Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2022

505 BMW invelt 11. 3. 2022 #BMW #BMWMotorrad #BMWinveltgolfcup
obrázek

Vážení zákazníci, milovnící značky BMW,

tento rok bude ve znamení prodloužených jízdy s BMW Motorrad invelt.  Na své si přijdou i i milovnící BMW invelt Golf Cupu a vozů BMW.  

Nechte se inspirovat kalendářem akcí pro rok 2022 a již nyní si můžete vytvořit předběžnou rezervací na konkrétní eventy.

Čekání Vám zkrátíme připomínkou na eventy z roku 2021.

obrázek

BMW Motorrad roadshow invelt

Tři dni. 

Nespočet zážitků, skvělá atmosféra a fantastické ježdění na prakticky kompletní modelové řadě BMW Motorrad.

Předpokládaný termín pro rok 2022: 29. 4. - 1. 5. 2022

Pojeďte s námi.

Fotogalerie - BMW Motorrad Roadshow invelt 2022

obrázek

BMW R 18 tour invelt 2021


Další motorkářskou akcí byla BMW R 18 Tour. Prohlédnout jste si mohli BMW 18 Transcontinental a taképřestavbu BMW R 18 Henne Tribute.

Předpokládaný termín pro rok 2022: 19. 5. - 20. 5. 2022

Pojeďte s námi.

Fotogalerie - BMW R18 TOUR invelt 2022

obrázek

BMW Motorrad dny invelt


Další ročník legendární akce je opět tady! Letos se uskuteční v Milovech, kde centrem celého dění je hotel Orea Resort Devět skal.

Nezáleží, jestli máte nový nebo starší motocykl, vítáni jsou opravdu všichni fanoušci BMW, kterým místo krve v žilách koluje benzín a milují pořádné mašiny.

Předpokládaný termín pro rok 2022: 17. 6. - 19. 6. 2022

Pojeďte s námi.

obrázek

GS Experience dny BMW Motorrad invelt 2021


Dva dny plných zážitků, insktrukcí, zdokonalení jízdy na hlíně, štěrku, silnici. Nespočet sjetých kopců, lámavých zatáček a překonání horizontů.

Předpokládaný termín pro rok 2022: 16. 7. - 17. 7. 2022

Pojeďte s námi.

Fotogalerie

obrázek

BMW Motorrad invelt ukončení sezóny 2021


V pátek 1.10.2021 jsme se oficiálně rozloučili s další skvělou sezónou BMW Motorrad. Spanilá jízda, Stunt Riding, Libor Podmol a mnoho dalších zajímavostí čekaly na všechny fanoušky BMW invelt.

Předpokládaný termín pro rok 2022: září - říjen, termín bude upřesněn

Pojeďte s námi.

Fotogalerie

obrázek

BMW invelt Golf Cup 2021


Společně jsme strávili den plný nabitých úderů, pohodové atmosféry v příjemném prostředí, zabojovali jsme společně o stupně vítězů v přátelské atmosféře. Vydatná snídaně, občerstvení během dne a závěrečný oběd po hře nesměl chybět.

Fotogalerie

Těšíme se na setkání s vámi na dalším, jubilejním 10. ročníku BMW invelt Golf Cup 2022.

Předpokládaný termín pro rok 2022: 1.6.  2022

Zahrajte si s námi.

EVENTY BMW INVELT 2022

Máte zájem o předběžnou registraci na EVENTY BMW INVELT 2022? *Nejedná se o závaznou registraci. Finální registrace před akcí bude potvrzena e-mailem.

Eventy

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů