výběru prémiových materiálů a zpracováním. Nejnovější generace systému iDrive, nejmodernější inovace v oblasti automatizované jízdy a parkovacího asistenta a široké možnosti přizpůsobení designu a výbavy vytvářejí emocionálně intenzivní zážitky z jízdy.

Pátá generace technologie BMW eDrive, kterou tvoří řídicí výkonová elektronika, technologie nabíjení a vysokonapěťová baterie, stejně jako vysoce integrované elektromotory, propůjčuje BMW i4 sportovní výkony, kterými je značka BMW proslulá. To vše v kombinaci s přesvědčivou každodenní použitelností a schopností jízdy na dlouhé vzdálenosti. Tato zcela nová podoba charakteristické BMW radosti z jízdy se na silnicích objeví ještě letos. Poprvé bude technologie BMW eDrive páté generace použita v konfiguraci s elektrickým pohonem všech kol.

BMW i4 bude od uvedení na trh k dispozici ve dvou modelových variantách, včetně vůbec prvního BMW M automobilu s čistě elektrickým pohonem. 

1 BMW i4 M50(kombinovaná spotřeba elektrické energie: 24–19 kWh/100 km v cyklu WLTP, emise CO2 : 0) je výkonný model od BMW M GmbH, který nabízí vysoce intenzivní radost z jízdy. Je vybaven elektromotory na přední i zadní nápravě s kombinovaným maximálním výkonem 400 kW/544 k, M specifickou technologií podvozku a dojezdem v testovacím cyklu WLTP až 510 km.

2. BMW i4 eDrive40 (kombinovaná spotřeba elektrické energie: 20–16 kWh/100 km v cyklu WLTP, emise CO2 : 0) je použit jeden elektromotor s výkonem 250 kW/340 k pohánějící zadní kola, který umožňuje lokálně bezemisní jízdu s působivou dávkou sportovního stylu. Jeho dojezd vypočítaný podle WLTP činí až 590 km.

THE i4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ

Zaujalo Vás nové plně elektrické BMW i4 Gran Coupé? Chcete si domluvit testovací jízdu?Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

SOUVISEJÍCÍ MODELY S BMW i4

BMW i4 M50

Elektrizující sportovní dynamika: BMW i4 M50 (G26)  poprvé kombinuje výkon BMW M s inovativností BMW i. Výsledkem je, že  čistě elektrické BMW i4 M50 s dvojicí elektromotorů BMW M eDrive  dosahuje v režimu Sport Boost ohromujícího výkonu 544 k (400 kW) a  poskytuje tak typickou dynamiku BMW M v dosud nevídané podobě.

Tuto progresivní a zcela bezemisní radost z jízdy doprovází výrazný design, který v sobě na první pohled kombinuje sportovnost, exkluzivitu a  ultra-moderní charakter. Jako první čistě elektrické Gran Coupé od BMW M vytváří tento výjimečný vůz vlastní třídu a ohromuje velkým dojezdem, luxusním množstvím prostoru a inteligentní konektivitou s pozoruhodnou úrovní každodenní praktičnosti.


Více informací o BMW i4 M50

BMW řady 4 Gran Coupé

Expresivní design, sportovní jízdní vlastnosti a dostatek prostoru pro každodenní používání: nové BMW řady 4 Gran Coupé inspiruje po celé své délce.

Díky vysoké úrovni jízdního komfortu a  velkorysému prostoru s pěti plnohodnotnými sedadly a velkým zavazadlovým  prostorem je toto elegantní pětidveřové Gran Coupé dokonalým  společníkem pro každou příležitost.

MOŽNOSTI DESIGNU BMW i4

S modrými akcenty BMW i

S modrými akcenty BMW i

S matně šedými akcenty

S matně šedými akcenty

M Sport s modrými akcenty BMW i

M Sport s modrými akcenty BMW i

M Sport s matně šedými akcenty

M Sport s matně šedými akcenty

BMW i4 M50

BMW i4 M50

MOTORIZACE BMW i4

BMW i4 - i4 eDrive40

BMW i4 eDrive40 - paket ESSENCE

Druh pohonu: Pohon zadních kol

Druh paliva: Elektřina

Výkon motoru: 250 kW (340 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 5,7 s

Spotřeba elektřiny (kombinace): 19,1 − 16,1 kWh/ 100 km

Dojezd na elektřinu: 589 − 492 km

Velikost baterie: 83,9 kWh / 81,5 kWh

Časn nabíjení: 8.25 h

Maximální nabíjecí výkon (AC): 11 kW

Maximální nabíjecí výkon (DC): 205 kW

Čas nabíjení: 31 min

Emise CO2: 0 g/km

Cena s DPH: 1 753 935 Kč 

BMW i4 - i4 eDrive40

BMW i4 - i4 eDrive40 - paket BALANCE

Druh pohonu: Pohon zadních kol

Druh paliva: Elektřina

Výkon motoru: 250 kW (340 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 5,7 s

Spotřeba elektřiny (kombinace): 19,1 − 16,1 kWh/ 100 km

Dojezd na elektřinu: 589 − 492 km

Velikost baterie: 83,9 kWh / 81,5 kWh

Časn nabíjení: 8.25 h

Maximální nabíjecí výkon (AC): 11 kW

Maximální nabíjecí výkon (DC): 205 kW

Čas nabíjení: 31 min

Emise CO2: 0 g/km

Cena s DPH: 1 927 614 Kč 

BMW i4 - i4 M50

BMW i4 M50 - paket SIGNATURE

Druh pohonu: Pohon všech kol

Druh paliva: Elektřina

Výkon motoru: 400 kW (544 PS)

Zrychlení 0-100 km/h: 3,9 s

Spotřeba elektřiny (kombinace): 22,5 − 18,1 kWh/ 100 km

Dojezd na elektřinu: 519 − 415 km

Velikost baterie: 83,9 kWh / 81,1 kWh

Časn nabíjení: 8.25 h

Maximální nabíjecí výkon (AC): 11 kW

Maximální nabíjecí výkon (DC): 205 kW

Čas nabíjení: 31 min

Emise CO2: 0 g/km

Cena s DPH: 2 387 709 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA PRO MODEL BMW i4 | i4 eDrive40 (Q3/2022)


Cena základního modelu s DPH: 1 497 600 Kč


KONFIGUROVAT VŮZ


*Odkaz vede na stránku konfigurátoru, který Vám vygeneruje nabídku, pak se nezapomeňte vrátit k BMW invelt.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW i4

Pečlivě sladěné prémiové technologie pohonu a podvozku. Vynikající dynamické vlastnosti obou modelových variant vycházejí z bezkonkurenční designové sladěnosti BMW i4 (G26), která jej jasně odlišuje od ostatních elektromobilů v tomto segmentu. Základem jsou komponenty pohonu a podvozku, jež byly vyvinuty s využitím technologických znalostí prémiové automobilky. K mimořádně technicky propracovaným prvkům podvozku, z nichž některé jsou pro BMW exkluzivní, patří tlumiče s progresivní charakteristikou, zadní vzduchové odpružení, elektromechanické řízení s funkcí Servotronic, integrovaný brzdový systém, stabilizační systém DSC (Dynamic Stability Control) a blízko sebe umístěné regulační prvky protiprokluzového systému.

Elektrický pohon všech kol, inovativní technologie tlumičů, nové blízko sebe umístěné regulační prvky protiprokluzového systému a funkce Launch Control pro majestátní a výbušné rozjezdy. Schopnost špičkových systémů hnacího ústrojí a podvozku velmi přesně spolupracovat a vytvářet jízdní zážitky, které nemůže nabídnout žádný konkurent, je okamžitě patrná například při razantní akceleraci z klidu. BMW i4 vystřelí z místa s bezkonkurenční účinností a směrovou stabilitou. Obzvláště důležitou roli zde hraje elektrický pohon všech kol modelu BMW i4 M50, který využívá elektromotoru na každé z náprav, což umožňuje optimální přenos hnací síly na vozovku v přesném souladu s přáním řidiče bez ohledu na podmínky na silnici a počasí. Elektrický pohon všech kol reaguje s mimořádnou citlivostí na otáčky kol na každé nápravě. V případě potřeby dokáže vylepšit trakci a jízdní stabilitu odpovídajícím přizpůsobením hnací síly, aniž by musela zasahovat kontrola trakce. Plně variabilní systém umí zvolit přesně ten správný způsob přenosu výkonu pro celou škálu požadavků, od vysoce hospodárného pohonu pouze zadní nápravy až po pohon všech kol maximalizující trakci. 

Extrémně tuhá konstrukce karoserie a pevné spojení podvozku s karoserií. Díky dlouhému rozvoru 2856 mm a širokému rozchodu kol, který je vpředu o 26 mm a vzadu o 13 mm větší než v případě BMW řady 3 Sedan, má BMW i4 dokonalý recept na ideální vyvážení, vynikající dynamiku v zatáčkách a příkladný komfort při cestách na dlouhé vzdálenosti. Umístění vysokonapěťové baterie do konstrukce karoserie dále zvyšuje torzní tuhost spodní části vozidla. Vysokonapěťová baterie je s podlahou spojena 22 šrouby a její obal je rovněž přímo spojen s pomocným rámem přední nápravy.

Speciálně odlehčený podvozek. Nově vyvinutý podvozek BMW i4 poskytuje vynikající základ pro kombinaci přesně ovladatelných jízdních vlastností, a to i při jízdě na limitu, s působivým komfortem při cestách na dlouhé vzdálenosti. Přední nápravu s dvojitými spodními rameny tvoří nově vyvinutá hliníková příčná ramena s těhlicemi, jejichž snížená hmotnost zlepšuje odezvu tlumičů na nerovnosti vozovky. Kinematika nápravy, rozchod kol a odklony byly speciálně nastaveny tak, aby se zvýšila přesnost řízení a absorpce bočních sil při průjezdu zatáčkami. Elastokinematika, specifická pro daný model, pomáhá zajistit přesné vedení kol a zvyšuje primárně jízdní komfort. Patří sem i použití hydraulicky tlumených torzních vzpěr, které snižují kmitání a vibrace. BMW i4 M50 je rovněž vybaveno elastickým uložením předního elektromotoru v pomocném rámu přední nápravy, jež pomáhá zlepšit akustickou izolaci od karoserie.

Úžasně přesné řízení, senzační dynamika v zatáčkách. Vysoká torzní tuhost karoserie a pevné spojení podvozku s karoserií jsou přesně tím, co je potřeba pro ostrou odezvu řízení a skvělou dynamiku v zatáčkách. Elektromechanické řízení vyniká přesností a nízkou citlivostí na rušivé síly pramenící z nerovného povrchu vozovky. Řidiči poskytuje za všech okolností přesnou zpětnou vazbu a nedochází u něj k přenosu točivého momentu do řízení, tzv. „tahání za volant“. A to ani při prudkém zrychlení nebo zpomalení. Posilovač řízení Servotronic s proměnlivým účinkem nabízí dvě nastavení, kdy jedno je velmi přímé a druhé komfortnější, jež lze měnit voličem jízdních režimů.

Standardně dodávané tlumiče s progresivní charakteristikou a vzduchové odpružení zadní nápravy, adaptivní M podvozek. Díky vynikající stabilitě v přímém směru a mimořádné stabilitě v zatáčkách působí BMW i4 při řízení lehce a agilně, ale zároveň bytelně a spolehlivě. Vytvoření těchto vlastností vyžadovalo pečlivé sladění nejen jeho řízení, ale také pružin a tlumičů s koncepcí vozu, výkonovou charakteristikou pohonné jednotky a konstrukcí podvozku.

Přesně ovladatelná jízdní dynamika až k limitům přilnavosti. Zatímco do elektronické řídicí jednoty motoru integrované regulační prvky protiprokluzového systému zabraňují ztrátě trakce především při akceleraci, systém DSC je zodpovědný za zlepšování směrové stability a ovladatelnosti v dynamických jízdních situacích selektivním brzděním jednotlivých kol. Mezi jeho hlavní funkce patří protiblokovací brzdový systém ABS, systém kontroly trakce a elektronická kontrola stability. Jednoduše aktivovatelný režim dynamické kontroly trakce DTC umožňuje vyšší míru prokluzu kol a pomáhá řidiči v bezpečí zkoumat limity dynamického potenciálu vozu. Přetáčivost lze využít například k provádění řízených smyků. Pro extrémně sportovní jízdu bez zásahu brzd je možné stabilizační systém DSC zcela vypnout.

Inteligentní lehká konstrukce, vylepšená aerodynamika. Inteligentní lehká konstrukce karoserie a podvozku umožnila při dosažení vynikající tuhosti a bezpečnosti při nárazu snížit hmotnost i vylepšit vlastnosti příslušných komponentů. BMW i4 používá hliníkové boční panely motorového prostoru vyrobené z lisovaných hliníkových profilů a odlévané hliníkové pružinové vzpěry. Kapota motoru a přední boční panely jsou rovněž vyrobeny z hliníku.

ČASY NABÍJENÍ PRO DOJEZD 100 KM.

THE I4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉDomácí nabíjení dojezdu 100 km.


01:23 h - Nabíječka Wallbox (11kW)

01:23 h - Univerzální kabel Flexible Fast Charger (11kW) z průmyslové zásuvky

07:01 h - Standardní nabíjecí kabel nebo univerzální kabel Flexible Fast Charger (2,3kW) z domácí elektrické zásuvkyNabíjení dojezdu 100 km na cestách.


00:04 h - Vysokorychlostní nabíjecí stanice (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)

00:18 h - Rychlonabíjecí stanice (50kW)

01:23 h - AC nabíječka (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)

THE I4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ


Nabíjení BMW i4: Jednodušší než kdy dříve.


Nabíjení BMW i4 nemůže být jednodušší. Služba Connected Charging vám pomůže najít nejbližší nabíjecí stanici na vaší trase, takže můžete své BMW i4 nabít, kdykoliv je potřeba. Výkonem až 205 kW nabijete vůz z kapacity 10 na 80 % během pouhých 31 minut. Nebo nabijete energii na dalších 164 km jízdy během pouhých 10 minut (až 140 km za 10 minut pro i4 M50). Doma můžete pohodlně využívat svoji nabíječku BMW Wallbox. Nabíjecím výkonem až 11 kW dodáte energii pro 100% nabití baterie BMW i4 za pouhých 8,25 hodiny. Součástí standardní výbavy je univerzální rychlonabíječka BMW Flexible Fast Charger, nabíjecí kabel (Mode 3) pro veřejné nabíjení a nabíjecí karta BMW Charging Card pro přístup do sítě veřejných nabíjecích stanic.


BMW i4 EDRIVE40 nabízí dojezd až 590 km.*


Díky souhře velmi účinného pohonu, lehké konstrukce, aerodynamického designu a výkonné vysokonapěťové baterie dosahuje BMW i4 dojezdu až 590 kilometrů* (BMW i4 eDrive40). Inovativní technologie, jako je rekuperace kinetické energie, pomáhají prodloužit dojezd a snížit spotřebu elektřiny na 20 až 16 kWh/100 km.

THE I4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ


Při výrobě BMW i4 se používá výhradně obnovitelná energie.


Výroba BMW i4 je vždy udržitelná a využívá výhradně obnovitelnou energii. Kromě toho byla vysokovýkonná baterie BMW i4 navržena tak, aby nebylo nutné používání vzácných kovů. Nejlepší na tom ale je, že při jízdě s BMW i4 jezdíte s nulovými lokálními emisemi, takže si vždy můžete bezstarostně užívat dynamické jízdy.

DESIGN EXTERIÉRU

Protáhlé proporce, plynulé linie, čistě navržené plochy. Elegantně protáhlé proporce nového BMW i4 jsou výsledkem délky vozu 4785 milimetrů, šířky 1852 milimetrů, výšky 1448 milimetrů a rozvoru 2856 milimetrů. Rozchod předních kol 1600 milimetrů a zadních kol 1630 milimetrů je ideálním základem pro takové naladění podvozku, aby zlepšovalo dynamiku v zatáčkách, a je současně základem svalnatého postoje BMW i4. Krátké převisy, štíhlé sloupky, dveře s bezrámovými okny a linie střechy, jež plynule přechází do zadní části vozu, podtrhují siluetu, která velmi dobře zapadá mezi kupé modely BMW

Srdcem přední části je výrazná vertikální vystouplá maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek, jež je z velké části zaslepena kvůli malému množství chladicího vzduchu, který komponenty elektrického pohonu vyžadují. Pro tento model specifická, esteticky atraktivní plocha v horní části a mřížkovaný design v části dolní jí dodávají osobitý vzhled. V závislosti na výbavě se k přední kameře vozu připojují ultrazvukové a radarové senzory, skrytě integrované do povrchu masky chladiče. Také přední nárazník BMW i4 má jen malý počet otvorů. Patří mezi ně vzduchové clony umístěné u jeho vnějších okrajů, které účinně usměrňují proudící vzduch kolem kol. Čistě navržené plochy lakované téměř výhradně v barvě karoserie, precizní linie a černé vkládané detaily podtrhují moderní a funkční charakter přední části vozu. 

Tenké světlomety BMW i4 svým zjednodušeným a technicky propracovaným vzhledem ladí s designem ploch BMW masky chladiče ve tvaru ledvinek. Klasické uspořádání dvojitých světlometů je vylepšeno přidáním moderních a minimalistických světelných prvků ve tvaru písmene U pro denní svícení. BMW i4 je standardně vybaveno full-LED světlomety, na přání si zákazníci mohou objednat Adaptivní LED světlomety s laserovými moduly BMW Laserlight včetně neoslňujícího asistentu dálkových světel BMW Selective Beam. V rychlostech nad 60 km/h BMW Laserlight zvyšuje dosah dálkových světel na maximálně 500 metrů a dynamicky sleduje průběh vozovky. Laserové světlomety lze rozpoznat podle modrých ozdobných prvků v trojrozměrných světelných jednotkách a podle šestiúhelníkových světelných zdrojů pro denní svícení.

Aerodynamicky optimalizovaný tvar BMW i4 při pohledu z boku charakterizují velké a plynule tvarované plochy, vzduchové průduchy integrované do předních bočních panelů a zapuštěné kliky dveří. Elegantní grafika protažených bočních oken přechází do Hofmeisterova záhybu nad mohutnými zadními blatníky. 

Aerodynamická kola navržená výhradně pro model i4 mají hliníkové inserty. Kombinují lehkou konstrukci s optimalizovaným tvarem, což jim pomáhá prodloužit dojezd vozu. Kola tvoří trojrozměrnou skulpturu, v níž se za jízdy odráží světlo v ještě mnohotvárnějším zobrazení.

Vzhledem k tomu, že elektrické vozy nemají výfukový systém, je pro zlepšení aerodynamiky využita také spodní část zadního nárazníku; zde umístěné prvky difuzoru mají sportovní, vizuálně působivý vzhled, který svým moderním stylem zvýrazňuje přítomnost elektrického pohonu. 

Pod dlouhými a štíhlými zadními světly ve tvaru písmene L s vysoce technickým designem se nachází extrémně čistá plocha, která zdobila již záď konceptu BMW Concept i4. Ostře řezané vertikální aerodynamické prvky rámují záď vozu. Spodní plochy prahů a zadního nárazníku mají sofistikovanou černou povrchovou úpravu, která vůz opticky snižuje a na silnici zdůrazňuje jeho široký postoj. Couvací kamera je integrována do znaku BMW na víku zavazadlového prostoru

BMW i4 zepředu v pohybu

Pohled z boku.

Podle zákonů aerodynamiky navržená silueta BMW i4 ctí klasické proporce modelů Coupé od BMW: Dlouhý rozvor s krátkými převisy a plynulá linie střechy definují jeho sportovně elegantní linie.

Design přední části.

Vertikálně uspořádané ledvinky masky BMW i4 dominují přednímu nárazníku, typickému pro modely BMW i. Ledvinky s nápadně vzorovanou strukturou ukrývají místo otvorů pro chladicí vzduch nejmodernější technologii senzorů, která vozu dodává informace v reálném čase.

Design zadní části.

Ostře řezané vertikální aerodynamické hrany BMW i4 po stranách jednoznačně ohraničují, ve spodní části vystupují z podlahy expresivně navržené prvky difuzoru, který je zvýrazněný rámečkem s charakteristicky modrou barvou BMW i.

DESIGN INTERIÉRU

Pro tento model specifické funkce pro každodenní používání i delší cesty. Velké výklopné víko zavazadlového prostoru má významnou roli ve specifické všestrannosti BMW i4. Standardně je nabízeno s automatickým otevíráním a zavíráním, a pokud je k dispozici volitelná výbava komfortního přístupového systému, je připraveno také bezkontaktní otevírání a zavírání. Praktičnost při každodenním používání i na delších cestách zvyšuje řada odkládacích prostorů, dva držáky nápojů pod krytem v přední části středové konzoly, dva USB porty a Bluetooth rozhraní. Volitelně dodávaná příprava pro telefon s bezdrátovým nabíjením umožňuje indukční nabíjení kompatibilních chytrých telefonů.

Automatická klimatizace s novým ovládáním a integrovaným filtrem z nanovláken. BMW i4 je standardně vybaveno třízónovou automatickou klimatizací, která umožňuje řidiči, spolujezdci vpředu a cestujícím na zadních sedadlech individuálně nastavit požadovanou teplotu a úroveň ventilace. Řidič a spolujezdec vpředu si mohou klimatizaci nastavit podle svých osobních preferencí prostřednictvím ovládacího displeje nebo hlasovým příkazem.

Vysoká úroveň akustického komfortu, skleněné posuvné/výklopné střešní okno s velkou průhlednou plochou. BMW i4 je standardně vybaveno akustickým čelním sklem. Součástí standardní výbavy je rovněž automaticky zatmavitelné zpětné zrcátko a elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka. Na přání lze vnější zpětná zrcátka vybavit elektricky ovládaným sklápěním.

Personalizované světelné nálady a zvukový zážitek. Standardní LED osvětlení interiéru obsahuje čtecí a interiérová světla vpředu i vzadu, osvětlení přihrádky před spolujezdcem, odkládacího prostoru pod středovou loketní opěrkou, prostoru pro nohy, zrcátek ve slunečních clonách a zavazadlového prostoru, jakož i světla ve dveřích. Na přání dodávané prostorové osvětlení zajišťuje nepřímé osvětlení interiéru pomocí přesně umístěných světelných linek v přístrojové desce a ve výplních dveří. Rozdělení osvětlení, jas a barevné schéma lze nastavit v menu iDrive.

Akustická ochrana chodců a BMW IconicSounds Electric. Elektrický pohon BMW i4 produkuje nejen nulové lokální emise, ale také téměř žádný zvuk. Aby bylo možné upozornit ostatní účastníky silničního provozu, že se BMW i4 blíží, je standardně vybaveno systémem akustické ochrany chodců. Tento zvuk, vyvinutý speciálně pro elektrifikované vozy BMW, je uměle generován a vydáván prostřednictvím vnějších reproduktorů a je aktivní až do rychlosti 21 km/h na evropských trzích a 31 km/h v USA. Vozidlu propůjčuje i pro značku typický zvukový doprovod, který nenarušuje pohodlí cestujících na palubě.

THE I4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ interiér

Prostor pro 5 sedadel.

BMW i4 je plnohodnotně pětimístný vůz, na zadních sedadlech nabízí prostor až pro tři osoby. Velkorysý prostor pro hlavu a nohy zajišťuje prvotřídní komfort pro všechny.

BMW Prohnutý displej.

Nový BMW Prohnutý displej v BMW i4 kombinuje 12,3" přístrojový panel s velkým 14,9" kontrolním displejem a vytváří tak moderní zobrazovací jednotku, která se ergonomicky zakřivuje směrem k řidiči.

Palubní deska orientovaná na řidiče.

Velmi elegantní a nízká palubní deska je hlavním prvkem moderně pojatého interiéru BMW i4. Vysoká středová konzola působí sportovním dojmem a jasně vymezuje prostor určený pro řidiče a spolujezdce.

FOTOGALERIE

KATALOGY

THE I4 | PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ - technické parametry

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW i4

Klíčová fakta a údaje BMW i4 jednom místě: elektrický motor, spotřeba elektřiny, dojezd a rozměry. Prohlédněte si všechny údaje, jako je výkon, točivý moment a zrychlení.

Technické údaje BMW i4 eDrive35

Výkon systému

Druh pohonu Elektrická energie 
Celkový výkon (kW (k)) 210 (286) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 400 
Převodovka 1stupňová 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Jízdní výkony

Trvalý výkon v kW (k) 80 () 
Točivý moment v Nm 400 

Rozsah nabíjení

Elektrický dojezd (km) 482 - 407 
Maximální nabíjecí výkon AC v kW 11 
Nabíjecí čas AC v h, např. BMW Wallbox, 0–100 % stavu nabití 7 
Maximální nabíjecí výkon DC v kW 180 
Nabíjecí čas DC v min, např. vysokorychlostní nabíječka, 10–80 % stavu nabití 32 

Výkon

Maximální rychlost 190 
Zrychlení 6 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 783 / 1 852 / 1 448 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2073 (1042 / 1031) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 856 / 12,5 
Světlá výška v mm 125 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 065 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 545 
Povolené zatížení (kg) 555 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 140 / 1 525 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 600 / 1 600 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 470 - 1290 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/55 R17 101 Y XL 
Pneumatiky vzadu 225/55 R17 101 Y XL 
Kola vpředu 7,5Jx17 LM 
Kola vzadu 7,5Jx17 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba elektřiny, kombinovaná (kWh/100 km) 15,8 - 18,7 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 0 

Technické údaje BMW i4 eDrive40

Výkon systému

Druh pohonu Elektrická energie 
Celkový výkon (kW (k)) 250 (340) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 430 
Převodovka 1stupňová 
Druh pohonu Pohon zadních kol 

Jízdní výkony

Trvalý výkon v kW (k) 105 () 
Točivý moment v Nm 430 

Rozsah nabíjení

Elektrický dojezd (km) 589 - 492 
Maximální nabíjecí výkon AC v kW 11 
Nabíjecí čas AC v h, např. BMW Wallbox, 0–100 % stavu nabití 8,25 
Maximální nabíjecí výkon DC v kW 205 
Nabíjecí čas DC v min, např. vysokorychlostní nabíječka, 10–80 % stavu nabití 31 

Výkon

Maximální rychlost 190 
Zrychlení 5,7 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 783 / 1 852 / 1 448 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2073 (1042 / 1031) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 856 / 12,5 
Světlá výška v mm 125 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 125 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 605 
Povolené zatížení (kg) 555 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 140 / 1 550 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 600 / 1 600 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 470 - 1290 

Kola

Pneumatiky vpředu 225/55 R17 101 Y XL 
Pneumatiky vzadu 225/55 R17 101 Y XL 
Kola vpředu 7,5Jx17 LM 
Kola vzadu 7,5Jx17 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba elektřiny, kombinovaná (kWh/100 km) 16,1 - 19,1 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 0 

Technické údaje BMW i4 M50

Výkon systému

Druh pohonu Elektrická energie 
Celkový výkon (kW (k)) 400 (544) 
Max. točivý moment (Nm) při 1/min 795 
Převodovka 1stupňová 
Druh pohonu Pohon všech čtyř kol 

Jízdní výkony

Trvalý výkon v kW (k) 125 (170) 
Točivý moment v Nm 795 

Rozsah nabíjení

Elektrický dojezd (km) 519 - 415 
Maximální nabíjecí výkon AC v kW 11 
Nabíjecí čas AC v h, např. BMW Wallbox, 0–100 % stavu nabití 8,25 
Maximální nabíjecí výkon DC v kW 205 
Nabíjecí čas DC v min, např. vysokorychlostní nabíječka, 10–80 % stavu nabití 31 

Výkon

Maximální rychlost 225 
Zrychlení 3,9 

Rozměry

Délka/šířka/výška 4 783 / 1 852 / 1 448 
Šířka vč. zpětných zrcátek (u řidiče a spolujezdce) 2073 (1042 / 1031) 
Rozvor (mm)/průměr otáčení (m) 2 856 / 12,5 
Světlá výška v mm 125 

Hmotnost

Pohotovostní hmotnost (kg) 2 290 
Max. povolená hmotnost (kg) 2 735 
Povolené zatížení (kg) 520 
Povolené zatížení přední/zadní nápravy (kg) 1 270 / 1 550 
Hmotnost nebrzděného přívěsu/svislé zatížení tažného zařízení (kg) 750 / 75 
Povolené zatížení brzděného přívěsu, stoupání max. 12 %/8 % (kg) 1 600 / 1 600 
Objem zavazadlového prostoru min.–max. (l) 470 - 1290 

Kola

Pneumatiky vpředu 245/45 R18 100 Y XL 
Pneumatiky vzadu 255/45 R18 103 Y XL 
Kola vpředu 8,5Jx18 LM 
Kola vzadu 9Jx18 LM 

Naměřené hodnoty

Spotřeba elektřiny, kombinovaná (kWh/100 km) 18,1 - 22,5 

Dojezd a nabíjení

Kombinace (g/km) 0 

BMW M PERFORMANCE PARTS

BMW i4 M Performance Parts - 20

Exkluzivní 20

Exkluzivní 20" M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 868 M Bicolour Night Gold, frézovaná. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách.

BMW i4 M Performance Parts - M Performance Karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

M Performance Karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

Předvecrte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.

BMW i4 M Performance Parts - M Performance volant.

M Performance volant.

Pevně uchopitelná fakta: Díky místům úchopu čalouněným Alcantarou padne volant skvěle do ruky a neklouže. Poskytuje tak ještě sportovnější pocit z řízení.

BMW i4 M Performance Parts - M Performance volič směru jízdy čalouněný Alcantarou.

M Performance volič směru jízdy čalouněný Alcantarou.

M Performance volič směru jízdy čalouněný Alcantarou se mimořádně dobře drží a dále vylepšuje vzhled a celkový dojem z interiéru vozidla.

BMW i4 M Performance Parts - M Performance zadní karbonový difuzor.

M Performance zadní karbonový difuzor.

M Performance karbonový zadní difuzor vytváří ještě dynamičtější vzhled a současně posunuje sportovní výraz vozu na novou úroveň.

BMW i4 M Performance Parts - M Performance zadní karbonový spoiler.

M Performance zadní karbonový spoiler.

M Performance zadní karbonový spoiler posiluje dojem prémiové kvality, umocňuje dynamický vzhled a současně zlepšuje aerodynamiku.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW i4

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW i4


Vylepšete  si svůj vůz o další doplňkové příslušenství z našeho e-shopu. Vyberte  si z nabídky sad kol, pneumatik, střešních nosičů, ochranných van do  kufrů, ale i koberečku a věcí, které zajistí komfort pro spolujezdce na  všech místech.


PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW i4

SERVIS A KONZULTACE PRO BMW i4

BMW SERVIS: PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW i4.

Proaktivní péče automaticky rozpozná blížící se servis nebo opravu Vašeho vozu a proaktivně Vás kontaktuje.

 • Okamžitá pomoc od expertů BMW
 • Vzdálená údržba pro řešení problémů
 • Předcházení možným poruchám
 • Další individuální nabídky služeb
 • Bezplatná součást aktivní smlouvy ConnectedDrive


OBJEDNAT NA SERVIS  

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING PRVNÍHO BMW i4

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING PRVNÍHO BMW i4

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW i4.

Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční
produkty od BMW invelt Praha | Plzeň. Ať už financování nebo
leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena
podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních
možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro
vaše nové BMW.

Financování BMW

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW i4? Prosím, kontaktujte  naše kolegy z BMW invelt Praha a Plzeň.

Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW invelt vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo v Praze a Plzni.

Kontakty pro Prahu

Kontakty pro Plzeň

SLUŽBY BMW INVELT

SLUŽBY BMW INVELT

Nechte se rozmazlovat u svého BMW autorizovaného dealera širokým spektrem služeb.

 • Finanční služby
 • BMW asistenční služba
 • BMW service inclusive
 • BMW autorizovaný servis
 • Pohotovostní servis
 • CITNOW. Zůstaň v obraze


a další služby.

ZOBRAZIT SLUŽBY

SKLADOVÉ VOZY BMW ŘADY 4

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Dokumenty:

CZ: První_BMW_i4._Tisková_zpráva.-1.PDF

EN: The_first-ever_BMW_i4._(Short_Text_Version).PDF


Spotřeba paliva a emise CO2 BMW i4.

* Předběžné hodnoty; měřeno podle metodiky WLTP
** Specifická nabídka pro daný trh platí pro nové vozy zakoupené v dealerstvích nebo zastoupeních BMW v Evropě pro nabíjecí síť BMW Charging Network.

BMW i4 eDrive40(1):
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: 19,1–16,1
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 0

BMW i4 M50(1):
Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 22,5–18
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

Hodnoty označené (1) jsou předběžné.

Uvedené oficiální údaje o spotřebě elektřiny a dojezdu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: www.bmw.cz , www.press.bmwgroup.com/global/

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů